World of Tanks

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
ŠakaL
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. kvě 2009
Bydliště: Praha

Re: World of Tanks

Příspěvek od ŠakaL »

Ten wot mas docela peknej,z tech dvou videi se mi libi vic wot.Ale vcera sem to chvili hral a moc nadsenej sem z toho nebyl,no podobnou grafiku z 960ky s 60 fps bez propadu asi nedostanu.WT engine mi pro tanky nesedi,gameplay me taky nikdy moc nebavil.letadla sou ok..
4670K@ 4.4GHz l MSI RTX 2070 SUPER GXT l EIZO EV2780-BK
evga 750 G2 l xonar ESSENCE ST, SH HD 660S l 2xSSD
Riku
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 01. zář 2005

Re: World of Tanks

Příspěvek od Riku »

60fps na full hd to musí dát, já mám 120-150fps
PS5 | LG OLED CX55
tatka.troy
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. úno 2009
Bydliště: Pardubický kraj

Re: World of Tanks

Příspěvek od tatka.troy »

125 fps . propady na 90 fps a mám vše ultra, občas laguje garáž
velkej nezvyk některý mapy
hudba super
přijde mi že v mapách přibylo víc kemping míst a otevřenejch míst bez krytí takže sem byl svědkem jak někdo od startu cca 50/100m rozsvítil arty :lol: :lol:
s Intelem na věčné časy
dexterav
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 26. pro 2003
Kontaktovat uživatele:

Re: World of Tanks

Příspěvek od dexterav »

1060 max Q na full+fhd dá 70fps+ max je okolo 100fps, plnotučná 1060 cca +10%
o niečo lepšie si vedie 1080ti v 4k :D
prepady pod 40fps poriešené ale aj tak mám dojem že to bežalo lepšie :|
HD630 to vcelku na low dáva tiež v hrateľných fps na 1600x900
niektoré mapy som hral dneska 1. kr8t vo v1 lebo v alfe/bete ich proste nedávalo
Intel Core i9 14900kf@6/6,2GHz,Strix Z790 F, 2X24GB 7,2GHz CL32 GSkill, Asus TUF 4090 3/23GHz , H2O + Carbide 600Q,ROG-THOR-1600T, 10TB 850X, Topping D50s + A50s + T5, MPG 321URX QD-OLED, S23Ultra, ITX 13700k + 4070Ti + Audinst Hud-Mx2 + THX-M50X
Riku
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 01. zář 2005

Re: World of Tanks

Příspěvek od Riku »

Jsem zapomněl, že nemám podpis. i5 3570K, 8gb ddr3 a gtx 970. Nejmíň co jsem kde viděl bylo asi 85fps, jinak to lítá fakt kolem 120 na ultra quality 1080p.. ve 4k to jelo 35-45fps. Ale nehrál jsem všechny mapy
PS5 | LG OLED CX55
tatka.troy
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. úno 2009
Bydliště: Pardubický kraj

Re: World of Tanks

Příspěvek od tatka.troy »

jo BTW - nezměnilo se i nějak počítání wn8? Koukám 8 her a wn8 5000 za 6 vítěství a to jsem to nějak extra netahal
s Intelem na věčné časy
_boban
Začátečník
Začátečník
Registrován: 30. dub 2008

Re: World of Tanks

Příspěvek od _boban »

Kdyby jste se jako já setkali s problémem, že se vám od verze 1.0 dlouho nahrávají bitvy, problém je s načítáním souborů audia z HDD. Pokud máte hru na HDD a ještě máte třeba na systémovým SSD místo (je zapotřebí cca 2gb), není třeba zoufat.

jedná se o soubory audioww-part1.pkg a audioww-part2.pkg umístněné v adresáři \World_of_Tanks\res\packages\

na disku C jsem si vytvořil adresář C:\Games\World_of_Tanks\ (asi je fuk jak se jmenuje) a ověřil jsem si, že mám oprávnění na zápis jak na můj nový adresář, tak i na adresář s původním umístněním souborů.

Pak jsem zkopíroval soubory audioww-part1.pkg a audioww-part2.pkg a soubory v původním adresáři jsem přejmenoval (jako zálohu). Potom jsem si vytvořil symlink na oba soubory

mklink <vaše umístnění>\World_of_Tanks\res\packages\audioww-part1.pkg c:\Games\World_of_Tanks\audioww-part1.pkg

mklink <vaše umístnění>\World_of_Tanks\res\packages\audioww-part2.pkg c:\Games\World_of_Tanks\audioww-part2.pkg

a to je vše. pak už to fungovalo jako z praku.
ŠakaL
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. kvě 2009
Bydliště: Praha

Re: World of Tanks

Příspěvek od ŠakaL »

Ja mam kolem tech 100 fps,ale wot sem zvyklej hrat s vsynch, a po tom co sem to ted vyzkousel bez toho bych to jinak ani nehral.Nemam sice tearing ale bez vsynch je to hrozne zpomaleny,fakt to drhne :) No vodladil jsem to,musel sem ale stahnout textury z ultra na vysoky a jede to bez dropu teda krom Himmlu a Ruinbergu tam to obcas neco dropne.Nevim, mozna green disk..
/ jeste sem nezkousel novy ovladace na grafiku.
4670K@ 4.4GHz l MSI RTX 2070 SUPER GXT l EIZO EV2780-BK
evga 750 G2 l xonar ESSENCE ST, SH HD 660S l 2xSSD
dexterav
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 26. pro 2003
Kontaktovat uživatele:

Re: World of Tanks

Příspěvek od dexterav »

ono na WOT 1 dokonca nv akože vydala nové ovládače, samozrejme prínos 0 .
alebo sa im možno niečo snívalo že zlepšujú :mrgreen:
spústa tých máp sa hrá takmer rovnako ako staré

o zmene VN8 nič neviem
tak či onak WG z VN8 nič nemá
Intel Core i9 14900kf@6/6,2GHz,Strix Z790 F, 2X24GB 7,2GHz CL32 GSkill, Asus TUF 4090 3/23GHz , H2O + Carbide 600Q,ROG-THOR-1600T, 10TB 850X, Topping D50s + A50s + T5, MPG 321URX QD-OLED, S23Ultra, ITX 13700k + 4070Ti + Audinst Hud-Mx2 + THX-M50X
tatka.troy
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. úno 2009
Bydliště: Pardubický kraj

Re: World of Tanks

Příspěvek od tatka.troy »

tak wn8 funguje stejně nicméně některý mapy budou muset předělat dle mého, protože na některejch mapách jsou stále na stejnym startu arty takže start nabiješ a hodíš to naslepo tam kde jsou arty a ejhle kill, to samý rozsvícení na startu a pak " spojenec byl rozdrcen " - takovy držkopády smrtelny to nepamatuju :x
s Intelem na věčné časy
dexterav
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 26. pro 2003
Kontaktovat uživatele:

Re: World of Tanks

Příspěvek od dexterav »

to boban mno neviem aj mne to relatívne dosť dlho loaduje a pochybujem že 960Pro nieje lepšie ako HDD
a na HTPC kde sú len 5400 HDD to ide cca rovnako zle ten load resp adekvátne ešte horšie
všeobecný problém bude niekde inde napr S.P.O. :D
sranda na testoch nič z toho nerobilo :)
btw dneska som si všimol že sa od výfukových plynov hýbe tráva :D
Intel Core i9 14900kf@6/6,2GHz,Strix Z790 F, 2X24GB 7,2GHz CL32 GSkill, Asus TUF 4090 3/23GHz , H2O + Carbide 600Q,ROG-THOR-1600T, 10TB 850X, Topping D50s + A50s + T5, MPG 321URX QD-OLED, S23Ultra, ITX 13700k + 4070Ti + Audinst Hud-Mx2 + THX-M50X
HEAD
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. lis 2005
Bydliště: Usti n/L
Kontaktovat uživatele:

Re: World of Tanks

Příspěvek od HEAD »

Tak jsem odehral asi 200bitev a tady jsou dojmy:
Grafika je fakt pekna to se jim povedlo.
MM je daleko horsi nez pred 2 lety.cca 50% her jsem proti tier +2 a 40% proti tier+1.
Pridali fakt hodne OP tanku, ktery se snad nedaj zepredu prostrelit normalni munici.Hlavne na tieru 10 se bez gold munice neda skoro nic uhrat.
Dela jsou daleko min presny a snajprovat weakspoty se skoro neda.
Arty je o dost slabsi.Predtim na 90% oneshotovala a ted dava malej dmg a stun posadky.
Mapy jsou kompletne predelany.Snad zadnou mapu jsem nepoznal :)
Jo a hodne tier8 premium jsou lepsi nez normalni tier8.Takze prakticky pay to win.
CPU-Ryzen 7800X3D, MB-MSI X670E Tomahawk, RAM-64GB 6600mhz CL32@6400mhz CL30, GPU-RTX 4080Super 16GB, ZDROJ-Seasonic GX 850W, Monitor-LG OLED C1 48"
Sobo
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 28. črc 2007
Bydliště: Bolatice

Re: World of Tanks

Příspěvek od Sobo »

Jop, vesmes je to tak. Za me je soucasny stav hry vyrazne horsi nez pred 2-3 lety. Hlavne ten imbalance je katastrofalni, kdy jsou ve hre totalne godtier OP tanky (napr. 430U, 268-4) a zaroven totalne trash tanky, jejich vyberem se clovek tak akorat handicapuje (IS-4, obycejna 268 apod.). Nevypada to, ze by s tim Wargayming balanc tym chtel neco delat - ty maximalne tak vymysleji, jaky novy T8 premium tank tam hodi...

Nikdy jsem wotko nezacal hrat, protoze by melo dobrou grafiku a stejne tak jsem jej neprestal hrat kvuli toho, ze by melo spatnou grafiku. Patch 1.0 je kosmeticka vec, ktera absolutne nijak neresi zadny ze soucasnych problemu hry a jenom tomu dava pozlaceny kabatek. Ale pozlacene hovno je porad hovno, takze k tem asi deseti odehranym bitvam na 1.0 pocitam tak jeste max deset dalsich, nez to zase odinstaluju. Sice se 4TB SSD prostoru to nejak resit nemusim, ale alespon si trosku zvednu naladu, az zase kliknu na to uninstall tlacitko.
So, Lone Star, now you see that the Evil will always triumph, because Good is dumb! - Lord Dark Helmet @ Spaceballs
Riku
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 01. zář 2005

Re: World of Tanks

Příspěvek od Riku »

Ja to hral kdysi tak před 6 lety, dostal jsem se u všech tehdejších národů na 4-5 tier ale pak to přestal hrát, protože mě nebavilo jezdit proti tankum, které ani neskrabmu. Teď jsem na 1.0 odehrál pár bitev, začal jsem hrát české tanky a přesně jsem zas skončil na 4 tieru kdy mě to začalo házet proti tankum kterým akorát dělám terč....
PS5 | LG OLED CX55
HEAD
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. lis 2005
Bydliště: Usti n/L
Kontaktovat uživatele:

Re: World of Tanks

Příspěvek od HEAD »

Ja nechapu co se s hracema stalo.Ted je to fakt gold fest.
Object430U tier10 me goldi i kdyz jsem v tier8 tanku....
https://abload.de/img/worldoftanks_2018_03_8noav.png
Super conqueror znova tier10 me goldi.Nemusim snad rikat, ze tanky jako jagdtiger jsou jen o tom armormu a ze je neprostreli jen tak neco pokud ukazuju jen superstrukturu..Driv tenhle tank fungoval mam s nim 2600avg dmg jako stock, ale ted je nehratelnej.
https://abload.de/img/worldoftanks_2018_03_hwrlv.png

Jinak ceskoslovesky tanky jsou prej nic moc.Teprve na tieru9 jsou dobry tanky..A bez premka to je tak na pul roku :mrgreen:
Naposledy upravil(a) HEAD dne čtv 29. bře 2018, 00:17, celkem upraveno 1 x.
CPU-Ryzen 7800X3D, MB-MSI X670E Tomahawk, RAM-64GB 6600mhz CL32@6400mhz CL30, GPU-RTX 4080Super 16GB, ZDROJ-Seasonic GX 850W, Monitor-LG OLED C1 48"
Riku
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 01. zář 2005

Re: World of Tanks

Příspěvek od Riku »

No na tier9 bych se já s mou trpělivostí hrát WOT dostával tak dalších 6 let :-D
PS5 | LG OLED CX55
Jeltík
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 16. říj 2004
Bydliště: HK, /edit-promaz!
Kontaktovat uživatele:

Re: World of Tanks

Příspěvek od Jeltík »

Za mesic ti to vyexpim jako prd, ale budes mit prem ucet a zalohy.
Jeltík
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 16. říj 2004
Bydliště: HK, /edit-promaz!
Kontaktovat uživatele:

Re: World of Tanks

Příspěvek od Jeltík »

Za mesic ti to vyexpim jako prd, ale budes mit prem ucet a zalohy.
Thellwin
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 19. čer 2003
Bydliště: Satan City

Re: World of Tanks

Příspěvek od Thellwin »

"Dneska" je co se týče přísunu XP nejlepší doba na expení za celou historii WoTka. Za příznivých okolností - prémium účet, osobní zálohy, klanové zálohy a akce na XP - se dá třeba z devítky vyexpit desítka za 60-70 bitev.

Koupil jsem si nedávno zpět Obj 430 II a vyjel jsem na něm cca 280k XP na tu novou zatím neznámou desítku asi za 4 až 5 dvouhodinových stronk pluton seancí.
Goldnoob team proud member!
Riku
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 01. zář 2005

Re: World of Tanks

Příspěvek od Riku »

Ehm.. co jsou zálohy? :D
PS5 | LG OLED CX55
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“