World of Tanks

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
J X P
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. kvě 2004

Re: World of Tanks

Příspěvek od J X P »

Me arty vzdy bavily, pohodovy hrani. Nikoliv ovsem lehky, protoze vybrat spravny cil, neustale menit pozice tak, aby mne nekdo necounteroval (driv to bylo dost casty, nevim jak dnes.) Neustale si hlidat flanky, aby neprojel na slabsi strane nejaky scout.

Ja vzdy zastaval nazor, i pred nerfem, ze max 2 SPG na tym je vyvazeny pomer. Hrac takto muze i v SPG hru rozhodnout, dneska mi to s tema stunama uz moc neprijde a je to spis jen otrava, asi jako kdyz ti nekdo bude porad hazet neco na lavu. sice te to nezabijew, ale spis nas...

ale budiz, ja nikomu neberu co ho bavi, ovsem kvalitu ve Wot delaji ti, kteri se umi prizpusobovat situaci a soupere prekvapit. Dobry hrac je tezko zasazitelny i na otevrene mape, zvlast v tech dnesnich rychlotancich.

P.S. Ja osobne jsem narazil na nejaky omezeny hrace, kteri mne strileli ve vlastnim tymu jen proto, ze jsem byl z urciteho klanu, ktery prave CSA nemelo rado ... nebo spis asi se na TS tak silne kydalo, ze tyhle adolescenti nenavideli kazdyho, kdo hral za ten klan, coz zase prijde retardovany me a vubec to nemusi souviet s XVM. Je to o lidech a kdo focusuje jen kvuli klanu, ten moc tymu nepomuze.
---
dexterav
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 26. pro 2003
Kontaktovat uživatele:

Re: World of Tanks

Příspěvek od dexterav »

Tak otazk je preco by som si ja nemohol uzit type 4...
Lebo pustna rieka a v jenom kuse 3 artiny, uzasna zábavka
Takze stun, dmg, stun, dmg xkrat a nakoniec garaz
;D
Intel Core i9 14900kf@6/6,2GHz,Strix Z790 F, 2X24GB 7,2GHz CL32 GSkill, Asus TUF 4090 3/23GHz , H2O + Carbide 600Q,ROG-THOR-1600T, 10TB 850X, Topping D50s + A50s + T5, MPG 321URX QD-OLED, S23Ultra, ITX 13700k + 4070Ti + Audinst Hud-Mx2 + THX-M50X
pavel2003
Červená karta
Červená karta
Registrován: 11. led 2015

Re: World of Tanks

Příspěvek od pavel2003 »

Nechci to zakřiknout ale linie na 430U se mi zatím hodně zamlouvá. S 430 zatím luxusní vin rate (90%). Vím nevydrží ale zatím hepy. :-D
tatka.troy
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. úno 2009
Bydliště: Pardubický kraj

Re: World of Tanks

Příspěvek od tatka.troy »

a pak si odemkneš 430u a staty špatný - já ten tank musel prodat a vrátit se k 430, prostě s účkem mi to nešlo vubec tak ted řešim jestli 140 nebo t62
s Intelem na věčné časy
pavel2003
Červená karta
Červená karta
Registrován: 11. led 2015

Re: World of Tanks

Příspěvek od pavel2003 »

140 mám a hodně jsem se na ní těšil ale jsem s ní špatný. Nezvládám píky a ten její armr chybu neodpustí.
Jeltík
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 16. říj 2004
Bydliště: HK, /edit-promaz!
Kontaktovat uživatele:

Re: World of Tanks

Příspěvek od Jeltík »

tatka.troy píše:a pak si odemkneš 430u a staty špatný - já ten tank musel prodat a vrátit se k 430, prostě s účkem mi to nešlo vubec tak ted řešim jestli 140 nebo t62
Tak určitě :-)
http://wotreplays.eu/site/4538815#stats
tatka.troy
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. úno 2009
Bydliště: Pardubický kraj

Re: World of Tanks

Příspěvek od tatka.troy »

jenže porovnáváš sebe fialku a zelenýho mě
já se vrátil ke 430 a funguje mi uplně krásně
s Intelem na věčné časy
dexterav
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 26. pro 2003
Kontaktovat uživatele:

Re: World of Tanks

Příspěvek od dexterav »

a mám veľkú výhodu že hrám všetko rovnako zle :D
Intel Core i9 14900kf@6/6,2GHz,Strix Z790 F, 2X24GB 7,2GHz CL32 GSkill, Asus TUF 4090 3/23GHz , H2O + Carbide 600Q,ROG-THOR-1600T, 10TB 850X, Topping D50s + A50s + T5, MPG 321URX QD-OLED, S23Ultra, ITX 13700k + 4070Ti + Audinst Hud-Mx2 + THX-M50X
Banana
Začátečník
Začátečník
Registrován: 17. led 2004

Re: World of Tanks

Příspěvek od Banana »

edit: tak jsem si dal pauzu, jiný server a výsledek je tady... prostě NEJDE zvítězit
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
dexterav
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 26. pro 2003
Kontaktovat uživatele:

Re: World of Tanks

Příspěvek od dexterav »

a to som si mysle že mne sa nedarí :mrgreen:
Intel Core i9 14900kf@6/6,2GHz,Strix Z790 F, 2X24GB 7,2GHz CL32 GSkill, Asus TUF 4090 3/23GHz , H2O + Carbide 600Q,ROG-THOR-1600T, 10TB 850X, Topping D50s + A50s + T5, MPG 321URX QD-OLED, S23Ultra, ITX 13700k + 4070Ti + Audinst Hud-Mx2 + THX-M50X
Jeltík
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 16. říj 2004
Bydliště: HK, /edit-promaz!
Kontaktovat uživatele:

Re: World of Tanks

Příspěvek od Jeltík »

Obrázek
RiCK
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. kvě 2008
Bydliště: Királyhelmec

Re: World of Tanks

Příspěvek od RiCK »

Hustý, free kredity :mrgreen: Kolik se dostává za prodej 6ky? 300k?

Btw update, hra mě už vůbec nebaví a nic mi neříká. Po mnoha letech nastal čas o definitivně odinstalovat. Jestli někdo chce acc. s čínskou t10, Revolverem a nevím co tam ještě mám, dejte vědet :-D
Hromy Hněvu podřimují na Severu. Podobny dubu, jehož větve jsou plny hnoje, a hnízd nářků, a pláče, snášených na Zemi které spalují Noc i Den a vyvrhují stáda škorpionů a vypouštějí síru smíchanou s Jedem. To jsou Hromy, které jsou okamžitě připraveny rozeřvat se stovkami mohutných Katastrof a statisíců Pohrom, po kterých nezůstane nic a nikdo zde nic nepozná. Jedna skála porodí tisíce, právě když Srdce Člověka dosáhne jeho Myšlenek.
Jeltík
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 16. říj 2004
Bydliště: HK, /edit-promaz!
Kontaktovat uživatele:

Re: World of Tanks

Příspěvek od Jeltík »

Za prodej Excalibura je 700K.
Myslíš Eclectic666, který má při sebemenším TK prohřešku automaticky banán na 6 měsíců? :-D
LoCo99
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 15. úno 2012
Bydliště: Praha

Re: World of Tanks

Příspěvek od LoCo99 »

Jakej účet? nick, cena?
Banana
Začátečník
Začátečník
Registrován: 17. led 2004

Re: World of Tanks

Příspěvek od Banana »

dexterav píše:a to som si mysle že mne sa nedarí :mrgreen:
je to úplně na p.... předtím 65-70% winrate a ted když mám 35% winrate tak mám neskutečnou radost
marky na tankách co hraju jsou o 10% menší
prostě mě štve, že mě dávají do skupiny, která permanentně prohrává 0:15... dá se to nějak změnit?ovlivnit?
dexterav
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 26. pro 2003
Kontaktovat uživatele:

Re: World of Tanks

Příspěvek od dexterav »

Samozrejme PU... :-P
A potom budes ako ja z progettom 46 hrat 3 dni len v t10
Intel Core i9 14900kf@6/6,2GHz,Strix Z790 F, 2X24GB 7,2GHz CL32 GSkill, Asus TUF 4090 3/23GHz , H2O + Carbide 600Q,ROG-THOR-1600T, 10TB 850X, Topping D50s + A50s + T5, MPG 321URX QD-OLED, S23Ultra, ITX 13700k + 4070Ti + Audinst Hud-Mx2 + THX-M50X
Max Casper
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 03. srp 2004
Bydliště: Prague

Re: World of Tanks

Příspěvek od Max Casper »

Banana píše: je to úplně na p.... předtím 65-70% winrate a ted když mám 35% winrate tak mám neskutečnou radost
marky na tankách co hraju jsou o 10% menší
prostě mě štve, že mě dávají do skupiny, která permanentně prohrává 0:15... dá se to nějak změnit?ovlivnit?
Samozřejmě, že dá. Podívej se na WR hráčů ve vztahu k jejích VN8. Zjistíš, že je tam jasná pozitivní korelace. To je neoddiskutovatelný fakt.
Je jasné, že to můžeš ovlivnit jen do určité míry. I superunicum hráči se většinou dostanou jen lehce nad 60% WR. Ale i tak platí, že řada bitev dopadne vítězně hlavně kvůli nim, a když se prohraje, tak skoro nikdy jejich vinou. O kolika vítězných bitvách můžeš prohlásit, že se vyhrálo hlavně kvůli tobě, žes to skutečně potahal?
To, že ti padaj marky, na které mimochodem WR nemá vliv, napovídá, že asi aktuálně nemáš nejlepší formu. Stejně jako ve sportu, je i ve WoT důležitá psychika a když jseš v křeči, tak půjdou výkony do háje. Jdi si na chvíli zajezdit na test server, tam můžeš hrát bez nervování. :-) Hoď se do pohody a ono se to srovná.
CPU: AMD Ryzen 7 5800X MB: GIGABYTE B550 AORUS PRO AX RAM: Crucial 32GB KIT DDR4 3600MHz CL16 Ballistix Red HDD: Samsung 970 PRO 512GB & Crucial m4 128GB & Crucial MX500 1TB SSD VGA: MSI GeForce GTX 1660 Ti GAMING X 6G DVD: Samsung SH-S203B PSU: Corsair RM650x (2018) Case: Bigtower Chieftec BA-01B-B-SL LCD: 2x 27" Iiyama XB2783HSU-B1DP OS: Win 10 64b
Thellwin
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 19. čer 2003
Bydliště: Satan City

Re: World of Tanks

Příspěvek od Thellwin »

Než test server je lepší to vypnut, když je člověk v křeči :D
Goldnoob team proud member!
Banana
Začátečník
Začátečník
Registrován: 17. led 2004

Re: World of Tanks

Příspěvek od Banana »

Max Casper píše:Samozřejmě, že dá. Podívej se na WR hráčů ve vztahu k jejích VN8. Zjistíš, že je tam jasná pozitivní korelace. To je neoddiskutovatelný fakt.
Je jasné, že to můžeš ovlivnit jen do určité míry. I superunicum hráči se většinou dostanou jen lehce nad 60% WR. Ale i tak platí, že řada bitev dopadne vítězně hlavně kvůli nim, a když se prohraje, tak skoro nikdy jejich vinou. O kolika vítězných bitvách můžeš prohlásit, že se vyhrálo hlavně kvůli tobě, žes to skutečně potahal?
To, že ti padaj marky, na které mimochodem WR nemá vliv, napovídá, že asi aktuálně nemáš nejlepší formu. Stejně jako ve sportu, je i ve WoT důležitá psychika a když jseš v křeči, tak půjdou výkony do háje. Jdi si na chvíli zajezdit na test server, tam můžeš hrát bez nervování. :-) Hoď se do pohody a ono se to srovná.
no protože jsem většinou (tzn, ne vžydcky) první (jak dmg tak expy), tak v klidu prohlásím, že to tahám prakticky jenom já (a mám i spoty)
no moje hry vypadají momentálně tak, že jedu s medkem (myslím že to bylo špagetto) na Himlu nahoru esíčkem a když tam dojedu tak nás už kapují a půlka týmu je dead nebo těsně před smrtí, zatímco enemy je full.
a tak vypadá cca 70-80% her.. do času cca 13-12 minut konec hry...
Naposledy upravil(a) Banana dne čtv 20. zář 2018, 15:21, celkem upraveno 1 x.
Thellwin
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 19. čer 2003
Bydliště: Satan City

Re: World of Tanks

Příspěvek od Thellwin »

Byl by odkaz na account? Nic proti, ale těhle "skoro pořád jsem první v tabulce" nebo "dám každou bitvu 6 killů" ale týmy mi to prohrávají už jsem pár potkal :)
Goldnoob team proud member!
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“