World of Tanks

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
Banana
Začátečník
Začátečník
Registrován: 17. led 2004

Re: World of Tanks

Příspěvek od Banana »

no TD nehraju (ani arty) takže skoro nic (tak před 10 lety jsem to rozjel na Jagdpz)
ted jen Foch na vrcholku stromu má to smysl?
Jeltík
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 16. říj 2004
Bydliště: HK, /edit-promaz!
Kontaktovat uživatele:

Re: World of Tanks

Příspěvek od Jeltík »

Foch moc smysl nemá, ale JG je dobrý na dingací mise.
Za vyzkoumání stojí STRV, 268-4, Badger, T110E3 a 4, možná i Grille.
Ale okud toužíš po Chimeře a 279, tak se bez vyzkoumání většiny technostromů stejně nikam nehneš a rozhodně ne bez artyn, což je dost smutný.
oneill_sx1
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 19. čer 2006
Bydliště: Хрудим

Re: World of Tanks

Příspěvek od oneill_sx1 »

EBR linie je větší cancer než všechny artyny. Kdejakej klaun v tom může lítat po mapě jak retard, sotva začne hra a už to máte ve spawnu, nedá se to pořádně trefit, zastavit se to nedá a ještě to v plné rychlosti s autoaimem s vysokou přesností střílí zkurvený HEčka.
LoCo99
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 15. úno 2012
Bydliště: Praha

Re: World of Tanks

Příspěvek od LoCo99 »

Wiruz
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 29. říj 2003
Bydliště: Pardubice

Re: World of Tanks

Příspěvek od Wiruz »

oneill_sx1 píše:EBR linie je větší cancer než všechny artyny. Kdejakej klaun v tom může lítat po mapě jak retard, sotva začne hra a už to máte ve spawnu, nedá se to pořádně trefit, zastavit se to nedá a ještě to v plné rychlosti s autoaimem s vysokou přesností střílí zkurvený HEčka.
nic by me navadilo jako to ze aim toho tech tanku je tak brtalni, ze jine LT nemaji sanci
CPU: Intel Core i5 12600K @ -0,05mV COOLER: Deepcool AK400 MB: Gigabyte B660M Gamming X DDR4 RAM: Kingston 2x 16GB DDR4 3600 CL18 VGA Gigabyte Aorus RTX 3070 8GB @ 1800MHz/0,825V > 170W SSD / HDD: 1TB KC3000 NVME / Seagate BarraCuda 3TB CASE: Fractal Design Define Mini C PSU: Corsair RM550x 550W LCD: 27" Samsung ViewFinity S60UA IPS 2560x1440 @75Hz REPRO: Logitech Z3 2.1 MOUSE: CM MM720 KEYBOARD: MS Sidewinder X4 OS: Win 11 Pro 64
Obrázek
Obrázek
tatka.troy
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. úno 2009
Bydliště: Pardubický kraj

Re: World of Tanks

Příspěvek od tatka.troy »

u těch ebr mě spíš s*re že to člověk trefí a ono si to jede dál
s Intelem na věčné časy
dexterav
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 26. pro 2003
Kontaktovat uživatele:

Re: World of Tanks

Příspěvek od dexterav »

lebo pol tanku sú kolesá :mrgreen:
tak či onak to sním treba vedieť
vo väčšine bitiek kapú rovnako rýchlo ako LT alebo tam fakt len jazdia ako na veľkej cene a nič z toho neni , hlavne tí vo vašom týme :-D
ono je to ako z ostanými tankami, ked to hrá skill, QB, Marty je to OP
ked to hrám ja je to krám :twisted:
Intel Core i9 14900kf@6/6,2GHz,Strix Z790 F, 2X24GB 7,2GHz CL32 GSkill, Asus TUF 4090 3/23GHz , H2O + Carbide 600Q,SF Leadex 1kW Ti, 10TB 850X, Topping D50s + A50s + T5, LG 42C2, S23Ultra, ITX 13700k + 4070Ti + Audinst Hud-Mx2 + THX-M50X
Banana
Začátečník
Začátečník
Registrován: 17. led 2004

Re: World of Tanks

Příspěvek od Banana »

tak to já mám asi taky špatného EBRa :-D
kolikrát minu stojící artynu na pár metrů, onehdá jsem střílel Grillu (td) zezadu hečkem, nejdřív jsem mu dal za 150 a pak dokonce za nula, což je naprosto normální u mého ebra
nepřátelský ebr mi zásadně dá hečkem za 500 s tím že mi zabije a zničí půlku tanku (já mu dám za 150 hečkem)
když dostanete sadu městských nebo koridorových map tak si nezahrajete (a že jich je!)
nepřátelský light mě zásadně přespotí, pak následuje modlení at mě nikdo netrefí než stihnu rozsvítit já jeho (za předpokladu že tuším kde stojí)
ale naprosto největší problém je, že v 90% her je na každé straně 4-5 lightů
podesva-f
Začátečník
Začátečník
Registrován: 29. říj 2012

Re: World of Tanks

Příspěvek od podesva-f »

Nevím co pořídit z TDček vyzkoumáno T110e4,jp e100, obj268.
LoCo99
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 15. úno 2012
Bydliště: Praha

Re: World of Tanks

Příspěvek od LoCo99 »

E4 nebo radši nic.
Banana
Začátečník
Začátečník
Registrován: 17. led 2004

Re: World of Tanks

Příspěvek od Banana »

máte někdo radu na dingací mise heavy ze stromu?(podle mě nějaký nižší tier? a nemám mause)
tatka.troy
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. úno 2009
Bydliště: Pardubický kraj

Re: World of Tanks

Příspěvek od tatka.troy »

japonská větev nebo velká náhoda - mě dost pomohla yolo akce nebo se nechat rozsvítit z dálky a nechat to cinkat
s Intelem na věčné časy
Jeltík
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 16. říj 2004
Bydliště: HK, /edit-promaz!
Kontaktovat uživatele:

Re: World of Tanks

Příspěvek od Jeltík »

VK 100000001 P
Banana
Začátečník
Začátečník
Registrován: 17. led 2004

Re: World of Tanks

Příspěvek od Banana »

zkusil jsem japonce a NULA, nikdo nedingá
zkusil jsem němce a to stejné
prostě dingací mise jsou nemožné
Thellwin
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 19. čer 2003
Bydliště: Satan City

Re: World of Tanks

Příspěvek od Thellwin »

Musíš si prostě počkat na tu šťastnou bitvu kdy to padne. Dneska není tank, o kterém můžeš říct, že s ním vlezeš do bitvy a máš jistotu, že něco nadingáš, protože buď máš tank, kde při správném použití není ta penetrace reálná = nikdo po tobě nestřílí nebo schytáváš HE spam a nebo tank, kde na tebe nabijou 2-2 skill a taky nedingáš. Za mě jsou na tyhle mise nejlepší tzv. troll tanky, které se dají probít a lidi to zkouší, ale musí se to trefit a míť trochu štěstí - PZ VII umí nadingat, AMX M51 ... přitom to nejsou nijak extrémně neprůstřelný tanky.
Goldnoob team proud member!
LoCo99
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 15. úno 2012
Bydliště: Praha

Re: World of Tanks

Příspěvek od LoCo99 »

Maus, vždycky Maus. Tolikrát podceňovaný, každý ví kam to střílet - ale jenom když se to nehejbe a je to dostatečně blízko a ty weakspoty vidíš. Ne když jseš 400 metrů daleko šikmo na poli.
certes
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 12. říj 2008

Re: World of Tanks

Příspěvek od certes »

VK100.01 (p), malinovka či prochorovka, hned po startu naúhlovat se za křovím které má nepřítel na dohled. Za křovím ne kvůli maskování ale aby nešlo jednoduše poznat kterým směrem je natočená vana. Jelikož budou lítat HE od arty a tanků, tak je dobré vozit protistřepinovku.
Ryzen 7 5800X@87W - NH-U12A - TUF B550 - 4x8GB 3600CL16 - RX 5600XT@130W - 870 EVO + 860 EVO - TX550M 550W - Xonar DX - EIZO FG2421
Banana
Začátečník
Začátečník
Registrován: 17. led 2004

Re: World of Tanks

Příspěvek od Banana »

Dneksa jsme doexpil VK45.02B...S tier9 vekou se mi to podařilo 5tou bitvou dát.Šestou bitvou jsem splnil primárku, ale ne sekundárku (tu musím dát) :( pak mě to asi přehodilo na totálně prohrávací server a nastalo 2h zkoušení různých tanků (nejvíc Wzka), křiku, nadávek a brečiku.(Předtím wn3000 a 67% winrate potom wn1400 a 20% winrate ... nice)
Lidi to na tu veku zkouší a kor když vystřelím schválně vedle...
Jeltík
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 16. říj 2004
Bydliště: HK, /edit-promaz!
Kontaktovat uživatele:

Re: World of Tanks

Příspěvek od Jeltík »

Na dingací mise je super i 112, dá se pořídit za rekrut program.
http://wotreplays.eu/site/4731360#mountain_pass-taz-112
tatka.troy
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. úno 2009
Bydliště: Pardubický kraj

Re: World of Tanks

Příspěvek od tatka.troy »

add dingací mise - ještě koukni kolik máš u těch heavy tanků odemčenejch plánků a vyplatí se to zkoumat - já včera koukal že mám třeba na mauzovi 4 plánky a třeba na wztku 5tkovym mám 7 plánků :-D
s Intelem na věčné časy
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“