World of Tanks

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
Wiruz
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 29. říj 2003
Bydliště: Pardubice

Re: World of Tanks

Příspěvek od Wiruz »

na ssd jsem v bitve hned, zpet do garaze to trva dele. Hlavne synchronizace je dlouha. Ale treba na brachy ucet to je hned, ma min tanku asi...
CPU: Intel Core i5 12600K @ -0,05mV COOLER: Deepcool AK400 MB: Gigabyte B660M Gamming X DDR4 RAM: Kingston 2x 16GB DDR4 3600 CL18 VGA Gigabyte Aorus RTX 3070 8GB @ 1800MHz/0,825V > 170W SSD / HDD: 1TB KC3000 NVME / Seagate BarraCuda 3TB CASE: Fractal Design Define Mini C PSU: Corsair RM550x 550W LCD: 27" Samsung ViewFinity S60UA IPS 2560x1440 @75Hz REPRO: Logitech Z3 2.1 MOUSE: CM MM720 KEYBOARD: MS Sidewinder X4 OS: Win 11 Pro 64
Obrázek
Obrázek
LoCo99
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 15. úno 2012
Bydliště: Praha

Re: World of Tanks

Příspěvek od LoCo99 »

ssd je zdá se nutnost, hlavně ne alt+tabovat při načítání, přidá to tak 10 vteřin :D
ŠakaL
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. kvě 2009
Bydliště: Praha

Re: World of Tanks

Příspěvek od ŠakaL »

tatka.troy píše:hraje to tady někdo na " starším " pc jakožte haswell i5 apod? Kolegovi jsme to nainstalovali a docela děsny - I5,16 GB ram, 750ti GK a klasickej disk a to načítání dlouhý až to není možný, fps sme poladili že jsme vypnuli blbosti,ale docela slow
4670K, 960gtx a green hdd !! v bitve sem hned a vsude mam s vsynch 60fps, na himmlu obcas skoci 58,59...Slidery mam ruzne,jen kvalitu textur na maximalni? (3/4) s nacitanim sem ale nemel problem ani na ultra textury,tak nevim jak je to mozny..i tak se na ssd taky chystam.
4670K@ 4.4GHz l MSI RTX 2070 SUPER GXT l EIZO EV2780-BK
evga 750 G2 l xonar ESSENCE ST, SH HD 660S l 2xSSD
tatka.troy
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. úno 2009
Bydliště: Pardubický kraj

Re: World of Tanks

Příspěvek od tatka.troy »

tak to je mi záhadou - taky green wd a 100 Mbit připojení. Zkusíme ten SSD co to udělá.
s Intelem na věčné časy
RiCK
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. kvě 2008
Bydliště: Királyhelmec

Re: World of Tanks

Příspěvek od RiCK »

Možná čerstvá instalace vs. mrtě updatů?

Já to mám pravidelne updatovaný, instalace stará už několik let a loadingy jsou dlooooouhé
Hromy Hněvu podřimují na Severu. Podobny dubu, jehož větve jsou plny hnoje, a hnízd nářků, a pláče, snášených na Zemi které spalují Noc i Den a vyvrhují stáda škorpionů a vypouštějí síru smíchanou s Jedem. To jsou Hromy, které jsou okamžitě připraveny rozeřvat se stovkami mohutných Katastrof a statisíců Pohrom, po kterých nezůstane nic a nikdo zde nic nepozná. Jedna skála porodí tisíce, právě když Srdce Člověka dosáhne jeho Myšlenek.
tatka.troy
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. úno 2009
Bydliště: Pardubický kraj

Re: World of Tanks

Příspěvek od tatka.troy »

jako je to možný - tohle byla uplně nová instalace , já to mám doma na PC na starym WD 320 GB kde je jen wot a pár mp3 a funguje to OK
s Intelem na věčné časy
morke
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 09. srp 2009
Bydliště: Háj ve Slezsku

Re: World of Tanks

Příspěvek od morke »

Na SSD je maximálně dlouhé nabíjení artyny. Měli by je vrátit do původního stavu a poslat fialky do kytek.
PC: I5-11600K, Gigabyte Z590 UD AC,
PNY RTX 3070, Corsair 16 GB DDR4, Seasonic Prime GX 750, SSD Samsung 850 EVO 500 GB/Samsumg 980 Pro 500 GB/980 1TB, Noctua NH-D15, Fractal Design Torrent
Zvuk: Foobar2000 → KS → Topping D10s → Chord C-line → Primare i22 → Chord Clearway → Monitor Audio Silver 2
LoCo99
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 15. úno 2012
Bydliště: Praha

Re: World of Tanks

Příspěvek od LoCo99 »

Přijde ti málo dávat každejch 20 vteřin za 600 a zabít každou ránou člena posádky + ochromit posádku do dalšího zásahu?
Jeltík
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 16. říj 2004
Bydliště: HK, /edit-promaz!
Kontaktovat uživatele:

Re: World of Tanks

Příspěvek od Jeltík »

morke nemůže za to, že je neschopný hrát s normálním tankem, pro mrzáky (fyzické i duševní) je tu klikání s rakovinou. Kappa
LoCo99
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 15. úno 2012
Bydliště: Praha

Re: World of Tanks

Příspěvek od LoCo99 »

Artyna je jako jít s upilovanou brokovnicí na předškoláky, nemáš šanci se netrefit a oni ti nic nemůžou.
RiCK
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. kvě 2008
Bydliště: Királyhelmec

Re: World of Tanks

Příspěvek od RiCK »

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Hromy Hněvu podřimují na Severu. Podobny dubu, jehož větve jsou plny hnoje, a hnízd nářků, a pláče, snášených na Zemi které spalují Noc i Den a vyvrhují stáda škorpionů a vypouštějí síru smíchanou s Jedem. To jsou Hromy, které jsou okamžitě připraveny rozeřvat se stovkami mohutných Katastrof a statisíců Pohrom, po kterých nezůstane nic a nikdo zde nic nepozná. Jedna skála porodí tisíce, právě když Srdce Člověka dosáhne jeho Myšlenek.
morke
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 09. srp 2009
Bydliště: Háj ve Slezsku

Re: World of Tanks

Příspěvek od morke »

Vtip dobrý, ale bez pointy. Britský X, s vylepšením 38 sekund nabíjení a kolem 400 zásah. Stunt mě nezajímá, ale fialky se po takovém tanku vrhnou. Nemáte rádi artyny? Neútočte na dělostřelectvem oslabené tanky.
Týmovost vzhledem k arty 0. 10 minut jezdí metr sem a tam za překážkou a arty je díky propuštění nepřítele za minutu mrtvá. To je ten skill asi.

Kdysi jsem psal, že hraji arty kvůli zdravotním problémům (ježdění sem a tam mi na karpály nedělalo dobře, jak jsem na tom duševně se musím zeptat MUDr. Jeltíka). Problémy už nemám, ale už mě nebaví hrát nic jiného. Je to součást hry, proto nechápu opovrhování nad arty.
Ta hra je celkově blbost, ale někteří její hráči jsou ještě blbější. Třeba jako přání rakoviny v chatu od fialek.
PC: I5-11600K, Gigabyte Z590 UD AC,
PNY RTX 3070, Corsair 16 GB DDR4, Seasonic Prime GX 750, SSD Samsung 850 EVO 500 GB/Samsumg 980 Pro 500 GB/980 1TB, Noctua NH-D15, Fractal Design Torrent
Zvuk: Foobar2000 → KS → Topping D10s → Chord C-line → Primare i22 → Chord Clearway → Monitor Audio Silver 2
LoCo99
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 15. úno 2012
Bydliště: Praha

Re: World of Tanks

Příspěvek od LoCo99 »

morke píše: Je to součást hry

to je zajímavý že tenhle argument používají lidi pro obhajobu claymorů a granátometů v CoD, minometů v battlefieldu a artyn ve Wotku. Všechno věci co jsou 0 skill, na tom se shodne víc lidí.

Zdravotní problémy tobě ani nikomu nepřeju, ale nepochopím proč hru world of TANKS hraje někdo s dělostřelectvem s pohledem z ptačí perspektivy, kterej se neučástní boje, ale srabácky sedí vzadu a spoléhá na to, že budou hrát ostatní a on je za to bude trestat.

A žádná arty nenastříli ani v průměru tolik, co normální tank. A nejradši artyny střílí jen jednoho hráče celou hru, na mě střílí 2 uchylové a každou ránou mi dají max kilo, ale dělá jim to radost, na konci bitvy oba 800 dmg a prohra, ale asi spokojenost.

Jestli tě baví artyna tak hraj strategie, tam nehraješ na ukor živejch lidí většinou.
dexterav
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 26. pro 2003
Kontaktovat uživatele:

Re: World of Tanks

Příspěvek od dexterav »

LoCo99 píše:ssd je zdá se nutnost, hlavně ne alt+tabovat při načítání, přidá to tak 10 vteřin :D
mno neviem už som to písal mám ssd a nič to na strašných loadoch nemení
v starom wotku som čakal ja teraz som v bitke často aj po 10s as updaty to nijak nepolepšili
a všelijako sa to strieda sem tam akože ok inokedy úplne v hnedom
Naposledy upravil(a) dexterav dne sob 28. dub 2018, 00:04, celkem upraveno 1 x.
Intel Core i9 14900kf@6/6,2GHz,Strix Z790 F, 2X24GB 7,2GHz CL32 GSkill, Asus TUF 4090 3/23GHz , H2O + Carbide 600Q,ROG-THOR-1600T, 10TB 850X, Topping D50s + A50s + T5, MPG 321URX QD-OLED, S23Ultra, ITX 13700k + 4070Ti + Audinst Hud-Mx2 + THX-M50X
LoCo99
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 15. úno 2012
Bydliště: Praha

Re: World of Tanks

Příspěvek od LoCo99 »

taky záleží jestli používáš mody a jaký, jestli máš geforce experience, starou instalaci a možná i na dalších věcech
dexterav
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 26. pro 2003
Kontaktovat uživatele:

Re: World of Tanks

Příspěvek od dexterav »

ani nie :D
je to RNG ako celé wot, HTPC je v podstate čisté, kodi, av, wot a katastrofa
hlavné pc je samozrejme zasrané kade tade ale sú náročnejšie hry a nič sa nedeje
notebook rovnako ako HTPC anič extra
a hlavne všetko sú to minimálne priemerné NVME SSD , ale HTPC išlo blblo aj na V300 keby niekoho napadlo že je to tým NVME :mrgreen: :twisted:
zaujímavé že kamoš má 750evo v NB a ide mu to dobre aspoň z toho hladiska že je v hre skorej ako samotná začne :D
Intel Core i9 14900kf@6/6,2GHz,Strix Z790 F, 2X24GB 7,2GHz CL32 GSkill, Asus TUF 4090 3/23GHz , H2O + Carbide 600Q,ROG-THOR-1600T, 10TB 850X, Topping D50s + A50s + T5, MPG 321URX QD-OLED, S23Ultra, ITX 13700k + 4070Ti + Audinst Hud-Mx2 + THX-M50X
Banana
Začátečník
Začátečník
Registrován: 17. led 2004

Re: World of Tanks

Příspěvek od Banana »

Fialky co mate za perky na veliteli na TVP, 430u?
Jeltík
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 16. říj 2004
Bydliště: HK, /edit-promaz!
Kontaktovat uživatele:

Re: World of Tanks

Příspěvek od Jeltík »

Zalezi na tom, kolik mas skillu. Jiny setup bude se 3 nebo s 5 kouskama.
Banana
Začátečník
Začátečník
Registrován: 17. led 2004

Re: World of Tanks

Příspěvek od Banana »

5
LoCo99
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 15. úno 2012
Bydliště: Praha

Re: World of Tanks

Příspěvek od LoCo99 »

Obrázek

TVP, možná profík místo krále bažin, ale já si řikal že se to točí dost rychle a spíš mě sere ten odpor terenu v bažině, ale nepočítal jsem co se víc vyplatí. A kanonýr si troufám říct že smysl má, ty ammoracky WZ 5A co chytíš na kolečko se dějou :D a neni tam dát co lepšího moc.

Obrázek

430, Velitel - BIA, žárovka, prostorova představivost, ostříží zrak, opravy. Střelec - BIA, jemný míření, opravy, maskování, zbrojíř. Řidič - BIA, profík, klidná jízda, opravy, maskování. Nabíječ - BIA, bezpečný ukládání, zoufalství, opravy, maskování.

Něco je k diskuzi, ale myslim, že timhle nemůžeš šlápnout vedle. Ještě bys mohl někde obětovat jeden perk a všude dát hašení, ta devítka 430 dost hoří, nevim jak 430U, ale 907 zase nehoří vůbec.
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“