World of Tanks

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
Max Casper
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 03. srp 2004
Bydliště: Prague

Re: World of Tanks

Příspěvek od Max Casper »

Také je důležité přestat si "lhát do kapsy" a začít se na svoji hru dívat trochu kriticky. Hraju dostatečně agresivně? Nejezdím na špatné pozice, když polovina mého týmu je mrtvá a já si ještě nevystřelil? Rozdat hodně dmg je důležité, ale začínat s tím za stavu 0:7 je asi trochu pozdě.
Navíc, poku jsi pořád top na dmg, proč ti potom padají marky?
CPU: AMD Ryzen 7 5800X MB: GIGABYTE B550 AORUS PRO AX RAM: Crucial 32GB KIT DDR4 3600MHz CL16 Ballistix Red HDD: Samsung 970 PRO 512GB & Crucial m4 128GB & Crucial MX500 1TB SSD VGA: MSI GeForce GTX 1660 Ti GAMING X 6G DVD: Samsung SH-S203B PSU: Corsair RM650x (2018) Case: Bigtower Chieftec BA-01B-B-SL LCD: 2x 27" Iiyama XB2783HSU-B1DP OS: Win 10 64b
Banana
Začátečník
Začátečník
Registrován: 17. led 2004

Re: World of Tanks

Příspěvek od Banana »

nee link radši nedám :oops: co bych chtěl vidět konkrétně? nějaké staty?

dneska jsem se díval a je fakt, že dneska to bylo spíš v top 3-5 takže jsem asi pocitově přeháněl (ikdyž dneska to byla megabída)
jezdím na pozice co vidím od super uncium a taky chápu proč si je vybírají podle MM a tanků
prohrávám na topu s třeba 2700dmg což na postup v markách nestačí
Banana
Začátečník
Začátečník
Registrován: 17. led 2004

Re: World of Tanks

Příspěvek od Banana »

toto jsou staty z toho dne, kdy to pocitově byla megabída (a zas taková to nebyla :-D )
stejný tank, úplně stejné pozice, úplně stejný gameplay (pár her jsem prodal za 0wn8 a pár jsem jich prohrál špatným rozhodnutím v kritický moment bitvy)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
tatka.troy
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. úno 2009
Bydliště: Pardubický kraj

Re: World of Tanks

Příspěvek od tatka.troy »

nezkoušel už někdo ten flexi premium?

https://wotko.cz/novy-typ-premioveho-uctu/
s Intelem na věčné časy
LoCo99
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 15. úno 2012
Bydliště: Praha

Re: World of Tanks

Příspěvek od LoCo99 »

pro weekend warriory asi dobrá věc, já bych na tom tratil.
Jeltík
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 16. říj 2004
Bydliště: HK, /edit-promaz!
Kontaktovat uživatele:

Re: World of Tanks

Příspěvek od Jeltík »

Zkusím, jestli se někdo chytí, prodávají se X5 na zkušenosti, jaký na to máte názor?

A z dalšího soudku, už mám Chimeru a na týhle misi jsem se kurevsky natrápil, cca 210 bitev s BATem a 60 s AMX 13 105...
Bat 25t: Chimera 15 10,5K combi, Ace, High Caliber, Top Gun
Banana
Začátečník
Začátečník
Registrován: 17. led 2004

Re: World of Tanks

Příspěvek od Banana »

no myslim ze dat cca 10kc za jednu bitvu je dost

tak a co ta akce halloween, ma smysl zaplatit cca 500,- a mít ty bonusy hned?
tatka.troy
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. úno 2009
Bydliště: Pardubický kraj

Re: World of Tanks

Příspěvek od tatka.troy »

prachy jim necpat pokud to není premium account za dobře nebo nějakej OP premiák
s Intelem na věčné časy
johhnymlatic
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 31. led 2013
Bydliště: Pardubice,Ústí nad Orlicí

Re: World of Tanks

Příspěvek od johhnymlatic »

tatka.troy píše:nezkoušel už někdo ten flexi premium?

https://wotko.cz/novy-typ-premioveho-uctu/
Já bych ho docela bral, jelikož hraju jednou za čas. Ale v nabídce obchodu ho teda nikde nemám, takže to je jen pro "vyvolené".
PC - CPU: Intel i5-4690k 4,6GHz MB:ASUS B85-Pro Gamer GK:RX570 4gb RAM:8GB KIT 1333MHz PSU:Cooler Master G450M Case: Cooler Master Elite 311 Cooling System: SilentiumPC Zephyr 140, SilentiumPC Fera 2+Gelid GC03-EXTREME,1x 120mm random ventilátor.
NTB - MSI-ex623 - umřel :-(
tatka.troy
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. úno 2009
Bydliště: Pardubický kraj

Re: World of Tanks

Příspěvek od tatka.troy »

to já taky a jak píšeš - bylo to pro vyvolený a jen jakože na test
s Intelem na věčné časy
J X P
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. kvě 2004

Re: World of Tanks

Příspěvek od J X P »

Nj, taky jsem ho hledal ... obcas to pustim, ale bez premium uctu nehraju rad a kvuli par bitvam si nebudu kupovat predrazeny denni premium.

Uvidime az to zavedou, tech 250 Kc jim jednou za tri mesice klidne dam.
---
Jeltík
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 16. říj 2004
Bydliště: HK, /edit-promaz!
Kontaktovat uživatele:

Re: World of Tanks

Příspěvek od Jeltík »

Banana píše:no myslim ze dat cca 10kc za jednu bitvu je dost

tak a co ta akce halloween, ma smysl zaplatit cca 500,- a mít ty bonusy hned?
Když si zapneš osobní zálohy na kredity, budeš mít v kombinaci s Halloweenem +100% kreditů navíc za každou bitvu. To může dělat klidně i 100 nebo 150K, což je docela ranec. Takhle bych za včerejšek nevydělal 3M, ale něco přes 6M...
Banana
Začátečník
Začátečník
Registrován: 17. led 2004

Re: World of Tanks

Příspěvek od Banana »

Jeltík píše:
Banana píše:no myslim ze dat cca 10kc za jednu bitvu je dost

tak a co ta akce halloween, ma smysl zaplatit cca 500,- a mít ty bonusy hned?
Když si zapneš osobní zálohy na kredity, budeš mít v kombinaci s Halloweenem +100% kreditů navíc za každou bitvu. To může dělat klidně i 100 nebo 150K, což je docela ranec. Takhle bych za včerejšek nevydělal 3M, ale něco přes 6M...
ještě že jsem to nekoupil, zase mám ty mega prohrávací hry :sad:
Jeltík
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 16. říj 2004
Bydliště: HK, /edit-promaz!
Kontaktovat uživatele:

Re: World of Tanks

Příspěvek od Jeltík »

Ale o tom to vůbec není, když si nastřílíš, dostaneš za prohru skoro stejně. Já tuhle akci beru jako Vánoce s bedničkama a snažím se naflákat co nejvíc kreditů.
tatka.troy
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. úno 2009
Bydliště: Pardubický kraj

Re: World of Tanks

Příspěvek od tatka.troy »

je fakt že na kredity to je dobry a hlavně se dá něco uhrát když člověk hraje proti botum
s Intelem na věčné časy
BoomerCZE
Nováček
Nováček
Registrován: 18. říj 2018

Re: World of Tanks

Příspěvek od BoomerCZE »

tuto hru nehraju, nerozumim tomu proc prijde tolika lidem zabavna. Neurazim ale at mi prosim zatvrzely hrac poradi co od toho ocekavat. Mozna nehledam spravne veci.
Banana
Začátečník
Začátečník
Registrován: 17. led 2004

Re: World of Tanks

Příspěvek od Banana »

tatka.troy píše:je fakt že na kredity to je dobry a hlavně se dá něco uhrát když člověk hraje proti botum
jako po včerejšku a dnešku bych rádši měl za spoluhráče boty, protože to je zase NESKUTEČNÝ kancíř
podesva-f
Začátečník
Začátečník
Registrován: 29. říj 2012

Re: World of Tanks

Příspěvek od podesva-f »

Banana píše:
tatka.troy píše:je fakt že na kredity to je dobry a hlavně se dá něco uhrát když člověk hraje proti botum
jako po včerejšku a dnešku bych rádši měl za spoluhráče boty, protože to je zase NESKUTEČNÝ kancíř
Začni to hrát pro zábavu. Hra je zadarmo, tak nevím proč spousta hráčů nadává druhým, že nehraje podle jejich představ (s HT jsi měl jet tam a tam , noob atd. atd.).Rady typu, hraješ špatný tanky jsou o ničem. Všichni by chtěli jezdit v OP neprůstřelných tancích a sami rozdávat rány za tisíce.
Jeltík
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 16. říj 2004
Bydliště: HK, /edit-promaz!
Kontaktovat uživatele:

Re: World of Tanks

Příspěvek od Jeltík »

BoomerCZE píše:tuto hru nehraju, nerozumim tomu proc prijde tolika lidem zabavna. Neurazim ale at mi prosim zatvrzely hrac poradi co od toho ocekavat. Mozna nehledam spravne veci.
V základu? Pokud máš alespoň základní zájem o vojenskou techniku a historii (i když ta je ve WOT poměrně často a ráda dost překroucená) a není ti úplně proti srsti "free to play" systém, který na vyšších tierech není tak úplně free.
Zkus se podívat na víc streamerů, pokud ti to nebude připadat jako úplný nesmysl, zkus si zahrát pár bitev, teď je pro nováčky udělaný poměrně dobrý, ale ne skvělý trénink, kdybys měl zájem, dal by se sehnat nějaký pozvánkový bonus kód. Klidně bych ti ukázal a vysvětlil základní věci na TS, Skypu nebo Discordu. Současná meta je poměrně jednoduchá, 90% top tier tanků nemá cenu expit, ale pokud chceš hrát pro zábavu, je tu i spousta OP low tier hraček.
LoCo99
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 15. úno 2012
Bydliště: Praha

Re: World of Tanks

Příspěvek od LoCo99 »

Mě hra před lety prostě nalákala na ty tanky a měl jsem radost z každýho tanku co jsem měl, navíc jsem hrál s kamarádem četu. Furt nemam asi ani 50% tanků, hru hraju od 2013? Pak mě začly bavit konkrétní tanky a probudilo to ve mě soutěživost, chuť hrát dobře a patřit mezi nejlepší. Jinak ta hra je v podstatě bug-free a technicky funguje na 99% bezchybně, bavíme-li se přímo o hraní bitev. Věci jako že čas od času je mlhavo ohledně toho jak fungujou některý věci, nebo že dřív nebylo možný dostat z vývojářů jasný vysvětlení mechaniky atd. je věc druhá.

Zároveň je na WoT pro spoustu hráčů asi fajn to, že jejich "neschopnost", nedostatek skillu, reakcí a uvažování není nikde mimo týmovej chat (a to stejně 90% nepíše a nečte, to usuzuju já jako zástupce těch toxickejch 10%) a garážový zprávy vidět - prohry výhry jsou u většiny lidí prostě 50-50, takže jsou prohrávat zvyklý stejně jako vyhrávat, je jim jedno jestli nastříli dmg nebo ne protože opět 90% lidí považuje za úspěch 1 zabití a třeba svoje HP nastřílený jako DMG.

No a je to free 2 play.

Takže když to shrnu, tak zajímavá hra, dobrej koncept, velkej důraz na grindění novejch tanků a díky vývojářům dychtícím po penězích hra skrze aktuality, mise a zprávy vytváří dojem, že se v ní furt něco novýho děje.


Proč to nehrát - spousta lidí je na tom prostě závislá, byť to u většiny podle mě netvoří nějakej zásadní životní problém, u lidí se špatným hospodařením to může stát hodně peněz, jinak nevim.
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“