World of Tanks

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
tatka.troy
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. úno 2009
Bydliště: Pardubický kraj

Re: World of Tanks

Příspěvek od tatka.troy »

dneska mi to nedalo a už jsem musel napsal bulíčkovi ( když se furt chlubí že začal dělat pro wot a sbírá problemy ) - teren u vodních ploch klouže jako svině - doby kdy člověk zachránil utopení jsou pryč , lehce najedete a nazdar - 4x sem dneska utopil tank uplně zbytečně a to nemluvil o texturách kde se zasekne tank a je konec - čekáte jen na farmu kdy vás někdo sežere
s Intelem na věčné časy
LoCo99
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 15. úno 2012
Bydliště: Praha

Re: World of Tanks

Příspěvek od LoCo99 »

jakej je důvod jezdit k vodě mimo najíždění na climby, který už nejsou? jako jo, bylo cool jezdit na vichřici po tom ledě, ale to je asi tak všechno, pak už si jen představuju ty retardovaný lighty co padaj do vody na Lakevillu.

Tam nám mimochem jednou při CW spadly 4 tanky, to byla ta doba jak WG servery mělý obří lag spiky.
tatka.troy
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. úno 2009
Bydliště: Pardubický kraj

Re: World of Tanks

Příspěvek od tatka.troy »

chceš se s lightem trošku schovat no a vono h*vno
s Intelem na věčné časy
Jeltík
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 16. říj 2004
Bydliště: HK, /edit-promaz!
Kontaktovat uživatele:

Re: World of Tanks

Příspěvek od Jeltík »

Thellwin
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 19. čer 2003
Bydliště: Satan City

Re: World of Tanks

Příspěvek od Thellwin »

Hm, pěkné, já na něm nemám Ace ani za 9500 DMG :)

Desítková Špageta doexpená, tak devítka je fakt dobrá, nechám si to v garáži.

https://imgur.com/NPgbVOt

Dvě zajímavé bitky, neměl jsem s tím moc nějak hodně dobrých her, spíš jsem s tím dával konstantně nadprůměrný hry.

http://wotreplays.eu/site/4340605#live_ ... standard_b
http://wotreplays.eu/site/4346310#redsh ... standard_b
Goldnoob team proud member!
Jeltík
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 16. říj 2004
Bydliště: HK, /edit-promaz!
Kontaktovat uživatele:

Re: World of Tanks

Příspěvek od Jeltík »

Taky dost hezký. :-)
A když už jsi načal Radleyovky, tady mám jednu životní bitvu s Bromwellem. http://wotreplays.eu/site/4347570#airfi ... cromwell_b
ŠakaL
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. kvě 2009
Bydliště: Praha

Re: World of Tanks

Příspěvek od ŠakaL »

Nez skoncej ty slevy,ma cenu kupovat amx30? 30b me pak ani moc nezajma.. posadka slabota 1. skillovej slepenec.
4670K@ 4.4GHz l MSI RTX 2070 SUPER GXT l EIZO EV2780-BK
evga 750 G2 l xonar ESSENCE ST, SH HD 660S l 2xSSD
vintrlos
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. lis 2013
Bydliště: Brno

Re: World of Tanks

Příspěvek od vintrlos »

AMX 30 je super, a nechal jsem si ho v garáži, pravda 30B jsem ani nekupoval
MSI MAG B650 Tomahawk Wifi,AMD Ryzen 7 7800x3D, Noctua NH-U12S,G.Skill Trident Z5 32GB DDR5 6000 CL30, GAINWARD RTX 3070 Ti , SSD 250Gb Samsung EVO ,Transcend MTE220S, 2x2TB Sandisk Extreme Pro Oddysey G7 27´, Mackie CR5,NZXT H500, Seasonic Focus Plus Gold 650W
Wiruz
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 29. říj 2003
Bydliště: Pardubice

Re: World of Tanks

Příspěvek od Wiruz »

taky mi AMX 30 vyhovuje, skoda ze mu nerfnuli delo a munici, bylo to lepsi medko ale i tak me bavi, hlavne kvuli mobilite

jinak musim rict ze me dost bavi ten novej Frontline mod. Konecne neco na co se fakt tesim a navic mi prijde ze se tam nejak ztracej vykony rajcat kdyz to je tolik na tolik lidi... Doufam ze to zachovaj a nechaji to na T8 a ne na T10 kde se musi platit premium aby se to dalo utahnout. Navic skoro zadne goldy nelitaj.
CPU: Intel Core i5 12600K @ -0,05mV COOLER: Deepcool AK400 MB: Gigabyte B660M Gamming X DDR4 RAM: Kingston 2x 16GB DDR4 3600 CL18 VGA Gigabyte Aorus RTX 3070 8GB @ 1800MHz/0,825V > 170W SSD / HDD: 1TB KC3000 NVME / Seagate BarraCuda 3TB CASE: Fractal Design Define Mini C PSU: Corsair RM550x 550W LCD: 27" Samsung ViewFinity S60UA IPS 2560x1440 @75Hz REPRO: Logitech Z3 2.1 MOUSE: CM MM720 KEYBOARD: MS Sidewinder X4 OS: Win 11 Pro 64
Obrázek
Obrázek
Jeltík
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 16. říj 2004
Bydliště: HK, /edit-promaz!
Kontaktovat uživatele:

Re: World of Tanks

Příspěvek od Jeltík »

AMX 30 je bezva, DPM je super a dělo není moc přesný, ale má dobrý hodnoty disperze při pohybu tanku i věže, narozdíl od tý hrůzy, kterou to mělo předtím.

A máme tady další znáčky.
Škoda T 50: 3 MOE, ACE, High Caliber, Top Gun
ŠakaL
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. kvě 2009
Bydliště: Praha

Re: World of Tanks

Příspěvek od ŠakaL »

kurna a ja se zas neodvazil to koupit prave kvuli tem delum.Co sem koukal treba na e50 se kterou mam pres 500 bitev,tak ta ma 2.1s zamereni a ty dela na amx 30 maj snad 2.5 -6,7s,to me trochu odradilo.Tak priste no..
4670K@ 4.4GHz l MSI RTX 2070 SUPER GXT l EIZO EV2780-BK
evga 750 G2 l xonar ESSENCE ST, SH HD 660S l 2xSSD
Jeltík
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 16. říj 2004
Bydliště: HK, /edit-promaz!
Kontaktovat uživatele:

Re: World of Tanks

Příspěvek od Jeltík »

Nezapomeň, že ty hrozný hodnoty, který jsou uváděný v garáži, jsou se stock věží a bez posádky. Mrkni na tohle, vlevo je stock věž a top dělo, uprostřed top věž a dělo a vpravo je vybavený tank s dobrou posádkou. Já tam nic hroznýho nevidím.
https://tanks.gg/compare/amx-30?l=20111 ... _0.2.1.8.9
LoCo99
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 15. úno 2012
Bydliště: Praha

Re: World of Tanks

Příspěvek od LoCo99 »

bude kampaň, budou odměnový tanky, kdyby to snad někoho zajímalo a nechtělo se mu to jezdit, tak víte na koho se obrátit :roll:
tatka.troy
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. úno 2009
Bydliště: Pardubický kraj

Re: World of Tanks

Příspěvek od tatka.troy »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: by mě zajímalo jak dlouho ti to muže trvat vyjezdit
s Intelem na věčné časy
LoCo99
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 15. úno 2012
Bydliště: Praha

Re: World of Tanks

Příspěvek od LoCo99 »

no jak dlouho asi, přesně tu dobu trvání tý kampaně :) nebo to myslíš jako že v tom našem FAMEu to najedu za 2 dny a můžu jet další účet? no možná jo, záleží jak to půjde :D

S každou kampaní má někdo zájem, já to ostatním nabízim a nikoho nenutím přece :)

Ale už by mohli přidat další tanky teda, myslím odměnový za CW. Premiovou KV-2 co je teď obchodě bych teda taky bral ale kupovat si jí nebudu :D
tatka.troy
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. úno 2009
Bydliště: Pardubický kraj

Re: World of Tanks

Příspěvek od tatka.troy »

myslel jsem jako kolik času cca

Nicméně dotaz - po mikropatchy nemáte pocit že padaj samý rolly? Momentálně mě KV2 smazala Skorpiona na ránu - nebyl jsem poškozenej a měl jsem full HP, před tim jsem dostal HEčkem od prasete do boku grilla za 1650 a taky jsem byl plnej.
s Intelem na věčné časy
LoCo99
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 15. úno 2012
Bydliště: Praha

Re: World of Tanks

Příspěvek od LoCo99 »

Ta kampaň je 14 dní, takže u toho sedím minimálně polovinu těch večerů.

Jinak na to ovlivňování RNG, měnění statů tanků potají atd., tomu nikdo nevěří že ne :)

Obrázek

Měl jsem hezkou šňůru s Caernem, ale už jsem to pokazil, nebo teda dovoluju si uvalit část vinny na ty týmy kde jsem měl WN8 vyšší než 1000 jen já.

https://i.imgur.com/BacyphO.jpg
tatka.troy
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. úno 2009
Bydliště: Pardubický kraj

Re: World of Tanks

Příspěvek od tatka.troy »

jak já tomu nevěřim,ale takový rolly se mi stali snad prvně v tý hře tak jsem jen čuměl s otevřenou hubou
s Intelem na věčné časy
Banana
Začátečník
Začátečník
Registrován: 17. led 2004

Re: World of Tanks

Příspěvek od Banana »

já mám taky hezkou šnůru od konce 5ti násobků a to každý den :-D dám si vždycky 10k expů na žeton a konec, protože tohle se fakt nedá, nevím proč mě ta hra nemá ráda
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“