World of Tanks

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
BoomerCZE
Nováček
Nováček
Registrován: 18. říj 2018

Re: World of Tanks

Příspěvek od BoomerCZE »

Jeltík píše:
BoomerCZE píše:tuto hru nehraju, nerozumim tomu proc prijde tolika lidem zabavna. Neurazim ale at mi prosim zatvrzely hrac poradi co od toho ocekavat. Mozna nehledam spravne veci.
V základu? Pokud máš alespoň základní zájem o vojenskou techniku a historii (i když ta je ve WOT poměrně často a ráda dost překroucená) a není ti úplně proti srsti "free to play" systém, který na vyšších tierech není tak úplně free.
Zkus se podívat na víc streamerů, pokud ti to nebude připadat jako úplný nesmysl, zkus si zahrát pár bitev, teď je pro nováčky udělaný poměrně dobrý, ale ne skvělý trénink, kdybys měl zájem, dal by se sehnat nějaký pozvánkový bonus kód. Klidně bych ti ukázal a vysvětlil základní věci na TS, Skypu nebo Discordu. Současná meta je poměrně jednoduchá, 90% top tier tanků nemá cenu expit, ale pokud chceš hrát pro zábavu, je tu i spousta OP low tier hraček.
Ok diky, podivam se na streamy, neco uz jsem videl v profesionalnich zapasech, ale tam predpokladam, ze hraci nehraji s uplne “free to play” verzemi tanku. Pokud se tedy nemylim.
LoCo99
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 15. úno 2012
Bydliště: Praha

Re: World of Tanks

Příspěvek od LoCo99 »

95% obsahu tý hry je komplet free a dá se získat bez zaplacení jediný koruny. Je jen pár tanků co se prodávají jen za peníze a upřímně mezi nima není nic, co by ti garantovalo výhry.
tatka.troy
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. úno 2009
Bydliště: Pardubický kraj

Re: World of Tanks

Příspěvek od tatka.troy »

vyplatí se ta 252u? Všude jak je to OP že to museli stáhnout a šup je zpátky
s Intelem na věčné časy
Jeltík
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 16. říj 2004
Bydliště: HK, /edit-promaz!
Kontaktovat uživatele:

Re: World of Tanks

Příspěvek od Jeltík »

Na SH a tier 8 CW asi jo, na dingací mise taky není špatný, ale musíš být top tier nebo potkávat idioty, kteří nevědí, že máš papírové kupolky a mantlet. https://tanks.gg/tank/obj-252u/model?vm=live.
Než zavedli nový vyjebaný MM, měl jsem s ním 2400+ DPG a pak jsem dost spadl, protože si ho vyšší tiery jednoduše rozeberou jako každou jinou 8.
DPM je špatný, gun handling tragický. A bohužel má mizerný dohled a je pomaloučký. Ta OP bublina vznikla hlavně kvůli Fochovi a jeho recenzi, kde to vydával za tier 9 tank. Ale všichni známe Focha, dokáže udělat z komára velblouda a třeba ten jeho slavný Chrysler K, kvůli kterému vznikl Fochgate, se nakonec ukázal jako ne moc dobrá 8, která je ok jenom v sidescrapu nebo proti low tier chudákům.
Pokud máš zájem, můžeme skočit do tréninkovky, já se nechám několikrát rozstřílet a můžeš si na OPfendera udělat názor.
Banana
Začátečník
Začátečník
Registrován: 17. led 2004

Re: World of Tanks

Příspěvek od Banana »

Defender byl OP když vyšel.Možná to bylo tím, že lidi nevěděli kam střílet, možná proto, že mu WG nastavilo vysoko RNG na prostřelení a pak to snížili.
Tak či onak 1500,- je fakt totálně přestřelená cena.Já třeba kupoval Type59 v době kdy byl fakt OP a stál mě cca 650,-
Na druhou stranu je to podle mě nejlepší prémiový tank v SSSR stromu, ale za tu cenu skutečně ani nepřemýšlím :wink:
tatka.troy
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. úno 2009
Bydliště: Pardubický kraj

Re: World of Tanks

Příspěvek od tatka.troy »

Díky, ušetřili jste mi 1500 :wink:
s Intelem na věčné časy
Jeltík
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 16. říj 2004
Bydliště: HK, /edit-promaz!
Kontaktovat uživatele:

Re: World of Tanks

Příspěvek od Jeltík »

dexterav
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 26. pro 2003
Kontaktovat uživatele:

Re: World of Tanks

Příspěvek od dexterav »

pokiaľ ťa zázrakom nedajú dole 3 artiny na šupu :D
ani lampášik nepípne nič...len do garáže asik po 60s hry :mrgreen:
Intel Core i9 14900kf@6/6,2GHz,Strix Z790 F, 2X24GB 7,2GHz CL32 GSkill, Asus TUF 4090 3/23GHz , H2O + Carbide 600Q,ROG-THOR-1600T, 10TB 850X, Topping D50s + A50s + T5, MPG 321URX QD-OLED, S23Ultra, ITX 13700k + 4070Ti + Audinst Hud-Mx2 + THX-M50X
Jeltík
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 16. říj 2004
Bydliště: HK, /edit-promaz!
Kontaktovat uživatele:

Re: World of Tanks

Příspěvek od Jeltík »

Kdybych měl víc nábojů a míň dementních spoluhráčů a kdyby na našem capu nebyla ta debilní hromada hoven, asi bych vyhrál...
LT-432: ACE, Pool´s, Pascucci, High Caliber, Defender
A taková pohodička.
LT-432: ACE, Scout, Patrol Duty, High Caliber
tatka.troy
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. úno 2009
Bydliště: Pardubický kraj

Re: World of Tanks

Příspěvek od tatka.troy »

hraješ jindy než nad ránem?
s Intelem na věčné časy
johhnymlatic
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 31. led 2013
Bydliště: Pardubice,Ústí nad Orlicí

Re: World of Tanks

Příspěvek od johhnymlatic »

Za ty peníze je LT-432 fakt super, taky jsem si ho koupil a nelituji.
PC - CPU: Intel i5-4690k 4,6GHz MB:ASUS B85-Pro Gamer GK:RX570 4gb RAM:8GB KIT 1333MHz PSU:Cooler Master G450M Case: Cooler Master Elite 311 Cooling System: SilentiumPC Zephyr 140, SilentiumPC Fera 2+Gelid GC03-EXTREME,1x 120mm random ventilátor.
NTB - MSI-ex623 - umřel :-(
Jeltík
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 16. říj 2004
Bydliště: HK, /edit-promaz!
Kontaktovat uživatele:

Re: World of Tanks

Příspěvek od Jeltík »

tatka.troy píše:hraješ jindy než nad ránem?
Ani nenapíšeš, že jsem to zahrál úplně nahovno, ale hrozně tě zajímá, kdy hraju. WTF?
Obrázek
RiCK
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. kvě 2008
Bydliště: Királyhelmec

Re: World of Tanks

Příspěvek od RiCK »

Jasná narážka na to, že si dobré bitvy farmíš v noci "kdy hrajou boti a divní lidé" :mrgreen:
Hromy Hněvu podřimují na Severu. Podobny dubu, jehož větve jsou plny hnoje, a hnízd nářků, a pláče, snášených na Zemi které spalují Noc i Den a vyvrhují stáda škorpionů a vypouštějí síru smíchanou s Jedem. To jsou Hromy, které jsou okamžitě připraveny rozeřvat se stovkami mohutných Katastrof a statisíců Pohrom, po kterých nezůstane nic a nikdo zde nic nepozná. Jedna skála porodí tisíce, právě když Srdce Člověka dosáhne jeho Myšlenek.
tatka.troy
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. úno 2009
Bydliště: Pardubický kraj

Re: World of Tanks

Příspěvek od tatka.troy »

8-) s prominutím mi to tak přijde že aspon nenarazíš na uplný mongoly a něco uhraješ a hlavně takhle nad ránem na to bych neměl žaludek - jho před 15ti rokama v létě u CSka to šlo
s Intelem na věčné časy
Jeltík
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 16. říj 2004
Bydliště: HK, /edit-promaz!
Kontaktovat uživatele:

Re: World of Tanks

Příspěvek od Jeltík »

Dnes jsem hrál i přes den, ale většinou jsem noční tvor. Nebo si myslíte, že nespím, abych mohl v noci šikanovat idioty?
Jeltík
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 16. říj 2004
Bydliště: HK, /edit-promaz!
Kontaktovat uživatele:

Re: World of Tanks

Příspěvek od Jeltík »

Aby vám to nebylo líto, tak jsem ty marky udělal dřív než ve 4 ráno :lol:
LT-432: 3MOE, ACE, High Caliber, Pascucci, Tank Sniper
ŠakaL
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. kvě 2009
Bydliště: Praha

Re: World of Tanks

Příspěvek od ŠakaL »

Nejak m ve hre blbne xwm, po pul roce sem to zase zapnul dal posledniho aslaina 1201_16 a do vetsiny bitev se mi to nezapne jen obcas.V garazi to funguje furt zda se,tak nevim co s tim.
edit:jediny co sem nemazal v ty instalacce je pamet hry,nevim co to dela nechci neco podelat :D
4670K@ 4.4GHz l MSI RTX 2070 SUPER GXT l EIZO EV2780-BK
evga 750 G2 l xonar ESSENCE ST, SH HD 660S l 2xSSD
Thellwin
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 19. čer 2003
Bydliště: Satan City

Re: World of Tanks

Příspěvek od Thellwin »

ŠakaL píše:Nejak m ve hre blbne xwm, po pul roce sem to zase zapnul dal posledniho aslaina 1201_16 a do vetsiny bitev se mi to nezapne jen obcas.V garazi to funguje furt zda se,tak nevim co s tim.
edit:jediny co sem nemazal v ty instalacce je pamet hry,nevim co to dela nechci neco podelat :D
XVM občas blbne, asi mají někdy problémy u nich na serveru. Případně zkus jinej balík.
Goldnoob team proud member!
ŠakaL
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. kvě 2009
Bydliště: Praha

Re: World of Tanks

Příspěvek od ŠakaL »

Uz sem to rozchodil,ted mi zas nefunguje po bitve automaticky doplnovani :shock:
4670K@ 4.4GHz l MSI RTX 2070 SUPER GXT l EIZO EV2780-BK
evga 750 G2 l xonar ESSENCE ST, SH HD 660S l 2xSSD
tatka.troy
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. úno 2009
Bydliště: Pardubický kraj

Re: World of Tanks

Příspěvek od tatka.troy »

divný - mam jen XVM a yasenkrasen a vše funguje OK, jo párkrát nefungovalo xvm,ale to jim nejeli ani stránky
s Intelem na věčné časy
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“