World of Tanks

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
Thellwin
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 19. čer 2003
Bydliště: Satan City

Re: World of Tanks

Příspěvek od Thellwin »

Jo to byla dost "povedená" bitva :D
Goldnoob team proud member!
Jeltík
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 16. říj 2004
Bydliště: HK, /edit-promaz!
Kontaktovat uživatele:

Re: World of Tanks

Příspěvek od Jeltík »

Občas se zadaří. :roll:
BTW dneska jsem začínal kolem 19. hodiny na ranku 4 a dostal jsem se na 13. rank v poslední bitvě před půlnocí. Jestli se mi to povede a skončím v 1. lize jako posledně, asi otevřu flašku, je fakt těžký něco dělat v metě lemmingtrainů, který jsou daleko horší než na randomu. :-D
Thellwin
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 19. čer 2003
Bydliště: Satan City

Re: World of Tanks

Příspěvek od Thellwin »

Já jsem první den co to zapli dal první "záchytnej" bod, pak jsem byl týden pryč a od té doby to jedu stylem - každý den o jeden rank výš, takže po včerejšku Rank 11. Ale hrotit to nebudu, je to hrozná rakovina, hraju to jen kvůli těm odměnám a když nebude 1. liga, tak se nezblázním. Navíc to podle mě hraje opět míň lidí než minule, takže bude těžší se do té první ligy dostat, 15 Ranků podle mě stačit nebude.
Goldnoob team proud member!
Banana
Začátečník
Začátečník
Registrován: 17. led 2004

Re: World of Tanks

Příspěvek od Banana »

lol, mě chyběla jedna bitva do 12 ranku a pak jsem prohrál až na rank 7...
dexterav
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 26. pro 2003
Kontaktovat uživatele:

Re: World of Tanks

Příspěvek od dexterav »

Banana píše:lol, mě chyběla jedna bitva do 12 ranku a pak jsem prohrál až na rank 7...
to je tak ja som tak zletel už z 5. :oops: :D
ani som nevedel že toľko fialiek je na tak nízkom ranku a že filaky sú taký amatéry, to tie v mojom týme :razz:
snád 8x po sebe štýlom 1:15
celé všetci jedným smerom, a potom 13t zastavia 2 tanky lebo sa samozrejme v podstate nepomestili
podľa mňa to majú zo strongholdov či ako sa to volá len tam akurát všetci aj vedia čo robia, na randome to snád vôbec nefuguje
ja som čistý noob tak len skúšam šťastie, ale pri nirektorých ako to hrajú proste ostáva rozum stáť :?
a to nevravímm o tom že väčšina musí byť v mínuse ako krava kedže iné nestrielajú len goldy aj ked bony sú lákadlom a pokiaľ viem sú zane odmenové tanky?
Intel Core i9 14900kf@6/6,2GHz,Strix Z790 F, 2X24GB 7,2GHz CL32 GSkill, Asus TUF 4090 3/23GHz , H2O + Carbide 600Q,ROG-THOR-1600T, 10TB 850X, Topping D50s + A50s + T5, MPG 321URX QD-OLED, S23Ultra, ITX 13700k + 4070Ti + Audinst Hud-Mx2 + THX-M50X
Banana
Začátečník
Začátečník
Registrován: 17. led 2004

Re: World of Tanks

Příspěvek od Banana »

náhodou to že jede 14 - 15 tanků jedním směrem je dobrá taktika (pokud je to ten správný směr)
za bony nejsou tanky
Jeltík
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 16. říj 2004
Bydliště: HK, /edit-promaz!
Kontaktovat uživatele:

Re: World of Tanks

Příspěvek od Jeltík »

Za kampaň ano.
dexterav
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 26. pro 2003
Kontaktovat uživatele:

Re: World of Tanks

Příspěvek od dexterav »

jop to som myslel kampaň
náhodou to že jede 14 - 15 tanků jedním směrem je dobrá taktika (pokud je to ten správný směr)
za bony nejsou tanky
ano je to ok pokiaľ ten jeden smer vyhrá čo sa v randome stáva v každej 3 hrej z 10
kedže tam je to len nakopenie tankov ktoré do seba strkajú v horšom prípade aj strielajú
vlastne si dobre povedal, náhodou :twisted:
Intel Core i9 14900kf@6/6,2GHz,Strix Z790 F, 2X24GB 7,2GHz CL32 GSkill, Asus TUF 4090 3/23GHz , H2O + Carbide 600Q,ROG-THOR-1600T, 10TB 850X, Topping D50s + A50s + T5, MPG 321URX QD-OLED, S23Ultra, ITX 13700k + 4070Ti + Audinst Hud-Mx2 + THX-M50X
Banana
Začátečník
Začátečník
Registrován: 17. led 2004

Re: World of Tanks

Příspěvek od Banana »

Jeltík píše:Za kampaň ano.
můžeš to nějak upřesnit?
Jeltík
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 16. říj 2004
Bydliště: HK, /edit-promaz!
Kontaktovat uživatele:

Re: World of Tanks

Příspěvek od Jeltík »

LoCo99
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 15. úno 2012
Bydliště: Praha

Re: World of Tanks

Příspěvek od LoCo99 »

Jela se kampaň, stačilo se umístit průměrně a zbytek byla otázka toho, jestli člověk měl bony (s tím že tank stál 4000 a hráč mohl dostat od tušim 400 bonů po asi 10 000, najdeš to v těch pravidlech co poslal Jeltík). Většinou kdo neměl, tak plašil že jel kampaň zbytečně, ale bony se daj dojezdit na randomu celkem obstojně.
Banana
Začátečník
Začátečník
Registrován: 17. led 2004

Re: World of Tanks

Příspěvek od Banana »

jaká kampan?jako 121B bych bral ve své garáži :roll:
Thellwin
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 19. čer 2003
Bydliště: Satan City

Re: World of Tanks

Příspěvek od Thellwin »

Kampaň klanových válek.

V podstatě taková časově omezená událost na globálce s určitým bodováním klanů i hráčů samotných a v závislosti na konečném pořadí hráčů dostalo 9k z nich možnosti si po konci kampaně koupit odměnový tank za bony. Bony se daly vyjet i v kampani (vzoreček byl koeficient za pozici klanu v žebříčku klanů násobený základem bonů, který zase závisel na umístění hráče v žebříčku hráčů).

Zkráceně není o co stát a ty tanky za to nestojí :)
Goldnoob team proud member!
Jeltík
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 16. říj 2004
Bydliště: HK, /edit-promaz!
Kontaktovat uživatele:

Re: World of Tanks

Příspěvek od Jeltík »

Banana jsi troll nebo trotl? Postoval jsem ti tu celá pravidla i odměny za kampaň a ty se tu zase zeptáš, jaká kampaň? A odpovídal ti na to i Loco.
:stupid2:
Banana
Začátečník
Začátečník
Registrován: 17. led 2004

Re: World of Tanks

Příspěvek od Banana »

Jeltík píše:Banana jsi troll nebo trotl? Postoval jsem ti tu celá pravidla i odměny za kampaň a ty se tu zase zeptáš, jaká kampaň? A odpovídal ti na to i Loco.
:stupid2:
nevěděl jsem v rámci čeho kampan

příště si takové urážky nech pro sebe ...... (hádej co si o tobě ted myslím)
Jeltík
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 16. říj 2004
Bydliště: HK, /edit-promaz!
Kontaktovat uživatele:

Re: World of Tanks

Příspěvek od Jeltík »

Banana píše: nevěděl jsem v rámci čeho kampan
příště si takové urážky nech pro sebe ...... (hádej co si o tobě ted myslím)
Asi to samý, co já o tobě? A to nebyla urážka, ale otázka, jestli jsi vážně tak mimo nebo jestli si z nás děláš prdel. Očividně ti totiž nestačí, když ti jeden člověk nahodí odkaz na celá pravidla a odměny a druhý ti napíše, o co šlo a ty se stejně zase zeptáš, jaká kampaň. :lol:
Banana
Začátečník
Začátečník
Registrován: 17. led 2004

Re: World of Tanks

Příspěvek od Banana »

Jeltík píše:
Banana píše: nevěděl jsem v rámci čeho kampan
příště si takové urážky nech pro sebe ...... (hádej co si o tobě ted myslím)
Asi to samý, co já o tobě? A to nebyla urážka, ale otázka, jestli jsi vážně tak mimo nebo jestli si z nás děláš prdel. Očividně ti totiž nestačí, když ti jeden člověk nahodí odkaz na celá pravidla a odměny a druhý ti napíše, o co šlo a ty se stejně zase zeptáš, jaká kampaň. :lol:
No určitě si nemyslíš to co si já myslím o Tobě ;-)
pamatuji si všelijaké kampaně, ale tohle je v rámci globální mapy což napsal až Thellwin a ani v tom odkazu to není
tatka.troy
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. úno 2009
Bydliště: Pardubický kraj

Re: World of Tanks

Příspěvek od tatka.troy »

raději mi řekněte jak hrát 430U - věž oddingá nesmysly - už jsem měl 6500 :lol: ale nastřílet něco je docela problem
s Intelem na věčné časy
Jeltík
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 16. říj 2004
Bydliště: HK, /edit-promaz!
Kontaktovat uživatele:

Re: World of Tanks

Příspěvek od Jeltík »

V čem je problém? Najedeš do hulldownu a máš vystaráno. S takovým pancířem a alfou jsou 3000 skoro povinnost.
tatka.troy
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. úno 2009
Bydliště: Pardubický kraj

Re: World of Tanks

Příspěvek od tatka.troy »

Nj jen takovou pozici najít - ze 430 se mi hrálo o dost líp tak to nějak nechápu
s Intelem na věčné časy
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“