World of Tanks

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
pilarius
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 10. bře 2006
Bydliště: Pardubice

Re: World of Tanks

Příspěvek od pilarius »

Tak jsem to na váš popud zkusil a je to docela zajímavé... Je to intuitivní, pochopil jsem snadno.
Pro kolegu nahoře: cíl je zničit 3 cíle z těch číslovaných. Písmenkovaná slouží k odemčení lokací a spawnů. Obránci mají naopak za úkol bránit tomu. Obsazení písmenkovaných cílů navíc přidává čas na útok. Cíle ke zničení jsou nezničitelné zepředu a nepoškozují je ani speciálky, je třeba jet na ně minimálně z boku.
NZXT H440: AMD Ryzen 7 5700X, Noctua NH-D15, Asus Prime X570-P, XFX SWFT309 AMD Radeon RX 6700XT 12G, 2x16GB G.Skill 3200 MHz CL16, Corsair RM650x; Win 11 64bit; iiyama GB3271QSU-B1: 2560x1440
Thellwin
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 19. čer 2003
Bydliště: Satan City

Re: World of Tanks

Příspěvek od Thellwin »

Prostě střílej červené (fialové) tanky. Thats all.
Goldnoob team proud member!
Jeltík
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 16. říj 2004
Bydliště: HK, /edit-promaz!
Kontaktovat uživatele:

Re: World of Tanks

Příspěvek od Jeltík »

Expím kámošovi stock tanky, se kterýma je hraní na randomu sebevražda. T-44 s 85 mm dělem z T-34-85 a Pantera 2. Na randomu nehratelný, tady to bylo o velkým sebezapření a goldspamu. Ale povedlo se, tanky jsou v topu a už dnes jsem ho vytáhl na 28 úroveň. A hraní v četě je prima, mínus 2 bezmozci jsou někdy hrozně znát. :-)

E: tak už má 30.
tatka.troy
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. úno 2009
Bydliště: Pardubický kraj

Re: World of Tanks

Příspěvek od tatka.troy »

mě se osvědčil na FL vzit borise s hounicí a ládovat héčka protože dost lidi jede scorpiona nebo to ruský TDčko :) takže to člověk polechtá za 500+
s Intelem na věčné časy
Max Casper
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 03. srp 2004
Bydliště: Prague

Re: World of Tanks

Příspěvek od Max Casper »

Já to hraji kvůli kreditům, takže točím lorrku a typa. Borise jsem vzal jednou, když mi moji dva prémiáci chcípli a ideální to nebylo. Tento mód vyžaduje rychlé přesuny po mapě a na to boris moc není. Také jsem ho potkal asi jen jednou. Skorpion G podle mě odvede víc práce.
S Lorrkou se to hraje moc fajn, s Typem je to horší, ale dá se to. Z pohledu soupeře bych řekl, že Proggeto je také mimořádně vhodný tank. Potkávám ho nerad.
CPU: AMD Ryzen 7 5800X MB: GIGABYTE B550 AORUS PRO AX RAM: Crucial 32GB KIT DDR4 3600MHz CL16 Ballistix Red HDD: Samsung 970 PRO 512GB & Crucial m4 128GB & Crucial MX500 1TB SSD VGA: MSI GeForce GTX 1660 Ti GAMING X 6G DVD: Samsung SH-S203B PSU: Corsair RM650x (2018) Case: Bigtower Chieftec BA-01B-B-SL LCD: 2x 27" Iiyama XB2783HSU-B1DP OS: Win 10 64b
tatka.troy
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. úno 2009
Bydliště: Pardubický kraj

Re: World of Tanks

Příspěvek od tatka.troy »

heh fl mod je fajn když hrajete 5 vs 17 :x :x :x :x

OT - něco jsem zaspal? Šedivej škorpion,ale označení bez géčka normoš na serveru

Obrázek
s Intelem na věčné časy
Thellwin
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 19. čer 2003
Bydliště: Satan City

Re: World of Tanks

Příspěvek od Thellwin »

Je teď v prodeji. A kdo má Gčko, tak si může vyměnit za tuhle verzi.
Goldnoob team proud member!
J X P
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. kvě 2004

Re: World of Tanks

Příspěvek od J X P »

tatka.troy píše:heh fl mod je fajn když hrajete 5 vs 17 :x :x :x :x

OT - něco jsem zaspal? Šedivej škorpion,ale označení bez géčka normoš na serveru

Obrázek

https://worldoftanks.eu/cs/news/special ... hout-camo/
---
tatka.troy
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. úno 2009
Bydliště: Pardubický kraj

Re: World of Tanks

Příspěvek od tatka.troy »

a sakra, sem to ale slepon
hned jdu měnit
s Intelem na věčné časy
Max Casper
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 03. srp 2004
Bydliště: Prague

Re: World of Tanks

Příspěvek od Max Casper »

Bod prestiže je doma. :) Celkem mě Frontline začal i bavit. A hlavně jsem trochu poexpil Panteru. Proti osmičkám se to dá i ve stocku. Dva dni a už je skoro full.
CPU: AMD Ryzen 7 5800X MB: GIGABYTE B550 AORUS PRO AX RAM: Crucial 32GB KIT DDR4 3600MHz CL16 Ballistix Red HDD: Samsung 970 PRO 512GB & Crucial m4 128GB & Crucial MX500 1TB SSD VGA: MSI GeForce GTX 1660 Ti GAMING X 6G DVD: Samsung SH-S203B PSU: Corsair RM650x (2018) Case: Bigtower Chieftec BA-01B-B-SL LCD: 2x 27" Iiyama XB2783HSU-B1DP OS: Win 10 64b
Jeltík
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 16. říj 2004
Bydliště: HK, /edit-promaz!
Kontaktovat uživatele:

Re: World of Tanks

Příspěvek od Jeltík »

No comment, frajer se prostě celou bitvu nehne z místa. Takže jenom 13 killů. :-(
http://wotreplays.eu/site/4787517#el_halluf-taz-type_62
LoCo99
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 15. úno 2012
Bydliště: Praha

Re: World of Tanks

Příspěvek od LoCo99 »

dostal si outplay, lepší vyhrál!
tatka.troy
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. úno 2009
Bydliště: Pardubický kraj

Re: World of Tanks

Příspěvek od tatka.troy »

hlavně pro lamy a tomata - neexpěte pz 7čku aka X heavy německou - nemá to pene, nemá to nic. Takže si řikám že budu jezdit yolo only HE hned na enemy base :lol: :lol: - hned první hra eMko za 6000 asist, 4500 ding a nastříleno 650 damage :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .

A druhá věc - neřešil někdo z vás že po migraci hry na ssd se mu seká zvuk nebo to občas vytuhne? Na starý plotně ok a na ssd zlobí zvuk
s Intelem na věčné časy
Thellwin
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 19. čer 2003
Bydliště: Satan City

Re: World of Tanks

Příspěvek od Thellwin »

Pz VII je fajn tank.

...........................

Dneska jsem s tímhle byl 4x na 94.9x % a pokaždý jsem dostal vyjebanou mapu, 2x ElHaluff a 2x Čínskou zeď. Na popáté padla konečně Malinovka a padly i znáčky.
Victory!

Map: Malinovka
Vehicle: Bat.-Châtillon 25 t AP
Experience: 986 -44 748

Awards and Achievements:
Účinná palba, 3 Vítězné znaky, Pozorovatel, Vzorný tankista: "II. třídy"
http://wotreplays.eu/site/4801548#malin ... on_25_t_ap

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Goldnoob team proud member!
Banana
Začátečník
Začátečník
Registrován: 17. led 2004

Re: World of Tanks

Příspěvek od Banana »

dotaz pro fialky
WZ-111 model 5A - 5. perk dát maskování/hašení ? (mám tam aktivní perk preventivní údržba)
popř jaké tam máte skilly dané Vy?
Leveler
Začátečník
Začátečník
Registrován: 26. dub 2013
Bydliště: Brno

Re: World of Tanks

Příspěvek od Leveler »

Dají se už giftem převádět zlatáky? už jsem to 4 roky nehrál a mám tam asi 25-30 000 goldů a příde mě to škoda..
Jeltík
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 16. říj 2004
Bydliště: HK, /edit-promaz!
Kontaktovat uživatele:

Re: World of Tanks

Příspěvek od Jeltík »

Banana: údržba ti je k ničemu, když to WZ z 90% hoří od nádrží, radši bych tam dal hašení.
Leveler: nejde, radši to prodej.
Ptak666
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 15. čer 2008
Bydliště: Liberec

Re: World of Tanks

Příspěvek od Ptak666 »

Zdravím Vás, chci se Vás zeptat. Nevím jestli to nevydím nebo jestli už tam nejsou. Ale chtěl bych si zakoupit premiáka buď Sumoa SM nebo Lorraine 40t. Je to ještě možné nebo už ne? Díky za info
Mainboard: ASUS RAMPAGE V EXTREME/U3.1 - Intel X99 , CPU:Intel Core i7-5820K 3.3GHz, RAM: Kingston HyperX Savage Black 32GB (4x8GB) DDR4 3000, GPU: ASUS STRIX-GTX980TI-DC3OC-6GD5-GAMING, 6GB GDDR5, PWRS: OCZ ZX Series 1250W , OS: Win7 64bit,COOLER: Noctua NH-D14, CASE: Zalman Z11 NEO, modrá/černá , HDD: Transcend SSD370S - 512GB, Seagate Desktop SSHD - 2TB, Monitor: ASUS ROG PG278Q - 3D LED monitor 27"
Thellwin
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 19. čer 2003
Bydliště: Satan City

Re: World of Tanks

Příspěvek od Thellwin »

Běžně se neprodávaj, ale každou chvíli je WG nabízí v "akci". Myslím, že během dalších FL budou opět v nabídce.
Goldnoob team proud member!
Ptak666
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 15. čer 2008
Bydliště: Liberec

Re: World of Tanks

Příspěvek od Ptak666 »

Diky za info
Mainboard: ASUS RAMPAGE V EXTREME/U3.1 - Intel X99 , CPU:Intel Core i7-5820K 3.3GHz, RAM: Kingston HyperX Savage Black 32GB (4x8GB) DDR4 3000, GPU: ASUS STRIX-GTX980TI-DC3OC-6GD5-GAMING, 6GB GDDR5, PWRS: OCZ ZX Series 1250W , OS: Win7 64bit,COOLER: Noctua NH-D14, CASE: Zalman Z11 NEO, modrá/černá , HDD: Transcend SSD370S - 512GB, Seagate Desktop SSHD - 2TB, Monitor: ASUS ROG PG278Q - 3D LED monitor 27"
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“