Registrace  •  FAQ  •  Pravidla fóra  •  Uživatelské blogy  •  PCTuning.cz  •  Hledat  • Přihlášení
 • Funkce report, slouží pro upozornění na porušení pravidel, ne vzkazy moderátorům.

Právě je st 8. duben 2020, 21:42

Zobrazit příspěvky bez odpovědiZobrazit aktivní témata

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Odpovědět na téma  [ 3 příspěvků ] 
Autor Zpráva
 Předmět: Valorant
PříspěvekZaslal v: včera, , 10:47 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

Obrázek
https://playvalorant.com/en-us/

Další příspěvek od Riot Games. Beta začíná 7.4.2020 14:00 a pro získání přístupu je nutné sledovat twitch streamy Valorantu s aktivním dropem s propojeným Riot acc.
A jak to popsat? Představte si, že CS:GO znásilní Overwatch... No a o 9 měsíců později vznikl Valorant.

Předmět: Re: Valorant
PříspěvekZaslal v: včera, , 14:16 
Začátečník
Začátečník

me prijde ze ti streameri jsou zaplaceni snad vsichni .. objektivni recenze neexistuje kazdej je nadsenej z veci ktery uz tu nekdy nekde byly.. spatna hra to asi nebude jen to chce pockat na realne testy od lidi co nejsou zainteresovani reklamstinou

Předmět: Re: Valorant
PříspěvekZaslal v: včera, , 15:39 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

No dneska už má přístup spousta lidí (taky hraju), takže recenzí a gameplayů tady bude a už asi i je spousta.
Jako v podstatě jo, lidi jsou z toho dost nadšený i když je to "jenom" mix toho co už tady bylo. Ale zas nadruhou stranu (a to je dost podstatný) se snaží to všechno vzít a udělat to co nejlíp to jde a od začátku hodně se zaměřením na esport. Uvidí se samozřejmě dál jak to dopadne nebo nedopadne, co ještě předělají atd., ale na to že to je beta to už je ve slušným stavu.

//Takový piditest s mojí r5 3600 + 1060 3G
"compet" na high 4x AA 8x aniso, stíny atd. on
Average framerate : 233.2 FPS
Maximum framerate : 325.7 FPS
1% low framerate : 138.7 FPS
0.1% low framerate : 33.3 FPS
CPU to nijak moc nevytěžuje, nějaké nízké desítky procent, umím si představit že to na velmi slušný fps zvládne i starší i5 nebo dokonce dvoujádro s SMT, grafika ukazovala tak 60+% vytížení, to 0,1% bude asi na začátku kola nebo tak, jak se lidi spawnujou, žádnej stuttering jsem nezaznamenal.

//Jinak servry mají asi někde poblíž, Německo nebo tak, zatím ve všech hrách jsem měl ping tesně pod 20, hodně stabilní, zatím jsem nezaregistroval špatnej hitreg, umírání za rohem atd. Na hodnocení gameplaye je ještě brzo, ale po technický stránce se mi to líbí hodně i když nějakej bug se semtam ještě najde (už jsem mi stalo že se mi třeba bugnul scope a při scopování nebylo vůbec nic vidět).

Odpovědět na téma  [ 3 příspěvků ] 

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Přejít do sekce:

Kdo je přihlášený

Uživatelé procházející si tuto sekci: Žádní registrovaní uživatelé a 4 anonymních