DotA 2 od Valve

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

SpeedyGT
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 16. kvě 2005
Kontaktovat uživatele:

DotA 2 od Valve

Příspěvek od SpeedyGT »

Taky se to slyšeli? Docela zajímavý, že po tom hráblo Valve..., ale mají k tomu i původní tvůrce módu. Že bych si tu tolik opěvovanou dotu taky zahrál :-D

Více http://games.tiscali.cz/preview/dota-2- ... 2011-53941
a http://www.eurogamer.cz/articles/oznameni-dota-2
AMD Ryzen R7 7700X + AiO Fractal Lumen S36 V2 / ASUS TUF Gaming B650-PLUS / Kingston FURY 2x32GB 5200MHz / Gigabyte RX 7900GRE OC / WD Black SN770 NVMe 1TB / Enermax Modu82 625W / Fractal Meshify / 3x Dell P2720D 2560x1440
Sobo
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 28. črc 2007
Bydliště: Bolatice

Re: DotA 2 od Valve

Příspěvek od Sobo »

Mě to teda pěkně nasralo, protože už nějakou dobu hraju Heroes of Newerth. Jsem zvědavý, která z her nakonec uspěje.
So, Lone Star, now you see that the Evil will always triumph, because Good is dumb! - Lord Dark Helmet @ Spaceballs
Frostys
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. črc 2006

Re: DotA 2 od Valve

Příspěvek od Frostys »

No rozhodně je asi nemyslitelné, aby byly na scéně obě hry. Přece jen je to hra vhodná na e-sports. Pokud něco v Dota 2 neposerou, tak se bude hrát Dota 2 namísto HoNu. Taky mně to štvě, ale co se dá dělat :)
CPU i7-9700k + MasterLiquid Lite 240
GPU MSI GeForce RTX 2070 8Gb
RAM Patriot Viper4 16GB@3000MHz
MB Gigabyte Z390 Gaming X
dark-han
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 28. bře 2005
Bydliště: Mohelnice

Re: DotA 2 od Valve

Příspěvek od dark-han »

No nevim nevim... Nejdřív jsem byl z té novinky celkem překvapený a rád, že bude pokračování mé oblíbené DoTy ale s odstupem času a přečtení dalších informací si nemyslím, že pro hráče původní hry, nepřinese pokračování nic dobrého. DoTa 2 nebude mít ten stejný rozměr jako původní hra a néé každemu by se přechod (nedejbože do 3D) mohl libit. Valve bude určitě svůj produkt hnát co nejvíce dopředu na úkorat ostatním hrám a tak se může stát, že se IceFrog o svoje "dítko" přestane starat a bude mít mnoho práce s dvojkou. Místo doty by se Valve mělo především starat o pokračování HL( ať už Episode 3 nebo rovnou o HL3).

Jinak HoN jsem hral asi 10 minut a nějak mě moc nenadchnul. Proč opoštět originál, když HoN je jenom přesnou kopii v lepší grafice(hral jsem za nějakýho syllabeara a ten měl skilly totožny s tym co v DoTě)?
CPU:Intel i5 4670K,MB:ASUS Masimus VII Ranger,GPU:GTX260 216 ZOTAC AMP2,RAM: DDRIII Crucial Ballistix Sport 2x4GB 1600MHz,Zdroj:Seasonic MII520W,G5+qiip fabric L
Frostys
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. črc 2006

Re: DotA 2 od Valve

Příspěvek od Frostys »

dark-han píše: Jinak HoN jsem hral asi 10 minut a nějak mě moc nenadchnul. Proč opoštět originál, když HoN je jenom přesnou kopii v lepší grafice(hral jsem za nějakýho syllabeara a ten měl skilly totožny s tym co v DoTě)?
Tak to by sis to asi měl zahrát déle...
DoTa 2 nebude mít ten stejný rozměr jako původní hra a néé každemu by se přechod (nedejbože do 3D) mohl libit.
V HoNu je ve špičce online 35 000 lidí, takže si myslím, že na Dotu 2 přejdou jak HoN hráči, tak i Dota 1 hráči. A nebude jich málo.
CPU i7-9700k + MasterLiquid Lite 240
GPU MSI GeForce RTX 2070 8Gb
RAM Patriot Viper4 16GB@3000MHz
MB Gigabyte Z390 Gaming X
Vivec
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 07. bře 2005
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: DotA 2 od Valve

Příspěvek od Vivec »

dark-han píše:Jinak HoN jsem hral asi 10 minut a nějak mě moc nenadchnul. Proč opoštět originál, když HoN je jenom přesnou kopii v lepší grafice(hral jsem za nějakýho syllabeara a ten měl skilly totožny s tym co v DoTě)?
to byl účel...
výhoda HoNu je v interface, jednoduchý statistiky podle kterejch se zařadíš do hry s podobnejma lidma, klávesový zkratky pořád stejně a další kupa podobnejch fíčur, kvůli kterejm je ta hra mnohem přívětivější
+ třeba ta grafika a možnost nastavit i větší rozlišení než 1024*768, nebo co je v W3
dark-han
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 28. bře 2005
Bydliště: Mohelnice

Re: DotA 2 od Valve

Příspěvek od dark-han »

Vivec píše:
dark-han píše:Jinak HoN jsem hral asi 10 minut a nějak mě moc nenadchnul. Proč opoštět originál, když HoN je jenom přesnou kopii v lepší grafice(hral jsem za nějakýho syllabeara a ten měl skilly totožny s tym co v DoTě)?
to byl účel...
výhoda HoNu je v interface, jednoduchý statistiky podle kterejch se zařadíš do hry s podobnejma lidma, klávesový zkratky pořád stejně a další kupa podobnejch fíčur, kvůli kterejm je ta hra mnohem přívětivější
+ třeba ta grafika a možnost nastavit i větší rozlišení než 1024*768, nebo co je v W3
No nevim no ale ani s jednim co jsi napsal tak nemám problem... na gareně si založíš hru např. lvl 15+ , všechny zkratky ktery chcu si naprogramuju tak,že u každyho hera je mám stejny takže taky no problem a rozlišení wara přes jednoduchej program si taky nastavim bez problemu za 3 sekundy.

No a to co vydá IceFrog v nové mapě DoTy tak ty samé změny se objeví i v HoN?

Jinak do dalšiho dílu DoTy by se měli spíš zaměřit na ty "problemy" které si ty vytknul + třeba opětovné připojení do hry...
CPU:Intel i5 4670K,MB:ASUS Masimus VII Ranger,GPU:GTX260 216 ZOTAC AMP2,RAM: DDRIII Crucial Ballistix Sport 2x4GB 1600MHz,Zdroj:Seasonic MII520W,G5+qiip fabric L
Vivec
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 07. bře 2005
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: DotA 2 od Valve

Příspěvek od Vivec »

dark-han píše:No nevim no ale ani s jednim co jsi napsal tak nemám problem... na gareně si založíš hru např. lvl 15+ , všechny zkratky ktery chcu si naprogramuju tak,že u každyho hera je mám stejny takže taky no problem a rozlišení wara přes jednoduchej program si taky nastavim bez problemu za 3 sekundy.

No a to co vydá IceFrog v nové mapě DoTy tak ty samé změny se objeví i v HoN?

Jinak do dalšiho dílu DoTy by se měli spíš zaměřit na ty "problemy" které si ty vytknul + třeba opětovné připojení do hry...
ad první odstavec: ale to je přesně to o čem mluvim, já nechci řešit další utilitky a nastavování, chci zapnout hru a jet...

ad druhý odstavec: nevím, HoN ani Dotu už nějaký pátek nehraju...

ad třetí odstravec: další výhoda HoNu, v pohodě se připojíš zpátky, leaveři si nezahrajou, jsou to detaily, ale kvůli nim má HoN podle mě značně navrch, imho W3 má prostě omezení který se nepodaří nikdy obejít a nebo by jejich řešení stálo moc práce
Syntex
Začátečník
Začátečník
Registrován: 04. úno 2009

Re: DotA 2 od Valve

Příspěvek od Syntex »

HoN ale není free to play ne?
ZechY
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 16. říj 2010
Kontaktovat uživatele:

Re: DotA 2 od Valve

Příspěvek od ZechY »

Osobně mě také dosti překvapilo, že to má zrovna pod sebou Valve. Valve se proslavilo svým slavným HL 2 Enginem, uvidíme, jak dopadne DoTa 2. Kdyby po DoTě sáhly třeba Blizzardi, tak bych to docela i pochopil, protože na Warcraftech III to byl nejhrávanější mod.
Frostys
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. črc 2006

Re: DotA 2 od Valve

Příspěvek od Frostys »

dark-han píše: Jinak do dalšiho dílu DoTy by se měli spíš zaměřit na ty "problemy" které si ty vytknul + třeba opětovné připojení do hry...
Kdyby to tam neudělali, tak by ani nebyl důvod hrát Dotu 2.
HoN ale není free to play ne?
30$
CPU i7-9700k + MasterLiquid Lite 240
GPU MSI GeForce RTX 2070 8Gb
RAM Patriot Viper4 16GB@3000MHz
MB Gigabyte Z390 Gaming X
Maddogg
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 09. zář 2005
Bydliště: Ostrava

Re: DotA 2 od Valve

Příspěvek od Maddogg »

Tak přece jen je zde hodně staré téma :) . Hrajete někdo betu aktuálně?
Mainboard Asus P7P68 CPU Intel I5 2500k@4.2ghz+Xigmatek Achilles RAM Kingston 2x4GB 1333Mhz GPU Asus r7 370 1100/6000Mhz HDD Samsung F1 500GB DVD-RAM Samsung Case&PSU Fractal Desing Define R2+ Enermax PRO82+ 385W
Perfect_
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 08. led 2005
Bydliště: Brno

Re: DotA 2 od Valve

Příspěvek od Perfect_ »

Ano.
pc i5, etc.
ntb i5, etc.
tmaven
Začátečník
Začátečník
Registrován: 26. kvě 2007
Bydliště: Havířov/Ostrava/Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: DotA 2 od Valve

Příspěvek od tmaven »

Ano neustale :D Nastesti i notebook to utahne :)
ASUS ROG STRIX B550-I GAMING ~ AMD Ryzen 7 5800X3D ~ GeForce RTX™ 3070 Ti GAMING OC 8G ~ G.SKill Trident Z RGB 32GB (2x16GB) DDR4 3600 CL17 ~ Corsair SF750W ~ Samsung 980 PRO 1TB ~ Cooler Master MasterBox NR200P ~ Scythe Fuma 2 ~ Dell S2721DGF + BenQ XL2411Z + Samsung 2233RZ ~ www.flyingbbq.cz - Blog o BBQ!
jakubom
Začátečník
Začátečník
Registrován: 06. čer 2010

Re: DotA 2 od Valve

Příspěvek od jakubom »

Zkoušel jsem ale jako hráče lolka moc nezaujalo... příjde mně, že je to hrozně pomalé na začítku hry a méně přehledné ale veřím , že to má svoji krásu. Spíše jsem zvědav jak dopadne DOTA od blizzardu.
Maddogg
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 09. zář 2005
Bydliště: Ostrava

Re: DotA 2 od Valve

Příspěvek od Maddogg »

To Perfect_ , tmaven : kdybyste chtěli někdy zahrát tak muj steam nick je, Maddogg_cz

to jakubom: pomalé to je, to je pravda... btw netušil jsem že blizzard dělá nějakou svoji dotu...
Mainboard Asus P7P68 CPU Intel I5 2500k@4.2ghz+Xigmatek Achilles RAM Kingston 2x4GB 1333Mhz GPU Asus r7 370 1100/6000Mhz HDD Samsung F1 500GB DVD-RAM Samsung Case&PSU Fractal Desing Define R2+ Enermax PRO82+ 385W
tmaven
Začátečník
Začátečník
Registrován: 26. kvě 2007
Bydliště: Havířov/Ostrava/Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: DotA 2 od Valve

Příspěvek od tmaven »

Poslana pozvanka :D
A LOL, uz mam 413 hodin nahrano :D
ASUS ROG STRIX B550-I GAMING ~ AMD Ryzen 7 5800X3D ~ GeForce RTX™ 3070 Ti GAMING OC 8G ~ G.SKill Trident Z RGB 32GB (2x16GB) DDR4 3600 CL17 ~ Corsair SF750W ~ Samsung 980 PRO 1TB ~ Cooler Master MasterBox NR200P ~ Scythe Fuma 2 ~ Dell S2721DGF + BenQ XL2411Z + Samsung 2233RZ ~ www.flyingbbq.cz - Blog o BBQ!
Frostys
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. črc 2006

Re: DotA 2 od Valve

Příspěvek od Frostys »

Maddogg píše: to jakubom: pomalé to je, to je pravda... btw netušil jsem že blizzard dělá nějakou svoji dotu...
Jo, bude to jako mapa do Starcraftu 2.
CPU i7-9700k + MasterLiquid Lite 240
GPU MSI GeForce RTX 2070 8Gb
RAM Patriot Viper4 16GB@3000MHz
MB Gigabyte Z390 Gaming X
tmaven
Začátečník
Začátečník
Registrován: 26. kvě 2007
Bydliště: Havířov/Ostrava/Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: DotA 2 od Valve

Příspěvek od tmaven »

dota2 ma obrovskou vyhodu a to je icefrog :) Pak ta hra je dobre vyrovnana :) Uz davno neplati, ze jeden carry znici vse.. Navic vzdy to byla chyba druheho teamu, ze ho nechali farmit
ASUS ROG STRIX B550-I GAMING ~ AMD Ryzen 7 5800X3D ~ GeForce RTX™ 3070 Ti GAMING OC 8G ~ G.SKill Trident Z RGB 32GB (2x16GB) DDR4 3600 CL17 ~ Corsair SF750W ~ Samsung 980 PRO 1TB ~ Cooler Master MasterBox NR200P ~ Scythe Fuma 2 ~ Dell S2721DGF + BenQ XL2411Z + Samsung 2233RZ ~ www.flyingbbq.cz - Blog o BBQ!
Frky
Začátečník
Začátečník
Registrován: 22. čer 2008
Bydliště: Plzeň

Re: DotA 2 od Valve

Příspěvek od Frky »

Kde se dá přihlásit do bety? :)
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“