World of Warplanes

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Jds1cz
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 20. lis 2012
Bydliště: Kladensko

Re: World of Warplanes

Příspěvek od Jds1cz »

Tak již přišla odpověd na můj dotaz.
Ladislav Vyskocil Včera v 16:43

Dobrý den,

děkujeme, že jste se na nás obrátil v této záležitosti. Váš herní účet byl trvale zablokován, pro hrubé porušení herních pravidel (botování/pasivní účast ve hře). Účet lze výjimečně a pouze jednou odblokovat. Při dalším porušení herních pravidel bude herní účet zablokován permanentně. Rozumíte této skutečnosti?

V případě nejasností nás neváhejte znovu kontaktovat.

S pozdravem,


Ladislav Vyskocil
Wargaming Support Service
https://support.worldoftanks.eu
Něco jako počítač doma mám!!!!. :)1,2,3,4,5....
CyberDeath
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 30. led 2006
Bydliště: Vsetín

Re: World of Warplanes

Příspěvek od CyberDeath »

Tak a tet se priznej jakym zpusobem si se snazil podvadet :-)

Protoze pro neaktivitu se ucty neblokuji (mam ve WoT dva ucty a na jednom sem nebyl pul roku a stale funguje -> chodi maily na vetsi akce a zvou at se vratim)
A vzhledem k tomu ze zadne mody (ktere nekdy chyby zpusobuji) pro WoWp nejsou ...

Ne ale tet vazne Wargaming dela nekdy neskutecne kopance v pripade WoWp se ti to ale diky zatim chybejicim zaznamum bitvy bude tezko dokazovat.
Tiger Lake ES 0000 8c/16t 4.5Ghz , Erying H570, 32GB DDR4 3200 ,Asus A21 , SST-ET700-MG , 2x512 GB NVME Micron 2450 ,
1TB SSD China 2,5", Asus RTX 3070 Dual OC 8GB + EKWB 310W ,All Water Cooled - GPU, CPU, 2x360 rad, ARCTIC P12 PWM
Thellwin
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 19. čer 2003
Bydliště: Satan City

Re: World of Warplanes

Příspěvek od Thellwin »

Ta pasivní účast neznamená, že se nepřihlásil do hry. Podle toho co píšou, tak to je za to, že zapne hru a pak nehraje, nebo hraje jako bot. Nicméně, to by museli ve WoT pomalu po každé hře jednoho až dva hráče z těch 30 tak takhle trestat.
Goldnoob team proud member!
Jds1cz
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 20. lis 2012
Bydliště: Kladensko

Re: World of Warplanes

Příspěvek od Jds1cz »

Tak účet stále blokován.Pasivní hru jsem hrát nemohl protože jsem asi 3 neděle čekal na pozvánku.No a asi jako útok bota berou to že jsem na jejich foru objevil čísla pozvánek a asi 4 jsem zkusil.To je asi to přiznání :oops: .No uvidíme jak to dopadne.Prosím nekamenujte mne.
Něco jako počítač doma mám!!!!. :)1,2,3,4,5....
Maxtor
Začátečník
Začátečník
Registrován: 23. říj 2003

Re: World of Warplanes

Příspěvek od Maxtor »

Pozvanek muzes zkusit milion.. ve WoT te taky nikdo za opakovani a zkouseni bonus codes trestat nebude.. ohradil bych se.. a to razne.. odepis jim zpet, ze takhle teda ne.. ze chces vedet proc a za co te zablokovali.. o pasivite nic nevis..
No.. a nebo nam tady z vesela lzes.. :)
Jds1cz
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 20. lis 2012
Bydliště: Kladensko

Re: World of Warplanes

Příspěvek od Jds1cz »

To bych si nedovolil lhát lidem co mi pomáhají. Jediné čeho jsem si vědom jsou ty pozvánky.Jinak už jsem psal a jsem stále zvědav na odpovědˇ.No a pasivita nevím když mně v prvních 30s sestřelej to se potom dá něco aktivně dělat.Tak je neděle tak ta je od slova nedělat tak uvidíme v týdnu jak se pochlapí a odepíšou. :? Zatím díky za duševní oporu.
Něco jako počítač doma mám!!!!. :)1,2,3,4,5....
RiCK
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. kvě 2008
Bydliště: Királyhelmec

Re: World of Warplanes

Příspěvek od RiCK »

WoWP je stále na pozvánky? Veď už je to open beta, či?

Ako je to s využitím ďalších CPU jadier, stále je to single-thread?
Hromy Hněvu podřimují na Severu. Podobny dubu, jehož větve jsou plny hnoje, a hnízd nářků, a pláče, snášených na Zemi které spalují Noc i Den a vyvrhují stáda škorpionů a vypouštějí síru smíchanou s Jedem. To jsou Hromy, které jsou okamžitě připraveny rozeřvat se stovkami mohutných Katastrof a statisíců Pohrom, po kterých nezůstane nic a nikdo zde nic nepozná. Jedna skála porodí tisíce, právě když Srdce Člověka dosáhne jeho Myšlenek.
Jds1cz
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 20. lis 2012
Bydliště: Kladensko

Re: World of Warplanes

Příspěvek od Jds1cz »

Už ne zkoušel jsem to 2dni před spuštění openbety.

Tak účet odblokován.S vysvětlením co to je botování.Tak snad mi to vydrží nebýt pasivní. :-D
Něco jako počítač doma mám!!!!. :)1,2,3,4,5....
CyberDeath
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 30. led 2006
Bydliště: Vsetín

Re: World of Warplanes

Příspěvek od CyberDeath »

single core stale. Ale bezi to na max i na me sestave takze vcelku OK
Tiger Lake ES 0000 8c/16t 4.5Ghz , Erying H570, 32GB DDR4 3200 ,Asus A21 , SST-ET700-MG , 2x512 GB NVME Micron 2450 ,
1TB SSD China 2,5", Asus RTX 3070 Dual OC 8GB + EKWB 310W ,All Water Cooled - GPU, CPU, 2x360 rad, ARCTIC P12 PWM
Thellwin
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 19. čer 2003
Bydliště: Satan City

Re: World of Warplanes

Příspěvek od Thellwin »

Jds1cz píše:Už ne zkoušel jsem to 2dni před spuštění openbety.

Tak účet odblokován.S vysvětlením co to je botování.Tak snad mi to vydrží nebýt pasivní. :-D

Mohl by jsi sem postnout co to podle nich botování je? Docela rád bych si to přečetl :)
Goldnoob team proud member!
HEAD
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. lis 2005
Bydliště: Usti n/L
Kontaktovat uživatele:

Re: World of Warplanes

Příspěvek od HEAD »

Tak uz sem na tieru5.De to celkem rychle a penez mam taky dost.
Na ovladani se da zvyknout.Bavi me to teda vic jak war thunder..
Letadla se od sebe dost lisej i kdyz je to arkada.
Btw muj rekord je 7 killu :)
CPU-Ryzen 7800X3D, MB-MSI X670E Tomahawk, RAM-64GB 6600mhz CL32@6400mhz CL30, GPU-RTX 4080Super 16GB, ZDROJ-Seasonic GX 850W, Monitor-LG OLED C1 48"
Maxtor
Začátečník
Začátečník
Registrován: 23. říj 2003

Re: World of Warplanes

Příspěvek od Maxtor »

No a jak to ovladate.. normalne jako WoT mouse+keyb..? Ja z toho moc nadsenej nejsem.. teda litat jde v pohode, ale jakmile se letadla dostanou bliz k sobe, tak je fakt, ze s tou mysi a keyb proste letadlo dela co chce.. neni to o tom, ze by to mel clovek fakt uplne pod kontrolou..
Jds1cz
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 20. lis 2012
Bydliště: Kladensko

Re: World of Warplanes

Příspěvek od Jds1cz »

Thellwin píše:
Jds1cz píše:Už ne zkoušel jsem to 2dni před spuštění openbety.

Tak účet odblokován.S vysvětlením co to je botování.Tak snad mi to vydrží nebýt pasivní. :-D

Mohl by jsi sem postnout co to podle nich botování je? Docela rád bych si to přečetl :)
Pokusím se momentalně si vydělávám na chleba a z mobilu to nejde.Jestli to nesmazaly tak se pokusím.


Tak tady to je toto je tzv. botování podle odborníků WG.

Ladislav Vyskocil Včera v 12:07


Dobrý den,

děkujeme za odpověď. Botování znamená používání naprogramovaných nástrojů pro automatické získání zkušeností či kreditů bez aktivní účasti ve hře. Pasivní účast ve hře znamená, že se opakovaně účastníte hry, ale bez projevu aktivity, tedy nehrajete hru jen očekáváte odměnu za účast. Váš účet byl odblokován.

Děkuji za pochopení.

S pozdravem,


Ladislav Vyskocil
Wargaming Support Service
https://support.worldoftanks.eu
Naposledy upravil(a) Jds1cz dne pon 8. črc 2013, 16:03, celkem upraveno 1 x.
Něco jako počítač doma mám!!!!. :)1,2,3,4,5....
HEAD
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. lis 2005
Bydliště: Usti n/L
Kontaktovat uživatele:

Re: World of Warplanes

Příspěvek od HEAD »

Maxtor píše:No a jak to ovladate.. normalne jako WoT mouse+keyb..? Ja z toho moc nadsenej nejsem.. teda litat jde v pohode, ale jakmile se letadla dostanou bliz k sobe, tak je fakt, ze s tou mysi a keyb proste letadlo dela co chce.. neni to o tom, ze by to mel clovek fakt uplne pod kontrolou..
klavesnici ani nepotrebujes.Ja se na zacatku snazim vystoupat co nejvys s pomoci WEP.To ti da vyhodu do startu a pak je normalne sejmu.
Ja sem zjistil, ze je lehci sejmout letadla v tyhle arkade, nez ve war thunderu, protoze ve WT je zabugovanej hit detection a damage model.
Tady staci fakt jen dobre mirit a po jedny davce z kanonu dou k zemi..
CPU-Ryzen 7800X3D, MB-MSI X670E Tomahawk, RAM-64GB 6600mhz CL32@6400mhz CL30, GPU-RTX 4080Super 16GB, ZDROJ-Seasonic GX 850W, Monitor-LG OLED C1 48"
CyberDeath
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 30. led 2006
Bydliště: Vsetín

Re: World of Warplanes

Příspěvek od CyberDeath »

6killu
Ja zkousel i gamepad a paku ale stejne to bylo nejjlepe ovladane za pomoci mysi+klavesnice.
Tiger Lake ES 0000 8c/16t 4.5Ghz , Erying H570, 32GB DDR4 3200 ,Asus A21 , SST-ET700-MG , 2x512 GB NVME Micron 2450 ,
1TB SSD China 2,5", Asus RTX 3070 Dual OC 8GB + EKWB 310W ,All Water Cooled - GPU, CPU, 2x360 rad, ARCTIC P12 PWM
Jds1cz
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 20. lis 2012
Bydliště: Kladensko

Re: World of Warplanes

Příspěvek od Jds1cz »

Ahoj mám blbou otázku dá se u toho letadla AGO něco střílet zadním střelcem?Čím a jak?.D :?: íky .
Něco jako počítač doma mám!!!!. :)1,2,3,4,5....
RiCK
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. kvě 2008
Bydliště: Királyhelmec

Re: World of Warplanes

Příspěvek od RiCK »

Pokiaľ sa nemýlim a Wargayming to za ten rok nezmenil, tak zadný strelec strieľa automaticky
Hromy Hněvu podřimují na Severu. Podobny dubu, jehož větve jsou plny hnoje, a hnízd nářků, a pláče, snášených na Zemi které spalují Noc i Den a vyvrhují stáda škorpionů a vypouštějí síru smíchanou s Jedem. To jsou Hromy, které jsou okamžitě připraveny rozeřvat se stovkami mohutných Katastrof a statisíců Pohrom, po kterých nezůstane nic a nikdo zde nic nepozná. Jedna skála porodí tisíce, právě když Srdce Člověka dosáhne jeho Myšlenek.
Jds1cz
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 20. lis 2012
Bydliště: Kladensko

Re: World of Warplanes

Příspěvek od Jds1cz »

Hmm no ve WT tomu tak je.No tady se mi pěkně fláká ne bo usnul.Díky.
Něco jako počítač doma mám!!!!. :)1,2,3,4,5....
RiCK
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. kvě 2008
Bydliště: Királyhelmec

Re: World of Warplanes

Příspěvek od RiCK »

Dobre som pochopil tie beta tokeny, že po oficiálnom uvedení hry sa prevedú na goldy?
Inak hra samotná je stále nanič, žiadna taktika, päťkový tier mi sejme t1 atď. proste xujovina.
Hromy Hněvu podřimují na Severu. Podobny dubu, jehož větve jsou plny hnoje, a hnízd nářků, a pláče, snášených na Zemi které spalují Noc i Den a vyvrhují stáda škorpionů a vypouštějí síru smíchanou s Jedem. To jsou Hromy, které jsou okamžitě připraveny rozeřvat se stovkami mohutných Katastrof a statisíců Pohrom, po kterých nezůstane nic a nikdo zde nic nepozná. Jedna skála porodí tisíce, právě když Srdce Člověka dosáhne jeho Myšlenek.
CyberDeath
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 30. led 2006
Bydliště: Vsetín

Re: World of Warplanes

Příspěvek od CyberDeath »

RiCK : nj ale aby tier I sejmul Tier 5 tak se musi hodne snazit a ten v te T5 musi byt uplny blb :-D .
No s tou taktikou mas asi pravdu ... nejlepsi co zatim muzes udelat je nedelat picoviny a snazit se sejmout ty co se lepi na ocas tvym souperum a zaroven dokazat uletet/zlikvidovat ty co se nalepi na tebe , protoze pomoc od ostatnich moc cekat nemuzes (asi horsi nez v randomu WoT).

Nadruhou stranu random ve WoWp je zajimavjejsi a vic srandy nez ve WoT (s WoWp nemam chut hazet klavesnici pres mistnost :-D ).

EDIT: Od pristiho patche by se ale rozdily mezi letadly (jak uz tridove) tak i v ramci jednoho tieru , mely zvysit diky vylepseni fyziky ... takze by snad mely letadla tezit i z vysky ve ktere aktualne operuji . Tet je rozdil prakticky nula nula nic.

Pokud uz 0.5.1 nenu spustena tento tyden sem se jeste na WoWp nedival.

Jo a ke goldum ... prvni ceka prechod na druhou fazi beta testu kdy budou vsechny zetony zruseny a prevedeny na kredity ... no a pak budou sice nove zetony za ty bude mozne koupit treba spolecny ucet WoT+WoWp ale na konci testu budou taky smazany .

Vse co ziskas v tomhle testu bude pred vydanim smazano jedine co ti zustane sou ESA u letadel ... to jedno premium letadlo co bylo tet jako bonus a letadla za testovani (presne podminky sou nekde na webu WoWp)
Tiger Lake ES 0000 8c/16t 4.5Ghz , Erying H570, 32GB DDR4 3200 ,Asus A21 , SST-ET700-MG , 2x512 GB NVME Micron 2450 ,
1TB SSD China 2,5", Asus RTX 3070 Dual OC 8GB + EKWB 310W ,All Water Cooled - GPU, CPU, 2x360 rad, ARCTIC P12 PWM
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“