Assassins Creed III

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
tom01
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 17. čer 2005
Bydliště: č.budějovice

Assassins Creed III

Příspěvek od tom01 »

Datum vydání pro ČR se ustálilo na 31.října 2012

Tuhle sérii mám sice hodně rád, jen si myslím že už je to trochu nastavovaná polívka...Už teď mi moc nesedí jak se assasin bude prohánět s lukem mezi červenokabátníky pořád v obvyklých šatech...snad se nedočkáme x tého dílu kde bude lítat v zákopech 1.světové války s kapucou a bodákem :(

http://shop.ubi.com/store/ubiemea/en_IE ... d-III.html
ignor:trodas,heroik, Luks,Nordir, aliencz, Flegy, viky58, facility, hlupak..
Maddogg
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 09. zář 2005
Bydliště: Ostrava

Re: Assassins Creed III

Příspěvek od Maddogg »

Mě se ta změna líbí. Jsem zvědav jak bude vypadat pohyb po stromech a v otevřenějším terenu. Co se týče obleku, tak vzhledem k tomu že tam je zima zase tolik nerazí..
Mainboard Asus P7P68 CPU Intel I5 2500k@4.2ghz+Xigmatek Achilles RAM Kingston 2x4GB 1333Mhz GPU Asus r7 370 1100/6000Mhz HDD Samsung F1 500GB DVD-RAM Samsung Case&PSU Fractal Desing Define R2+ Enermax PRO82+ 385W
tom01
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 17. čer 2005
Bydliště: č.budějovice

Re: Assassins Creed III

Příspěvek od tom01 »

Já se těším na nové nepřátele v podobě britů, uvidíme co to přinese :)
ignor:trodas,heroik, Luks,Nordir, aliencz, Flegy, viky58, facility, hlupak..
Walker
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 16. pro 2004
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Assassins Creed III

Příspěvek od Walker »

Někde jsem četl, že hra nebude podporovat na PC klávesnici s myší, pouze gamepad? Je to pravda?


Jestli jo tak doufám, že vyjde DLC Mouse and Keyboard pack...
Vacil
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 25. zář 2005
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Assassins Creed III

Příspěvek od Vacil »

naštěstí neni ... ale byla z toho zajímavá kauza ;)

Home PC:CPU: AMD Ryzen 7950X +ARCTIC Liquid Freezer II 240; MB:Asus Prime X670E-PRO Wi-Fi; VGA: Gigabyte RTX4090 Gaming OC; RAM: 2x32GB Kingston Fury Beast RGB 5600; HDDs: Samsung 990PRO 4TB; PSU: Seasonic Prime 750W Titanium; Case: be quiet! Pure Base 500 FX

Work PC:CPU: Intel Core i9 9900KS+NH-D15; MB:ASRock Z370 TAICHI; VGA: Gainwaird RTX 2080Ti; RAM: 2x16GB Crucial 2800; HDDs: 1TB WD Black SN850; PSU: Seasonic Prime 750W Titanium; SC: Asus Xonar Phoebus ; Drive: Verbatim BR-RW external; Case: Fractal Design Define R6
Walker
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 16. pro 2004
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Assassins Creed III

Příspěvek od Walker »

Vacil píše:naštěstí neni ... ale byla z toho zajímavá kauza ;)
takže HOAX jak cip...hmmm
tom01
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 17. čer 2005
Bydliště: č.budějovice

Re: Assassins Creed III

Příspěvek od tom01 »

ignor:trodas,heroik, Luks,Nordir, aliencz, Flegy, viky58, facility, hlupak..
xakrurychle
Začátečník
Začátečník
Registrován: 19. pro 2011

Re: Assassins Creed III

Příspěvek od xakrurychle »

mam objednanou freedom edici :) tesim se fakt hodne :)
Riku
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 01. zář 2005

Re: Assassins Creed III

Příspěvek od Riku »

Bude příběh nějak navazovat na předchozí díly? Nějak zásadně že bych byl ochuzen o něco pokud jsem je nehrál?
Akorát jsem kdysi hrál jedničku, ani jsem jí nedohrál. Ty další díly mi připadaj všechny stejný, ale III vypadá moc dobře.
PS5 | LG OLED CX55
Frostys
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. črc 2006

Re: Assassins Creed III

Příspěvek od Frostys »

100% to bude navazovat. Desmondův příběh pokračuje už od prvního dílu, a tak neočekávám, že by se to mělo měnit. Na druhou stranu hraní za samotného Assassina na sebe moc nenavazuje. Doporučuju ale dohrát všechny díly, protože jsou super.

Strašně se mi líbí ta "konspirace", co tam je ve starších dílech. Ty jablka vyobrazená na starých fotkách, popř. loga templářů atd.
Což mi připomíná, že jsem neudělal všechno v AC:Rev
CPU i7-9700k + MasterLiquid Lite 240
GPU MSI GeForce RTX 2070 8Gb
RAM Patriot Viper4 16GB@3000MHz
MB Gigabyte Z390 Gaming X
Devilish
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 23. srp 2012

Re: Assassins Creed III

Příspěvek od Devilish »

Nevíte jestli to bude mít nový engine, nebo to pojede cca stejně jako AC:R ?
Riku
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 01. zář 2005

Re: Assassins Creed III

Příspěvek od Riku »

To nevím, doufám že to nepojede jak jednička ve který mám 30fps :| další jsem ani radši nezkoušel..
PS5 | LG OLED CX55
LoCo99
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 15. úno 2012
Bydliště: Praha

Re: Assassins Creed III

Příspěvek od LoCo99 »

jak můžeš s takovouhle mašinou mít 30 fps
Riku
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 01. zář 2005

Re: Assassins Creed III

Příspěvek od Riku »

to bych taky rád věděl :roll:
PS5 | LG OLED CX55
Devilish
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 23. srp 2012

Re: Assassins Creed III

Příspěvek od Devilish »

To je blbost, já se svým intel G630 mám stabilnách 50+ fps na střední-vysoké detaily v AC:R :D aby jsi měl s tvojí sestavou 30, to je blbost

PS: na full hd rozlišení
tom01
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 17. čer 2005
Bydliště: č.budějovice

Re: Assassins Creed III

Příspěvek od tom01 »

Zítra jdu pro to a večer dám Xboxu zahulit :)
ignor:trodas,heroik, Luks,Nordir, aliencz, Flegy, viky58, facility, hlupak..
Swat
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. kvě 2005
Bydliště: Praha

Re: Assassins Creed III

Příspěvek od Swat »

Já furt nevim, jestli do toho jít na xko, nebo to vydržet a počkat na PC. Já to xko koupil před dvěma lety kvůli Forze a RDR (tenkrát za slušnejch 159 GBP, model s 250 Gb diskem), ale ta grafika mě na xku prostě sere. Je to zubatý, je jasný, že s PC se to rovnat nemůže, tak furt nevim, no... A ještě o nějaký to pětikilo dražší.
MB: Asrock Z370 Extreme4, CPU: Intel Core i5-8600K@5 GHz (SilentiumPC Navis PRO 240 AiO), RAM: 2x8 GB G.Skill DDR4 3200 MHz, GPU: Gigabyte RTX 2080 Gaming OC, HDD: SSD WD Blue 3D 1TB, Seagate IronWolf 6TB, DVD: Asus, PSU: Seasonic Focus Plus 850 Gold, CASE: Corsair T600 Graphite White Edition, MONITOR: BenQ XR3501, TV: 55" Samsung Q6FN
Frostys
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. črc 2006

Re: Assassins Creed III

Příspěvek od Frostys »

Tak neseď 20cm od TV obrazovky :)
CPU i7-9700k + MasterLiquid Lite 240
GPU MSI GeForce RTX 2070 8Gb
RAM Patriot Viper4 16GB@3000MHz
MB Gigabyte Z390 Gaming X
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Assassins Creed III

Příspěvek od Alfajk »

Devilish píše:To je blbost, já se svým intel G630 mám stabilnách 50+ fps na střední-vysoké detaily v AC:R :D aby jsi měl s tvojí sestavou 30, to je blbost

PS: na full hd rozlišení
neni to blbost,na moji sestave me to bezelo stejne jak jemu,na necem to drhne,ale neresil jsem na cem,hrat to slo...pribeh se me libil,ale nebavila me "herni napln",takze jsem nedohral vsechny dily...
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
Paul
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Re: Assassins Creed III

Příspěvek od Paul »

Swat píše:Já furt nevim, jestli do toho jít na xko, nebo to vydržet a počkat na PC. Já to xko koupil před dvěma lety kvůli Forze a RDR (tenkrát za slušnejch 159 GBP, model s 250 Gb diskem), ale ta grafika mě na xku prostě sere. Je to zubatý, je jasný, že s PC se to rovnat nemůže, tak furt nevim, no... A ještě o nějaký to pětikilo dražší.
Ještě víc než hnusná grafika mě na konzoli štve nízkej framerate, taky bych to mohl pořídit pro PS3, ale proč? PC verze bude mnohem lepší a jako bonus levnější. Her mám tolik že nevím co dřív, takže nespěchám.
Ryzen 5800X3D, Gigabyte Aorus X470 Gaming, 2*8GB FlareX@3200, nVidia RTX 3080Ti, 500GB SSD Evo 970, 2TB Crucial MX500, 120GB M4 SSD, 2 * Samsung F1 1TB SATAII, A4-Tech A7, Panasonic ST50 55" Plasma, NEC 24WMGX3 24", Win10 64bit Home, Steam Deck

If you have been voting for politicians who promise to give you goodies at someone else's expense, then you have no right to complain when they take your money and give it to someone else, including themselves.
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“