Assassins Creed III

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: Assassins Creed III

Příspěvek od Hladis »

Riku píše:Originál mi přijde hezčí :?
Je tam jasny a velky rozdil v kvalite nasviceni scen a stinovani, remaster to ma o dost lepsi.
Obrázek
Raikkonen
Začátečník
Začátečník
Registrován: 05. kvě 2008

Re: Assassins Creed III

Příspěvek od Raikkonen »

Originál trojka mě obrazově připadala celá taková do šeda a trochu mázlá, kdo si to pak srovná se čtyřkou tak ho to hned trkne do očí, protože tam vypadá obraz jasně ostřejší a detailnější (něco podobného bylo myslím dvojka vs Brotherhood). Takže jestli remaster zapracoval právě na tom, tak je to jednoznačně plus. Ale jinak celkově trojka byla skvělá díky tomu střídání ročních období, zajímavé vedlejší postavy, i ta stavba vesnice a malé příběhy se mi líbily. Jen to prostě byl první díl bez Ezia a to dlouhé uvedení do příběhu mnohé odradilo (škoda, že Heytham neměl vlastní díl). U mě to ale trojka patří mezi lepší díly.
HEAD
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. lis 2005
Bydliště: Usti n/L
Kontaktovat uživatele:

Re: Assassins Creed III

Příspěvek od HEAD »

Trojka jako takova byla nic moc.Ten pribeh kolem americke revoluce sel uplne mimo me.Co je tam ale asi nejlepsi ze vsech assassinu je budovani vlastniho mesta.To byla fakt parada.
Doufam, ze tam pujde napasovat cestina.

Edit:tak cestina tam neni a jedinej zpusob jak tam dostat cestinu je, ze mate puvodni assassins3.Pak staci nakopirovat soubor localization.lang z puvodni hry do remaster verze a prepsat.Pak v menu vybrat cestinu.Nektere nove polozky v menu nejsou prelozene, ale ve hre to funguje bez problemu...
https://abload.de/img/aciii_2019_03_30_15_3bnkid.png
https://abload.de/img/aciii_2019_03_30_15_301kcm.png
Edit2: do liberation se mi cestina nepodarila nacpat.
CPU-Ryzen 7800X3D, MB-MSI X670E Tomahawk, RAM-64GB 6600mhz CL32@6400mhz CL30, GPU-RTX 4080Super 16GB, ZDROJ-Seasonic GX 850W, Monitor-LG OLED C1 48"
Raikkonen
Začátečník
Začátečník
Registrován: 05. kvě 2008

Re: Assassins Creed III

Příspěvek od Raikkonen »

Pouhé zkopírování už někdo zkoušel a objevil problémy v průběhu hry, takže se na to nejde úplně spolehnout.
Farflame a jeho tým už připravili překlad Rogue a nyní se pokusí upravit češtinu do Remastered včetně Liberation. Více na prekladyher.eu, nebo na Farflamovy češtiny:
https://prekladyher.eu/tema/assassins-c ... 40/page-11
https://www.farflame.cz/preklady.htm
schali
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 02. bře 2006

Re: Assassins Creed III

Příspěvek od schali »

Ubisoft ušel dlouhou cestu, tohle fakt předělávat nemuseli. Na milion let vzdálený posledním dílům(nemyslím grafiku).
i7 12700KF | Asus Prime Z690-A | Kingston 32GB RAM DDR5 5200 Mhz | TUF RTX3060TI-O8G | 2x Samsung 970 EVO PLUS 1TB | Fractal Define S2 | Corsair RM 850x V2 | Logitech G Pro Wireless | Logitech G915 GL Tactile | NOCTUA NH-U12A + 5x NOCTUA NF-A12x25
2 PC - Asus Z97-AR | Xeon E3-1231v3 | 16 GB RAM | MSI 1060 Gaming 6G | MX500 500 GB | MX500 1TB |850 EVO 500GB | Corsair RM 550x | Fractal R4 | Samsung C24FG73
werygood
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. dub 2005

Re: Assassins Creed III

Příspěvek od werygood »

Třetí díl nebyl nic moc, kdyby radši remasterovali dvojku s datadiskama. Na tom by vytřískali i mnohem víc peněz.
Raikkonen
Začátečník
Začátečník
Registrován: 05. kvě 2008

Re: Assassins Creed III

Příspěvek od Raikkonen »

Remaster dvojky, Brotherhood a Revelations už přeci vyšel na podzim 2016 jako Assassin's Creed: The Ezio Collection. A už jsem to tu psal na předchozí stránce (stačí číst), že trojka a Liberation už jako jediné z celé série všech dílů chyběly na současné generaci konzolí.
https://assassinscreed.fandom.com/wiki/ ... Collection
werygood
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. dub 2005

Re: Assassins Creed III

Příspěvek od werygood »

Vida vida, takové důležité info a úplně mě to minulo :D díky.


//ajo, konzolí. Tak proto mě to minulo. Tímpádem můj předchozí post stále platí.
Raikkonen
Začátečník
Začátečník
Registrován: 05. kvě 2008

Re: Assassins Creed III

Příspěvek od Raikkonen »

Ano, o konzole šlo především, protože Eziovy díly na PS4/XOne před tou kolekcí nebyly. A vlastně i ten Remaster trojky se na PC dostal jen díky konzolím.
PC hráči vlastně o nic nepřišli, protože jak jsem četl různá srovnání, tak ten remaster vzal grafiku z původní PC verze Brotherhood a Revelations. Jediné vylepšení proběhlo akorát u dvojky, která nyní vypadá podobněji Brotherhoodu.
Ubisoftu je třeba přičíst k dobru, že chvíli po vydání Eziovy kolekce zpřístupnil do Brotherhoodu DLC Copernicus Conspiracy, do té doby bylo exkluzivní pouze na PS3. Takže nyní je obsah kompletní.
Taky by se mi líbil takový remaster, aby díly s Eziem vypadaly jak nejnovější Odyssey, ale to by tvůrci museli dělat pomalu novou hru a to není v dohledné době reálné...
werygood
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. dub 2005

Re: Assassins Creed III

Příspěvek od werygood »

Jo, to pak dava smysl. No ono to nevypada nejhur ani dnes :) subjektivne mi to prislo i lepsi nez trojka, ta byla takova bez barev.
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“