Assassins Creed III

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
Kubicek75
Nováček
Nováček
Registrován: 03. led 2013

Re: Assassins Creed III

Příspěvek od Kubicek75 »

durod píše:Musis lozit na Usedlost a "spotovat" osadniky
aha :wink: to myslíš jako zaměřit je klávesou F ? O tom už tu někdo psal, moc mi to nešlo...povedlo se mi asi u tří lidí... spíš mě zaskočilo, že u výroby různých věcí se mi objevují červeně zabarvené nabídky lidí (řemeslníků), které na usedlosti vůbec nemám...a nebo mám, ale je třeba je mít dvakrát... jsem z toho dost zmatenej...
durod
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 01. úno 2005

Re: Assassins Creed III

Příspěvek od durod »

nevim zda s "F", hraju na xbox360 gamepadu, tam je to pri stisku LB. Musis obcas chodit na usedlost a plnit jejich mise a spotovat osadniky, nekdy jsou vyzanceny na mape( Ti, My, Ol) . navody prave ziskavas pri vybirani truhel, nejake dokonce mise, atd a osadniky musis spotovat aby se ti odemkli v nabidce vyroby.

Ale cela vyroba je od veci, temer to nepouzivam, penez jak zelez, minule jenom tak blbnul z nudy, vyrobil vyrobky asi za 10 000 poslal obchodni flotilu s 10% pravdepodobnosti prepadeni a oni chuji ji nekde po ceste vykradli
i5 2500K, 16GB RAM, HD7750
Kubicek75
Nováček
Nováček
Registrován: 03. led 2013

Re: Assassins Creed III

Příspěvek od Kubicek75 »

durod píše:nevim zda s "F", hraju na xbox360 gamepadu, tam je to pri stisku LB. Musis obcas chodit na usedlost a plnit jejich mise a spotovat osadniky, nekdy jsou vyzanceny na mape( Ti, My, Ol) . navody prave ziskavas pri vybirani truhel, nejake dokonce mise, atd a osadniky musis spotovat aby se ti odemkli v nabidce vyroby.

Ale cela vyroba je od veci, temer to nepouzivam, penez jak zelez, minule jenom tak blbnul z nudy, vyrobil vyrobky asi za 10 000 poslal obchodni flotilu s 10% pravdepodobnosti prepadeni a oni chuji ji nekde po ceste vykradli
JJ, peněz je i tak dost, pravda... jen mě to zajímá, když už to hraju, tak chci zkusit vše... zatím posílám jen konvoje po zemi... mise osadníků se mi už strašně dlouho žádná neobjevila... "spotovat" - co tím tedy myslíš (jak pro blbečka pls). dík...
durod
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 01. úno 2005

Re: Assassins Creed III

Příspěvek od durod »

ze uvidis osadnika a zameris ho, obrysy cloveka se zvyrazni a pote podrzis 1-2 sek. LB na gamepadu
i5 2500K, 16GB RAM, HD7750
Kubicek75
Nováček
Nováček
Registrován: 03. led 2013

Re: Assassins Creed III

Příspěvek od Kubicek75 »

ok, a co ta četnost těch misí usedlosti...dávám si načas, jsem teprve v šestý sekvenci a mise usedlosti mi jaksi došly...
tom01
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 17. čer 2005
Bydliště: č.budějovice

Re: Assassins Creed III

Příspěvek od tom01 »

oni se sami budou zobrazovat jak budeš postupovat ve hře...jen je to třeba občas zkontrolovat a objet usedlost a oni se ukáží symboly....
ignor:trodas,heroik, Luks,Nordir, aliencz, Flegy, viky58, facility, hlupak..
Kubicek75
Nováček
Nováček
Registrován: 03. led 2013

Re: Assassins Creed III

Příspěvek od Kubicek75 »

Lidi děkuju :wink:
Still.Lord
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. črc 2007
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Assassins Creed III

Příspěvek od Still.Lord »

Jedna "stromová rozhledna" je nějaká bugla... Vždy když chci skošit z větve na větev, tak ten DEMENT udělá orlí skok do kopky větví... Už to dělám tak na 20 pokus a furt nic....
Kapitola sama o sobě je dementní odemykaní zámků...
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Assassins Creed III

Příspěvek od Alfajk »

po odemykani zamku sem mel vzdycky chut rozmlatit mys,to bylo fakt o nervy,radsi jsem to nedelal,na xboxu mozna funkcni,na mysi tezce nefunkcni...
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
tom01
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 17. čer 2005
Bydliště: č.budějovice

Re: Assassins Creed III

Příspěvek od tom01 »

zámky opravdu na pytel..na xboxu a i tak jsem to přeskakoval :(
ignor:trodas,heroik, Luks,Nordir, aliencz, Flegy, viky58, facility, hlupak..
Swat
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. kvě 2005
Bydliště: Praha

Re: Assassins Creed III

Příspěvek od Swat »

Jako zámky u těch truhel? Úplně v pohodě, jen se s tou myší prostě nesmí pak hnout ani o milimetr, v tom je ten challenge. A rozhledny taky v pohodě (myslím stromy ve Frontieru), už mám slezený všechny a žádnýho bugu jsem si nevšiml. Celkově mě to dost baví, je to sice zjednodušený, člověk se nic nemusí učit, všechny komba umí od začátku, ale atmosféru to má hodně slušnou.
MB: Asrock Z370 Extreme4, CPU: Intel Core i5-8600K@5 GHz (SilentiumPC Navis PRO 240 AiO), RAM: 2x8 GB G.Skill DDR4 3200 MHz, GPU: Gigabyte RTX 2080 Gaming OC, HDD: SSD WD Blue 3D 1TB, Seagate IronWolf 6TB, DVD: Asus, PSU: Seasonic Focus Plus 850 Gold, CASE: Corsair T600 Graphite White Edition, MONITOR: BenQ XR3501, TV: 55" Samsung Q6FN
durod
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 01. úno 2005

Re: Assassins Creed III

Příspěvek od durod »

Tak nejprve oslobote ctvrte a jako odmenu dostanete klice ke vsem truhlam :roll: . Jinak vcera dohrano, vse vyzbirano, vse splneno, herni cas 41h. Kdybych jel jenom hlavni misi, snad to ma jenom kolem 10h.
i5 2500K, 16GB RAM, HD7750
Kubicek75
Nováček
Nováček
Registrován: 03. led 2013

Re: Assassins Creed III

Příspěvek od Kubicek75 »

Ahoj znova.... tak vám nevím... zase ti dělníci... třeba dřevaře (takové ty dva manželské páry - terry atd) mám v kronice dokončeny... ale takový lance (ten truhlář - pako ve vestičce i v zimě) je pořád na první úrovni... velkého davea pořád nemám, zrovna tak tu ženštinu, co umí vyrábět šaty, pouzdra na dvě pistole a tak... máte někdo pár uklidňujících slov , :wink: díky...

jo a jinak - zámky jsou opruz, ale dá se to, každý si nakonec našel nějaký svůj gryf....
no a stromové vyhlídky - taky mi pořád padal a skákal dolů, ale pak se to poddalo... vytrvej :wink:
Still.Lord
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. črc 2007
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Assassins Creed III

Příspěvek od Still.Lord »

Vyhlídku jsem vyřešil tak, že jsem se tam dostal jinou cestou...
Zámky jsem už taky docela vychytal..
Kubicek75
Nováček
Nováček
Registrován: 03. led 2013

Re: Assassins Creed III

Příspěvek od Kubicek75 »

Ahoj, můžete mi někdo vysvětlit "dokonči všechna omezení v jedné hře" ? nějak nemohu přijít na to, co to znamená... díky.
Still.Lord
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. črc 2007
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Assassins Creed III

Příspěvek od Still.Lord »

To jsou ty "Volitelné cíle" :) Např, nesmíš se enchat odhalit, použít pistoli maximálně xkrát atd atd...

Mě sere ta mise s Čajem, kdy mám hodit tři blbečky přes palubu... vubec se mi to nedaří... pak nemám 100pro synchro :(
Kubicek75
Nováček
Nováček
Registrován: 03. led 2013

Re: Assassins Creed III

Příspěvek od Kubicek75 »

Still.Lord píše:To jsou ty "Volitelné cíle" :) Např, nesmíš se enchat odhalit, použít pistoli maximálně xkrát atd atd...

Mě sere ta mise s Čajem, kdy mám hodit tři blbečky přes palubu... vubec se mi to nedaří... pak nemám 100pro synchro :(
aha, díky... no to bylo asi jedno z nejlehčích co se dalo... musíš s nimi bojovat co možná nejblíž okraji paluby... když je Connor na malém prostoru nebo blízko zdi, často zabíjí naražením na zeď..pak taky když mačkáš E (PC - protiútok), dej ho dvkrát, on je odhodí... zase musíš být blízko kraje...
Kubicek75
Nováček
Nováček
Registrován: 03. led 2013

Re: Assassins Creed III

Příspěvek od Kubicek75 »

a ještě.... dá se zpětně hrát jakákoliv "vzpomínka" aniž bych si smazal postup ? Tzn.: můžu zpětně doladit ty mise, kde se mi nepovedla plná synchronizace ?
Still.Lord
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. črc 2007
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Assassins Creed III

Příspěvek od Still.Lord »

Jasně že jo :)
Je to někde v menu nalevo :))) Změna DNA nebo tak nějak
Kubicek75
Nováček
Nováček
Registrován: 03. led 2013

Re: Assassins Creed III

Příspěvek od Kubicek75 »

Kubicek75 píše:a ještě.... dá se zpětně hrát jakákoliv "vzpomínka" aniž bych si smazal postup ? Tzn.: můžu zpětně doladit ty mise, kde se mi nepovedla plná synchronizace ?
a to bez ztráty postupu, kterého jsem mezitím dosáhl?
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“