Counter Strike: Global Offensive

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
Frostys
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. črc 2006

Re: Counter Strike: Global Offensive

Příspěvek od Frostys »

Oficiální vyjádření nějak nemůžu najít. Když ale pogooglíš, tak najdeš spoustu zpráv.
CPU i7-9700k + MasterLiquid Lite 240
GPU MSI GeForce RTX 2070 8Gb
RAM Patriot Viper4 16GB@3000MHz
MB Gigabyte Z390 Gaming X
Atapi
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. dub 2007
Bydliště: Jihlava

Re: Counter Strike: Global Offensive

Příspěvek od Atapi »

Ono spíš jde o to že by to mohlo jet nějak normálně i na low PC. Nevím jak to vypadá u tebe, ale mladá má třeba PC co dává taky průměr asi 100+, min fps okolo 80, což v jiný hře bohatě stačí, ale v CS je vidět že se divně škube a seká, myš se chová divně, záleží na konkrétním PC protože někomu to dělá víc a někomu míň. Ideál je mít minimální fps fakt někde nad 200, tam už to nedělá nikomu.
Ona je okolo toho furt debata (hlavně od lidí co to nehráli na lepším PC :D), ale je to asi jako s tím monitorem... I na 60 Hz se dá pohodlně zahrát, ale když si zvykneš na lepší, tak je pro tebe 60 tragedie. Já poznal i těch blbejch 15 Hz navíc když mi to update ovladačů zdrbal, řešil jsem hodinu proč se mi to seká i s 300 fps. :D :D Nechtěl bych pak vidět ten rozdíl 144 vs 60, to už bude šok. :D
Obrázek
Boallan
Nováček
Nováček
Registrován: 20. pro 2016

Re: Counter Strike: Global Offensive

Příspěvek od Boallan »

Já věřím, že to bude rozdíl, ale já to nemám s čím srovnat. Nikdy jsem na jiným pc nehrál, takže jsem si na tohle zvyknul. A já prostě nevěřím je je to fps, ale že je to tím, že to prostě neumím. Přeci i na 100fps se člověk může dostat na nějakou slušnější úroveň. :D
maXXmilian
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 10. říj 2004
Bydliště: JBC

Re: Counter Strike: Global Offensive

Příspěvek od maXXmilian »

Horsi nez mensi FPS jsou vykyvy, resp minimalni hodnoty. Jestli ma clovek treba normalne +- 100 a ve smoku 40, tak to uz je vylozene nehratelne (tech 100 bych jeste akceptoval, ale taky nic moc). Kdezto kdyz ma clovek normalne 250 a ve smoku 190, tak to moc problem neni.

CPU: Ryzen 5900x + Fera3 RGB, MB: MSI Tmahawk MAX B450 , GPU: Sapphire GTX1070 GAMING 8GB , RAM: DDR IV - 2x 16 GB HyperX Fury RGB 3200MHz, HDD: Samsng Evo PRO 258 GB + Crucial MX500 - 500GB + WD BLUE 4GB + WD RED 10GB, AUDIO: ASUS Xonar Phoebus , POWER: SEASONIC 650 Platinum, CASE: Fractal define R6 black window , MONITOR: Eizo Flexscan EV2436WFS + BenQ XL2546, Periferie: Logitech g400+Icemat 2nd edition + Rapture Delta Stealth
Boallan
Nováček
Nováček
Registrován: 20. pro 2016

Re: Counter Strike: Global Offensive

Příspěvek od Boallan »

Jo tak přesně takhle to mám. Ve smoku klidně těch 40 budu mít. Tak teď jste mi úplně zkazili hraní. :-D :-D
Atapi
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. dub 2007
Bydliště: Jihlava

Re: Counter Strike: Global Offensive

Příspěvek od Atapi »

hele v klidu, jsou i globálové s 60 fps :D
Obrázek
Boallan
Nováček
Nováček
Registrován: 20. pro 2016

Re: Counter Strike: Global Offensive

Příspěvek od Boallan »

Jo já si dělám srandu. Stejně plánuju koupit něco novýho. Moje už je 5 let starý a chtěl bych si zahrát novější hry. :)
Atapi
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. dub 2007
Bydliště: Jihlava

Re: Counter Strike: Global Offensive

Příspěvek od Atapi »

Já taky, nikdo s 60 fps nemůže bejt global! :D :twisted:
Obrázek
Boallan
Nováček
Nováček
Registrován: 20. pro 2016

Re: Counter Strike: Global Offensive

Příspěvek od Boallan »

Tak alespoň trochu jsi mě uklidnil, že to třeba není všechno ve mě. :D
Atapi
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. dub 2007
Bydliště: Jihlava

Re: Counter Strike: Global Offensive

Příspěvek od Atapi »

btw hraje to tady někdo na zenu? Někdo zas skládá levnej CS:GO PC (ale novej), tak jestli má vůbec smysl to brát jako alternativu? Docela jsem se lek některejch videí na youtube, kde zen měl sice klidně 300 fps, ale zas to někde padalo na 100 (třeba tady nuke https://www.youtube.com/watch?v=ASNB1688j8A), to nedělá ani můj starej sandy bridge...
Obrázek
JaroslavCrha
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 24. říj 2018

Re: Counter Strike: Global Offensive

Příspěvek od JaroslavCrha »

Chtěl bych se zeptat, jestli to tady někdo aktivně hraje ? Jde mi o skiny, nějak nechápu jak to funguje ?
Shlédl jsem video na vytvoření vlastního skinu, vytvořil jsem ho, publikoval ve workshopu, ale jak ji dostat k sobě do hry? Nemyslím teď přepisování souborů za které dostaneš VAC BAN, ale legalně ? Nebo to nejde a musím kupovat jen ty zbraně co jsou? Vždyť to je blbost ne?
maXXmilian
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 10. říj 2004
Bydliště: JBC

Re: Counter Strike: Global Offensive

Příspěvek od maXXmilian »

Samozrejme.
Oni pusti jen skiny, ktere schvali, vyberou, pokud nahodou vyberou tebou vytvoreny prijdes si (pokud vim) nahodne penez, proto se tomu venuje spousta grafiku a tech navrhu jsou miliony.

Pro offline hrani to MOZNA jde (nevim), ale online jdou samozrejme pouzit skiny pouze oficialne vydane Valve, ktere kdy byly v nejake bedne.

CPU: Ryzen 5900x + Fera3 RGB, MB: MSI Tmahawk MAX B450 , GPU: Sapphire GTX1070 GAMING 8GB , RAM: DDR IV - 2x 16 GB HyperX Fury RGB 3200MHz, HDD: Samsng Evo PRO 258 GB + Crucial MX500 - 500GB + WD BLUE 4GB + WD RED 10GB, AUDIO: ASUS Xonar Phoebus , POWER: SEASONIC 650 Platinum, CASE: Fractal define R6 black window , MONITOR: Eizo Flexscan EV2436WFS + BenQ XL2546, Periferie: Logitech g400+Icemat 2nd edition + Rapture Delta Stealth
JaroslavCrha
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 24. říj 2018

Re: Counter Strike: Global Offensive

Příspěvek od JaroslavCrha »

Takže prodat co nechci a za utržené peníze si koupit z trhu co je... ach jo :angry2:
maXXmilian
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 10. říj 2004
Bydliště: JBC

Re: Counter Strike: Global Offensive

Příspěvek od maXXmilian »

Ano.

CPU: Ryzen 5900x + Fera3 RGB, MB: MSI Tmahawk MAX B450 , GPU: Sapphire GTX1070 GAMING 8GB , RAM: DDR IV - 2x 16 GB HyperX Fury RGB 3200MHz, HDD: Samsng Evo PRO 258 GB + Crucial MX500 - 500GB + WD BLUE 4GB + WD RED 10GB, AUDIO: ASUS Xonar Phoebus , POWER: SEASONIC 650 Platinum, CASE: Fractal define R6 black window , MONITOR: Eizo Flexscan EV2436WFS + BenQ XL2546, Periferie: Logitech g400+Icemat 2nd edition + Rapture Delta Stealth
Atapi
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. dub 2007
Bydliště: Jihlava

Re: Counter Strike: Global Offensive

Příspěvek od Atapi »

Já to hraju už jen tak jednou za půl roku když mě někdo překecá, teď už ani zas nemám rank. Je na to program pro info... a taky je za něj VAC ban kdyžtak, kdybys ho našel. :lol:
Obrázek
JaroslavCrha
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 24. říj 2018

Re: Counter Strike: Global Offensive

Příspěvek od JaroslavCrha »

Tak oproti dřívějšku to teď celkem hodně vylepšili. Lokace jsou pěkný, postavičky jsou pěkný, krásné FPS, zbraně jsou detailní, řadí hráče podle zkušeností / ranku do zápasů a opravdu funkční VAC ban, kdy hráče nahlásíš a za pár dní ho zabanujou. Kolikrát když se zadaří a roztřísílm tu partu děcek, tak začnou hnedka křičet: cheater, cheater... ale jelikož právě do toho programu nezasahuji, tak mě nemají za co zabanovat.
Jako dřív se mi CSGO, nelíbílo, ale teď z toho udělali fakt pěknou hru.
Walker1134
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 22. lis 2012
Bydliště: Staré Město u Uh.

Re: Counter Strike: Global Offensive

Příspěvek od Walker1134 »

Jestli jsi hrál naposledy 1.6tku tak se nedivím, že se ti to líbí...
Dneska už je to celé zastaralé ten engine, navíc to jde lehce zčítovat, valve při jejich obratu by mohli to csgo vylepšit dát tomu dx12 a ray tracing a možná to bude vypadat trošku...
PC: Monitor: Dell S2417DG@144Hz + G-SYNC, Case: Be quiet! Pure Base 500, CPU: Ryzen 5 2600, Cooler: Artic Freezer 34, MB: GIGABYTE B450 GAMING X, GPU: GIGABYTE GTX 1070 Ti Gaming 8G, RAM: 2x8Gb Corsair LPX DDR4@2133Mhz, NVMe SSD: Samsung 970 Pro 512Gb, OS: Windows 10 Pro, HDD: Western Digital Blue EX 1Tb, PSU: Seasonic Focus Plus Platinum 650W
Riku
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 01. zář 2005

Re: Counter Strike: Global Offensive

Příspěvek od Riku »

Co by se Valve obtěžovalo něco dělat :-D
PS5 | LG OLED CX55
Shaquille
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 16. bře 2004
Bydliště: Praha

Re: Counter Strike: Global Offensive

Příspěvek od Shaquille »

za me doufam, ze jeste hoooodne dlouho zastaraly zustane. dx12 ani RT mi vubec nechybi, na to je vhodnejsi hromady jinych her, nez cs.
Spoiler
Define 7 XL * 13700KF * 2x16GB A-Die * 1TB 990 PRO + 1TB 970 EVO * 1000W PSH * RTX 3080 ti * voda * MPG321QRF-QD
DAN Cases A4-SFX V4.1 * 3600X * 2x8GB LP * 2x M2 + SATA SSD * 750W PSU * RTX 3060 ti
NAS 3x8TB RAID 5 + 2x4TB RAID 1 * OLED65C12 * HW-Q950A
Atapi
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. dub 2007
Bydliště: Jihlava

Re: Counter Strike: Global Offensive

Příspěvek od Atapi »

S tím jak se o to starají, tak nějakou větší změnu bych viděl nejdřív tak 2022, možná ten od roku 2016 zmiňovanej source 2 v CS GO, takže to bude skoro to samý jako dneska (nejnovější mapy už dělaj beztak v source 2 editorech), jen to dostane vulkan. :lol:
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“