Star Citizen

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Star Citizen

Příspěvek od Alfajk »

i na 4 jadru (aktualne i5 3570K), to jede mistama i 80 fps, vetsinu casu v boji okolo 25-50, lita to, jak to nacita data (treba kdyz trefis lod nebo kdyz vybuchuje), casem to snad vyladi
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: Star Citizen

Příspěvek od Hladis »

Obrázek
Paul
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Re: Star Citizen

Příspěvek od Paul »

Já si to včera nainstaloval (když je to zadara) právě kvůli tomu článku na forbesu, chtěl jsem vidět jestli je to takovej clusterfuck.

A...ono to normálně funguje. Hrál jsem cca hodinu, proletěl se na hurston a pár měsíců a žádný extra bugy jsem neviděl a drželo to 60fps na very high preset. Ten potenciál tam vidím, ikdyž samozřejmě, samotný MMO mě moc nezajímá, spíš jsem zvědav na singleplayerovku Squadron 42.
Ryzen 5800X3D, Gigabyte Aorus X470 Gaming, 2*8GB FlareX@3200, nVidia RTX 3080Ti, 500GB SSD Evo 970, 2TB Crucial MX500, 120GB M4 SSD, 2 * Samsung F1 1TB SATAII, A4-Tech A7, Panasonic ST50 55" Plasma, NEC 24WMGX3 24", Win10 64bit Home, Steam Deck

If you have been voting for politicians who promise to give you goodies at someone else's expense, then you have no right to complain when they take your money and give it to someone else, including themselves.
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Star Citizen

Příspěvek od Alfajk »

Hladis píše:Smrdelo to od zacatku https://www.guru3d.com/news-story/star- ... money.html
pisou blbosti, precti si alespon ten originalni clanek a i ten obsahuje 9/10 nesmyslu... cely je to zalozeny na udajny vypovedi 20 zamestnancu, ktery dost mozna vyhodili, protoze nic neumeli, vzdyt ani ty castky o kterejch mluvej nemaji napsany dobre a nic o tom nevedi. Ted v CIG pracuje pres 500 lidi v 5 studiich po svete a nikdo si nestezuje, chapu ze celkovej management muze bejt vic nez komplikovanej v takovymhle prostredi a ze to asi neni uplne nejhladsi vyvoj, ale alespon se snazi, progress na hre je porad videt. Nez vydaji alespon ten singleplayer, neni jedinej duvod jim neverit, ze to nedotahnou do konce. Nejsem nedockava trinactka, abych nemohl na hru par let pockat, a kdyz vyjde 2025, me to vadit nebude, nemuzu si stezovat na nedostatek her, ale spise na nedostatek casu je hrat.
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
HafanPetr
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 04. kvě 2013

Re: Star Citizen

Příspěvek od HafanPetr »

Star Citizen se může stát nejdražší hrou, která nikdy nevyjde.
Chris Roberts se svým týmem na vývoj hry získal už 288 milionů dolarů... Aby vybral další a další peníze, musí slibovat nové a nové prvky, jejichž implementace je ale nesmírně drahá, takže získané prostředky opět požere. Herní vývojář Jesse Schell a zároveň profesor na univerzitě Carnegie Mellon považuje Star Citizen za šílený a zároveň za ukázku toho, jak by vývoj hry neměl probíhat.
https://www.gamebro.cz/star-citizen-se- ... h-rozmeru/

Btw, osobně si myslím že možná nakonec něco vyjde v plné verzi, ale rozhodně to nebude projekt za 300 mil. USD :wink:
Paul
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Re: Star Citizen

Příspěvek od Paul »

Tyhle bulvárky jsou fakt fascinující. Forbes napíše článek a každej webík se přiživuje a kopíruje a kopíruje :mrgreen:

"gamebro"
Ryzen 5800X3D, Gigabyte Aorus X470 Gaming, 2*8GB FlareX@3200, nVidia RTX 3080Ti, 500GB SSD Evo 970, 2TB Crucial MX500, 120GB M4 SSD, 2 * Samsung F1 1TB SATAII, A4-Tech A7, Panasonic ST50 55" Plasma, NEC 24WMGX3 24", Win10 64bit Home, Steam Deck

If you have been voting for politicians who promise to give you goodies at someone else's expense, then you have no right to complain when they take your money and give it to someone else, including themselves.
HafanPetr
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 04. kvě 2013

Re: Star Citizen

Příspěvek od HafanPetr »

"Přiživuje" se kdejaký web (a nemusíme chodit daleko) :roll: Ale o to vůbec nejde.
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: Star Citizen

Příspěvek od Hladis »

No neni moc bulvarni rici, ze Roberts je co se managementu tyka naprosty traged a ta hra (ikdyz tezko to tak nazvat, neni to i po tolika letech hotovy) je cerna dira na prachy.
Obrázek
mlrs
Začátečník
Začátečník
Registrován: 11. kvě 2006
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Star Citizen

Příspěvek od mlrs »

tak jsem to zkusil...3x crash vzdy po cca par desitkach minut - no asi se obejdu :roll:
Ryzen 5 5600 + Wraith Prism RGB, RTX 3070 EAGLE 8G, ASUS PRIME X470-PRO, Patriot Viper 4 32GB DDR4 3000Mhz, 2,25TB SSD, 1TB HDD, Seasonic Focus GX 650, Xigmatek Asgard, Dell U3023E
PC2: Intel NUC 11 Performance Lite, Core i5-1135G7, Iris Xe, 32GB RAM DDR4 3200MHz, 1TB Samsung 970 EVO PLUS + Xbox Series X
Paul
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Re: Star Citizen

Příspěvek od Paul »

mlrs píše:tak jsem to zkusil...3x crash vzdy po cca par desitkach minut - no asi se obejdu :roll:
Divný. Já odehrál cca 3 hodiny a bez crashe..překvapilo mě jak dobře to jede. Ale kupovat zatím nebudu, počkám si na singlovku Squadron 42.
Ryzen 5800X3D, Gigabyte Aorus X470 Gaming, 2*8GB FlareX@3200, nVidia RTX 3080Ti, 500GB SSD Evo 970, 2TB Crucial MX500, 120GB M4 SSD, 2 * Samsung F1 1TB SATAII, A4-Tech A7, Panasonic ST50 55" Plasma, NEC 24WMGX3 24", Win10 64bit Home, Steam Deck

If you have been voting for politicians who promise to give you goodies at someone else's expense, then you have no right to complain when they take your money and give it to someone else, including themselves.
mlrs
Začátečník
Začátečník
Registrován: 11. kvě 2006
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Star Citizen

Příspěvek od mlrs »

hele taky mi to prislo divny, pac jiné hry mi nepadaji vůbec...jako jednou se mu nelíbil alt-tab a zapnuti HW-info, podruhe vylitl ještě v menu a potreti uz jsem cumakoval nekde u ty lodi venku...
kazdopadne mam i tak malo casu, na steamu 400 her, tak se asi nepotrebuju drbat s necim, co pada...
Ryzen 5 5600 + Wraith Prism RGB, RTX 3070 EAGLE 8G, ASUS PRIME X470-PRO, Patriot Viper 4 32GB DDR4 3000Mhz, 2,25TB SSD, 1TB HDD, Seasonic Focus GX 650, Xigmatek Asgard, Dell U3023E
PC2: Intel NUC 11 Performance Lite, Core i5-1135G7, Iris Xe, 32GB RAM DDR4 3200MHz, 1TB Samsung 970 EVO PLUS + Xbox Series X
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Star Citizen

Příspěvek od Alfajk »

kdybys videl, v jakym to bylo stavu drive a v jakym je to ted, nemohl bys tvrdit ze se ta hra nevyviji, byly doby, kdy se nedalo ani prihlasit, nebo to padalo do 5 minut, ted se da hrat treba i hodinu bez padu a to je posun o milion procent dopredu, porad nemaji hotovy serverovy technologie (object streaming a server mash), ty az vychytaji, bude to padat uz jen minimalne

maji udelanej specialni system pro reporting bugu, lidi co investovali vice penez maji treba VIP nahlasovani bugu, kdy jim na ten bug vzdycky odpovida developer v jakym je to stavu a kdy to budou opravovat
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
Delarge
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 15. črc 2004
Bydliště: Korova Milk Bar
Kontaktovat uživatele:

Re: Star Citizen

Příspěvek od Delarge »

Dobrý...po 8 letech vývoje ten kousek "hry", která měla bejt venku skoro 5 let, už nepadá :-D
mlrs
Začátečník
Začátečník
Registrován: 11. kvě 2006
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Star Citizen

Příspěvek od mlrs »

Alfajk píše:kdybys videl, v jakym to bylo stavu drive a v jakym je to ted, nemohl bys tvrdit ze se ta hra nevyviji, byly doby...
Ja nekde něco tvrdim? :roll: :wink:
Proste není to pro me ve stavu, kdy bych do toho chtěl investovat cas popr. si třeba udelat nejaky super rank bug-mastera.
Ryzen 5 5600 + Wraith Prism RGB, RTX 3070 EAGLE 8G, ASUS PRIME X470-PRO, Patriot Viper 4 32GB DDR4 3000Mhz, 2,25TB SSD, 1TB HDD, Seasonic Focus GX 650, Xigmatek Asgard, Dell U3023E
PC2: Intel NUC 11 Performance Lite, Core i5-1135G7, Iris Xe, 32GB RAM DDR4 3200MHz, 1TB Samsung 970 EVO PLUS + Xbox Series X
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Star Citizen

Příspěvek od Alfajk »

pokud do toho nekdo jde s tim, ze si jde zahrat "hotovou hru", musi bejt zklamanej, ted je to proste ve stavu rozbitejsich early access titulu na steamu, ta hra je zatim presne to, co tvrdi, ze je - alpha verze
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
Delarge
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 15. črc 2004
Bydliště: Korova Milk Bar
Kontaktovat uživatele:

Re: Star Citizen

Příspěvek od Delarge »

Od roku 2012 (kdy single i multi část měly obě vyjít do konce roku 2014) vybrali 288 milionů dolarů a v roce 2019 mají hratelnou alpha verzi malý části hry a tobě to nepřijde vůbec divný? :-D
stoRmjE
Začátečník
Začátečník
Registrován: 18. čer 2015
Bydliště: Praha 2

Re: Star Citizen

Příspěvek od stoRmjE »

Do roku 2014 takovej megalomanskej projekt vzivote nemohl nikdo stihnout. Když vezmu některý hry, který se dělaj 4 roky a je to jen Copy Paste, tak mi to divný nepřijde. Prostě brzký datumy se dávaj kvuli hypu, jinak by ty peníze nevybraly.
Delarge
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 15. črc 2004
Bydliště: Korova Milk Bar
Kontaktovat uživatele:

Re: Star Citizen

Příspěvek od Delarge »

Ale megalomanskej projekt se z toho stal až v průběhu, kdy přidávali a přidávali, aniž by řešili, co z toho je reálný a co ne a aniž by tvořili to, co chtěli mít od začátku. Teď už to je dávno v podstatě nereálnej neuskutečnitelnej projekt, kterej by v podobě toho, co je v současnosti naslibováno, musel vyjít v roce 2030 s miliardovým rozpočtem. A dřív pravděpodobně Chris Roberts skončí ve vězení.
stoRmjE
Začátečník
Začátečník
Registrován: 18. čer 2015
Bydliště: Praha 2

Re: Star Citizen

Příspěvek od stoRmjE »

Už od začátku chtěli udělat několik vesmírnych systémů s planetami, bohužel neexituje hra, s kterou bys to mohl srovnávat. To že přidávaj obsah, kterej musej přidat, kvuli prachům, aby lidi nakupovali, je dan za to, že žádny velky studio takovou hru neudela, těm jde jen o vydelek a když neni výdělek, tak tam pridaj mikrotransakce. Já jsem rád, že existujou lidi, kteří jdou proti proudu a vytvořej (snad) plnou hru, na kterou si dalších 50 let nikdo netroufne.
Delarge
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 15. črc 2004
Bydliště: Korova Milk Bar
Kontaktovat uživatele:

Re: Star Citizen

Příspěvek od Delarge »

Ta hra nikdy nevyjde v naslibovaným stavu...

Mikrotransakce ve hrách jsou zlo, ale prodávat koncepty lodí v nedodělaný hře za tisíce dolarů je na tleskání ve stoje. :-D Opravdu proti proudu...racionality.
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“