Star Citizen

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Star Citizen

Příspěvek od Alfajk »

tos asi hral este pred tim poslednim patchem,ted uz je to o dost lepsi,zmenili celej zpusob ovladani a citlivosti,uz je to v pohode, w/a/s/d mas klasicky doleva/doprava/nahoru/dolu a q/e/r/f mas otaceni levo/pravo/stoupani/klesani pomoci trysek
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
sefin
Začátečník
Začátečník
Registrován: 25. dub 2013
Bydliště: Boskovice

Re: Star Citizen

Příspěvek od sefin »

no já to ovládíní úplně detaílně nestudoval, ale když se chci otočit mouskou za nepřítelem, který kolem mě proletěl a zapomenu pak tu mousku dát zpátky do středu tak se přetočím. Asi to bude chtít trošku prostudovat to ovládání a pak jen zvyk.

Ale musím vyzkoušet ještě ten joystick. Nějak jsem na to posledně zapomněl. Pokud s tím budu zápasit "jen" co se týče míření tak mi to až tak vadit nebude. Hlavní je, aby se mi dobře letělo :-)

Příští týden bude novej processor tak jsem zvědav jak to pojede :)
MB:AS Rock Z77 Pro 3 | CPU: Xeon E3 1230-V2 3,3GHz |RAM: Kingston HyperX black 8GB DDR3 1600 | GK: Sapphire R290 Vapor-X OC | PSU: EVGA SuperNOVA 750 G2 | SSD: Samsung 850 EVO 250GB + Kingston HyperX 3K - 120GB
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Star Citizen

Příspěvek od Alfajk »

nevi nahodou nekdo proc se me deje toto - http://www.imghosting.cz/images/53zasekavani.png ? strasny zaseky hlavne v hangaru, 60 fps/0 fps/60 fps/0 fps viz ty zuby na grafech, co by to mohlo zpusobovat?
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Star Citizen

Příspěvek od Alfajk »

je moznost na tyden zadarmo SC vyzkouset - http://www.zing.cz/novinky/26185/15-bre ... ar-citizen
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
hadas
Začátečník
Začátečník
Registrován: 06. dub 2012

Re: Star Citizen

Příspěvek od hadas »

van Bellen
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 19. zář 2004

Re: Star Citizen

Příspěvek od van Bellen »

Hry uz velmi nehram.Az na male vynimky skoro vobec.Ale toto vyzera to grandiozne...No o tejto hre som vobec nepocul.Kedy by to malo byt dokoncene,neviete ?
Octopuss
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. čer 2007

Re: Star Citizen

Příspěvek od Octopuss »

Údajně příští rok, a to jen částečně. Ale vzpomeňme si na Duke Nukem Forever, například... :-D
Podle mě to bude (teda, ono už to je) hype jako kráva, ale většina lidí bude nakonec zklamaná. Na papíře vypadá všechno jinak. Jak to bude fungovat jako celek, to je loterie.
plastelinak
Červená karta
Červená karta
Registrován: 31. led 2011
Bydliště: Brno - Kr. Pole

Re: Star Citizen

Příspěvek od plastelinak »

Octopuss píše:Údajně příští rok, a to jen částečně. Ale vzpomeňme si na Duke Nukem Forever, například... :-D
Podle mě to bude (teda, ono už to je) hype jako kráva, ale většina lidí bude nakonec zklamaná. Na papíře vypadá všechno jinak. Jak to bude fungovat jako celek, to je loterie.
Souhlas, staci mrknout na Elite Dangerous, na papire vypadalo vsechno paradne, ale hra je nudna, nic se tam neda delat, vsechno je stereotypni.

Trade? Klik sem klik tam, doletim sem doletim tam a znova. Profit dost maly pro zacatecniky a trade routes omrzi.
Exploring? Priletim do systemu, drzim cudlik pro sken a hotovo, pokud chci vic penez musim stravit hodinu rucnim skenovanim povrchu planet. Profit i pro pokrocile hrace mizivy.
Bounty Hunting? Priletim do valecne zony, zabiju par "wanted", omylem strelim do friendly lode a hned po me vsichni jdou, zabijou me a moje 100 000cr odemna za sestreleni wanted je pryc. Profit, pokud nestrelite do friendly.

Nasleduje rage quit, protoze hodina "vydelavani" je v okamziku pryc + poplatek za opraveni lodi.

A takhle furt dokola, taaakova nudaaa. Tam nejde nic delat. A kdyz si predstavim ze Star Citizen bude to stejne jen s mensim vesmirem (100+ systemu??), tak nevim s cim nas zaujmou vyvojari, teda aspon me.
Paul
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Re: Star Citizen

Příspěvek od Paul »

Tak Star Citizen má hlavně mít singleplayer kampaň s příběhem. Mě ta MMO část moc nezajímá, ale na tu kampaň se těším, protože Roberts udělal perfektní kampaně ve Wing Commander 1/2/3/4.
Taky je supr že tam bude first person shooter gameplay, takže víc variability.
Ryzen 5800X3D, Gigabyte Aorus X470 Gaming, 2*8GB FlareX@3200, nVidia RTX 3080Ti, 500GB SSD Evo 970, 2TB Crucial MX500, 120GB M4 SSD, 2 * Samsung F1 1TB SATAII, A4-Tech A7, Panasonic ST50 55" Plasma, NEC 24WMGX3 24", Win10 64bit Home, Steam Deck

If you have been voting for politicians who promise to give you goodies at someone else's expense, then you have no right to complain when they take your money and give it to someone else, including themselves.
plastelinak
Červená karta
Červená karta
Registrován: 31. led 2011
Bydliště: Brno - Kr. Pole

Re: Star Citizen

Příspěvek od plastelinak »

No vidis, na SP sem uplne zapomel. Tak snad to nebude 6ti hodinova kampan jak u 90% AAA her. :lol:

Ja se na mmo cast tesim, tesil sem si i na Elite (hooodne zklamalo) hlavne na PVP cast, ale po zkusenostech s Elite, kde je pvp cast hooodne chaba, tak doufam, ze alespon SC udela konecne neco ve stylu 100vs100 bitvy faction vs faction a podobne. Trading by mel byt lepe propracovany, tzn pristat na planetu a jit si pesky vyridit naklad apod.

FPS cast muze byt dobra pri obsazovani jinych lodi (doufam ze pujde hrat RP za pirata 8-) ) pokud to bude mozne.

Jinak nevim co je a co neni naplanovano. Kazdopadne nechci byt zklamany jako z Elite... kvuli tomu sem si koupil i HOTAS X52, ktery ted lezi pod posteli :sad:
Octopuss
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. čer 2007

Re: Star Citizen

Příspěvek od Octopuss »

Pokud to budu hrát (přístup mám, vyhrál jsem loď v nějaký soutěži :-D), tak rozhodně ne singleplayer. To mě u takovýhle hry fakt neláká. Sice to určitě nebude tak hrozný jako v Battlefieldech, ale stejně mi to přijde jen jako vedlejší produkt.
HafanPetr
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 04. kvě 2013

Re: Star Citizen

Příspěvek od HafanPetr »

Na tuhle hru jsem vážně zvědav. Protože prý zdaleka nepůjde jen o vesmírný simulátor jakým je např. Elite-Dangerous, ale údajně to má být naprosto otevřený vesmír, kde bude možno se volně pohybovat po planetách galaxie, a plnit tam různé bojové mise (jako např. DOOM, který se odehrával na Marsu apod.) Nehledě na to, že jen ty vesmírné lodě vypadají naprosto dokonale.
plastelinak
Červená karta
Červená karta
Registrován: 31. led 2011
Bydliště: Brno - Kr. Pole

Re: Star Citizen

Příspěvek od plastelinak »

Naprosto otevreny vesmir to urcite nebude, CryEngine sice umi mnoho, ale tohle nezvladne. Elite Dangerous je "otevreny" mame k dispozici celou mlecnou drahu a muzete letet fakt kamkoliv, 99% mlecne drahy je sice generovana, ale okoli SOL je presne znazornene az do nekolika tisic svetelnych let daleko. Star Citizen bude mit systemy "rucne" delane, takze budou o dost detailnejsi, ale zase jich bude mnohem mene (pocitam tak stovky) o proceduralni generaci nemluvili myslim.

Co se tyce planet, na ty pujde pristat, ale bude loading screen animacka a na povrchu bude omezeny prostor kam jit, takze volny pohyb po cele planete nebude, to zase nadruhou stranu slibuji v Elite (nekdy ke konci dalsiho roku?)

Lode jsou opravdu nadherne, interier perfektni a dava rozsirene moznosti mit vlastni posadku.

Jinak verim tomu, ze SC bude v mnoha lepsi jak Elite.
Paul
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Re: Star Citizen

Příspěvek od Paul »

Mě právě spíš láká ten single, pořádnej příběh, větvící se kampaň atd, než "bezcílný" lítání vesmírem, proto mě moc Elite nikdy nelákalo, ikdyž videa vypadaj skvěle a dovedu si představit, že např. s Oculus Riftem to musí být pecka.
Ryzen 5800X3D, Gigabyte Aorus X470 Gaming, 2*8GB FlareX@3200, nVidia RTX 3080Ti, 500GB SSD Evo 970, 2TB Crucial MX500, 120GB M4 SSD, 2 * Samsung F1 1TB SATAII, A4-Tech A7, Panasonic ST50 55" Plasma, NEC 24WMGX3 24", Win10 64bit Home, Steam Deck

If you have been voting for politicians who promise to give you goodies at someone else's expense, then you have no right to complain when they take your money and give it to someone else, including themselves.
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Star Citizen

Příspěvek od Alfajk »

single kampan ma mit mezi 40-50 hodinama, letos na podzim ma vyjit prvni cast o delce 15-20 hodin
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
plastelinak
Červená karta
Červená karta
Registrován: 31. led 2011
Bydliště: Brno - Kr. Pole

Re: Star Citizen

Příspěvek od plastelinak »

Tak to je dobra informace, tzn ze pujde zakoupit uz full hra v tu dobu?

Momentalne se daji koupit jen prodrazene lode (vysoke ceny jen kvuli prispevkum vyvojarum)
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Star Citizen

Příspěvek od Alfajk »

hra se da koupit komplet uz ted a stoji 40e, nevim co je na tom predrazenyho :) ...potom bude stat 60
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
plastelinak
Červená karta
Červená karta
Registrován: 31. led 2011
Bydliště: Brno - Kr. Pole

Re: Star Citizen

Příspěvek od plastelinak »

Alfajk píše:hra se da koupit komplet uz ted a stoji 40e, nevim co je na tom predrazenyho :) ...potom bude stat 60
Za 40 je jen pristup do bety a prtava lodicka ne? Za vyssi cenu je pak pristup do alfy a areny spolecne taky s prtavou lodickou. Predrazene jsem myslel spise uz ty lepsi lode, ktere stoji opravdu hodne a slouzi jen pro podporu vyvojaru.
Octopuss
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. čer 2007

Re: Star Citizen

Příspěvek od Octopuss »

Však je nepotřebuješ. Až to vyjde, všechno půjde pořídit jen hraním, nemusíš platit nic navíc.
Přístup do alphy je k ničemu, to není hra ale jen placený testování individuálních částí hry.
Nevidím problém :)
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Star Citizen

Příspěvek od Alfajk »

nejlevnejsi balicek s komplet celou hrou a s pristupem do arena commanderu https://robertsspaceindustries.com/pled ... AC-Starter
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“