Star Citizen

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
AllowedCry
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 21. kvě 2011
Bydliště: Praha

Re: Star Citizen

Příspěvek od AllowedCry »

Zlatý freelancer :mrgreen:
Ryzen 5700X @ PBO+200 || GB B450 GX || 32GB @ 3600Mhz cl16 || XFX RX7900 XT @ 2.8Ghz/21Ghz -25mV || SSD 1.25TB || HDD 3TB || Fractal R5 + Corsair HX850 || [4K] Philips 288E2A @ 60hz + Philips 48OLED707 @ 120hz.
Fugas_cz
Začátečník
Začátečník
Registrován: 07. črc 2016

Re: Star Citizen

Příspěvek od Fugas_cz »

Baví mě jak se tohohle průseru stále někdo zastává. Já se na tu hru rád koukám. Dokonce se mi líbí. Tímhle tempem tu hru nedodělají nikdy. Než aby se zaměřili na uzavření rozdělaných věcí tak stále vymýšlí nové a nové věci. Ve výsledku jim razantně klesly příspěvky od podporovatelů a jsou víceméně financovány jen z prodeje lodí. Nehledě na to, že už hodně lidí co tam pracovalo tvrdí, že prachy jsou fuč.
Intel Core i7-7700K, ASROCK Z270 EXTREME4, ASUS ROG STRIX GAMING GeForce GTX 1080Ti OC 11GB, Crucial Ballistix Sport LT 32GB (4x8GB) DDR4 2400
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Star Citizen

Příspěvek od Alfajk »

kecas a jeste k tomu o tom nic nevis, novy funkce uz vic nez 3 roky nepridavaji, v podstate se pridavani zastavilo s pledge goalama nekde na 66M dolaru, to bylo myslim v roce 2014/2015

i ty prispevky od podporovatelu (subscription) stale rostou, narychlo jsem nasel graf jen do 2017, ale i ten staci https://abload.de/img/incoook3o.png , nikdy nevybirali penize rychleji, pri stavavajicim tempu maji 240M do konce roku a pri trose stesti na konci 2020 daji 300M
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
Fugas_cz
Začátečník
Začátečník
Registrován: 07. črc 2016

Re: Star Citizen

Příspěvek od Fugas_cz »

:D :D :D nemam slov
Intel Core i7-7700K, ASROCK Z270 EXTREME4, ASUS ROG STRIX GAMING GeForce GTX 1080Ti OC 11GB, Crucial Ballistix Sport LT 32GB (4x8GB) DDR4 2400
Exp
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. črc 2004
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Star Citizen

Příspěvek od Exp »

Ja myslim ze za takovejch 500-600 M USD by to mohli dodelat.
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Star Citizen

Příspěvek od Alfajk »

Fugas_cz píše::D :D :D nemam slov
podloz svy kecy faktama a nebol mlc, je to jednoduchy :wink:
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
Flegy
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 31. črc 2004
Bydliště: Hrob

Re: Star Citizen

Příspěvek od Flegy »

je fakt, ze si podle me nalozili na hrb vic nez co zvladnou. s tim rozpoctem by si mohly dovolit stovky lidi do tymu...
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: Star Citizen

Příspěvek od Hladis »

Alfajk:
I po tolika letech, kdy to cely smrdi pruserem na sto honu, tomu stale veris, ze se za to do roztrhani tela poperes ? No vira i hory prenasi. Ta alfa verze po tolika letech vyvoje a tolika utracenych penez, je klasicka ukazka vyhozenych milionu do kanalu s naprosto strasnym managementem a rizena magalomaniakem. Aneb kdyz se vyvoj hry uplne utrhne ze retezu a nema zadny mantinely.
Obrázek
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Star Citizen

Příspěvek od Alfajk »

me vic zajima SQ42 a ten dotahnou do konce, v tom jim verim, se SC si nejsem tak jistej, ale neni duvod, proc by se to nemelo povest - penize maji, lidi taky, ted jen aby vybalancovali penize/cas/lidi a muzeme tu mit hru, kterou jeste nikdo nikdy nestvoril, v podstate uz ted tam jsou veci, ktery jinde nejsou... a pokud to nevyjde, alespon se o to pokusili, nenasypal jsem jim prece milion, tech par tisic me palit nebude (kupovano nekdy 2014)
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
Paul
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Re: Star Citizen

Příspěvek od Paul »

Flegy píše:je fakt, ze si podle me nalozili na hrb vic nez co zvladnou. s tim rozpoctem by si mohly dovolit stovky lidi do tymu...
Vždyť maj v týmu přes 500 lidí a dělaj dvě hry zároveň, MMO a singleplayer story space sim. Obojí technologicky ambicióznější než dělá většina ostatních studií. Ten budget padá právě na platy těch lidí. Např. přebrali velkou část Cryteku.
Ryzen 5800X3D, Gigabyte Aorus X470 Gaming, 2*8GB FlareX@3200, nVidia RTX 3080Ti, 500GB SSD Evo 970, 2TB Crucial MX500, 120GB M4 SSD, 2 * Samsung F1 1TB SATAII, A4-Tech A7, Panasonic ST50 55" Plasma, NEC 24WMGX3 24", Win10 64bit Home, Steam Deck

If you have been voting for politicians who promise to give you goodies at someone else's expense, then you have no right to complain when they take your money and give it to someone else, including themselves.
Frostys
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. črc 2006

Re: Star Citizen

Příspěvek od Frostys »

Nikdy jsem to nehrál, jen předevčírem asi na hoďku.
A prosím, mám dotaz k ovládání/hře. Zeptám se teda jako úplný noob. Myš + klávesnice.
Mám loď Aurora MR (https://robertsspaceindustries.com/pled ... /Aurora-MR)

Řekl jsem si, že z prdele splním nějaký delivery quest. Doletím 70k kilomterů quantum drivem a zbývá mi zhruba 700km na místo přistání a loď se neskutečně plahočí. Je to normální, že tím doletem strávím možná i deset minut a víc?
Asi neletím úplně maximální rychlostí, všiml jsem si, že když začnu točit kolečkem nahoru, tak se mi posune i hranice "thrustu", prostě že můžu letět rychleji, ale celý sloupec je už červený (může se mi něco zničit?).
Na webu koukám, že to ale zvládá s afterburnerem i 1210m/s ... takže mám vytočit kolečko myši až na max a k "plynu" potom i držet shift?
Jsem z toho úplně zmatený.
CPU i7-9700k + MasterLiquid Lite 240
GPU MSI GeForce RTX 2070 8Gb
RAM Patriot Viper4 16GB@3000MHz
MB Gigabyte Z390 Gaming X
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Star Citizen

Příspěvek od Alfajk »

posledni patch jsem jeste nehral, ale byly 4 mody rychlosti - ten quantum drive, potom cruise, normal a parking, nevim cim se ty mody ted prepinaji (drive to bylo myslim N nebo C), ale hodne zmenili ovladani, tak je to ted mozna jinak... kazdopadne ten dolet po quantum drive se lital pres cruise, podivej se do menu, tam je sheet k ovladani

muzes se myslim jen prehrat(zase zchladne) nebo ti dojde palivo
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
Fugas_cz
Začátečník
Začátečník
Registrován: 07. črc 2016

Re: Star Citizen

Příspěvek od Fugas_cz »

Alfajk píše:
Fugas_cz píše::D :D :D nemam slov
podloz svy kecy faktama a nebol mlc, je to jednoduchy :wink:
Fakt je, že oproti minulusti dostavaji mensi prispevky. To ze neberes jako fakt vypovedi minulých zamestnancu a veris zamestnavateli je tvoje vec. Fakt je, že nejsou schopni opravit ani tak jednoduchou mechaniku jakou je zebrik... je to nejvic smrtici zbran ve hre. Fakt je, že je drzost lidem prodávat lodě za stovky dolaru, když hra neni hotová. Fakt je, že se kolem hry vytvořilo (stejne jako například u Tarkova) tvrde jadro, které neuzná že ta hra je rozbitá a ve stavu kde by za těch x let neměla dávno být.
Intel Core i7-7700K, ASROCK Z270 EXTREME4, ASUS ROG STRIX GAMING GeForce GTX 1080Ti OC 11GB, Crucial Ballistix Sport LT 32GB (4x8GB) DDR4 2400
Elkim
Redaktor PCT
Redaktor PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 01. lis 2014
Bydliště: Olomouc

Re: Star Citizen

Příspěvek od Elkim »

Je škoda, že neudělali nějakej základ, klidně jen pár planet a hratelnej obsah. Mohli to vydat a pokračovat za pochodu.
Fugas_cz
Začátečník
Začátečník
Registrován: 07. črc 2016

Re: Star Citizen

Příspěvek od Fugas_cz »

Ano to by udělala normální firma. I ten Vávra byl donucen KDC vydat :D a to je co říct
Intel Core i7-7700K, ASROCK Z270 EXTREME4, ASUS ROG STRIX GAMING GeForce GTX 1080Ti OC 11GB, Crucial Ballistix Sport LT 32GB (4x8GB) DDR4 2400
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Star Citizen

Příspěvek od Alfajk »

Elkim píše:Je škoda, že neudělali nějakej základ, klidně jen pár planet a hratelnej obsah. Mohli to vydat a pokračovat za pochodu.
ale vzdyt to delaji, jen je to alfa, buduji se interni systemy a mechaniky, az bude tahle cast tak samotny obsah uz pujde urcite rychleji, ale taky mam pocit, ze se to trochu "hrouti pod rukama", nekde neco opravi a na druhym konci se neco rozbije
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: Star Citizen

Příspěvek od Hladis »

Obrázek
Paul
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Re: Star Citizen

Příspěvek od Paul »

Elkim píše:Je škoda, že neudělali nějakej základ, klidně jen pár planet a hratelnej obsah. Mohli to vydat a pokračovat za pochodu.
Ehm, přesně tohle existuje a dá se hrát? Před týdnem byl free week tak sis to mohl zkusit. Jeden solar system, nějaký planety, měsíce, stanice, v mobiglassu si vezmeš misi a lítáš.
Ryzen 5800X3D, Gigabyte Aorus X470 Gaming, 2*8GB FlareX@3200, nVidia RTX 3080Ti, 500GB SSD Evo 970, 2TB Crucial MX500, 120GB M4 SSD, 2 * Samsung F1 1TB SATAII, A4-Tech A7, Panasonic ST50 55" Plasma, NEC 24WMGX3 24", Win10 64bit Home, Steam Deck

If you have been voting for politicians who promise to give you goodies at someone else's expense, then you have no right to complain when they take your money and give it to someone else, including themselves.
HafanPetr
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 04. kvě 2013

Re: Star Citizen

Příspěvek od HafanPetr »

Není pochyb o tom, že Citizen bude mnohem propracovanější co se týče planet nebo vesmírných stanic, ale to je tak asi vše. Zatím mě ta hra moc nezaujala. Chybí mi tam nějaký originální nápad, když pominu nějaké reálné cestování vesmírem (což je asi ještě hodně vzdálená budoucnost) tak např. představa, že tam bude nějakých 100 hvězdných systémů, kde budou žít civilizace na stejném vývojovém stupni je asi tak trochu mimo, že? Ale třeba to bude pěkná vesmírná fantazy pohádka za několik set mil. USD.
Elkim
Redaktor PCT
Redaktor PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 01. lis 2014
Bydliště: Olomouc

Re: Star Citizen

Příspěvek od Elkim »

Paul píše:
Elkim píše:Je škoda, že neudělali nějakej základ, klidně jen pár planet a hratelnej obsah. Mohli to vydat a pokračovat za pochodu.
Ehm, přesně tohle existuje a dá se hrát? Před týdnem byl free week tak sis to mohl zkusit. Jeden solar system, nějaký planety, měsíce, stanice, v mobiglassu si vezmeš misi a lítáš.
Jsem backer od r. 2014 :) sem tam to zapnu, většinou po patchi, dám tomu pár hodin a tím končím. Naposledy sem trávil čas tím, že sem se 3x po sobě bugnul ve warpu, musel dát relog a letěl to celý znovu. Snažil sem se přistát na ARCorpu a ani jednou se mi neotevřeli žádný dveře a všude bylo ochranný pásmo.

Jak tu někdo psal, vždycky nefunguje něco, co předtím fungovalo a mě to tak akorát omrzí. Naposledy mě to celkem bavilo, když bylo expo a dali se vyzkoušet všechny lodě zdarma. Ale na nějaký souvislý hraní jako je to možný u jiných early-access her to fakt není :(
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“