Zaklínač 3

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
kingtoy
Začátečník
Začátečník
Registrován: 19. led 2011
Bydliště: Hradec Kralove

Re: Zaklínač 3

Příspěvek od kingtoy »

Paule - alternative horse control pro gamepad. Nemuzu dohledat, nemas odkaz? :)
Diky
Paul
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Re: Zaklínač 3

Příspěvek od Paul »

kingtoy píše:Paule - alternative horse control pro gamepad. Nemuzu dohledat, nemas odkaz? :)
Diky
Je to součást ImmersiveCam modu:

http://www.nexusmods.com/witcher3/mods/689/?

A je to podle mě opravdu supr

Your left stick controls the reins: ( WASD for Keyboard )
Pull left on the reins, your horse turns left. Pull right on the reins, your horse turns right. Pull back gently on the reins and the horse slows. Pull back a little longer ( a second or so ) and you will rein your horse to a full stop. Make sense?

Your 'A' button controls the spurs: ( Left Shift for Keyboard )
Okay, what does pushing forward on the reins do? Nothing! Does pushing forward on the reins of a real horse do anything? You use the spurs to get Roach moving. Tap A (Left Shift) once to nudge Roach into a slow walk. Want to go a little faster? Tap A again. No need to hold down any buttons or continually tap. You tell your horse to go and she goes. Roach maintains her speed until you spur her to go faster or until you rein her in. Hold down A for a second or so to spur Roach immediately to a canter. Then release. No need to keep holding the button down. Double tap A to spur directly to full gallop. Again, no need to hold a button down. This frees your right thumb to control the camera as you wish, or to swing a sword. Believe me, you will quickly appreciate the level of control this gives you.
Ryzen 5800X3D, Gigabyte Aorus X470 Gaming, 2*8GB FlareX@3200, nVidia RTX 3080Ti, 500GB SSD Evo 970, 2TB Crucial MX500, 120GB M4 SSD, 2 * Samsung F1 1TB SATAII, A4-Tech A7, Panasonic ST50 55" Plasma, NEC 24WMGX3 24", Win10 64bit Home, Steam Deck

If you have been voting for politicians who promise to give you goodies at someone else's expense, then you have no right to complain when they take your money and give it to someone else, including themselves.
J X P
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. kvě 2004

Re: Zaklínač 3

Příspěvek od J X P »

Kdyby nahodou mel nekdo zajem o datadisk "Krev a vino" v krabicce, tedy s kartama Nilfgardu a Severni rise, pak jsem nasel zajimavou nabidku za 199 Kc.

Maji skladem ... zatim.

https://www.tsbohemia.cz/pc-the-witcher ... 43875.html
---
Xele
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 31. říj 2011
Bydliště: Žďár nad Sázavou

Re: Zaklínač 3

Příspěvek od Xele »

Tak to je opravdu super cena. Já měl tento datadisk předobjednán před vydáním za 700,- Kč. Docela rozdíl :) Na druhou stranu u téhle hry mě to absolutně nevadí a nelituji jediné koruny kterou jsem do ní vložil což by se u jiných her resp. studií říci nedalo.
CPU: Intel Core i9 9900K + Noctua NH-D15 chromax.black ; MB: ASUS Z390 MAXIMUS XI HERO ; RAM: Corsair 32 GB (2x16Gb) RAM DDR4 3200Mhz CL16 ; GPU: EVGA RTX 3080 Ti FTW3 Ultra 12GB ; SSD1, HDD1, HDD2: 1x Samsung SSD 970 EVO PLUS M.2 - 1TB, 2x Seagate 4TB 5400, 1x Seagate 2TB 7200.14 ; ZDROJ: Seasonic Prime Ultra Gold - 850W ; CASE: Fractal Define R6 White ; MONITOR: Dell Alienware AW3418DW ; OS: Microsoft Windows 10 Home CZ (FPP)
Paul
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Re: Zaklínač 3

Příspěvek od Paul »

omg quest Bylo nebylo...

CDP prostě nemá konkurenci :-D

A Klepniny Klepy, taky jsem trochu umíral :mrgreen:
Ryzen 5800X3D, Gigabyte Aorus X470 Gaming, 2*8GB FlareX@3200, nVidia RTX 3080Ti, 500GB SSD Evo 970, 2TB Crucial MX500, 120GB M4 SSD, 2 * Samsung F1 1TB SATAII, A4-Tech A7, Panasonic ST50 55" Plasma, NEC 24WMGX3 24", Win10 64bit Home, Steam Deck

If you have been voting for politicians who promise to give you goodies at someone else's expense, then you have no right to complain when they take your money and give it to someone else, including themselves.
Krteq
Čestný člen
Čestný člen
Registrován: 22. dub 2005
Bydliště: Brno

Re: Zaklínač 3

Příspěvek od Krteq »

J X P píše:Kdyby nahodou mel nekdo zajem o datadisk "Krev a vino" v krabicce, tedy s kartama Nilfgardu a Severni rise, pak jsem nasel zajimavou nabidku za 199 Kc.
Díky za tip, objednáno :)
Paul
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Re: Zaklínač 3

Příspěvek od Paul »

Teď jsem koukal na krabici od Krve a Vína, co tam vůbec píšou, zaujalo mě že tam je "více než dvacetihodinové" dobrodružství

Zatím mám nahráno 55 hodin a nevím kdy bude konec, je to delší než celej Zaklínač 2 :)
Samozřejmě dělám všechny sidequesty atd.
Ryzen 5800X3D, Gigabyte Aorus X470 Gaming, 2*8GB FlareX@3200, nVidia RTX 3080Ti, 500GB SSD Evo 970, 2TB Crucial MX500, 120GB M4 SSD, 2 * Samsung F1 1TB SATAII, A4-Tech A7, Panasonic ST50 55" Plasma, NEC 24WMGX3 24", Win10 64bit Home, Steam Deck

If you have been voting for politicians who promise to give you goodies at someone else's expense, then you have no right to complain when they take your money and give it to someone else, including themselves.
Svata_Oresky
Začátečník
Začátečník
Registrován: 18. zář 2011
Bydliště: Břeclav

Re: Zaklínač 3

Příspěvek od Svata_Oresky »

Paul píše:Teď jsem koukal na krabici od Krve a Vína, co tam vůbec píšou, zaujalo mě že tam je "více než dvacetihodinové" dobrodružství

Zatím mám nahráno 55 hodin a nevím kdy bude konec, je to delší než celej Zaklínač 2 :)
Samozřejmě dělám všechny sidequesty atd.
Tak oni to asi berou hlavní linka + něco málo bokem (jako takový průměr). S lidma jako jsi ty asi nepočítají :lol:
Jinak Bylo nebylo fakt nemá chybu, ale třeba i taková banka byla super a spousta (hm co to melu vlastně celý zaklínač i datadisky) dalších věcí.
CPU:AMD Ryzen 7 5800X3D + Be quiet! DARK ROCK PRO4 MB:ASUS ROG STRIX X570-F GAMING RAM:G.SKILL 32 GB DDR4 3600MHz CL16 TRIDENT Z GPU:ASUS DUAL GeForce RTX 4070 12 GB OC Zdroj:EVGA SuperNOVA G2 750W SDD:Samsung 870 EVO, M.2 250 GB + Samsung 860 EVO 1 TB HDD:WD -Blue EX 1 TB CASE:Phanteks Enthoo Primo Periferie: ASUS ROG STRIX Flare Cherry MX Red, CZ + Corsair Scimitar PRO RGB
racecar
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 04. kvě 2014
Bydliště: Bratislava

Re: Zaklínač 3

Příspěvek od racecar »

J X P píše:Kdyby nahodou mel nekdo zajem o datadisk "Krev a vino" v krabicce, tedy s kartama Nilfgardu a Severni rise, pak jsem nasel zajimavou nabidku za 199 Kc.

Maji skladem ... zatim.

https://www.tsbohemia.cz/pc-the-witcher ... 43875.html
Da sa to aktivovat na steame?
"Nepochválím-li se sám, nikdo jiný to za mě neudělá."
Paul
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Re: Zaklínač 3

Příspěvek od Paul »

A je konec.

Fantastické, nejlepší datadisk co jsem kdy hrál, k čemukoliv. Již Hearts of Stone bylo úžasné, ale Krev a Víno je ještě o koňskou délku dál.
Cítím teď zas takovou tu melancholii..něco skončilo, něco začíná. Ale skončilo to v rámci možností asi nejlépe jak mohlo.
Dettlaf musel zemřít, Regisovými zuby...Geralt dostal k vinici i medaili za zásluhy :), Syanna přežila, a s Anariettou se usmířili..Regis musel opustit na dlouhou dobu Toussaint..a Geralt se vrátil domů do Corvo Bianco, kde čekala.. Yennefer.
Ta Regisova závěrečná věta a Geraltův pohled...nemůžu si pomoct, ale je to pro mě jasný pomrknutí do budoucna, že se, asi někdy po Cyberpunku, zase setkáme :)

10/10

Teď se jdu ještě zaposlouchat do toho úžasného soundtracku.
Ryzen 5800X3D, Gigabyte Aorus X470 Gaming, 2*8GB FlareX@3200, nVidia RTX 3080Ti, 500GB SSD Evo 970, 2TB Crucial MX500, 120GB M4 SSD, 2 * Samsung F1 1TB SATAII, A4-Tech A7, Panasonic ST50 55" Plasma, NEC 24WMGX3 24", Win10 64bit Home, Steam Deck

If you have been voting for politicians who promise to give you goodies at someone else's expense, then you have no right to complain when they take your money and give it to someone else, including themselves.
J X P
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. kvě 2004

Re: Zaklínač 3

Příspěvek od J X P »

racecar píše:
J X P píše:Kdyby nahodou mel nekdo zajem o datadisk "Krev a vino" v krabicce, tedy s kartama Nilfgardu a Severni rise, pak jsem nasel zajimavou nabidku za 199 Kc.

Maji skladem ... zatim.

https://www.tsbohemia.cz/pc-the-witcher ... 43875.html
Da sa to aktivovat na steame?

Co si tak vybavuju, tak obe krabicova DLC byla jak pro GOG, tak pro Steam a pro Origin.
Postup jak na to najdes na karte v krabicce.

btw. kdyz si zvetsis ten obrazek s obalem, tak vlevo dole, vedle velke 18, to je napsane.
---
racecar
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 04. kvě 2014
Bydliště: Bratislava

Re: Zaklínač 3

Příspěvek od racecar »

Uz to vidim :roll: objednane dik.
"Nepochválím-li se sám, nikdo jiný to za mě neudělá."
oneill_sx1
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 19. čer 2006
Bydliště: Хрудим

Re: Zaklínač 3

Příspěvek od oneill_sx1 »

Objednal jsem to taky, super cena za DLC a karty.
racecar
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 04. kvě 2014
Bydliště: Bratislava

Re: Zaklínač 3

Příspěvek od racecar »

Uz to niekomu doslo?
"Nepochválím-li se sám, nikdo jiný to za mě neudělá."
J X P
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. kvě 2004

Re: Zaklínač 3

Příspěvek od J X P »

Spis bych rekl, ze to uz nekomu doslo v TS Bohemce, protoze cena uz je nastavena na preci jen obvyklejsich 666 Kc.

Presto, jejich cena GOTY edice za 869 Kc taky neni spatna.

https://www.tsbohemia.cz/pc-the-witcher ... itcher%203
---
racecar
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 04. kvě 2014
Bydliště: Bratislava

Re: Zaklínač 3

Příspěvek od racecar »

Ja ocakavam email so zrusenim objednavky. Urcite zas nejaka chyba v systeme.
"Nepochválím-li se sám, nikdo jiný to za mě neudělá."
anarkii
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 23. úno 2008
Bydliště: Brno

Re: Zaklínač 3

Příspěvek od anarkii »

Momentálně hraju upirátěnou verzi Witchera 3 z GOG (1.22 nebo 1.21 tuším, ENG), hra mně baví, tak bych si koupil na TS tu GOTY verzi. Chci se zeptat, nebude nějakej problém s uloženýma hrama ? Budu moct normálně pokračovat po reinstallu ? Pak ještě, dá se ta verze z TS přepnout do angličtiny ? Dabing i titulky...
Dell Precision 5570 | AMD Ryzen 5 5600G | PNY GeForce RTX 3060 12GB | CoolerMaster Centurion Silencio 450 | Noctua NH-U12P SE2 | Noctua NF-S12B ULN (2x) | Gigabyte A520M DS3H | PATRIOT Viper 4 Blackout Series 2x8GB DDR4 3200 MHz CL16 | be quiet! Pure Power 11 400W | WD Blue SSD SN570 1TB NVMe | SSD Intel 330 Series | Gigabyte G32QC | Cherry Stream Wireless | Logitech G502 | Klipsch R-15PM | Sony WH-1000XM4
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Zaklínač 3

Příspěvek od Alfajk »

gog jako gog, zadnej problem by tam teoreticky bejt nemel
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
anarkii
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 23. úno 2008
Bydliště: Brno

Re: Zaklínač 3

Příspěvek od anarkii »

TS Bohemia prodává GOG verzi ? Jak s tou angličtinou ? Předpokládám, že tam půjde případně nějak dodatečně stáhnout, pokud by to bylo jen CZ ?
Dell Precision 5570 | AMD Ryzen 5 5600G | PNY GeForce RTX 3060 12GB | CoolerMaster Centurion Silencio 450 | Noctua NH-U12P SE2 | Noctua NF-S12B ULN (2x) | Gigabyte A520M DS3H | PATRIOT Viper 4 Blackout Series 2x8GB DDR4 3200 MHz CL16 | be quiet! Pure Power 11 400W | WD Blue SSD SN570 1TB NVMe | SSD Intel 330 Series | Gigabyte G32QC | Cherry Stream Wireless | Logitech G502 | Klipsch R-15PM | Sony WH-1000XM4
oneill_sx1
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 19. čer 2006
Bydliště: Хрудим

Re: Zaklínač 3

Příspěvek od oneill_sx1 »

racecar píše:Uz to niekomu doslo?
Mě to přišlo dneska.
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“