Zaklínač 3

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
M4r1hu4n3
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 27. srp 2006

Re: Zaklínač 3

Příspěvek od M4r1hu4n3 »

!následující text obsahuje možné spoilery!
Taky jsem před 14 dny dohrál komplet. Nějak jsem ale toho Rumcajse asi minul, vypadá to že si to budu muset někdy dát znova. Na tomhle mám jen nějakých 110 hodin, což je moc pěkný.
Za mě jinak nejlepší moment z Vína a krve byl ten rozhovor s Klepnou a otázka proč je schopná se zaseknout o plot ale na písknutí překonat oceány a hluboké propasti. :-D

Jinak mě dostává ta propracovanost a to že questy můžete splnit úplně blbě ale můžete si myslet že je máte splněný jak mají být. Když se budete blbě rozhodovat nebo nebudete rozhovorům a dopisům věnovat pozornost tak člověku unikne spousta věcí. Moc se mi líbí že spousta věcí má své vysvětlení a není to jen tak že to je kvůli tomu že to napadlo nějakého vývojáře. Navíc to jak Geralt reaguje na svět kolem sebe a jak na něj reaguje svět...

:inlove:

PS: Kopí v břiše jako odkaz na šíp v koleně, to mě taky pobavilo.
"Lepší než za ženštinami hampejznými se píditi, jest plodníkem svým dvakrát týdně řádně zatřásti." Jan Amos Komenský
Frostys
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. črc 2006

Re: Zaklínač 3

Příspěvek od Frostys »

Nalézám toho stále čím dál tím víc. A začínám se konečně do té hry zamilovávat :lol:

1. Gottfriedův otevírací grimoár (GOG) a DRM jakožto účinná obrana, kterou lze díky grimoáru obejít
Obrázek

2. Schrödinger živý i mrtvý
Obrázek

3. Šíp v koleni
Obrázek
CPU i7-9700k + MasterLiquid Lite 240
GPU MSI GeForce RTX 2070 8Gb
RAM Patriot Viper4 16GB@3000MHz
MB Gigabyte Z390 Gaming X
dexterav
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 26. pro 2003
Kontaktovat uživatele:

Re: Zaklínač 3

Příspěvek od dexterav »

jo tá hra je božie dielo :D
škoda že tak nerobia hry všetci , alebo aspoň z polovice tak :(
každé E vrazené do tejto hry sa oplatilo
Intel Core i9 14900kf@6/6,2GHz,Strix Z790 F, 2X24GB 7,2GHz CL32 GSkill, Asus TUF 4090 3/23GHz , H2O + Carbide 600Q,ROG-THOR-1600T, 10TB 850X, Topping D50s + A50s + T5, MPG 321URX QD-OLED, S23Ultra, ITX 13700k + 4070Ti + Audinst Hud-Mx2 + THX-M50X
Paul
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Re: Zaklínač 3

Příspěvek od Paul »

Jak teď zkouším ten ultraneoptimalizovanej hnědej hnus Mafia 3 za kterej jsem vyhodil skoro litr tak je mi smutno když si vzpomenu jaký mistrovský dílo byl Witcher s datadiskama...mám chuť si raději zas rozjet ten :(
Ryzen 5800X3D, Gigabyte Aorus X470 Gaming, 2*8GB FlareX@3200, nVidia RTX 3080Ti, 500GB SSD Evo 970, 2TB Crucial MX500, 120GB M4 SSD, 2 * Samsung F1 1TB SATAII, A4-Tech A7, Panasonic ST50 55" Plasma, NEC 24WMGX3 24", Win10 64bit Home, Steam Deck

If you have been voting for politicians who promise to give you goodies at someone else's expense, then you have no right to complain when they take your money and give it to someone else, including themselves.
Frostys
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. črc 2006

Re: Zaklínač 3

Příspěvek od Frostys »

Já už konečně dohrávám ten hlavní příběh původní hry, většinu side questů i zakázek mám hotových, takže už se hodně těším na DLCčka :) Ještě mě pak čeká repríza Hearts of stone a pak konečně skoropremiéra Blood and wine, na to se už moc těším :)

No povězte, nebyla by škoda to hrát s anglickými titulky? Jak jsou na tom vlastně ty polské resp. dabing? Polsky neumím skoro nic, ale už jsem hodně lidí viděl pět chválu.
Obrázek

A ještě jeden easter egg, na který jsem narazil dneska :) Chudák Tyrion :(
Obrázek
CPU i7-9700k + MasterLiquid Lite 240
GPU MSI GeForce RTX 2070 8Gb
RAM Patriot Viper4 16GB@3000MHz
MB Gigabyte Z390 Gaming X
Paul
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Re: Zaklínač 3

Příspěvek od Paul »

Polskej dabing není špatnej, ale anglický byl při vývoji primární a je to poznat, hlasy jsou distinktivnější a lépe sedí v cutscénách, navíc příjemnej bonus že angličtině narozdíl od polštiny rozumím :)
Ale CZ title jsou must have, Ženíšek na nich odvedl fantastickou práci.
Ryzen 5800X3D, Gigabyte Aorus X470 Gaming, 2*8GB FlareX@3200, nVidia RTX 3080Ti, 500GB SSD Evo 970, 2TB Crucial MX500, 120GB M4 SSD, 2 * Samsung F1 1TB SATAII, A4-Tech A7, Panasonic ST50 55" Plasma, NEC 24WMGX3 24", Win10 64bit Home, Steam Deck

If you have been voting for politicians who promise to give you goodies at someone else's expense, then you have no right to complain when they take your money and give it to someone else, including themselves.
TankGeorge
Začátečník
Začátečník
Registrován: 14. čer 2011

Re: Zaklínač 3

Příspěvek od TankGeorge »

Řekl bych, že od dob původně nadabované verze Pulp Fiction, nejlepší český překlad a titulky ever.
Ryzen 7800X3D + Kingston 2x32GB 6000/36 + RTX 4090 sociální Gainward + ROG B650E-E
LG OLED CX 55" + Fractal Design Define S2
dexterav
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 26. pro 2003
Kontaktovat uživatele:

Re: Zaklínač 3

Příspěvek od dexterav »

koniec je trošku prekvapivý
kedže v podstate viacmenej uzavreli celého zaklínače resp aspoň aj tak sa to dá chápať :)
predpokladám že každúme príde iná ženština podľa toho ako to hral či?
Intel Core i9 14900kf@6/6,2GHz,Strix Z790 F, 2X24GB 7,2GHz CL32 GSkill, Asus TUF 4090 3/23GHz , H2O + Carbide 600Q,ROG-THOR-1600T, 10TB 850X, Topping D50s + A50s + T5, MPG 321URX QD-OLED, S23Ultra, ITX 13700k + 4070Ti + Audinst Hud-Mx2 + THX-M50X
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Zaklínač 3

Příspěvek od Alfajk »

ne tak uplne, pokud nekdo hral jako kokod, prijde mu marigold :lol:
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
Sir_-_Death
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 20. úno 2006
Bydliště: Chyšky

Re: Zaklínač 3

Příspěvek od Sir_-_Death »

Tak to je pak kokot i Marigold, kdyz se vraci do Toussaintu :) .
Herní PC: i7 9700k + Lian-li Galahad 360; MSI Meg Z390 Ace; Corsair Vengeance RGB Pro SL White 4x8GB 3200 MHz; MSI GeForce RTX 3080 Gaming Z Trio; SSD: Crucial MX500 - 250GB + Kingston A1000 240GB NVMe; HDD: WD Blue - 1TB; Corsair RM850X White 850W, NZXT H7 Flow Black&White
ArgCZ
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 16. črc 2010

Re: Zaklínač 3

Příspěvek od ArgCZ »

Frostys píše: No povězte, nebyla by škoda to hrát s anglickými titulky? Jak jsou na tom vlastně ty polské resp. dabing? Polsky neumím skoro nic, ale už jsem hodně lidí viděl pět chválu.
za mě polskej dabing, vzhledem k tomu že jsem hru dohrál 3x a mám na ní 450 hodin tak můžu bezobav říct že anglicky je hra o něco chudší, český titulky jsou dělaný podle angličtiny a na polskej dabing sem tam nesedí a je to prostě zjednodušený a některý věty dostávají lehce jiný význam než v polštině mají.... já mam tu výhodu že polsky rozumím dobře, celý pojetí v polštině je pro mě o něco lepší , je i o něco sprostší a trochu více "bez obalu" než pak čtete v titulkách, jenže pokud polsky nerozumíte tak je to vlastně fuk, mě angličtina na slovanský RPG ale prostě nesedí, jinak to že byla hra primárně delaná na angličtinu o tom bych si dovolil pochybovat, celej scénář byl samozřejmě psanej polsky, vychází z polských hlav a je postavenej na polský předloze když to pak harjete polsky a čtete titulky přeložený z angličtitny tak je to prostě cítit.
PS5, LG OLED65BX, Samsung HW-Q700A + SWA-9500S = 5.1.4 Dolby Atmos, DTS:X
Marty86
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 17. pro 2012
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Zaklínač 3

Příspěvek od Marty86 »

Paul píše:Jak teď zkouším ten ultraneoptimalizovanej hnědej hnus Mafia 3 za kterej jsem vyhodil skoro litr tak je mi smutno když si vzpomenu jaký mistrovský dílo byl Witcher s datadiskama...mám chuť si raději zas rozjet ten :(
Při pročítaní článků a diskuzí o failu jménem Mafia 3 jsem si taky vzpomněl na skvěle odvedenou práci s Witcher 3 a že by CD projekt snad měli svatořečit :-D Je to prostě nebe a dudy a když si vzpomenu na ty kecy o grafickým downgradu při uvedení třetího zaklínače, tak se musím smát :-D
i5 10400F - ASUS ROG Strix B460-H Gaming - Corsair Vengeance LPX 2x8 GB 3000 Mhz - Gainward Phoenix RTX 2070 Super 8 GB - Samsung SSD 970 EVO 1TB - 2x3 TB WD/Seagate - Corsair RM750 - Fractal Design Define R5 - Win10 64-bit

"If you take sexual advantage of her, you're going to burn in a very special level of hell. A level they reserve for child molesters and people who talk at the theater."
anarkii
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 23. úno 2008
Bydliště: Brno

Re: Zaklínač 3

Příspěvek od anarkii »

Frostys píše: No povězte, nebyla by škoda to hrát s anglickými titulky? Jak jsou na tom vlastně ty polské resp. dabing? Polsky neumím skoro nic, ale už jsem hodně lidí viděl pět chválu.
Obrázek
Já se přiznám, že tady tyhle pokusy o vtip v překladech docela těžce nesu, z mýho pohledu to sráží úroveň příběhu, ale co člověk, to názor, vůbec netvrdím, že je něco špatnýho na tom, když to někomu naopak vyhovuje.

Horší jsou ale chyby v překladech - třeba GoW 2 který jsem nějakou dobu na XONE hrál v češtně, než jsem přišel na to jak to přepnout do angličtiny - to byla vyloženě hrůza, bylo vidět, že to překládal někdo kdo tu hru vůbec nehrál (vím, všechno je o penězích). Jediná vyjímka asi byl nějakej díl NHL kterej komentoval Záruba :-)

Roli asi hraje i to, na co je člověk zvyklej, já hraju už skoro 20 let hry v angličtině, takže ta čeština už mně tam tak nějak automaticky připadá jako něco nepatřičnýho (pokud to není Polda nebo Horký léto :-) ) Samozřejmě pokud někdo neumí anglicky tak určitě lepší blbej překlad než nerozumět vůbec ničemu.
Dell Precision 5570 | AMD Ryzen 5 5600G | PNY GeForce RTX 3060 12GB | CoolerMaster Centurion Silencio 450 | Noctua NH-U12P SE2 | Noctua NF-S12B ULN (2x) | Gigabyte A520M DS3H | PATRIOT Viper 4 Blackout Series 2x8GB DDR4 3200 MHz CL16 | be quiet! Pure Power 11 400W | WD Blue SSD SN570 1TB NVMe | SSD Intel 330 Series | Gigabyte G32QC | Cherry Stream Wireless | Logitech G502 | Klipsch R-15PM | Sony WH-1000XM4
CageJ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 31. bře 2011
Bydliště: Praha, Prešov
Kontaktovat uživatele:

Re: Zaklínač 3

Příspěvek od CageJ »

Ja som cez vikend dohral konecne po 4 rokoch dvojku, gameplay 59 hodín..

Oplatia sa tie dva DLC? Ešte ich nemám.
AMD RYZEN 2700X 4.2GHz@watercooled, 32GB DDR4 2,8GHz, AsRock B450 GAMING K4, RIOTORO GOLD 650W; ASUS DUAL RTX 2060; CoolerMaster ML500; AMD RYZEN 3600X, NOCTUA NH-D15, ASUS STRIX B450-F GAMING, SuperFlower GK550, 32GB CL14 G.SKILL 3200, FRACTAL DESIGN XL R4, ASUS STRIX RTX 3080 OC; APPLE MacBook AIR M1 iPhone 12 Pro 128GB
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: Zaklínač 3

Příspěvek od Hladis »

Vino a krev urcite, uz jen ze je to vesmes zakonceni Geraltova pribehu. Srdce z kamene jsem pretrpel. Strasna natahovacka.

(Ocekavam, ze me Paul hned za to hrisny prohlaseni sezere i s botama)
Obrázek
ArgCZ
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 16. črc 2010

Re: Zaklínač 3

Příspěvek od ArgCZ »

tyjo v srdci z kamene je jedna z nejvtipnějších věcí co se Geraltovi stane, myslím tu svatební oslavu kdy není úplně "ve své kůži" abych nespojleroval

ono totiž to je jen takový rozšíření mapy s dalšíma úkolama, člověk co to bude hrát poprvé i s DLC si ani moc nevšimne co je náplň původní hry a co je DLC Srdce z kamene
PS5, LG OLED65BX, Samsung HW-Q700A + SWA-9500S = 5.1.4 Dolby Atmos, DTS:X
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Zaklínač 3

Příspěvek od Alfajk »

anarkii píše: Já se přiznám, že tady tyhle pokusy o vtip v překladech docela těžce nesu, z mýho pohledu to sráží úroveň příběhu, ale co člověk, to názor, vůbec netvrdím, že je něco špatnýho na tom, když to někomu naopak vyhovuje.

Roli asi hraje i to, na co je člověk zvyklej, já hraju už skoro 20 let hry v angličtině, takže ta čeština už mně tam tak nějak automaticky připadá jako něco nepatřičnýho (pokud to není Polda nebo Horký léto :-) ) Samozřejmě pokud někdo neumí anglicky tak určitě lepší blbej překlad než nerozumět vůbec ničemu.
to uz nevim, co vic bys chtel, titulky zaklinace jsou jedny z nejlepsich, vzdyt ty trpaslici takhle mluvej, i v knihach maji uplne stejny "nareci", navic co rikaji v anglictine je perfektne prelozeny do cestiny tak, jak se to do cestiny hodi a neni to jen otrockej preklad
CageJ píše:Ja som cez vikend dohral konecne po 4 rokoch dvojku, gameplay 59 hodín..

Oplatia sa tie dva DLC? Ešte ich nemám.
srdce z kamene je bomba, jeden z nejlepsich datadisku z posledni doby, urcite to za to stoji
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
Marty86
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 17. pro 2012
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Zaklínač 3

Příspěvek od Marty86 »

Jj svatba je nezapomenutelná :-D Já bych určitě doporučil obě DLC, Srdce z kamene je takové temnější, Krev a víno jako z pohádky. Oba datáče mě bavily, navíc kdyby přeskočil Srdce z kamene tak by asi přišel o runotepectví a samozřejmě spoustu vtipných questů (možná i nějaký ten románek s postavou z dřívějšího dílu :-D ). Taky v tomhle datáči byly asi nejtěžší boss souboje z celého W3.
i5 10400F - ASUS ROG Strix B460-H Gaming - Corsair Vengeance LPX 2x8 GB 3000 Mhz - Gainward Phoenix RTX 2070 Super 8 GB - Samsung SSD 970 EVO 1TB - 2x3 TB WD/Seagate - Corsair RM750 - Fractal Design Define R5 - Win10 64-bit

"If you take sexual advantage of her, you're going to burn in a very special level of hell. A level they reserve for child molesters and people who talk at the theater."
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: Zaklínač 3

Příspěvek od Hladis »

ArgCZ píše:myslím tu svatební oslavu
Jo svatba a Shani bylo dobry, ale zbytek tedy jsem citil jak cas bezi a musel jsem se nutit to hrat.
Obrázek
dexterav
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 26. pro 2003
Kontaktovat uživatele:

Re: Zaklínač 3

Příspěvek od dexterav »

Tak hluche mista sa najdu...
Lenze niektore hry nove su hluche cele
Ako celok nakoniec zaklinac nema v podstate zavznejsiu chybu
Škoda ze uz to ukoncili
Ak ich novy projekt bude len z polovice ako zaklinac mame sa na co tesit
Rumcajz je v bylo nebilo ako zakazka pre zaklinaca
Naposledy upravil(a) dexterav dne úte 11. říj 2016, 08:04, celkem upraveno 1 x.
Intel Core i9 14900kf@6/6,2GHz,Strix Z790 F, 2X24GB 7,2GHz CL32 GSkill, Asus TUF 4090 3/23GHz , H2O + Carbide 600Q,ROG-THOR-1600T, 10TB 850X, Topping D50s + A50s + T5, MPG 321URX QD-OLED, S23Ultra, ITX 13700k + 4070Ti + Audinst Hud-Mx2 + THX-M50X
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“