Wolfenstein: The New Order

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
zumpar1234

Re: Wolfenstein: The New Order

Příspěvek od zumpar1234 »

Wolfenstein The new Order bezi na ID tech 5 engine ktory obsahuje megatexture technology preto az 50 GB na HDD a vyssie naroky na CPU + relativne male naroky na výkon grafickej karty. Videly sme to v hre Rage ktora bola prvou hrou na ID tech 5 engine. Teda nonstop stream dat z HDD a CPU to musi stihat inak mame problem. Celkom by som aj veril ze na nejakom obstaroznom 2- jadrovom Core 2 duo by to mohlo mat probelmy.


http://en.wikipedia.org/wiki/Wolfenstein:_The_New_Order




Deyw: Multak nebude... zaujimave ze hru mas predobjednanu a pritom o nej tak malo vieš UE3 ako WTF? ;-)
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Wolfenstein: The New Order

Příspěvek od Alfajk »

jo rage,to je ta hra,co poradne nefungovala ani rok po vydani? tak to je zaruka kvality !
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
Deyw
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 08. čer 2007

Re: Wolfenstein: The New Order

Příspěvek od Deyw »

zumpar1234: aha tak to se omlouvam, ale z gameplayu co sem videl tak bych dal ruku do ohne ze to vypadalo jako ue3...kazdopadne i ten id tech 5 by fungoval na tom co sem psal...vsak rage jsem na tom hral a rage nefunguje ani ted, takze mam obavu...

ano hru mam predobjednanou, protoze jsem hral vsechny predchozi dily....
nesleduji to tak moc, jen obcas lauch trailer, gameplay a pak o hre nic nectu a necham se prekvapit az mi prijde domu a uziju si ji naplno, projdu kazdou blbost a az pak hru ohodnotim... :)
multak sem myslel ze by mohl byt diky steamu a hlavne return to castle mel multak, kterej pak vysel free a hraval jsem ho na gamezone/gameparku..ted me tak napada nezahral by nekdo ?:D
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Wolfenstein: The New Order

Příspěvek od Alfajk »

zumpar1234 píše: Deyw: Multak nebude... zaujimave ze hru mas predobjednanu a pritom o nej tak malo vieš UE3 ako WTF? ;-)
presne ten typ lidi,co je uplne hotovej z hajpu a zere jim marketing i s navijakem,presne kvuli takovejm lidem se vic vyplati investovat do reklamy,nez do samotny hry,protoze i lejno se pak prodava uplne samo

preju mu takovy prekvapeni,jako predvedly s Aliens: Colonial Marines...skoda jen,ze tady toho neni tolik,co vse by mohli podelat
Naposledy upravil(a) Alfajk dne sob 3. kvě 2014, 00:51, celkem upraveno 1 x.
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
sam_217
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 16. bře 2008
Bydliště: Subprostor
Kontaktovat uživatele:

Re: Wolfenstein: The New Order

Příspěvek od sam_217 »

No, že tahle hra má svůj thread už mě překvapuje, přece jen to někdo sleduje, i mě to velice zajímá.

Vkládám v to veliký naděje, protože RTCW je pro mě taky legenda, cokoliv se jménem "Wolfenstein" vzbuzuje pozornost...zatim furt doufám, že ta hra překvapí hratelností a příběhem, když se tim vývojáři tak chvástaj, že dělaj hru, kterou by sami chtěli hrát a že dělaj něco mezi adventurou a akcí, právě ta adventura je v žánru pro Wolfenstein něco úplně novýho...

Grafika ale bohužel teda nevypadá nějak extra už teď a ty požadavky vypadaj...při nejlepšim legračně, jako 50GB místa na disku? rofl...silnej procesor, ale požadavek jinak akorát tak na GTX460? To jen dokazuje, že ta grafika asi fakt nebude hlavnim tahákem hry...jestli to nezachráněj hratelností pořádně, tak to bude solidně odpadní hra, co se zase svezla na značce...

I z tý hratelnosti sem ale trochu rozpačitej, jako ty videa zatim, šílený masakry naznačujou, že to má bejt živá dobře ovladatelná střílečka, ale robotickej pes? nevim ale přijde mi to trochu jako divnej nápad, jasně to vypovídá, jakýho charakteru asi tak bude atmosféra hry, a na základě toho tipuju, že to co to bylo v RTCW, kde byl strach a děs z černý magie a okultismu nácků, který vykopali pradávnýho Heinricha a pak ty hororový chorály při průchodu hrobkama plnejma ožívajících mrtvol a zhroucenym kostelem, to rozhodně působilo vážnějš jak nějakej praštěnej robotickej pes, kterej z technologickýho hlediska nemá moc velkou logiku...prostě řečeno - je to ujetost a až takhle ujetí nácci, to mi to spíš připadá komixový než jako více působivý scifi alternativní reality.
PC1: AMD Ryzen 5800X3D@NejdeOC Noctua NH-D15S // X570 AORUS MASTER (rev 1.0) // 4x8GB Patriot Viper Steel 3866MHz@3600MHz CL16 // PNY RTX 3070 -> XFX RX6800 XT MERC // MSI Optix MAG274QRF-QD - 1mrtvý quantum dot pixel!!! // Samsung PM961 (1TB NVMe), Crucial M4 256GB, Micron enterprise SSD1920GB, Crucial MX500 2TB... // Corsair Graphite 600T // SSR-850FX

PC2: Lenovo Legion 5 17ACH6H - Ryzen 7 5800H / 16GB / RTX 3070 mobile 130W TDP
Pepa1
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 10. srp 2005

Re: Wolfenstein: The New Order

Příspěvek od Pepa1 »

sam_217 píše:.....Vkládám v to veliký naděje,.....
Já se sice taky těšim, ale žádný přehnaný naděje už radši nemám ..... vždycky když jsem se mooc těšil tak to dopadlo na dvě věci... podle toho videa to bude klasika, i když ty robotický psi....mno uvidíme. Ta předpokládaná konfigurace moc nepotěšila - 50giga na disku :sad: Nevíte jakou to má mít přibližnou hrací dobu ?
blaho
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 31. pro 2011
Bydliště: Nyíregyháza

Re: Wolfenstein: The New Order

Příspěvek od blaho »

konfigurace ma nezaujima,
ale neverim ze to bude ako return to castle wolfenstein
ale uz by ma potesil nejaky poriadny singlač
MiKi_93
Začátečník
Začátečník
Registrován: 28. pro 2012

Re: Wolfenstein: The New Order

Příspěvek od MiKi_93 »

Taky se nechám raději překvapit. RTCW si doteďka někdy z nostalgie zahraju. Právem patří do mých top her, ať už hratelností a znovuhratelností, akcí, příběhem, na tu dobu skvělou grafikou a i celkem "přemýšlejícími" nepřáteli. Ještě když jsem to hrával jako 13letý, tak mi mráz běhal po zádech při té misi v katakombách :)

Pak jsem myslím jen jednou prošel Wolfenstein 2009 nebo jak se ta volovina jmenovala.
sam_217
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 16. bře 2008
Bydliště: Subprostor
Kontaktovat uživatele:

Re: Wolfenstein: The New Order

Příspěvek od sam_217 »

Jojo, já to hrál někdy taky kolem 10 ti let a pamatuju si, že sem to kvůli těm katakombám přestal hrát :lol: a pak se k tomu vrátil až starší kolem 12ti let vrátil a dohrál to s tim, že mě běhal mráz po zádech.

Wolf 2009 by taky nebejval úplně špatnej ,ten veil byl docela zábavnej, hlavně štít mě bavil, ale ujel na stereotypnosti a opakování misí pak už, neustále to samý cestování městem s respawnujícíma se hlídkama, který člověk předtim už 4x zabil stejnym způsobem a příběhově to nakonec bylo taky o ničem, protože to nevygradovalo ani nezachovalo adekvátní napětí a atmosféru od začátku, začlo to ale rozhodně zajímavě a hratelnostní stránka byla na dobrý cestě...to jen dosvědčuje, že následující dílo se Raven Softu fakt povedlo a tim byla hra Singularity, kde neudělali ty chyby, co ve Wolfovi.
PC1: AMD Ryzen 5800X3D@NejdeOC Noctua NH-D15S // X570 AORUS MASTER (rev 1.0) // 4x8GB Patriot Viper Steel 3866MHz@3600MHz CL16 // PNY RTX 3070 -> XFX RX6800 XT MERC // MSI Optix MAG274QRF-QD - 1mrtvý quantum dot pixel!!! // Samsung PM961 (1TB NVMe), Crucial M4 256GB, Micron enterprise SSD1920GB, Crucial MX500 2TB... // Corsair Graphite 600T // SSR-850FX

PC2: Lenovo Legion 5 17ACH6H - Ryzen 7 5800H / 16GB / RTX 3070 mobile 130W TDP
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Wolfenstein: The New Order

Příspěvek od Alfajk »

za singularity bych je taky nakopal,kvuli absenci moznosti zapnout titulky,jsem si to vubec neuzil...a nemluvim ani o tech "lekacich" scenach,ktery tam byly jen proto,aby se clovek leknul,z toho ze jsem nakliknul denik k precteni a vyskocil na me bubak,jsem se musel jit prebalit :lol:
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
kotas
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 29. led 2006

Re: Wolfenstein: The New Order

Příspěvek od kotas »

Tak osobně si myslím, že Wolf2009 a Singularity byli velmi špatné hry :|
Pepa1
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 10. srp 2005

Re: Wolfenstein: The New Order

Příspěvek od Pepa1 »

kotas píše:Tak osobně si myslím, že Wolf2009 a Singularity byli velmi špatné hry :|
Já myslím, že to tak hrozný nebylo, takovej průměr....odehrát a zapomenout :)
sam_217
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 16. bře 2008
Bydliště: Subprostor
Kontaktovat uživatele:

Re: Wolfenstein: The New Order

Příspěvek od sam_217 »

Nevim teda, singularity sem dohrál 2x...že tam nebyly titulky - fajn...tak sem si procvičil angličtinu, která stejně není až tak složitá a i tak sem ten děj pochopil.
PC1: AMD Ryzen 5800X3D@NejdeOC Noctua NH-D15S // X570 AORUS MASTER (rev 1.0) // 4x8GB Patriot Viper Steel 3866MHz@3600MHz CL16 // PNY RTX 3070 -> XFX RX6800 XT MERC // MSI Optix MAG274QRF-QD - 1mrtvý quantum dot pixel!!! // Samsung PM961 (1TB NVMe), Crucial M4 256GB, Micron enterprise SSD1920GB, Crucial MX500 2TB... // Corsair Graphite 600T // SSR-850FX

PC2: Lenovo Legion 5 17ACH6H - Ryzen 7 5800H / 16GB / RTX 3070 mobile 130W TDP
Pepa1
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 10. srp 2005

Re: Wolfenstein: The New Order

Příspěvek od Pepa1 »

Tak dle dnešního infa na eurogameru by hrací doba měla být 20 hodin, což je na dnešní poměry bych řekl velmi slušný....
zumpar1234

Re: Wolfenstein: The New Order

Příspěvek od zumpar1234 »

20 hodin by bol v podstate rekord na dnesne casy a FPS zaner...
blaho
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 31. pro 2011
Bydliště: Nyíregyháza

Re: Wolfenstein: The New Order

Příspěvek od blaho »

Dufam ze tam budu poriadne nemecke vojacky v ciernom latexe :inlove:
spominate ?

Obrázek Obrázek
Obrázek
Naposledy upravil(a) blaho dne úte 13. kvě 2014, 08:11, celkem upraveno 1 x.
Deyw
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 08. čer 2007

Re: Wolfenstein: The New Order

Příspěvek od Deyw »

tohle me hodne dostalo. ''Jens Matthies také řekl, že by osobně rád vytvořil pokračování, třeba jen multiplayerové ve stylu Enemy Territory. Jejich studio však nikdy nebude dělat na singlu i mulťáku dohromady, protože je vždy lepší, když se soustředí jen na jedno.''

Tesim se vic a vic...doufam ze hra bude spicka a zakope nejaky watch dogs do zeme!
sam_217
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 16. bře 2008
Bydliště: Subprostor
Kontaktovat uživatele:

Re: Wolfenstein: The New Order

Příspěvek od sam_217 »

Jo, on mluví hezky ten co to vede, taky mě to kvůli tomu zaujalo, kvůli jeho kecům, bohužel sou to zatim jenom kecy, až teprve ukázaná platí...
PC1: AMD Ryzen 5800X3D@NejdeOC Noctua NH-D15S // X570 AORUS MASTER (rev 1.0) // 4x8GB Patriot Viper Steel 3866MHz@3600MHz CL16 // PNY RTX 3070 -> XFX RX6800 XT MERC // MSI Optix MAG274QRF-QD - 1mrtvý quantum dot pixel!!! // Samsung PM961 (1TB NVMe), Crucial M4 256GB, Micron enterprise SSD1920GB, Crucial MX500 2TB... // Corsair Graphite 600T // SSR-850FX

PC2: Lenovo Legion 5 17ACH6H - Ryzen 7 5800H / 16GB / RTX 3070 mobile 130W TDP
Deyw
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 08. čer 2007

Re: Wolfenstein: The New Order

Příspěvek od Deyw »

pridavam lauch trailer..

http://www.youtube.com/watch?v=uqo4FJsRq1w

bude to pecka!! uz to chci!!
kotas
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 29. led 2006

Re: Wolfenstein: The New Order

Příspěvek od kotas »

Mno me ten trailer prijde prvni pulka fajn a druha beckova akcni hra ktere tady mame porad dokola, mno ale uvidime...
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“