Wolfenstein: The New Order

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Wolfenstein: The New Order

Příspěvek od Alfajk »

taky si kupuju gtx 970 a hraju mody do warcraftu, obcas to prolozim conquerem a zbytek casu vyplnuje indie produkce (divinity,wastelands etc) :lol:
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
Swat
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. kvě 2005
Bydliště: Praha

Re: Wolfenstein: The New Order

Příspěvek od Swat »

Před hodinou jsem to dohrál a docela jsem se bavil. Mě už ke štěstí stačí málo, líbilo se mi zpracování celýho univerza s moderníma technologiema, nicméně bez ujetejch známek nadpřirozena, jako tomu bylo v předchozím Wolfovi. A za co tý hře fakt děkuju je dávkování akce bez debilních skriptů. Prostě když to vystřílim, tak je to moje a né že musim jak debil někam doběhnout, jako je tomu v CoD. Samozřejmě až na ty radisty, když si člověk pohnojí stealth, tam to chrlí panáky, dokud se ten radista "nevypne", ale jinak mi ta akce přišla taková akorát, přehledná, ne nijak hektická.
MB: Asrock Z370 Extreme4, CPU: Intel Core i5-8600K@5 GHz (SilentiumPC Navis PRO 240 AiO), RAM: 2x8 GB G.Skill DDR4 3200 MHz, GPU: Gigabyte RTX 2080 Gaming OC, HDD: SSD WD Blue 3D 1TB, Seagate IronWolf 6TB, DVD: Asus, PSU: Seasonic Focus Plus 850 Gold, CASE: Corsair T600 Graphite White Edition, MONITOR: BenQ XR3501, TV: 55" Samsung Q6FN
Paul
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Re: Wolfenstein: The New Order

Příspěvek od Paul »

Alfajk píše:mam takovej pocit, ze myslel hry v kategorii strilecek...
No napsal "hra"..
kotas píše:..jedině ten WATCHDOGS, no dobře, wolf 2014 je druhá nejlepší hra v tomto roce..jinak nejsem moc velkej ovce-konzument a hraji většinou starší hry, protože mě baví nejvíc, i když na to mám dobrej novej HW, je mi to fuck :) a to ještě čekám až si pořídím GTX970 (na hraní quake darkplaces nejlepší :lol: :mrgreen: :-D )
tyhle arogantní implikace že kdo hraje nový hry = ovce jsou prostě úžasný
Ryzen 5800X3D, Gigabyte Aorus X470 Gaming, 2*8GB FlareX@3200, nVidia RTX 3080Ti, 500GB SSD Evo 970, 2TB Crucial MX500, 120GB M4 SSD, 2 * Samsung F1 1TB SATAII, A4-Tech A7, Panasonic ST50 55" Plasma, NEC 24WMGX3 24", Win10 64bit Home, Steam Deck

If you have been voting for politicians who promise to give you goodies at someone else's expense, then you have no right to complain when they take your money and give it to someone else, including themselves.
Krteq
Čestný člen
Čestný člen
Registrován: 22. dub 2005
Bydliště: Brno

Re: Wolfenstein: The New Order

Příspěvek od Krteq »

Držte se diskuze o hře jako takové, tohle sem netahejte :x
del42sa
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 18. lis 2009
Bydliště: Omicron Persei 8

Re: Wolfenstein: The New Order

Příspěvek od del42sa »

Taky jsem "skoro dohrál" (ještě nejsem úplně na konci), ale musím říct, že je to po dlouhé době hra, která mě bavila a nepřišla mi ošizená (délkou či vzhledem) Hratelností mi připomínala staré dobre HL. Ty plechové potvory tu hru přijemně okořenily a "náckové" neměli chybu. Prostě za mě :thumbsup: takhle by to mělo vypadat !
"The more you buy, the more you save" AI everywhere - Nvidia CEO at Computex 2023 https://www.youtube.com/watch?v=FhlE3m1trM4
Vega Primitive Shader combines the functions of vertex and geometry shader and with the right knowledge you can discard game based primitives at an incredible rate" https://pcper.com/2017/01/amd-vega-gpu- ... tecture/2/

Case NZXT H230 Silent, CPU AMD Cezanne, Ryzen 7 5700G + SilentiumPC Spartan 3 PRO HE1024, GPU Sapphire Radeon RX 7600 8GB, MB Gigabyte Aorus B550-PRO V2, 16GB DDR4 4400Mhz CL18 Patriot Viper 4 Blackout, system HDD SSD M.2 Kingston FURY Renegade NVMe 1TB, Seagate Baracuda HDD 1TB SATA III , data HDD WD RED 1TB SATA III, Quad HD VA monitor 27" MSI Optix G27CQ4 Free Sync 165 Mhz 10bit HDR, Win 10-64 bit Pro, zdroj Cooler Master V550 Semi-Modular 550W 80 PLUS GOLD
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Re: Wolfenstein: The New Order

Příspěvek od zombux »

ale jo, projít se to dalo docela v pohodě, vlastně i celková délka byla tak akorát aby to člověka nezačalo prudit, příběh docela OK "filmový", hint na pokračování nechybí, určitě nadprůměrně dobrá hra :)
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
Pepa1
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 10. srp 2005

Re: Wolfenstein: The New Order

Příspěvek od Pepa1 »

takže dle "nepotvrzených" informací by se mohla neofic. čeština objevit už za dva dny 5.10. 8)
kotas
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 29. led 2006

Re: Wolfenstein: The New Order

Příspěvek od kotas »

Fetuješ? Překlad je už venku ;-)
2. 10. 2014 betaverze (hra je kompletně přeložena).
http://folkemon.websnadno.cz/Wolfenstein-New-Order.html

Instalátoru je třeba určit cestu: vas_disk_s_daty/Wolfenstein The New Order/base
Vyberte si verzi ke stažení:
Pepa1
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 10. srp 2005

Re: Wolfenstein: The New Order

Příspěvek od Pepa1 »

Takže na výše uvedených stránkách překladatele je k dispozici již finální verze překladu (velké díky) a je to pecka znova hrát Wolfa s kompletním českým překladem - pro mně stále nejlepší titul FPS v letošním roce....
Vlastik80
Začátečník
Začátečník
Registrován: 18. zář 2007

Wolfenstein Steam sleva 50%

Příspěvek od Vlastik80 »

Wolfenstein: The New Order
VÍKENDOVÁ AKCE! Nabídka končí 10. listopadu

Původní cena: 49,99€
Nová cena: -50% !!! - 24,99€

:arrow: http://store.steampowered.com/app/201810/ :thumbsup:
kotas
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 29. led 2006

Re: Wolfenstein: The New Order

Příspěvek od kotas »

Pepa1 píše:Takže na výše uvedených stránkách překladatele je k dispozici již finální verze překladu (velké díky) a je to pecka znova hrát Wolfa s kompletním českým překladem - pro mně stále nejlepší titul FPS v letošním roce....
Ten překlad je shodný s finální verzí, která vyšla toho 2.10., jen tam je pár maličkostí opraveno, jinak oba soubory mají i úplně shodnou velikost :-) To jen tak pro info..FPS je to fajn, ale je tam úplně zabita AI, proto mě hra odradila, AI je tam úplně výsměch, jdu si potichu a fklidku si postřílím pistolkou s tlumičem pár nacistů, hned několik kolem sebe a nikdo nic, ta hra je plná chyb a ty blbci, které musíte vypnout aby nepřivolávali pořád posily tam jsou taky pěkní jonatani a to jsem hrál na nejtěžší obtížnost, někde v půlce jsem na to už neměl nervy, AI z let jedna dvě :|
Vlastik80
Začátečník
Začátečník
Registrován: 18. zář 2007

Wolfenstein - dementní AI

Příspěvek od Vlastik80 »

... tohle mi taky vadí. Buď si nevšimnou že to tam kosíte a že tam leží jejich mrtví kolegové je přece asi normální, nebo nabíhají jak tupci proti hlavni. A stylem stealth se to dá většinou klidně projít aniž by si někdo něčeho vůbec všiml, jsou jak hluší a slepí... :|
Přitom by stačil 1 patch co by fixnul AI tak aby se více schovávali (umí to) a méně se chovali jak pitomci bez mozku, což bych dejme tomu pochopil u obyčejných vojáků, ale ne u důstojníků apod..
kotas
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 29. led 2006

Re: Wolfenstein: The New Order

Příspěvek od kotas »

..právě proto nechápu ty vysoké hodnocení co sklízí, ale dál o tom psát již nebudu, protože pro někoho tady je to GOTY :mrgreen: a FLAME nechci zakládat..
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Wolfenstein: The New Order

Příspěvek od Alfajk »

kolik lepsich strilecek letos vyslo? kdyz pak vyjde nejakej megashit jako call of duty,kterej dosatne 9/10,pak by mel mit wolf 11/10...
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
Baneshee
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 12. dub 2005
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Wolfenstein: The New Order

Příspěvek od Baneshee »

Uz za 2 mesice (5.5.2015) tu mame samostatne spustitelnej datadisk k tehle vyborne FPS, kdo se tesi? :)
http://games.tiscali.cz/oznameni/bethes ... ood-248469

Zasazeny to bude do roku 1946, pred udalosti puvodni hry. Jestli si to udrzi vybornou hratelnost a level design jako New Order, tak se nemuzu dockat :)

Obrázek
Ryzen 5800X @ 100W | Noctua C12P SE14 | 2x16GB Crucial Ballistix @ 3466MHz | Zotac RTX3070 8GB | Asus Prime X470-Pro | Samsung 250GB NVMe & Crucial MX500 1TB & WD Green 3TB | Samsung SH-S223Q | FD Define R3 Black | Seasonic Focus Plus 650W | Dell U2715H
Still.Lord
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. črc 2007
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Wolfenstein: The New Order

Příspěvek od Still.Lord »

Wow, super!
POčkám si na nějaký bundle s oběma hrama se slevou ale...
Pepa1
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 10. srp 2005

Re: Wolfenstein: The New Order

Příspěvek od Pepa1 »

Wolfenstein new order unlock 60fps s fixem na rozhozenou synchronizaci zvuku:
Vim že to není novinka, ale mě to pomohlo když to teď hraji znovu (jedu na konstantních 75Hz), stačí do zástupce hry na spuštění přidat +toggle com_synctotime +toggle r_syncatendframe

:-D třeba se to někomu bude hodit

edit:// ta synchronizace zvuku ve videích mi až tak nefunguje, ale ve hře je vše OK. :(
Deyw
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 08. čer 2007

Re: Wolfenstein: The New Order

Příspěvek od Deyw »

tak sem si to chtel zahrat i na pc...normalne se zase bavim kralovsky..ty hlasky proste vsechno...to je kultovni zalezitost pro me.. :D ale seka se mi to jako prase...at nastavim co nastavim tak sem proste na 20fps treba... amd fx 8350, 32gb ram (1600) amd ati 7990
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Wolfenstein: The New Order

Příspěvek od Alfajk »

vypni crossfire a pohraj si s tim streamingem textur v nastaveni, uz nevim jak to tam presne bylo, ale byly s tim problemy
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
Vlastik80
Začátečník
Začátečník
Registrován: 18. zář 2007

Wolfenstein - nastavení

Příspěvek od Vlastik80 »

Dle Acheho cfg ze strany 15:
Ache: malinko bych to upravil aby už v menu to nežralo 10GB RAM, a hra pak na GTX780 jede 60fps:

com_allowconsole "1"
r_useSMP "1"
r_mode "17"
r_multiSamples "8"
vt_pageImageSizeUniqueDiffuseOnly2 "8192"
vt_pageImageSizeUniqueDiffuseOnly "8192"
vt_uncompressedPhysicalImages "1"
vt_pageImageSizeUnique "8192"
vt_pageImageSizeVmtr "8192"
vt_maxPPF "64"
vt_maxaniso "16"
image_anisotropy "16"
image_useCompression "0"
> ale problém je, že je to stejně zubatý, AA prostě nejde, nebo je něco blbě... :| Viz screen ze hry s tímto nastavením, nejde mi ani FXAA vynucené, SSAA maže...
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“