Registrace  •  FAQ  •  Pravidla fóra  •  Uživatelské blogy  •  PCTuning.cz  •  Hledat  • Přihlášení
 • Funkce report, slouží pro upozornění na porušení pravidel, ne vzkazy moderátorům.

Právě je út 24. listopad 2020, 05:13

Zobrazit příspěvky bez odpovědiZobrazit aktivní témata

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Odpovědět na téma  [ 1091 příspěvků ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 55  další
Autor Zpráva
 Předmět: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)
PříspěvekZaslal v: čt 19. prosinec 2013, 09:35 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

http://www.kingdomcomerpg.com
Trailer:
http://www.youtube.com/watch?v=MefZfhxgpZE

Tohle je po Zaklínači 3 moje nejočekávanější hra. Na kickstarteru vybráno přes milion liber (33 milionů korun). K tomu mají finance od Bakaly. Vydání v druhé polovině 2015.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Ryzen 2700X, Gigabyte Aorus X470 Gaming, 2*8GB FlareX@3200, nVidia RTX 2080Ti, 500GB SSD Evo 970, 2TB Crucial MX500, 120GB M4 SSD, 3 * Samsung F1 1TB SATAII, A4-Tech A7, Panasonic ST50 55" Plasma, NEC 24WMGX3 24", Win10 64bit Home

If you have been voting for politicians who promise to give you goodies at someone else's expense, then you have no right to complain when they take your money and give it to someone else, including themselves.

Naposledy upravil Paul dne čt 20. únor 2014, 00:53, celkem upraveno 2x.

Předmět: Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)
PříspěvekZaslal v: čt 19. prosinec 2013, 11:57 
Začátečník
Začátečník

http://www.youtube.com/watch?v=gwnSo9bcIyA <<< 2012 první zmínka o projektu

Tuhle záležitost po očku sleduju, když to ještě nemělo jméno a je docela smutné, že jsem nedávno četl, jak si Dan Vávra stěžuje na nezájem investorů. Prý si investoři udělali svoje průzkumy na amerických poloopech s fetišismem na sádrokartonové Disney fantasy hrady a těm se reálně pojaté středověké open RPG nelíbilo.

Fuck that logic... proč se lidem líbí Game of Thrones? Protože je to fantasy? Právě syrovost a realita GoT je zmiňována jako etalon pro tuhle hru. Fandím jim, ať najdou investora, který nečumí na tendenční průzkumy trhu.

Kdyby si Henry Ford dělal průzkumy trhu, dal by lidem místo auta rychlejšího koně. Kdyby si Steve Jobs dělal průzkumy trhu, tak dodnes máme tlačítkové telefony.

PříspěvekZaslal v: čt 19. prosinec 2013, 12:19 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

Pokud jsi to nečetl, tak si přečti ty články na blogu na jejich ofic. stránce. Tam tu interakci s distributory (a spoustu dalších věcí) velmi detailně popisuje, a je to hodně zajímavý čtení.

Já fakt doufám že to nějak vydaj, ikdyby to mělo jít přes kickstarter. Realistických nefantasy RPG je extrémně málo. V podstatě mě ani žádný historický nenapadá.

Ryzen 2700X, Gigabyte Aorus X470 Gaming, 2*8GB FlareX@3200, nVidia RTX 2080Ti, 500GB SSD Evo 970, 2TB Crucial MX500, 120GB M4 SSD, 3 * Samsung F1 1TB SATAII, A4-Tech A7, Panasonic ST50 55" Plasma, NEC 24WMGX3 24", Win10 64bit Home

If you have been voting for politicians who promise to give you goodies at someone else's expense, then you have no right to complain when they take your money and give it to someone else, including themselves.

PříspěvekZaslal v: čt 19. prosinec 2013, 14:16 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

Na tuhle hru čekám a doufám, že to Danovi vyjde. Byla by to škoda. Ale teda jsem zvědavej na plnej trailer a zajímalo by mě, jak vypadalo to, co ukazovali případným vydavatelům...
Protože ten teaser je strašnej, a název je ještě horší. Navíc screenshoty neukazují zrovna next-gen grafiku a mohli aspoň aplikovat antialiasing. Zatím nic dalšího hodnotit nejde.

PříspěvekZaslal v: čt 19. prosinec 2013, 14:18 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

Jo, teaser i název mi taky přijdou slabý. Hlavně název evokuje propadák Amalur, a teaser má takovej amatérskej air about it.

PříspěvekZaslal v: čt 19. prosinec 2013, 18:03 
Začátečník
Začátečník

podle me ta hra nespatri svetlo sveta,bude to propadak a jeste kdzy oznamili,ze tam nebudou zadny fantasy prvky ani magie,to se muzou rovnou zahrabat...

CPU: Intel core i5 4690k@4,6 GHz | GPU: GTX 970@1440MHz/8000MHz | MB: Asus Sabertooth Z97 MARK 2 | RAM: 2*8GB Kingston DDR3 | HDD: Samsung SSD 840 Evo 250GB | PSU: EVGA Gold 650W | OS: Win 7 Ultimate SP1 64-bit | Fire Strike: P10068

PříspěvekZaslal v: čt 19. prosinec 2013, 18:06 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

Nefantasy to bude mít těžké. Kdyby to udělali třebas do doby kolem 17 stol. Londýn ve stylu krimi, mysteriózní (město jim šlo, viz. Mafia). Stím že nechají nějakou záhadu vyšší moc, taková "špička" ledovce. Udělají lépe. Jde o to že volný svět ve středověku bude jen pro fajnšmekry a ti tu hru nezaplatí. Bohužel, ale je to tak...

Engine je dobrý výběr, ale ostatní aby to prodali, musí mít něco navíc a ne ubírat se slovy "my se lišíme". Děj by musel být strhující, aby to šlo ráz na ráz. Jinak v okamžiku jak někde zabloudíte je po nadšení a zbude to zdlouhavé utrpení ve volném světě. Pro film se potřebuje brilantní režisér, k pobavení diváka, aby mohl udělat z kraviny diamant a u hry je to nonsence.
A přitom by stačilo tam dát několik ras navíc, kopu válečných strojů k ovladatelnosti pro začátek. Hráč hraje, protože se chce lišit od původního žití, že je spešl v jakékoliv situaci, nehraje aby se mohl potrápit, ještě více než je.
Můj názor...

PříspěvekZaslal v: čt 19. prosinec 2013, 18:58 
Začátečník
Začátečník

uz jen ta kombinace volny svet + seriozni stredovek je smrtelna kombinace,co v tom svete asi budes delat? pomahat sedlakovi zorat pole nebo odvazet mrtvoli ke spaleni pri moru? zabava nadevse...

CPU: Intel core i5 4690k@4,6 GHz | GPU: GTX 970@1440MHz/8000MHz | MB: Asus Sabertooth Z97 MARK 2 | RAM: 2*8GB Kingston DDR3 | HDD: Samsung SSD 840 Evo 250GB | PSU: EVGA Gold 650W | OS: Win 7 Ultimate SP1 64-bit | Fire Strike: P10068

PříspěvekZaslal v: čt 19. prosinec 2013, 21:37 
Moderátor
Moderátor
Obrázek uživatele

Doufam, ze se jim podari to dodělat tak jak chteji. Mohlo by to byt slusny RGB v podobny kvalite jako Zaklinac.

PříspěvekZaslal v: čt 19. prosinec 2013, 22:04 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

Alfajk napsal:
uz jen ta kombinace volny svet + seriozni stredovek je smrtelna kombinace,co v tom svete asi budes delat? pomahat sedlakovi zorat pole nebo odvazet mrtvoli ke spaleni pri moru? zabava nadevse...

Tvoje dementní kecy mě fakt dostávaj :-D
Jasně, tým 25 lidí pracuje na hře rok a půl aniž by měli tušení co tam hráč vlastně bude dělat :-D
To že nemáš fantazii neznamená že jsou takhle dementní i ostatní, FYI.

PříspěvekZaslal v: čt 19. prosinec 2013, 22:21 
Začátečník
Začátečník

to je hezky,ze vyvojari vedi,ale hraci a investori ne,takze tudy asi cesta nepovede ;-)

PříspěvekZaslal v: čt 19. prosinec 2013, 23:01 
Začátečník
Začátečník

Napadají mě stovky větších a menších činností, co v takové hře dělat. Hunting, crafting, cooking, building (vlastní chajda/tvrz). Odlišné specializace a combat styl - lehká/těžká zbroj, střelné zbraně, tupé/ostré/krátké/dlouhé/střední. Tuning/chov válečného koně. Podnikání - vypalování konkurenčních polí, provozování bordelů... členství v cechu/náboženství/sektě a hierarchický postup.

Bych tu mohl psát do půlnoci. Stačí mít trochu fantazie, nebo nebýt vymydlený a určitě se dá vymyslet skvělá herní náplň i bez kostlivců, draků a Harry Potterů v teplákách.

Samozřejmě je třeba dělat kompromisy v realismu, bo nikdo nechce hrát hru, kde se 90min oblíkáš, 15min nasedáš na koně a pak zdechneš na šíp od neznámého střelce. Ale to je věc balancu, ne duchovního a výtvarného pojetí. Lidi z Warhorse snad ví, jak dělat hru a nehrozí, že z toho bude matroš pro zaprděný dějepisný šťourače, co po večerech řeší, jestli byl Žižka slipař, nebo trenkař.

Bohužel, jak píšou v blogách, je těžké zaujmout investory RPG hrou, protože nejde v trailerech ukazovat padající mrakodrapy, střílení z jedoucího džípu a výbuch atomovky.

PříspěvekZaslal v: čt 19. prosinec 2013, 23:17 
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Obrázek uživatele

TankGeorge napsal:
Fuck that logic... proč se lidem líbí Game of Thrones? Protože je to fantasy? Právě syrovost a realita GoT je zmiňována jako etalon pro tuhle hru.

Dík za varování, už jsem se o tohle chtěl zajímat ale jestli to bude podobná trága jako GoT tak raději ne.

AMD Ryzen 5 3600 | Arctic Cooling Liquid Freezer II 120mm | ASUS ROG STRIX B450-I GAMING |16GB A-DATA XPG DDR4 3000Mhz | Gigabyte Radeon 5500XT OC 8G | Samsung 260 Evo 256Gb M.2| Kingston SV300 120GB SATA3 | Hynix SC311 128GB M.2 | Phanteks Evolv Shift Air | Corsair SF-450 | Samsung 28" U28E590 4k | Synology DS213j + 2x4TB WD Red RAID1 | MAZDA enthusiast

PříspěvekZaslal v: pá 20. prosinec 2013, 08:31 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

Jste si ještě nezvykli že Alfajk je troll? :D

Já jsem teda rád, že konečně vznika středověký RPG bez draků a kouzel. Ale doufám, že to nebude jen suchá realita. Nějaký tajemno a záhady by tam mohly být, vždyť lidé ve středověku věřili na kde co ne? Prostě nějaký povídačky mezi lidmi, že v lese straší a mizí tam děti a vyšetřováním zjistíte, že místní blázen chodí do lesa hejkat a mordovat děti :D

PříspěvekZaslal v: pá 20. prosinec 2013, 11:21 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

Riku napsal:
Jste si ještě nezvykli že Alfajk je troll? :D

Já jsem teda rád, že konečně vznika středověký RPG bez draků a kouzel. Ale doufám, že to nebude jen suchá realita. Nějaký tajemno a záhady by tam mohly být, vždyť lidé ve středověku věřili na kde co ne? Prostě nějaký povídačky mezi lidmi, že v lese straší a mizí tam děti a vyšetřováním zjistíte, že místní blázen chodí do lesa hejkat a mordovat děti :D

Já si zvyknul dávno a proto ho mám v ignore, ale občas nějakej ten post rozkliknu...abych se přesvědčil že to bylo správný rozhodnutí :)

Mě osobně by tedy zcela realistický pojetí vyhovovalo, takový RPG jsem prostě ještě nehrál. Furt jen samý fantasy/post-apo/scifi.
A jedna present day vyjímka v podobě Alpha Protocolu.

PříspěvekZaslal v: pá 20. prosinec 2013, 11:23 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

Weslo napsal:
TankGeorge napsal:
Fuck that logic... proč se lidem líbí Game of Thrones? Protože je to fantasy? Právě syrovost a realita GoT je zmiňována jako etalon pro tuhle hru.

Dík za varování, už jsem se o tohle chtěl zajímat ale jestli to bude podobná trága jako GoT tak raději ne.

Tohle je hodně bizarní post teda. Když pominu že ti GoT připadá jako "trága" (což je samo o sobě zvláštní), tak ignorovat tuhle hru protože někdo kdo s developmentem nemá nic společnýho na fóru zmíní GoT mi přijde opravdu hodně mimo.

PříspěvekZaslal v: pá 20. prosinec 2013, 11:28 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

Paul napsal:
Mě osobně by tedy zcela realistický pojetí vyhovovalo, takový RPG jsem prostě ještě nehrál. Furt jen samý fantasy/post-apo/scifi.
A jedna present day vyjímka v podobě Alpha Protocolu.

To mně taky, ale přeci i reálným světě lidé věří na takový věci. Proto jsem dal příklad, že z Hejkala se vyklube úchyl ze vsi, tím pádem se fantasy nekoná :D

PříspěvekZaslal v: pá 20. prosinec 2013, 11:52 
Začátečník
Začátečník

Ale aspon to zavaňa starou školou ako sa vyvijalo v minulosti najprv prisla hra od vyvojara a potom sa riesil kapital. Dnes najprv pride kapital a potom sa riesi taky malicky detail ako je samotna hra a ked sa chyti a je to trhak doji sa aspon 10 rokov pokracovaniami rok čo rok.

PříspěvekZaslal v: pá 20. prosinec 2013, 12:19 
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Obrázek uživatele

Paul napsal:
Tohle je hodně bizarní post teda. Když pominu že ti GoT připadá jako "trága" (což je samo o sobě zvláštní), tak ignorovat tuhle hru protože někdo kdo s developmentem nemá nic společnýho na fóru zmíní GoT mi přijde opravdu hodně mimo.

Promiň, byl jsem včera nalitej. Ale merit věci mi (snad) neuniknul. Jakkékoliv "nefanstasy" a "reálné" hry ignoruji. Jsem divnej já vím, ale bez draků to není ono :)

AMD Ryzen 5 3600 | Arctic Cooling Liquid Freezer II 120mm | ASUS ROG STRIX B450-I GAMING |16GB A-DATA XPG DDR4 3000Mhz | Gigabyte Radeon 5500XT OC 8G | Samsung 260 Evo 256Gb M.2| Kingston SV300 120GB SATA3 | Hynix SC311 128GB M.2 | Phanteks Evolv Shift Air | Corsair SF-450 | Samsung 28" U28E590 4k | Synology DS213j + 2x4TB WD Red RAID1 | MAZDA enthusiast

PříspěvekZaslal v: pá 20. prosinec 2013, 12:35 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

Weslo napsal:
Paul napsal:

Promiň, byl jsem včera nalitej. Ale merit věci mi (snad) neuniknul. Jakkékoliv "nefanstasy" a "reálné" hry ignoruji. Jsem divnej já vím, ale bez draků to není ono :)

No tak to už je samozřejmě jiná. Sice mi taky přijde mimo, ale aspoň to jakž takž chápu :) . Ikdyž je to škoda, ochuzuješ se :) A ten GoT ty draky má taky :)

Riku napsal:
To mně taky, ale přeci i reálným světě lidé věří na takový věci. Proto jsem dal příklad, že z Hejkala se vyklube úchyl ze vsi, tím pádem se fantasy nekoná :D

Jo ten příklad by byl dobrej, něco takovýho bych tam taky uvítal.

Odpovědět na téma  [ 1091 příspěvků ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 55  další

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Přejít do sekce:

Kdo je přihlášený

Uživatelé procházející si tuto sekci: Google [Bot] a 21 anonymních