Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
Zofrenko
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 06. črc 2016
Bydliště: Humenné

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od Zofrenko »

ukladať spankom je fajn, akurat kto hral hru ihneď po vydani vie dobre ako to padalo s chybovymi hlaškami. a komu to padlo po dvoch hodinach hrania asi z toho nadšeny velmi nebol :D
Duschek
Začátečník
Začátečník
Registrován: 07. čer 2017

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od Duschek »

Hru hraju od prvního dne vydání. Očividně jsem měl štěstí, protože jsem na moc problémů nenarazil. Jednou mi hra padla hned po zapnutí. Pak se mi jednou Bernard propadl do země a jednou jsme měl zaseklý úkol a musel jsme den čekat na update kvůli opravě. Jinak hra šlape jak má.
HEAD
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. lis 2005
Bydliště: Usti n/L
Kontaktovat uživatele:

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od HEAD »

Hrat bez save modu se to snad ani neda.Hra totiz dost casto pada.
Jinak stahnul jsem si par modu a treba AO fix je zabujovanej.V interierech blikaj stiny...
Btw v ratajich mam mistama pod 40fps.
CPU-Ryzen 7800X3D, MB-MSI X670E Tomahawk, RAM-64GB 6600mhz CL32@6400mhz CL30, GPU-RTX 4080Super 16GB, ZDROJ-Seasonic GX 850W, Monitor-LG OLED C1 48"
Still.Lord
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. črc 2007
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od Still.Lord »

Mě hra začala padat až po tom, co jsem se vrtal v konzoli (nebo to dělali pozdější patche) :D
Hrál jsem to od vydání a neměl jsem problem ani se sejvováním, ani s padáním.
Shaquille to vystih :D
Duschek
Začátečník
Začátečník
Registrován: 07. čer 2017

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od Duschek »

Tak když tam všichni přidáváte módy, hrabete se v konzoli a přepisujete soubory, tak se nedivte, že vám to padá a blbne. :-D
Still.Lord
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. črc 2007
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od Still.Lord »

Duschek: Ukaž mi, kde si na to stěžuju? :)
Duschek
Začátečník
Začátečník
Registrován: 07. čer 2017

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od Duschek »

Still.Lord: To nebylo mířeno na Tebe. Spíš tak obecně na hráče. Nejsou z ničím spokojeni a musejí si to upravovat podle sebe a pak ta hra jim blbne a svádějí to na tvůrce. Naopak jsem rád, že jsi přiznal, že ti začla blbnout až po hrabání v konzoli.
Still.Lord
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. črc 2007
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od Still.Lord »

Hra mi totiž blbě detekuje velikost vRam, tak jsem to zkoušel upravit přes konzoli. Pak to začalo padat :lol:
J X P
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. kvě 2004

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od J X P »

Duschek píše:Still.Lord: To nebylo mířeno na Tebe. Spíš tak obecně na hráče. Nejsou z ničím spokojeni a musejí si to upravovat podle sebe a pak ta hra jim blbne a svádějí to na tvůrce. Naopak jsem rád, že jsi přiznal, že ti začla blbnout až po hrabání v konzoli.
Podpora modifikaci ve hre je, samozrejme, nemuzes tam davat cokoliv bez rozmyslu, ale hra se nechova vzdy jak by mela i na ciste hre. Ono to je tak nejak prvni vec, ktera se resi, zda problem nevyresi odebrani modu.

Hazet problemy hry na mody je alibismus a nastesti to WH nedelaji.

Modifikacemi se zabyvam uz radku let a vzdy si kontroluji kompatibilitu souboru sam, proto jsem presvedceny, ze zadny z problemu, ktery se obcas objevi je kvuli modum. Problem se snazim vzdy nejdrive resit a nehledam na koho svalit vinu.

Jeden priklad z nedavne doby, kdyz jsem plnil ukol s Ptackem v laznich, taa po vybrani 3 dialogove moznosti v te kadi hra zustal viset a neslo pokracovat dal. Jen diky savu jsem to mohl opakovat a zjistit cim to je a pak se tomu dialogu jednoduse vyhnout. Pak hra pokracovala normalne a ukol sel dokoncit.
---
Duschek
Začátečník
Začátečník
Registrován: 07. čer 2017

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od Duschek »

Samozřejmě, že za všechno nemůžou mody. Hra má svoje chyby o tom žádná. Naštěstí mě nic zásadního se nestalo. Na to že to je první hra WH, tak myslím, že hra je super. Nikdy jsme moc na RPG hry nebyl a v podstatě tohle je první hra tohoto druhu kterou hraji nějakou delší dobu. Já osobně si jí fakt užívám. :)
Paul
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od Paul »

Vyšel zajímavej dokument o vývoji od Gameumentary

https://www.youtube.com/watch?v=YwE2goNeshY

Takže to máme Vortex, Gameumentary a ještě vyjde dokument přímo od Warhorse. Kolik her se může pochlubit tolika dokumentama? :D

A všechny jsou zábavný.
Ryzen 5800X3D, Gigabyte Aorus X470 Gaming, 2*8GB FlareX@3200, nVidia RTX 3080Ti, 500GB SSD Evo 970, 2TB Crucial MX500, 120GB M4 SSD, 2 * Samsung F1 1TB SATAII, A4-Tech A7, Panasonic ST50 55" Plasma, NEC 24WMGX3 24", Win10 64bit Home, Steam Deck

If you have been voting for politicians who promise to give you goodies at someone else's expense, then you have no right to complain when they take your money and give it to someone else, including themselves.
HEAD
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. lis 2005
Bydliště: Usti n/L
Kontaktovat uživatele:

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od HEAD »

Jak resite souboje?Jsem na 6lvl a zatim jsem do niceho body nedaval.Dostal jsem ukol od kapitana v ratajich zabit naky bandity.Prvni skupinku jsem horko tezko dal asi na dvacatej pokus :mrgreen: a ted jsem od nej dostal ukol zabit dalsi skupinku a ti sou jeste horsi.
To je fakt na 30min 1vs1 a kdyz po me dou dva tak load... :)

Ja mam celkem slusny brneni takze mi ani moc neubiraj, ale proste je nemuzu zranit.
CPU-Ryzen 7800X3D, MB-MSI X670E Tomahawk, RAM-64GB 6600mhz CL32@6400mhz CL30, GPU-RTX 4080Super 16GB, ZDROJ-Seasonic GX 850W, Monitor-LG OLED C1 48"
madPav3L
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 07. pro 2005
Bydliště: Středočeský kraj

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od madPav3L »

Trénuj umění s mečem u toho kapitána, mezi Ratajema a hospodou je plácek, kde tě učí. Do doby než jsem uměl různě vychytávky mě sejmul každý a potom už jsem zase přejel já každého...
CPU: i7-12700KF MB: ASUS ROG STRIX Z690-A GAMING WIFI D4 RAM: T-FORCE XTREEM 2x16GB DDR4 3600 MHz@CL14 GPU: Palit RTX 4090 GameRock FAN: Noctua NH-D15S SSD: 1x Samsung 960 Pro M.2 512GB, 1x Samsung 960 Pro M.2 1TB, 1x Samsung 840 Pro 256GB, 1x Samsung 850 EVO 1TB HDD: 3x Seagate Barracuda 7200 3TB Display: Dell AW3423DWF 3440x1440 165 Hz OLED PSU: Seasonic Prime SSR-750PD 750W Mouse: Logitech G602 Keyboard: Cherry MX-Board 6.0 UPS: CyberPower Professional Tower 1000VA/900W CASE: Fractal Design Meshify 2 XL Audio: Creative Sound Blaster Z + Logitech Z906
ketos
Začátečník
Začátečník
Registrován: 26. bře 2010
Bydliště: Bruntál

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od ketos »

Warhorse řekli,že můžeš kohokoliv porazit na 1.lvlu .Pokud to nezvládáš tak pomůže jenom trénovat,trénovat a trénovat.A nebo se ze všeho vykecat .ve hře je jenom jeden povinný souboj ;)
Riku
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 01. zář 2005

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od Riku »

Dojdi si na cvičiště a nauč se pár fíglů, po chvilce hraní je z tebe tank, co klidně zabije 30 stráží ve městě a ani tě neškrábnou.. pak tě ta hra začne nudit a prodáš ji :D
PS5 | LG OLED CX55
Fugas_cz
Začátečník
Začátečník
Registrován: 07. črc 2016

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od Fugas_cz »

HEAD vždyť jsou tam jsou nějaká základní komba a stačí se ve výsledku naučit jedno nebo dvě a furt je opakovat :D stačí si projít párkrát tutorial na boj a je to easy
Intel Core i7-7700K, ASROCK Z270 EXTREME4, ASUS ROG STRIX GAMING GeForce GTX 1080Ti OC 11GB, Crucial Ballistix Sport LT 32GB (4x8GB) DDR4 2400
HEAD
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. lis 2005
Bydliště: Usti n/L
Kontaktovat uživatele:

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od HEAD »

Ja povazuju boj za neuveritelne otravnej.Kazdej tam je superman co vykrejva 90% utoku a provadi rovnou protiutok.
CPU-Ryzen 7800X3D, MB-MSI X670E Tomahawk, RAM-64GB 6600mhz CL32@6400mhz CL30, GPU-RTX 4080Super 16GB, ZDROJ-Seasonic GX 850W, Monitor-LG OLED C1 48"
DOC_ZENITH
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. kvě 2010
Bydliště: Praha

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od DOC_ZENITH »

Je to o stanima managenetu, pokud je chceš zranit tak jim musíš vyplejtvat stanimu. V týhle hře pokud máš solidní nerozbitý brnění a stanimu tak útok nezraní ani když zasáhne, proto máš asi problémy je udolat. Ale jakmile dojde stanima tak útoky berou hodně HP. Důležitý je vzít si ten perk co ti dá že tě bloky stojej jen polovinu stanimy a podobně.
Duschek
Začátečník
Začátečník
Registrován: 07. čer 2017

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od Duschek »

Je to o vciku. Pak už se to člověk naučí. Já třeba moc neútočím jako první. Oni to vždycky vykrejou a jdou hned do protiútoku. To je lepší počkat ať první krok udělají oni. Pro mě je ten boj jedna z nejzábavnějších částí hry. Vždycky si přeju aby mě někdo přepadl. :D Ale třeba když jsme si včera říkal jak už v tom jsem dobrej a že mě nikdo neporazí, tak jsem přesně za 5 minut dostal na budku od pěti kumánů. :D
Svata_Oresky
Začátečník
Začátečník
Registrován: 18. zář 2011
Bydliště: Břeclav

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od Svata_Oresky »

HEAD píše:Ja povazuju boj za neuveritelne otravnej.Kazdej tam je superman co vykrejva 90% utoku a provadi rovnou protiutok.
Ten útok a rovnou protiútok tě taky zrovna naučí na cvičišti u Ratají. Jsou to pokročilé techniky, mám dojem, že se to jmenuje perfektní kryt.
CPU:AMD Ryzen 7 5800X3D + Be quiet! DARK ROCK PRO4 MB:ASUS ROG STRIX X570-F GAMING RAM:G.SKILL 32 GB DDR4 3600MHz CL16 TRIDENT Z GPU:ASUS DUAL GeForce RTX 4070 12 GB OC Zdroj:EVGA SuperNOVA G2 750W SDD:Samsung 870 EVO, M.2 250 GB + Samsung 860 EVO 1 TB HDD:WD -Blue EX 1 TB CASE:Phanteks Enthoo Primo Periferie: ASUS ROG STRIX Flare Cherry MX Red, CZ + Corsair Scimitar PRO RGB
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“