Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
certes
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 12. říj 2008

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od certes »

Já se na hru těšil od prvních blogů v 2012 a dohrál jsem ji do půlky :-D
Ale po pár opravách to dám asi celé.
Ryzen 7 5800X@87W - NH-U12A - TUF B550 - 4x8GB 3600CL16 - RX 5600XT@130W - 870 EVO + 860 EVO - TX550M 550W - Xonar DX - EIZO FG2421
niemand
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. čer 2009
Kontaktovat uživatele:

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od niemand »

rbclass píše:to este niekto hra ?

nepoznam clovek co by to dohral

Já to dohrál cca před 3 týdny. Pak jsem to ještě chvilku hrál kvůli několika achievům a někdy si to musim projít znovu.
Intel Core i9-14900K + Be quiet! Pure Loop 2 ARGB 360mm; Gigabyte Z790 AORUS MASTER; MSI RTX 4090 GAMING X SLIM 24G; Corsair Vengeance Black 64GB DDR5 6600MHz; Crucial T700 2TB; Samsung 860 EVO 1TB; Kingston A400 240GB; Be quiet! PURE POWER 12 M 1200W; 49" Samsung C49RG90; EVOLVEO Laserwire ML-507B; Valve Index; HyperX Alloy Elite; ASUS ROG Strix Helios; Logitech Z623; Audio-Technica ATH-T500 + MAONO AU-PM422
xIndian
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 14. zář 2004
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od xIndian »

Nechápu vás. Tuto hru jsem si perfektně užil. Dohrál jsem a plánuji rozjet znovu s tím novým hardcore modem.
rbclass
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 20. úno 2008

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od rbclass »

tiez to planujem dohrat..niekedy :)
Riku
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 01. zář 2005

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od Riku »

Jo taky bych chtěl, ale až to bude v hratelným stavu :D
PS5 | LG OLED CX55
Wiruz
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 29. říj 2003
Bydliště: Pardubice

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od Wiruz »

dohral jsem ji na 1,2,5 z vetsi casti, konec 1,3,1 patch. Krom dvouch Q (aktivita a vedlejsi Q), ktere se mi bugly a par zaseku ve dverich ci na schodech jsem si niceho vetsiho nevsimnul, co by branilo to dohrat. Takze to bude spis vymluva ze to je moc tezky :D
CPU: Intel Core i5 12600K @ -0,05mV COOLER: Deepcool AK400 MB: Gigabyte B660M Gamming X DDR4 RAM: Kingston 2x 16GB DDR4 3600 CL18 VGA Gigabyte Aorus RTX 3070 8GB @ 1800MHz/0,825V > 170W SSD / HDD: 1TB KC3000 NVME / Seagate BarraCuda 3TB CASE: Fractal Design Define Mini C PSU: Corsair RM550x 550W LCD: 27" Samsung ViewFinity S60UA IPS 2560x1440 @75Hz REPRO: Logitech Z3 2.1 MOUSE: CM MM720 KEYBOARD: MS Sidewinder X4 OS: Win 11 Pro 64
Obrázek
Obrázek
TankGeorge
Začátečník
Začátečník
Registrován: 14. čer 2011

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od TankGeorge »

Mě to padalo pod 30 FPS, takže po 35h to šlo na polici a čekám na novou generaci GPU. TW3 jsem taky dohrál, až když vyšly datadisky. Taky jsem to podobně odložil po 30h, ale to bylo z časových důvodů
Ryzen 7800X3D + Kingston 2x32GB 6000/36 + RTX 4090 sociální Gainward + ROG B650E-E
LG OLED CX 55" + Fractal Design Define S2
Riku
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 01. zář 2005

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od Riku »

Wiruz píše:dohral jsem ji na 1,2,5 z vetsi casti, konec 1,3,1 patch. Krom dvouch Q (aktivita a vedlejsi Q), ktere se mi bugly a par zaseku ve dverich ci na schodech jsem si niceho vetsiho nevsimnul, co by branilo to dohrat. Takze to bude spis vymluva ze to je moc tezky :D
Mně to právě přišlo celkem brzy strašně lehké, stačilo si nakoupit nejlepší zbroj, trochu cviku s mečem a byl jsem jak tank co sesekal 7 kumánů najednou.. v ten moment mě to přestalo bavit
PS5 | LG OLED CX55
xIndian
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 14. zář 2004
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od xIndian »

Také mi to přišlo zhruba od půlky hodně lehké. Proto chci zkusit ten HC mod :)
TankGeorge
Začátečník
Začátečník
Registrován: 14. čer 2011

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od TankGeorge »

Jo, tohle je docela problém. S trochou brnění pak odpadá obtížnost, protože postava vydrží hrozně moc. A přitom lze získat top zbroj tím, že někde na cestě uškrtíte potulného rytíře
Ryzen 7800X3D + Kingston 2x32GB 6000/36 + RTX 4090 sociální Gainward + ROG B650E-E
LG OLED CX 55" + Fractal Design Define S2
Paul
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od Paul »

Ryzen 5800X3D, Gigabyte Aorus X470 Gaming, 2*8GB FlareX@3200, nVidia RTX 3080Ti, 500GB SSD Evo 970, 2TB Crucial MX500, 120GB M4 SSD, 2 * Samsung F1 1TB SATAII, A4-Tech A7, Panasonic ST50 55" Plasma, NEC 24WMGX3 24", Win10 64bit Home, Steam Deck

If you have been voting for politicians who promise to give you goodies at someone else's expense, then you have no right to complain when they take your money and give it to someone else, including themselves.
Kama
Začátečník
Začátečník
Registrován: 25. čer 2006
Bydliště: Střední Čechy

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od Kama »

Včera jsme se ženou udělali na kolech výšlap po destinacích ve hře, přikládám snímky... :D

Mrchojedy jsou malá bezvýznamná vesnička, může mít tak 100 obyvatel.
Obrázek

Talmberský hrad už v podstatě neexistuje, jsou tam jen zbytky, navíc ten pozemek už je skoro celý soukromý a všude jsou domy. Ten hrad musel být mnohem
větší, tenkrát ten les co je vidět za ním určitě neexistoval.
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Rataje jsou pěkná obec, mají pěkně opravené náměstí, jeli jsme kolem zámku a pak dolů přes náměstí kolem hradní rotundy k zastávce vlaku.
Myslel jsem, že pojedeme do Ledečka jako ve hře, tzn. přejedeme řeku (je tam železniční most) a potom přes kopec do Ledečka.
Ale bohužel hned za mostem je železniční tunel a ten kopec se nedá přejít jako ve hře, je to od Ratají skalnaté, takže jsme museli zpět do kopce
(ale pořádného..) na náměstí a tam odtud podél pravého břehu řeky. Jako bys jel ve hře od Ratajského mlýna po stejném břehu k tomu druhému mlýnu.
V tý hře je to celkem změněné, myslím reliéf terénu. Ve skutečnosti jsou tam mnohem větší kopce a cesty jsou trošku jinudy. Ale tak to je celkem pochopitelné, je to skoro 600 let...
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Cesta z Ratají do Ledečka po pravém břehu, v ohybu řeky už se jede dole na úrovni vody.
Obrázek

Na výjezdu z Ledečka je ten pohled směr Rataje skoro stejný jako ve hře.
Obrázek Obrázek

Do Samopší se nám už sjíždět nechtělo, hlavně pak šlapat zpátky ten kopec.
Obrázek

Na zpáteční cestě jsem ještě vyfotil z lávky přes řeku Sázavský klášter, celkem 43km okruh.. :)
Obrázek Obrázek
Core i7-13700K | ASUS Z790 Hero | G.SKILL Trident 2x16GB DDR5 6000MHz CL36 | Samsung 990 Pro 1TB | Samsung 850 Pro 256GB | Samsung 870 EVO 1TB | WD Blue 6TB
Asus ROG Strix RTX 4080 O16G | Seasonic Vertex GX-850W | FD Define R5 | DELL Ultrasharp U2515H | Windows 11 Pro 64bit
Shaquille
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 16. bře 2004
Bydliště: Praha

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od Shaquille »

Parada, diky moc za report.
Spoiler
Define 7 XL * 13700KF * 2x16GB A-Die * 1TB 990 PRO + 1TB 970 EVO * 1000W PSH * RTX 3080 ti * voda * MPG321QRF-QD
DAN Cases A4-SFX V4.1 * 3600X * 2x8GB LP * 2x M2 + SATA SSD * 750W PSU * RTX 3060 ti
NAS 3x8TB RAID 5 + 2x4TB RAID 1 * OLED65C12 * HW-Q950A
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od zombux »

dal bych ti like, kdyby to tady šlo :)
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
killerek
Začátečník
Začátečník
Registrován: 09. pro 2003
Bydliště: Praha

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od killerek »

Pekna práce.
J X P
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. kvě 2004

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od J X P »

Nevite nahodou, jak je to s konema v Neuhofu? Je mozny koupit Semika i po tom uvodnim napadeni Prckem?

Jsem stale na zacatku, chtel jsem si vzit jako patriot naseho kone, ale zatim to vypada, ze budu muset zustat u klepny :-).
---
xIndian
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 14. zář 2004
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od xIndian »

Ano, v Neuhofu jde kupovat koně po celou dobu hry.
petsild
Začátečník
Začátečník
Registrován: 03. črc 2012
Bydliště: Praha 10

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od petsild »

Určitě jde kupovat koně později v Mrchojedech, po úspěšném vyléčení obyvatel a zajatce od moru, se mi stalo... že skupina lidí, která chtěla zabít zajatce, zůstala stát před prázdnou stodolou, včetně koňského handlíře. Tedy vesnice je pořád nějaká zaseknutá, má ještě někdo stejný problém?
AlterEgo21
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 10. dub 2012
Bydliště: KV kraj

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od AlterEgo21 »

petsild píše:Určitě jde kupovat koně později v Mrchojedech, po úspěšném vyléčení obyvatel a zajatce od moru, se mi stalo... že skupina lidí, která chtěla zabít zajatce, zůstala stát před prázdnou stodolou, včetně koňského handlíře. Tedy vesnice je pořád nějaká zaseknutá, má ještě někdo stejný problém?
Já mam to stejný
AMD Ryzen 9 5900X | RTX 4080
AMD Ryzen 5 4600H | RTX 2060
LG OLED42C21
Walker
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 16. pro 2004
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od Walker »

Ahoj všem, jde vám otrávit víno v Kumánskejch kempech? Hodil jsem jim do vína Zhoubu, čekal asi 5 hodin a nic se nestalo? Funguje to vůbec?
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“