Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
Wotan
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 15. pro 2003
Bydliště: Vysoké Mýto, Pardubice

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od Wotan »

tak quest s farářem v Úžicích mě pobavil, to ranní zastoupení při kázání nemělo chybu :-D

jinak chtěl bych se zeptat, jak se co nejefektivněji trénovat obratnost - střelbou z luku, bojem bez zbraně?
Ryzen 7 5800X3D + 2x16Gb Crucial Ballistix 3200 Mhz + Asus ROG STRIX B550-F GAMING + Asus Dual RTX 4070
J X P
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. kvě 2004

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od J X P »

Agility: leveled up by archery. Hitting / killing enemies with arrows gives Agility XP.
Also from dodging in combat and using sabres / short swords.
http://www.powerpyx.com/kingdom-come-de ... ts-skills/
---
certes
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 12. říj 2008

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od certes »

Ty úkoly pokud fungují tak jsou prostě zábavné.
Spoiler: Dostal jsem za úkol sabotovat popravu tím že ztupím katovi meč. Ten jsem ukradl a běžel s ním do nejbližšího města k brusnému kolu, samosebou to o půlnoci dělalo velký randál, přišla stráž a že prý to je katův meč a ať mu ho hned vrátím. Loadnul jsem a šel s tím mečem mlátit 5 minut do skály než se otupil.
Ryzen 7 5800X@87W - NH-U12A - TUF B550 - 4x8GB 3600CL16 - RX 5600XT@130W - 870 EVO + 860 EVO - TX550M 550W - Xonar DX - EIZO FG2421
Airimo
Nováček
Nováček
Registrován: 29. pro 2015

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od Airimo »

certes píše:Ty úkoly pokud fungují tak jsou prostě zábavné.
Spoiler: Dostal jsem za úkol sabotovat popravu tím že ztupím katovi meč. Ten jsem ukradl a běžel s ním do nejbližšího města k brusnému kolu, samosebou to o půlnoci dělalo velký randál, přišla stráž a že prý to je katův meč a ať mu ho hned vrátím. Loadnul jsem a šel s tím mečem mlátit 5 minut do skály než se otupil.
Beztak došli protože jsi nesvítil. Bez pochodně do města nelez.
Kositch
Začátečník
Začátečník
Registrován: 03. pro 2005
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od Kositch »

Já mám zatím jeden quest, který nelze dokončit :( - Trestající kámen (v Sázavském klášteře) - ve chvíli, kdy se mám jít lešenáře Leška vyptat na Ďáblovu lebku, tak pointer mi ukazuje do stodoly pod klášterem a Lešek tam není - resp. není nikde, ani na stavbě, ani v hospodě, postava mi úplně zmizela.

Starý save před přiřazením questu jsem bohužel již smazal, takže ho tam nechávám viset. Snad to nebude mít vliv na příběhovou linii, když se jedná o vedlejší úkol.
CPU Intel Core i7-4790K (SilentiumPC Spartan 3 PRO HE1024) | MB GIGABYTE Z87M-D3H | RAM Kingston 8GB DDR3 1600MHz CL10 HyperX Fury Black Series | SSD Kingston SSDNow V300 120GB + 240 GB | PSU Seasonic SS-500ET-T3 | Case Fractal CORE 1000 | LCD 23.8" Dell P2414H | OS Dual Boot Win 10 x64 + Hackintosh MacOS | Notebook Microsoft Surface Pro LTE | Hry Xbox Series X|
xIndian
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 14. zář 2004
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od xIndian »

Trestající kámen je vedlejší quest. Mě se ho však podařilo dokončit...
Swat
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. kvě 2005
Bydliště: Praha

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od Swat »

Kositch píše:Já mám zatím jeden quest, který nelze dokončit :( - Trestající kámen (v Sázavském klášteře) - ve chvíli, kdy se mám jít lešenáře Leška vyptat na Ďáblovu lebku, tak pointer mi ukazuje do stodoly pod klášterem a Lešek tam není - resp. není nikde, ani na stavbě, ani v hospodě, postava mi úplně zmizela.

Starý save před přiřazením questu jsem bohužel již smazal, takže ho tam nechávám viset. Snad to nebude mít vliv na příběhovou linii, když se jedná o vedlejší úkol.
Včera jsem to dělal a dodělal. Najdi toho stavbyvedoucího, nebo kdo to je, jak je fajnově oblečenej, Zmola se jmenuje, myslím. A přeptej se ho na lešenáře. Taky jsem nemohl včera Leška najít, ale pak jsem se posunul právě přes Zmolu (snad se tak jmenuje, už si to zase nepamatuju).
MB: Asrock Z370 Extreme4, CPU: Intel Core i5-8600K@5 GHz (SilentiumPC Navis PRO 240 AiO), RAM: 2x8 GB G.Skill DDR4 3200 MHz, GPU: Gigabyte RTX 2080 Gaming OC, HDD: SSD WD Blue 3D 1TB, Seagate IronWolf 6TB, DVD: Asus, PSU: Seasonic Focus Plus 850 Gold, CASE: Corsair T600 Graphite White Edition, MONITOR: BenQ XR3501, TV: 55" Samsung Q6FN
Swat
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. kvě 2005
Bydliště: Praha

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od Swat »

Dělal jste někdo quest Žárlivý čeledín? Ten nejde dokončit mě. Udělal jsem pro něj první dva úkoly a když pak po mě chtěl něco, aby mohl podpálit nějakej barák a já mu na to řekl, že to už je trochu moc, tak od tý doby to mám bloklý a nemůžu s čeledínem mluvit, můžu ho pouze okrást. Dělal jste to někdo?
MB: Asrock Z370 Extreme4, CPU: Intel Core i5-8600K@5 GHz (SilentiumPC Navis PRO 240 AiO), RAM: 2x8 GB G.Skill DDR4 3200 MHz, GPU: Gigabyte RTX 2080 Gaming OC, HDD: SSD WD Blue 3D 1TB, Seagate IronWolf 6TB, DVD: Asus, PSU: Seasonic Focus Plus 850 Gold, CASE: Corsair T600 Graphite White Edition, MONITOR: BenQ XR3501, TV: 55" Samsung Q6FN
certes
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 12. říj 2008

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od certes »

Airimo píše:
certes píše:Ty úkoly pokud fungují tak jsou prostě zábavné.
Spoiler: Dostal jsem za úkol sabotovat popravu tím že ztupím katovi meč. Ten jsem ukradl a běžel s ním do nejbližšího města k brusnému kolu, samosebou to o půlnoci dělalo velký randál, přišla stráž a že prý to je katův meč a ať mu ho hned vrátím. Loadnul jsem a šel s tím mečem mlátit 5 minut do skály než se otupil.
Beztak došli protože jsi nesvítil. Bez pochodně do města nelez.
To bych bral jako normální, ale že si všiml toho meče co brousím a že ho mám vrátit katovi to už je hodně promyšlené. Prostě se ve WH zaměřili na detaily ale bohužel neměli na to lidi a tak to dopadlo že je hra stále v betě, možná za půl roku to bude 9/10 hra.
Ale v té době už budou počítám nějaké vychytané mody, tak se nebojím že by se hra nedala hrát znovu a s novým zážitkem.
Ryzen 7 5800X@87W - NH-U12A - TUF B550 - 4x8GB 3600CL16 - RX 5600XT@130W - 870 EVO + 860 EVO - TX550M 550W - Xonar DX - EIZO FG2421
Kositch
Začátečník
Začátečník
Registrován: 03. pro 2005
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od Kositch »

Swat píše: Včera jsem to dělal a dodělal. Najdi toho stavbyvedoucího, nebo kdo to je, jak je fajnově oblečenej, Zmola se jmenuje, myslím. A přeptej se ho na lešenáře. Taky jsem nemohl včera Leška najít, ale pak jsem se posunul právě přes Zmolu (snad se tak jmenuje, už si to zase nepamatuju).
S tím jsem prošel všechny dialogy, které se nabízí a Lešek stále nikde a ukazatel ukazuje stále do stodoly, kde jsou jen chlívy :-)
CPU Intel Core i7-4790K (SilentiumPC Spartan 3 PRO HE1024) | MB GIGABYTE Z87M-D3H | RAM Kingston 8GB DDR3 1600MHz CL10 HyperX Fury Black Series | SSD Kingston SSDNow V300 120GB + 240 GB | PSU Seasonic SS-500ET-T3 | Case Fractal CORE 1000 | LCD 23.8" Dell P2414H | OS Dual Boot Win 10 x64 + Hackintosh MacOS | Notebook Microsoft Surface Pro LTE | Hry Xbox Series X|
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od Hladis »

Obrázek
blaho
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 31. pro 2011
Bydliště: Nyíregyháza

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od blaho »

jo no , prachy se sypou a ty co ich podporili , tak na tych seru :?
Swat
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. kvě 2005
Bydliště: Praha

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od Swat »

Já bych to neviděl tak ploše... Prostě blázinec před dokončením, možná frustrace z rozeřvaný komunity 'JAK TO, ŽE NEMÁM NA STOLE MEČ A ŠTÍT, VY KOKOTI', přičemž času bylo bylo prostě málo. Oni ty věci jistě dodaj a uvedou věci na pravou míru. Akorát asi trochu pozdějc, no.
MB: Asrock Z370 Extreme4, CPU: Intel Core i5-8600K@5 GHz (SilentiumPC Navis PRO 240 AiO), RAM: 2x8 GB G.Skill DDR4 3200 MHz, GPU: Gigabyte RTX 2080 Gaming OC, HDD: SSD WD Blue 3D 1TB, Seagate IronWolf 6TB, DVD: Asus, PSU: Seasonic Focus Plus 850 Gold, CASE: Corsair T600 Graphite White Edition, MONITOR: BenQ XR3501, TV: 55" Samsung Q6FN
Kama
Začátečník
Začátečník
Registrován: 25. čer 2006
Bydliště: Střední Čechy

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od Kama »

Včera jsem p..cal Terezu ze mlejna ve stodole. Škoda, že tím ten quest končí... :-D
Core i7-13700K | ASUS Z790 Hero | G.SKILL Trident 2x16GB DDR5 6000MHz CL36 | Samsung 990 Pro 1TB | Samsung 850 Pro 256GB | Samsung 870 EVO 1TB | WD Blue 6TB
Asus ROG Strix RTX 4080 O16G | Seasonic Vertex GX-850W | FD Define R5 | DELL Ultrasharp U2515H | Windows 11 Pro 64bit
zhor
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. čer 2005
Bydliště: Liberec

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od zhor »

Sice sis (virtualne) zapichal, ale prisel jsi tim o udajne nejcennejsi achievement Panic, je to holt otazka priorit..
PC1: CPU=i7-11700F+NH-U12A | MB=Asus TUF B560M-Plus | RAM=Corsair LPX 2x16G 3600 | GPU=Asus RTX4070 Dual | SSD=Samsung 970 Evo Plus 1T+SSHD: Seagate FireCuda 2T | PS=Corsair TX750M | Case=FD FocusG Mini | Mon= MAG272-165Hz | OS=W10Pro |
PC2: CPU=i7-6700K+NH-U9B | MB=Asus Z170M-Plus | RAM=Corsair LPX 2x8G 3200 | GPU=EVGA GTX980 SC | SSD=Samsung 850 Evo 250G | OS=Kubuntu |
Kama
Začátečník
Začátečník
Registrován: 25. čer 2006
Bydliště: Střední Čechy

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od Kama »

Přesně tak, někdo sedí doma u kompu a někdo radši píchá mladý hezký holky, to je otázka priorit... :-D
Core i7-13700K | ASUS Z790 Hero | G.SKILL Trident 2x16GB DDR5 6000MHz CL36 | Samsung 990 Pro 1TB | Samsung 850 Pro 256GB | Samsung 870 EVO 1TB | WD Blue 6TB
Asus ROG Strix RTX 4080 O16G | Seasonic Vertex GX-850W | FD Define R5 | DELL Ultrasharp U2515H | Windows 11 Pro 64bit
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od zombux »

Kama píše:Přesně tak, někdo sedí doma u kompu a někdo radši píchá mladý hezký holky, to je otázka priorit... :-D
Radku? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
Swat
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. kvě 2005
Bydliště: Praha

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od Swat »

Každopádně Jindra se z kovářskýho synka vypracovává až do rytířskýho stavu, kdy ho lidi začínaj respektovat a vzhlížet k němu a do toho by měl bejt panic, jo? To fakt ne, vopíchal jsem Terezu taky a achievement je mi zcela volnej.
MB: Asrock Z370 Extreme4, CPU: Intel Core i5-8600K@5 GHz (SilentiumPC Navis PRO 240 AiO), RAM: 2x8 GB G.Skill DDR4 3200 MHz, GPU: Gigabyte RTX 2080 Gaming OC, HDD: SSD WD Blue 3D 1TB, Seagate IronWolf 6TB, DVD: Asus, PSU: Seasonic Focus Plus 850 Gold, CASE: Corsair T600 Graphite White Edition, MONITOR: BenQ XR3501, TV: 55" Samsung Q6FN
Kama
Začátečník
Začátečník
Registrován: 25. čer 2006
Bydliště: Střední Čechy

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od Kama »

Mám stejnej názor..! :-D
Btw, předevčírem vyšla GOG verze zbavená ochran, stojí stejně jako verze na Steamu:
https://www.gog.com/game/kingdom_come_deliverance
Core i7-13700K | ASUS Z790 Hero | G.SKILL Trident 2x16GB DDR5 6000MHz CL36 | Samsung 990 Pro 1TB | Samsung 850 Pro 256GB | Samsung 870 EVO 1TB | WD Blue 6TB
Asus ROG Strix RTX 4080 O16G | Seasonic Vertex GX-850W | FD Define R5 | DELL Ultrasharp U2515H | Windows 11 Pro 64bit
mlrs
Začátečník
Začátečník
Registrován: 11. kvě 2006
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od mlrs »

jojo od ted pry zacnou prodávat hlavne na torrentech :lol:
Ryzen 5 5600 + Wraith Prism RGB, RTX 3070 EAGLE 8G, ASUS PRIME X470-PRO, Patriot Viper 4 32GB DDR4 3000Mhz, 2,25TB SSD, 1TB HDD, Seasonic Focus GX 650, Xigmatek Asgard, Dell U3023E
PC2: Intel NUC 11 Performance Lite, Core i5-1135G7, Iris Xe, 32GB RAM DDR4 3200MHz, 1TB Samsung 970 EVO PLUS + Xbox Series X
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“