Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
Still.Lord
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. črc 2007
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od Still.Lord »

:-D :-D :-D
J X P
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. kvě 2004

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od J X P »

Nejak se mi divne tvari Kodex primo ve hre.
V casti Tutorial mam odemceno jen 10 knih z 28, ale vim, ze jich tam bylo vic.
Zkousel jsem nasledne vsechny pres konzoli odebrat a zase pridat, bohuzel vysledek je stejny.
Nemohl by se nekdo kouknout, kolik tam je odemcenych polozek?

Treba je to bug, ze :-)

Obrázek
---
Marty86
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 17. pro 2012
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od Marty86 »

AlterEgo21 píše:Tak jsem zakoupil DLC, zapnu hru, dojdu na Talmberk a tam tohle :(
Obrázek Obrázek
Zdarec lidi,

dnes jsem koupil DLC, zapnu hru a mám stejný problém, Talmberk je trochu rozkopaný.. :-D
Co jsem koukal youtube, tak někteří to mají OK. Jak jste na tom vy?
i5 10400F - ASUS ROG Strix B460-H Gaming - Corsair Vengeance LPX 2x8 GB 3000 Mhz - Gainward Phoenix RTX 2070 Super 8 GB - Samsung SSD 970 EVO 1TB - 2x3 TB WD/Seagate - Corsair RM750 - Fractal Design Define R5 - Win10 64-bit

"If you take sexual advantage of her, you're going to burn in a very special level of hell. A level they reserve for child molesters and people who talk at the theater."
morke
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 09. srp 2009
Bydliště: Háj ve Slezsku

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od morke »

Tak DLC raději nechci. V žádné hře jsem nazažil tolik bugů. A to jsem hrál TES i Gothic. Takže v něčem Vávra vnikl.
Nejsem u konce, ale mám 74 hodin hry. Asi 30 z toho byla nuda nebo bugy.
Hlavně ty zápasy s mečem jsou vtipné. Pět minut mečem nebo 10 sekund lukem?

Teď můžu s klidem napsat, že si Vávra kritikou Skyrim na... l do kapsy.
PC: I5-11600K, Gigabyte Z590 UD AC,
PNY RTX 3070, Corsair 16 GB DDR4, Seasonic Prime GX 750, SSD Samsung 850 EVO 500 GB/Samsumg 980 Pro 500 GB/980 1TB, Noctua NH-D15, Fractal Design Torrent
Zvuk: Foobar2000 → KS → Topping D10s → Chord C-line → Primare i22 → Chord Clearway → Monitor Audio Silver 2
Still.Lord
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. črc 2007
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od Still.Lord »

:lol:
ketos
Začátečník
Začátečník
Registrován: 26. bře 2010
Bydliště: Bruntál

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od ketos »

Já začal nanovo hrát hardcore s patchem 1.6 a žádné chybějící textury,ani nějaké extra bugy jsem teda nezažil.Ano divné úhly kamer v rozhovorech stále jsou,ale ve výsledku jim to odpustím.Rád bych do budoucna viděl nějakou možnost si nastavit hraní podle sebe.Něco jako je v AC:O .A ještě to cestování v HC modu zvedne hrací dobu tak o polovinu.Hlavně,když má člověk perk,že se probudí někde jinde.To je k nezaplacení pak hledat kde se člověk probudil :D
rosta
Začátečník
Začátečník
Registrován: 18. čer 2017
Bydliště: Ustí nad Orlicí

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od rosta »

ja mam taky vse v poradku, akorat co me stve ze jsem dohral dlc za 30 minut .. pribyslavice jsem postavil za 20 minut xD
CPU: Intel core i9 13900K MB: Asus z790 hero RAM: G.Skill 32gb ddr5 @7800mhz cl36 HDD: 2TB Seagate SSD: Corsair Force Series MP510 960GB, Samsung 960 PRO 1TB GPU: TUF 4090 PSU: Corsair HX1200i ostatní: NZXT internal usb hub, aquaero 6, BT 4.0 nano usb tp-link ub400 Vodní chlazení: dva okruhy, dvě pumpy, 5 chladičů a spousta trubek Monitor: Samsung Odyssey G9
AlterEgo21
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 10. dub 2012
Bydliště: KV kraj

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od AlterEgo21 »


Zdarec lidi,

dnes jsem koupil DLC, zapnu hru a mám stejný problém, Talmberk je trochu rozkopaný.. :-D
Co jsem koukal youtube, tak někteří to mají OK. Jak jste na tom vy?
Je nás víc. Nahlášeny už to je, tak to snad nějak vyřeší
AMD Ryzen 9 5900X | RTX 4080
AMD Ryzen 5 4600H | RTX 2060
LG OLED42C21
HEAD
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. lis 2005
Bydliště: Usti n/L
Kontaktovat uživatele:

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od HEAD »

Ten save system je pekna demence.Potkam kunese v ratajich a chci aby zaplatil dluh.Parchant na me zautoci a lidi privolaj straze.Nactu teda save a bum jsem asi 2hodny zpet nekde v prdeli :mrgreen: .

V mafii1 mi to nevadilo pac tam se mi hra nezkurvila po rozhovoru, ale tady je to teda slusna kravina.
CPU-Ryzen 7800X3D, MB-MSI X670E Tomahawk, RAM-64GB 6600mhz CL32@6400mhz CL30, GPU-Sapphire 6800XT 16GB, ZDROJ-Seasonic GX 850W, Monitor-LG OLED C1 48"
Still.Lord
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. črc 2007
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od Still.Lord »

Máš používat Sejvovici :)
HEAD
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. lis 2005
Bydliště: Usti n/L
Kontaktovat uživatele:

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od HEAD »

Ja jsem teprve na zacatku po prologu a snazim se setrit.Mam jen 4x sejvovice.Ale delal jsem hodne prozkoumavani a ted je vse v prdeli... :x

Meli tam aspon dat autosave kazdych 15min.
CPU-Ryzen 7800X3D, MB-MSI X670E Tomahawk, RAM-64GB 6600mhz CL32@6400mhz CL30, GPU-Sapphire 6800XT 16GB, ZDROJ-Seasonic GX 850W, Monitor-LG OLED C1 48"
Zofrenko
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 06. črc 2016
Bydliště: Humenné

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od Zofrenko »

da sa upravit subor ja som to mal, a môžeš savovat kolko chceš, sejvovval som si to sam po každom rozhovore alebo dle uvaženi. skús čeknut google určite to najdeš
AllowedCry
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 21. kvě 2011
Bydliště: Praha

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od AllowedCry »

Uložit a ukončit + spánek ti přijde jako málo ukládání? Heade nebuď sračka.
Ryzen 5700X @ PBO+200 || GB B450 GX || 32GB @ 3600Mhz cl16 || XFX RX7900 XT @ OC || SSD 1.25TB || HDD 3TB || Fractal R5 + Corsair HX850 || [4K] Philips 288E2A @ 60hz + Philips 48OLED707 @ 120hz.
J X P
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. kvě 2004

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od J X P »

HEAD píše:Ja jsem teprve na zacatku po prologu a snazim se setrit.Mam jen 4x sejvovice.Ale delal jsem hodne prozkoumavani a ted je vse v prdeli... :x

Meli tam aspon dat autosave kazdych 15min.
System ukladani mel zvysit vahu rozhodnuti, ale spis to jde proti zabave. Proto bych moc neresil co udelali autori a pouzij klidne Unlimited Saving mod.

Jedna verze je, ze musis mit aspon jednu Sejvovici u sebe, tedy nemuzes ukladat dokud ji opravdu ve hre neziskas, druha verze je, ze ji mit ani nemusis a ukladas uz od zacatku zcela volne.
AllowedCry píše:Uložit a ukončit + spánek ti přijde jako málo ukládání? Heade nebuď sračka.
Prave, ze touto funkci puvodni design pouzivani sejvovic zcela zmenili a tudiz tam klidne mohli dat normalni ukladaci system. V Hardcore modu bych uz zustal u sejvovic, protoze tam se predpoklada, ze to hraji lide, co uz hru znaji. System ukladani Save and Quit v prubehu hrani je totalne o nicem, protoze cely zazitek ze hry mi tento zpusob ukladani zcela degraduje. Toto pouzivam opravdu jen kdyz hru koncim a je fajn, ze nemusim pred ukoncenim nejdriv rucne ukladat.

Tohle WH moc nedomysleli, nebo jednoduse o tom nekdo rozhodl direktivne bez uvazovani jak se to lidem bude hrat. Mimo jine, tech veci, ktere jdou proti pohodovemu hrani je vice. Me napr. naprosto nevyhovuje, ze specificke predmety, ktere jen tak nekde lezi v polici mezi harampadim nejsou nijak zvyraznene. Dale pak velmi vagni popis lokaci kde co hledat, bez oznaceni oblasti na mape. Nakonec to stejne po hodine hledani dopadne tak, ze si to jdu najit na webu.
---
HEAD
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. lis 2005
Bydliště: Usti n/L
Kontaktovat uživatele:

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od HEAD »

AllowedCry píše:Uložit a ukončit + spánek ti přijde jako málo ukládání? Heade nebuď sračka.
Jak to vubec funguje?Jsem si docela jistej, ze jsem spal v tom mlejne a pak sel prozkoumavat.Pak jsem nacet save a byl jsem znovu u mlejna, ale byla noc.Takze se to neulozilo.
CPU-Ryzen 7800X3D, MB-MSI X670E Tomahawk, RAM-64GB 6600mhz CL32@6400mhz CL30, GPU-Sapphire 6800XT 16GB, ZDROJ-Seasonic GX 850W, Monitor-LG OLED C1 48"
Svata_Oresky
Začátečník
Začátečník
Registrován: 18. zář 2011
Bydliště: Břeclav

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od Svata_Oresky »

HEAD píše:
AllowedCry píše:Uložit a ukončit + spánek ti přijde jako málo ukládání? Heade nebuď sračka.
Jak to vubec funguje?Jsem si docela jistej, ze jsem spal v tom mlejne a pak sel prozkoumavat.Pak jsem nacet save a byl jsem znovu u mlejna, ale byla noc.Takze se to neulozilo.
Musí ti po probuzení proběhnout "hra uložena". Mám takový dojem, že se to neuloží každým spánkem, nebo alespoň ne pokud je to pokaždé ve stejné posteli. Taky se mi stávalo, že jsem se probudil a save nikde, kolikrát jsem si to raději kontroloval v načítání her, jestli je tam u posledního správný čas. Jak přesně ta mechanika ukládání funguje, ví asi jenom kluci z Warhorse.
CPU:AMD Ryzen 7 5800X3D + Be quiet! DARK ROCK PRO4 MB:ASUS ROG STRIX X570-F GAMING RAM:G.SKILL 32 GB DDR4 3600MHz CL16 TRIDENT Z GPU:ASUS DUAL GeForce RTX 4070 12 GB OC Zdroj:EVGA SuperNOVA G2 750W SDD:Samsung 870 EVO, M.2 250 GB + Samsung 860 EVO 1 TB HDD:WD -Blue EX 1 TB CASE:Phanteks Enthoo Primo Periferie: ASUS ROG STRIX Flare Cherry MX Red, CZ + Corsair Scimitar PRO RGB
Still.Lord
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. črc 2007
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od Still.Lord »

Postel musí mít určitý stupeň pohodlí, mám pocit... :)
Jája
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 04. čer 2003
Bydliště: Prostějov

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od Jája »

Od jisté verze hry, když přijdeš k posteli, ti menu nabízí buď jenom spát, nebo spát a uložit - tak se dá poznat postel která ukládá. A ukládá to vždy, jenom ne když se spánek přeruší.
Obecně ukládají všechny "tvoje postele" co jsou vidět na mapě - zaplacený nocleh v hospodách, na talemberku, u mlynáře... a jsou i další na který se dá narazit na různejch místech.
Core i7 8700K , Asus Prime Z370-A, 2x8GB DDR4 3200 G.Skill TridentZ, GTX1060 6GB, Adata SX 8200 Pro 512GB, 120GB Intel SSD 320, 2x Crucial MX500 1TB, X-Fi Titanium, 22" LG W2252TQ, EK water blocks (CPU+GPU, DDC1+EKtop, NexXxos Pro III+II), Avance C001 Terminator, Seasonic Focus GX-650
Duschek
Začátečník
Začátečník
Registrován: 07. čer 2017

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od Duschek »

Já třeba s ukládáním vůbec problém nemám. Za celou dobu jsme nepoužil ani jednu sejvovici. Ukládám jenom přes spánek. Pak když si v hostincích koupíš ubytování na delší dobu, tak máš postel na každým kroku.
Shaquille
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 16. bře 2004
Bydliště: Praha

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od Shaquille »

zase ubreceny HEAD v diskuzi u hry... radeji je benchmarkuj a sleduj poklesy FPS, to ti jde evidentne lepe nez hrani...
Spoiler
Define 7 XL * 13700KF * 2x16GB A-Die * 1TB 990 PRO + 1TB 970 EVO * 1000W PSH * RTX 3080 ti * voda * MPG321QRF-QD
DAN Cases A4-SFX V4.1 * 3600X * 2x8GB LP * 2x M2 + SATA SSD * 750W PSU * RTX 3060 ti
NAS 3x8TB RAID 5 + 2x4TB RAID 1 * OLED65C12 * HW-Q950A
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“