Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
Craukoth
Začátečník
Začátečník
Registrován: 10. led 2017

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od Craukoth »

Souhlasím, hra je fakt super. Jenom bych na Vás měl ještě pár dotazů. Byl jsme včera na lovu a mám dotaz. Komu prodáváte to maso? Prodal jsme ho kováři, který měl 600 grošů. Jinak obchodním má jenom 100. A pak ještě jeden dotaz. Kde kupujete zbroj? Byl jsme v tom hradě u plantýře nebo jak se jmenuje. :D Přijdu na ten dvůr kde má dílnu. Je tam pár rozdělaných mečů a přilbic, ale obchodník nikde. Byl jsme tam asi pětkrát pokaždý v jinou dobu a nikdy tam nikdo nebyl. Ostatní prodejci mají normálně otevříno a jsou tam, ale tenhle nikde. :D
hnizdo
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 29. bře 2007
Kontaktovat uživatele:

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od hnizdo »

Craukoth píše: Kde kupujete zbroj? Byl jsme v tom hradě u plantýře nebo jak se jmenuje. :D Přijdu na ten dvůr kde má dílnu. Je tam pár rozdělaných mečů a přilbic, ale obchodník nikde.
Jak mecir tak platner v ratajich jsou pres den ve svych obchodech vedle dilny (nade dvermi je stit). Mam dojem ze na obed chodi do hospody. Platner buduje kapitalismus, takze je v obchode az po desaty.
Naposledy upravil(a) hnizdo dne čtv 22. úno 2018, 09:45, celkem upraveno 2 x.
MB: Asrock Z690 Extreme CPU: Core i9-12900K cooler: Be quiet! Dark Rock PRO 4 RAM: 32GB 2x16 DDR4-3600 CL16 Kingston Renegade, VGA: MSI 4090 Suprim Liquid SSD: Samsung 960Pro 1TB + EK-M.2 HS HDD: 3TB Toshiba, 18TB WD DC HC550, 8TB Seagate SMR, 2x12TB HGST DC HC520 - RAID1, Optical: LG BH16NS55 BR-RW , Mouse: Roccat Kone XTD Keyb.: Logitech G15+G13+F710, Case: BQ Dark Base PRO 900 r2 PSU: Seasonic Platinum 860W SS-860XP2, Monitor: Asus PG27UQ, Repro: Logitech Z-5500, Headset: Turtle Beach Stealth 700X Gen 2 MAX, OS: Win11/64 Pro

>>>>Fórum pro much VRAM much doge věrozvěsty otevřeno! Vstup ZDARMA<<<<
xIndian
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 14. zář 2004
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od xIndian »

Obchodníkům se navyšuje zásoba peněz s postupem hrou a také s množstvím tebou investovaných peněz do nákupů a oprav. Třeba můj kovář v Ratajích má skoro 10k.

Platnéř v Ratajích normálně funguje od cca. 9 hodin ráno. Má obchod v západní části hradu u náměstí, jak je kostel a pranýře. Když stojíš na náměstí čelem na západ a vidíš budovu s podloubím, tak je to ten obchod vlevo.
Craukoth
Začátečník
Začátečník
Registrován: 10. led 2017

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od Craukoth »

Díky za informace. Večer se zajdu podívat co tam mají. Mám zatím jenom 400 grošu takže spíš jenom orientačně. Včera jsem byl ve zbrojnici a je tam moc hezká výbava, ale prostě nechci to krást. :D
ondra91
Začátečník
Začátečník
Registrován: 13. zář 2013
Bydliště: Litoměřice

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od ondra91 »

Craukoth píše:Díky za informace. Večer se zajdu podívat co tam mají. Mám zatím jenom 400 grošu takže spíš jenom orientačně. Včera jsem byl ve zbrojnici a je tam moc hezká výbava, ale prostě nechci to krást. :D
No ... za 400 si tam nekoupíš pomalu ani ponožky :D
Craukoth
Začátečník
Začátečník
Registrován: 10. led 2017

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od Craukoth »

To je mi jasný že za 400 nic neseženu. Jen se chci podívat kolik tak budu muset našetřit. Pak když tak skočím za krejčí a koupím nějaký oblečení. Už mě nebaví chodit v tý roztrhaný košili. :D
Swat
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. kvě 2005
Bydliště: Praha

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od Swat »

Spoustu zbroje budeš nejdřív nacházet u lapků, jak se s nima budeš utkávat v lesích, až naděláš groše, tak si budeš moct dovolit nakoupit u kovářů/platnéřů. Jinak jak tu bylo psáno, řemeslníci otevíraj mezi 8-10 ráno, ale na vesnicích kolikrát stojí kovář u výhně už v 7, což dává smysl.

Jinak mě dostává ten pohyb ai. Kupec Votava, kterýho jsem poprvé potkal na hradě v Talmberku, tak včera jsem ho večer potkal v hospodě v Užicích, což je pěknej kus cesty. Opět úžasný.
MB: Asrock Z370 Extreme4, CPU: Intel Core i5-8600K@5 GHz (SilentiumPC Navis PRO 240 AiO), RAM: 2x8 GB G.Skill DDR4 3200 MHz, GPU: Gigabyte RTX 2080 Gaming OC, HDD: SSD WD Blue 3D 1TB, Seagate IronWolf 6TB, DVD: Asus, PSU: Seasonic Focus Plus 850 Gold, CASE: Corsair T600 Graphite White Edition, MONITOR: BenQ XR3501, TV: 55" Samsung Q6FN
xIndian
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 14. zář 2004
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od xIndian »

Tak jsem zkusil vybít celé Rataje (jen stráže + ty, co zaútočili) a jde to :) :lol:

Za to jsem šel na 12 dnů do basy :roll:
20180222103234_1.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
AllowedCry
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 21. kvě 2011
Bydliště: Praha

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od AllowedCry »

Nebude tam teď řidší populace? :D
Ryzen 5700X @ PBO+200 || GB B450 GX || 32GB @ 3600Mhz cl16 || XFX RX7900 XT @ OC || SSD 1.25TB || HDD 3TB || Fractal R5 + Corsair HX850 || [4K] Philips 288E2A @ 60hz + Philips 48OLED707 @ 120hz.
xIndian
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 14. zář 2004
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od xIndian »

Heh, vylezl jsem z basy, stráže byli zpět a hned mě znovu zabásli na 10 dnů :-D (pak si samozřejmě nahraju save).

Potřetí už mě nezabásli, ale jen prošacovali :)
Swat
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. kvě 2005
Bydliště: Praha

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od Swat »

Za to by měla bejt šibenice a game over 8)
MB: Asrock Z370 Extreme4, CPU: Intel Core i5-8600K@5 GHz (SilentiumPC Navis PRO 240 AiO), RAM: 2x8 GB G.Skill DDR4 3200 MHz, GPU: Gigabyte RTX 2080 Gaming OC, HDD: SSD WD Blue 3D 1TB, Seagate IronWolf 6TB, DVD: Asus, PSU: Seasonic Focus Plus 850 Gold, CASE: Corsair T600 Graphite White Edition, MONITOR: BenQ XR3501, TV: 55" Samsung Q6FN
Craukoth
Začátečník
Začátečník
Registrován: 10. led 2017

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od Craukoth »

Nevíte jak to je když budu nosit kradený věci a uvidí mě stráže. Nepůjdou po mě? Mám i dost věcí od lapků, který v obchodě se tváří jako kradený a nevím jestli je můžu nosit.
blaho
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 31. pro 2011
Bydliště: Nyíregyháza

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od blaho »

ja som išiel teraz odniesť slaviky/vtaky/ tomu vtačkarovi a zabasli mne, ze vraj som sa dopustil zločinu

to boli asi z ministerstva životneho prostredia , ne ? :lol:

* idem nahodiť ten mod na save , lebo prisam bohu
si nalejem 2 deca Danielsu este pred obedom :roll:
xIndian
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 14. zář 2004
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od xIndian »

Staci alchymie na 10 a automaticke vareni. Aktualne mam asi 20 sejvovic, takze ukladani neni problem 8-) Akorat jsem zatim nikde v prirode nepotkal rulik. Vzdycky ho kupuju. Nasel ho nekdo?
hnizdo
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 29. bře 2007
Kontaktovat uživatele:

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od hnizdo »

jo, kolega ho nasel, mam teorii ze se vyskytuje na jinak dulezitejch mistech (poklady, vrazdy..)
MB: Asrock Z690 Extreme CPU: Core i9-12900K cooler: Be quiet! Dark Rock PRO 4 RAM: 32GB 2x16 DDR4-3600 CL16 Kingston Renegade, VGA: MSI 4090 Suprim Liquid SSD: Samsung 960Pro 1TB + EK-M.2 HS HDD: 3TB Toshiba, 18TB WD DC HC550, 8TB Seagate SMR, 2x12TB HGST DC HC520 - RAID1, Optical: LG BH16NS55 BR-RW , Mouse: Roccat Kone XTD Keyb.: Logitech G15+G13+F710, Case: BQ Dark Base PRO 900 r2 PSU: Seasonic Platinum 860W SS-860XP2, Monitor: Asus PG27UQ, Repro: Logitech Z-5500, Headset: Turtle Beach Stealth 700X Gen 2 MAX, OS: Win11/64 Pro

>>>>Fórum pro much VRAM much doge věrozvěsty otevřeno! Vstup ZDARMA<<<<
AllowedCry
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 21. kvě 2011
Bydliště: Praha

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od AllowedCry »

mor v mrchojedech, je to opravdu mor, nebo je to jiná nemoc? :D
Ryzen 5700X @ PBO+200 || GB B450 GX || 32GB @ 3600Mhz cl16 || XFX RX7900 XT @ OC || SSD 1.25TB || HDD 3TB || Fractal R5 + Corsair HX850 || [4K] Philips 288E2A @ 60hz + Philips 48OLED707 @ 120hz.
xIndian
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 14. zář 2004
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od xIndian »

Spoiler: není to nemoc, je to otrava z vody ve studni, kterou otrávili lapkové
Riku
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 01. zář 2005

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od Riku »

Jak se zlepšuje alchymie? Já teda zatím mám level 0, protože jsem akorát zatím sbíral bylinky, což mi zlepšilo bylinkářství, ale když jsem přišel k alchymistickému stolu, tak jsem netušil, která bije a zas odešel :D
Naposledy upravil(a) Riku dne čtv 22. úno 2018, 13:01, celkem upraveno 1 x.
PS5 | LG OLED CX55
danny1691
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. črc 2004
Bydliště: Česká Třebová

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od danny1691 »

xIndian píše:Staci alchymie na 10 a automaticke vareni. Aktualne mam asi 20 sejvovic, takze ukladani neni problem 8-) Akorat jsem zatim nikde v prirode nepotkal rulik. Vzdycky ho kupuju. Nasel ho nekdo?
Co alkoholismus? Máš na srovnání perk?
1984 bylo varování, ne návod.
...v pubertě se musí pořádně šo...t, ti ošklivější sportovat a úplní chcípáci dělat rámus jako paviáni v zoo.Franta Štorm
xIndian
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 14. zář 2004
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od xIndian »

Alchymie se zlepšuje vařením lektvarů. Než vůbec můžeš začít vařit, je třeba se nejdřív naučit číst. Pak je to jednoduché. Seženeš bylinky, nalistuješ si recept v knize na stojanu, vyskládáš podle receptu bylinky či jiné přísady (jde to i automaticky), do kotlíku naliješ příslušnou základní tekutinu a dle pokynů uvaříš. Pak stačí hotový lektvar přelít do lahvičky, příp. destilovat.

Pijáctví mám jen na 8 :) Alchymii na 11.
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“