Alien Isolation , nová hra o vetřelcích

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: Alien Isolation , nová hra o vetřelcích

Příspěvek od Hladis »

Burke nekecal. Ostatne na ty fotce stary Amandy byla vyfocena skutecna matka Sigourney Weaver. :)
Obrázek
drundur
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 05. úno 2017

Re: Alien Isolation , nová hra o vetřelcích

Příspěvek od drundur »

má to vůbec cenu kupovat ty DLCčka ? na jak dlouho přibližně jsou ty nové mapky ? zahraju aspon na 2+ hod na jednom DLC ?
durod
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 01. úno 2005

Re: Alien Isolation , nová hra o vetřelcích

Příspěvek od durod »

moc ne(mysleno 2+), jinak ano, pro fandy jasna vec
https://howlongtobeat.com/game.php?id=16638
i5 2500K, 16GB RAM, HD7750
kotas
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 29. led 2006

Re: Alien Isolation , nová hra o vetřelcích

Příspěvek od kotas »

pár minut a máš dohráno ty DLC :|
Hexik21
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 27. led 2011
Bydliště: Praha

Re: Alien Isolation , nová hra o vetřelcích

Příspěvek od Hexik21 »

Včera jsem konečně dohrál základní kampaň. Trvalo mi to 17 hodin protože moje tempo bylo šnečí ale hrál jsem na hard a byla to moje první zkušenost AI a byl to teda šílený masakr. Od návštěvy Apolla hra chytila naprosto fantastickou atmosféru. Teď už mě čekají jen všechny DLC tak snad budou stát za to.
Paul
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Re: Alien Isolation , nová hra o vetřelcích

Příspěvek od Paul »

Hexik21 píše:Včera jsem konečně dohrál základní kampaň. Trvalo mi to 17 hodin protože moje tempo bylo šnečí ale hrál jsem na hard a byla to moje první zkušenost AI a byl to teda šílený masakr. Od návštěvy Apolla hra chytila naprosto fantastickou atmosféru. Teď už mě čekají jen všechny DLC tak snad budou stát za to.
17 hodin a šnečí tempo? mě to zabralo 27 :D
Ryzen 5800X3D, Gigabyte Aorus X470 Gaming, 2*8GB FlareX@3200, nVidia RTX 3080Ti, 500GB SSD Evo 970, 2TB Crucial MX500, 120GB M4 SSD, 2 * Samsung F1 1TB SATAII, A4-Tech A7, Panasonic ST50 55" Plasma, NEC 24WMGX3 24", Win10 64bit Home, Steam Deck

If you have been voting for politicians who promise to give you goodies at someone else's expense, then you have no right to complain when they take your money and give it to someone else, including themselves.
Srandista
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 17. čer 2009
Bydliště: Brno

Re: Alien Isolation , nová hra o vetřelcích

Příspěvek od Srandista »

Tiez som si to dal na hard za 23 hodin :roll:
MTB: MSI MAG B550 Tomahawk, CPU: AMD Ryzen R5 3600 + Scythe Mugen 4, RAM: Corsair 32GB DDR4 3600MHz CL16, GPU: AMD RX 6800 16GB RAM, SSD: Corsair MP600 PRO LPX 1TB + Corsair MP510 1TB, SC: Sound Blaster X-Fi Titanium Fatal1ty Professional, PSU: Corsair RM650x, Case: Fractal Design Define C, Monitor: Dell S2721DGFA
Google Pixel 4a, Nexus 7 (2013) 32GB
Hexik21
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 27. led 2011
Bydliště: Praha

Re: Alien Isolation , nová hra o vetřelcích

Příspěvek od Hexik21 »

Ty jo, 27 hodin je už dost. To si tak často umíral nebo se "kochal" prostředím?
Včera jsem hrál DLC a byl jsem zklamaný. 20 Minut na DLC mi přišlo málo :(
Paul
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Re: Alien Isolation , nová hra o vetřelcích

Příspěvek od Paul »

Hexik21 píše:Ty jo, 27 hodin je už dost. To si tak často umíral nebo se "kochal" prostředím?
Včera jsem hrál DLC a byl jsem zklamaný. 20 Minut na DLC mi přišlo málo :(
No prozkoumával jsem všechno do detailu, jsem completionista. Ale určitě jsem taky musel hezky reloadovat občas.
Ryzen 5800X3D, Gigabyte Aorus X470 Gaming, 2*8GB FlareX@3200, nVidia RTX 3080Ti, 500GB SSD Evo 970, 2TB Crucial MX500, 120GB M4 SSD, 2 * Samsung F1 1TB SATAII, A4-Tech A7, Panasonic ST50 55" Plasma, NEC 24WMGX3 24", Win10 64bit Home, Steam Deck

If you have been voting for politicians who promise to give you goodies at someone else's expense, then you have no right to complain when they take your money and give it to someone else, including themselves.
Hexik21
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 27. led 2011
Bydliště: Praha

Re: Alien Isolation , nová hra o vetřelcích

Příspěvek od Hexik21 »

V tom případě by si mi mohl odpovědět na otázku, co je v místnosti s plynem u mise číslo 7. ( zpětně jsem se už nevracel, když jsem měl masku. Můj tip je záznamník z Nostroma) Je to mise kde hledáš jednu součástku a android, kterého "oživíš" ti jde ukázat místo kde je umístěna ale udělá krok do elektrického obvodu a shoří.
kotas
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 29. led 2006

Re: Alien Isolation , nová hra o vetřelcích

Příspěvek od kotas »

http://steamcommunity.com/id/kotasCZ/st ... hievements

dohrál jsem 2x a chci ještě potřetí..v té místnosti s plynem nahoře co je jsem byl, už nevím co tam bylo ale :D
Hexik21
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 27. led 2011
Bydliště: Praha

Re: Alien Isolation , nová hra o vetřelcích

Příspěvek od Hexik21 »

Sakra, to si mi nepomohl ;D Fakt bych to rád věděl co tam je. K těm achievementum, vcelku mě zarazilo, že jsem nedostal "Milosrdenství, nebo prozíravost? - Dohraj hru bez zabití jediného člověka" Neb jsem lidi nestřílel ale sem tam je sejmul omračovacím obuškem, nebo jsem to řešil sonickou bombou a vetřelec to udělal za mě.
Frostys
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. črc 2006

Re: Alien Isolation , nová hra o vetřelcích

Příspěvek od Frostys »

Mi neříkej, že to nepůjde najít na youtube :)
CPU i7-9700k + MasterLiquid Lite 240
GPU MSI GeForce RTX 2070 8Gb
RAM Patriot Viper4 16GB@3000MHz
MB Gigabyte Z390 Gaming X
Paul
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Re: Alien Isolation , nová hra o vetřelcích

Příspěvek od Paul »

Hexik21 píše:V tom případě by si mi mohl odpovědět na otázku, co je v místnosti s plynem u mise číslo 7. ( zpětně jsem se už nevracel, když jsem měl masku. Můj tip je záznamník z Nostroma) Je to mise kde hledáš jednu součástku a android, kterého "oživíš" ti jde ukázat místo kde je umístěna ale udělá krok do elektrického obvodu a shoří.
Ufff hrál jsem to před třemi lety když to vyšlo, takže takový detaily si absolutně nepamatuju :) Ale na youtube to určitě někde bude :)
Ryzen 5800X3D, Gigabyte Aorus X470 Gaming, 2*8GB FlareX@3200, nVidia RTX 3080Ti, 500GB SSD Evo 970, 2TB Crucial MX500, 120GB M4 SSD, 2 * Samsung F1 1TB SATAII, A4-Tech A7, Panasonic ST50 55" Plasma, NEC 24WMGX3 24", Win10 64bit Home, Steam Deck

If you have been voting for politicians who promise to give you goodies at someone else's expense, then you have no right to complain when they take your money and give it to someone else, including themselves.
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“