Homefront: The Revolution

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

zhor
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. čer 2005
Bydliště: Liberec

Re: Homefront: The Revolution

Příspěvek od zhor »

Tuhle hru jsem hral minulej rok, kdyz byla v akci za 7e a taky me docela bavila navzdory recenzim. Jediny co mi vadilo byla ta naprosta stejnost dobejvani zakladen - hodit granat do vetraku abych se dostal dovnitr a pak znicit ten buchar, to pak uz bylo uplne na palici a davalo to hre silne beckovej nadech.
V tomhle me zas treba FC bavily vic, tam aspon kazda zakladna byla jina a taky vetsi variabilita ve zpusobech dosazeni cile, treba v FC4 jsem si podruhy na ty rusicky vzal virnik a zkousel pristat rovnou na vrcholu veze a mel jsem dalsi zabavu navic..
PC1: CPU=i7-11700F+NH-U12A | MB=Asus TUF B560M-Plus | RAM=Corsair LPX 2x16G 3600 | GPU=Asus RTX4070 Dual | SSD=Samsung 970 Evo Plus 1T+SSHD: Seagate FireCuda 2T | PS=Corsair TX750M | Case=FD FocusG Mini | Mon= MAG272-165Hz | OS=W10Pro |
PC2: CPU=i7-6700K+NH-U9B | MB=Asus Z170M-Plus | RAM=Corsair LPX 2x8G 3200 | GPU=EVGA GTX980 SC | SSD=Samsung 850 Evo 250G | OS=Kubuntu |
Swat
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. kvě 2005
Bydliště: Praha

Re: Homefront: The Revolution

Příspěvek od Swat »

Včera jsem opět popojel a musím říct, že zase dobrý. Kombinace nepozorovanýho pohybu po ulicích, přestřelek, objevování zásob a záškodnictví funguje prostě skvěle. Už dlouho tvrdím, že dnešní hry by se měly hrát způsobem, jakým to vývojáři zamýšleli. Samozřejmě jsou hry, který se daj hrát jakkoliv a herní mechanismy na to nějak reagujou. A pak jsou hry, který pokud se nehrajou tak, jak bylo zamýšleno, tak to hráči zpravidla spadne na hlavu a hra je prohlášena na špatnou, nebo nudnou. A to je případ The Revolution. Člověk se musí vžít do role partyzána, kterej je neustále v oslabení a nemůže se moc pouštět do velkejch věcí a podle toho to hrát. A ono to prostě skvěle funguje a má to výbornou atmosféru.

Tohle je snad největší omyl recenzentů, s jakym jsem se kdy setkal za dobu, co hraju hry - začínal jsem na Atari 800xl před třiceti lety.
MB: Asrock Z370 Extreme4, CPU: Intel Core i5-8600K@5 GHz (SilentiumPC Navis PRO 240 AiO), RAM: 2x8 GB G.Skill DDR4 3200 MHz, GPU: Gigabyte RTX 2080 Gaming OC, HDD: SSD WD Blue 3D 1TB, Seagate IronWolf 6TB, DVD: Asus, PSU: Seasonic Focus Plus 850 Gold, CASE: Corsair T600 Graphite White Edition, MONITOR: BenQ XR3501, TV: 55" Samsung Q6FN
Swat
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. kvě 2005
Bydliště: Praha

Re: Homefront: The Revolution

Příspěvek od Swat »

Tak opráším tohle starý téma. Téměř po dvou letech (soudě podle mýho posledního komentáře) jsem tuhle hru dohrál a i po dohrání za sebe říkám to, co jsem tu už napsal. Těžce podhodnocená a nepochopená hra. Nepopírám, že hra vyšla ve špatnym tech. stavu, jak jsem se dočetl. Já jí nicméně hrál plně zazáplatovanou a neskutečně jsem si jí užil od začátku do konce. Na druhou obtížnost ze tří obtížnost tak akorát, jak jsem psal kombinace combat/crafting/looting skvěle vybalancovaný a konečná satisfakce z vítězství. Oproti jiným hrám a jejich debilním boss fightům, který absolutně nesnáším, byl tohle pro mě dost intenzivní zážitek, kde jsem nemusel dělat věci stylem pokus/omyl, jako mnohdy v dnešních hrách. Jak se tu psalo, není to pro každýho, ale mě tohle sedlo neskutečně a nevylučuju, že si to časem nedám znova.
MB: Asrock Z370 Extreme4, CPU: Intel Core i5-8600K@5 GHz (SilentiumPC Navis PRO 240 AiO), RAM: 2x8 GB G.Skill DDR4 3200 MHz, GPU: Gigabyte RTX 2080 Gaming OC, HDD: SSD WD Blue 3D 1TB, Seagate IronWolf 6TB, DVD: Asus, PSU: Seasonic Focus Plus 850 Gold, CASE: Corsair T600 Graphite White Edition, MONITOR: BenQ XR3501, TV: 55" Samsung Q6FN
HEAD
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. lis 2005
Bydliště: Usti n/L
Kontaktovat uživatele:

Re: Homefront: The Revolution

Příspěvek od HEAD »

Hra je dobra, ale me tam vadila ta repetetivnost.Ja vzdy chci splnit vse na 100% a ani ne v pulce me to prestalo bavit pac clovek dela porad to stejny.
CPU-Ryzen 7800X3D, MB-MSI X670E Tomahawk, RAM-64GB 6600mhz CL32@6400mhz CL30, GPU-RTX 4080Super 16GB, ZDROJ-Seasonic GX 850W, Monitor-LG OLED C1 48"
Swat
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. kvě 2005
Bydliště: Praha

Re: Homefront: The Revolution

Příspěvek od Swat »

Ve který hře se nedělá furt to stejný? Každá hra má svůj okruh mechanizmů, na kterejch stojí a ty se opakujou.
MB: Asrock Z370 Extreme4, CPU: Intel Core i5-8600K@5 GHz (SilentiumPC Navis PRO 240 AiO), RAM: 2x8 GB G.Skill DDR4 3200 MHz, GPU: Gigabyte RTX 2080 Gaming OC, HDD: SSD WD Blue 3D 1TB, Seagate IronWolf 6TB, DVD: Asus, PSU: Seasonic Focus Plus 850 Gold, CASE: Corsair T600 Graphite White Edition, MONITOR: BenQ XR3501, TV: 55" Samsung Q6FN
Paul
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Re: Homefront: The Revolution

Příspěvek od Paul »

Jo, Homefront Rev je supr hra. Škoda že se neodehrává v Terminator univerzu.
Teď hraju Sniper GW3 a taky dobrý. Cryengine je nejlepší :mrgreen:
Ryzen 5800X3D, Gigabyte Aorus X470 Gaming, 2*8GB FlareX@3200, nVidia RTX 3080Ti, 500GB SSD Evo 970, 2TB Crucial MX500, 120GB M4 SSD, 2 * Samsung F1 1TB SATAII, A4-Tech A7, Panasonic ST50 55" Plasma, NEC 24WMGX3 24", Win10 64bit Home, Steam Deck

If you have been voting for politicians who promise to give you goodies at someone else's expense, then you have no right to complain when they take your money and give it to someone else, including themselves.
Swat
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. kvě 2005
Bydliště: Praha

Re: Homefront: The Revolution

Příspěvek od Swat »

SGW 3 jsem prošel 3x. Jako Homefront 6/10, SGW taky kolem 5/10, ale já si v těch hrách prostě umím najít to svoje. U Homefront mě asi vyhovuje ta atmosféra korejský okupace a celkem old schoolová hratelnost, nic složitýho, ale přitom je to hrozně chytlavý (pro mě). Hledání zásob v ruinách domů, obcházení přesily stelath, případně ty takedowny - prostě všechno funguje a dost mě to baví. Nejvíc mě třeba na začátku hry dostaly načmáraný instrukce na zdi, jak zlikvidovat obrněný vozidlo. Ne že mi to někdo řekl v nějakym tutoriálu, nebo mi poslal mail do toho herního mobilu, ale zjistil jsem to na zdi, kde to načmáral další člen odboje.

Jak jsem psal, je to prostě simulátor partyzána a tak se k tomu musí přistoupit. Ty sabotáže a různý mini úkoly fungujou a když si je člověk dává napřeskáčku, tak se repetetivnost nedostavuje. Před chvílí jsem dokončil ten třetí datadisk (Voice of feedom, Aftermath a Beyond the walls) a opět všechny tři, ačkoliv každej tak na hodinu hraní, ale boží. Skvěle dokreslujou hlavní kampaň.

Nechápu ty recenze, ano, prej byla v tragickym stavu po vydání, ale teď je to za mě pecka jak svině.
MB: Asrock Z370 Extreme4, CPU: Intel Core i5-8600K@5 GHz (SilentiumPC Navis PRO 240 AiO), RAM: 2x8 GB G.Skill DDR4 3200 MHz, GPU: Gigabyte RTX 2080 Gaming OC, HDD: SSD WD Blue 3D 1TB, Seagate IronWolf 6TB, DVD: Asus, PSU: Seasonic Focus Plus 850 Gold, CASE: Corsair T600 Graphite White Edition, MONITOR: BenQ XR3501, TV: 55" Samsung Q6FN
fmx rider
Začátečník
Začátečník
Registrován: 03. čer 2006

Re: Homefront: The Revolution

Příspěvek od fmx rider »

Trochu si odporuješ, dáváš tomu 6/10 a pak píšeš, že je to "pecka jak svině" :)
Já to zkoušel, čekal jsem, že to bude jak Far Cry, ale vůbec mě to nechytlo.
Swat
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. kvě 2005
Bydliště: Praha

Re: Homefront: The Revolution

Příspěvek od Swat »

Možná jsem se špatně vyjádřil, popisoval jsem skóre z recenzí, nikoliv moje hodnocení. Že tě to nechytlo chápu, pro někoho ten svět asi je prázdnej a nemá atmosféru. Já mám právě tohle pomalejší tempo radši. FC5 byl poslední, co jsem hrál, dal jsem ho na 100%, ale už jsem si řekl, že fakt ne. Nebylo tam chvíli klidu a jednou za čas, aniž bych to mohl jakkoliv ovlivnit, mě zajali. Halucinace, drogy, houbičky, se kterejma si tam pohrávaj už od trojky mě iritovali taky hrozně. Nepopírám hratelnost FC, ale je to takový přeplácaný a v případě Homefront platí, že míň je někdy víc.
MB: Asrock Z370 Extreme4, CPU: Intel Core i5-8600K@5 GHz (SilentiumPC Navis PRO 240 AiO), RAM: 2x8 GB G.Skill DDR4 3200 MHz, GPU: Gigabyte RTX 2080 Gaming OC, HDD: SSD WD Blue 3D 1TB, Seagate IronWolf 6TB, DVD: Asus, PSU: Seasonic Focus Plus 850 Gold, CASE: Corsair T600 Graphite White Edition, MONITOR: BenQ XR3501, TV: 55" Samsung Q6FN
jukyn
Začátečník
Začátečník
Registrován: 07. črc 2007
Bydliště: Berounsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Homefront: The Revolution

Příspěvek od jukyn »

Nevím hru jsem zkoušel, ale přišla mi hrozně plytká, repetitivní...něco jako Just Cause :)
Třeba Deus Ex je taky po chvíli to samé dokola, ale má to příběh a zajímavý svět...což Homefront nemá.
Swat
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. kvě 2005
Bydliště: Praha

Re: Homefront: The Revolution

Příspěvek od Swat »

Jo, jak jsme tu napsali, je to ten typ hry, kterej buď absolutně baví, a nebo vůbec nesedne, nic mezi tím. Mě to právě sedlo, jedu to podruhý.
MB: Asrock Z370 Extreme4, CPU: Intel Core i5-8600K@5 GHz (SilentiumPC Navis PRO 240 AiO), RAM: 2x8 GB G.Skill DDR4 3200 MHz, GPU: Gigabyte RTX 2080 Gaming OC, HDD: SSD WD Blue 3D 1TB, Seagate IronWolf 6TB, DVD: Asus, PSU: Seasonic Focus Plus 850 Gold, CASE: Corsair T600 Graphite White Edition, MONITOR: BenQ XR3501, TV: 55" Samsung Q6FN
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“