Half Life 2 - zkušenosti, rady, názory

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
kotas
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 29. led 2006

Re: Half Life 2 - zkušenosti, rady, názory

Příspěvek od kotas »

Skoro dohráno, je to bez jediné chyby 8) ..jinak je to v CZ a má to kolem 7GB, jo a to "vylepšení" je jen pro HL2, ne EP1+2..
Sobo
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 28. črc 2007
Bydliště: Bolatice

Re: Half Life 2 - zkušenosti, rady, názory

Příspěvek od Sobo »

Teda, ten tvůrce Fakefactory Cinematic modu má dobrý smysl pro humor. Zašel jsem do pokoje Alyx, a co nenajdu ležet na posteli:

Obrázek

Asi tam nemá žádného nabíječe, tak si to holka musí dělat sama. :lol: Plusové body za realistický doplněk.
So, Lone Star, now you see that the Evil will always triumph, because Good is dumb! - Lord Dark Helmet @ Spaceballs
Vlastik80
Začátečník
Začátečník
Registrován: 18. zář 2007

HL2 - Cinematic VS Update

Příspěvek od Vlastik80 »

Obrázek Obrázek
(klik to zoom)

... Cinematic Mod ´13, celkem to ujde, i když místy je to ... zvláštní ...

Obrázek Obrázek
(klik to zoom)
HALF LIFE 2: UPDATE - není to vůbec špatné, asi to udělali naprotest Cinematic Modu a povedlo se :mrgreen:

... tak nevím, ale zůstanu asi u Cinematic Modu ´13, ten 12GB HL2:Update nechápu co přidává, že to má 12GB (psalo mi to 12GB ke stažení, ale má to koukám 6) ... :|
Still.Lord
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. črc 2007
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Half Life 2 - zkušenosti, rady, názory

Příspěvek od Still.Lord »

Update jen vylepšuje grafiku a nemění herní mechaniky a lokace.... CM má upravený lokace a mění herní mechaniky.
Vlastik80
Začátečník
Začátečník
Registrován: 18. zář 2007

Re: Half Life 2 - zkušenosti, rady, názory

Příspěvek od Vlastik80 »

Děkuji. Očekával jsem masivnější vylepšení grafiky. Ale i tak to vítám. :)
Ache
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 26. zář 2006
Bydliště: Plzeň

Re: HL2 - Cinematic VS Update

Příspěvek od Ache »

Kermit píše:HALF LIFE 2: UPDATE - není to vůbec špatné, asi to udělali naprotest Cinematic Modu a povedlo se :mrgreen:
Tak ten Update mě potěšil, že to byla samostatná hra a znovu na Achievementy, takže dalších EASY 100% do sbírky. :-D
AMD Ryzen 7 5800X3D | MSI B550 Tomahawk | 32GB DDR4 3200 | INNO3D RTX 4070 Ti "GDDR7X Edition" | 500GB SSD (NVME) + 2x 3,84TB Micron 5300 PRO
Sound Blaster Z + Gigaworks T3 + Beyerdynamic DT 990 | Seasonic X850 | Cooler Master HAF-X Nvidia Edition | MSI Optix MAG274QRF-QD Quantum Dot bestie
Vlastik80
Začátečník
Začátečník
Registrován: 18. zář 2007

HL2 - vše kolem

Příspěvek od Vlastik80 »

Hmm, dohráno ani nevím pokolikáté, škoda že Valve neudělalo zatím pokračování, alespoň EP3.

Jinak s tím Cinematic Modem 2013 celkem náročné - místy záběr skoro 4GB z vRAM a fps padaly někde i na cca 25, přičemž využití gpu i cpu bylo sporadické - kolem 30%... Asi limitace enginu tím co Cinematic vše přidal, hlavně ve velkých prostorech kde hoří ohně šly fps do kopru bez ohledu na hw... Ale jinak super, chtělo by to HL3...

Jen dodám že jsem vynutil v ovladačích 16x HQ AF + 4x MSAA + 2x SSAA, experimentálně 4x, 8x SSAA.

PS: Stále trvám na teorii, že HL2:EP3 byla připravena, ale přišly jiné hry (Left 4 Dead atd.) a Valve odložilo vydání HL2:EP3, pak už bylo pozdě- hry moc pokročily a HL2:EP3 by "nevypadal dost dobře", tak se začaly práce na HL3, pak změny Source enginu atd. a čas běžel, projekt odložen, změněn, jiní vývojáři, jiné scénáře... Kdo ví zda to vůbec někdy vyjde, snad ano...
Vlastik80
Začátečník
Začátečník
Registrován: 18. zář 2007

HL2 - Cinematic 2013 + CZ

Příspěvek od Vlastik80 »

No, po letech bych měl dotaz - jde nějak dodat do HL2 (HL2+EP1+EP2) dát cz titulky, ale jde o Cinematic Mod 2013? Zkusil jsem i CZ dabing, ale nějak to nebere. Díky za tip kam co dát, škoda že se na Cinematic už vykašlali, buď nebylo co vylepšovat (?), nebo nevím, nerentabilní apod., kdo ví.

PS: Ptám se i proto, že prý proběhl nějaký Pipe update a tak není HL2 souborově shodný se starou verzí.

Edit: Dořešeno, cz titule jdou už i u CM2013 (HL2+EP1+EP2), stačilo stáhnout jinou cz a některé english přejmenovat na czech, sice vše cz není (popisky zvuků) ale titulky u komunikace jsou české. Kdo by chtěl, stáhne potřebné zde nebo zde.
Leon_
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 03. pro 2015

Re: Half Life 2 - zkušenosti, rady, názory

Příspěvek od Leon_ »

Konečne sme sa dočkali aspoň nejakého updatu. Včera bolo 20 rokov od vydania Half Life-u.

Black Mesa's Xen levels will release in Q2 2019
https://www.overclock3d.net/news/softwa ... _q2_2019/1

Black Mesa: Xen Looks Gorgeous in Latest Trailer, Due in Q2 2019
https://wccftech.com/black-mesa-xen-gor ... r-q2-2019/

Xen vyzerá BRUTÁLNE.
werygood
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. dub 2005

Re: Half Life 2 - zkušenosti, rady, názory

Příspěvek od werygood »

Q2 2019? Oni si dělají z lidí už prdel, jinak to nechápu :D

Ale těším se na to, to zas jo. A ten Xen vypadá fakt skvěle.
Bez_n1ck
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. pro 2006
Bydliště: Praha - Vinohrady

Re: Half Life 2 - zkušenosti, rady, názory

Příspěvek od Bez_n1ck »

Tak já furt čekám, abych si to zahrál až to bude celé (mám už dávno koupeno) a ono to vypadá, že až to bude celé, tak to bude tak starý jak původní Half Life, když jsem začal čekat :D
PC: MB: ASUS TUF Z370-PRO GAMING ; CPU: INTEL Core i7-8700K @ 3,7GHz ; CPUcooler: Noctua NH-D14 ; GPU: GIGABYTE GTX2070 WINDFORCE 3X 8GB ; DDR4: 2x16 GB 2666MHz CL16 ; HDD: Samsung 960 EVO M.2 500GB + WD Green 2,5TB + WD Red 4TB + 2xWD Red 8TB ; CASE: Be Quiet! Dark Base 900 ; PSU: Corsair RM650x ; MOUSE: Logitech G700s ; KEYBOARD: Razer Huntsman Elite ; SOUND: Logitech X530 ; MONITOR: 2x Dell U2515H (25" QHD IPS) | Games, that you can play with me | Diablo III - Divina
NOTEBOOK: Dell Precision 7730 ; CPU: Intel Core i7-8750H ; GPU: nVidia Quadro P4200 8GB ; DDR4: 2x16GB 2667MHz ; HDD: Samsung NVMe 256GB + Samsung 980 EVO M.2 1TB ; FullHD
HEAD
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. lis 2005
Bydliště: Usti n/L
Kontaktovat uživatele:

Re: Half Life 2 - zkušenosti, rady, názory

Příspěvek od HEAD »

CPU-Ryzen 7800X3D, MB-MSI X670E Tomahawk, RAM-64GB 6600mhz CL32@6400mhz CL30, GPU-RTX 4080Super 16GB, ZDROJ-Seasonic GX 850W, Monitor-LG OLED C1 48"
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“