Dragon Age 3:Inquisition

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
Snajper2
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 03. říj 2009

Re: Dragon Age 3:Inquisition

Příspěvek od Snajper2 »

dexterav píše:tá angličtina tam absolútne nieje problém :)
samozrejme pokiaľ aspoň niečo z nej viete
tak čo som čítal na rôzných fórach, tak to "aspoň niečo" ti vraj veľmi nepomôže, ak chceš pochopiť príbeh
dexterav
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 26. pro 2003
Kontaktovat uživatele:

Re: Dragon Age 3:Inquisition

Příspěvek od dexterav »

moja angličtina je prach biedna resp možno aj žiadna ale extra problém nemám teda
na CZ podľa mňa nemá zmysel čakať kedže bohvie kedy bude :( úlohy sa dajú myslím pochopiť hned a omáčku ako čítanie kodexom a vecí okolo človek zvládne zo slovníkom kedže sa bojovať pri tom aj tak nedá :)
a v škole váš učia ruštinu? :mrgreen:
Intel Core i9 14900kf@6/6,2GHz,Strix Z790 F, 2X24GB 7,2GHz CL32 GSkill, Asus TUF 4090 3/23GHz , H2O + Carbide 600Q,SF Leadex 1kW Ti, 10TB 850X, Topping D50s + A50s + T5, LG 42C2, S23Ultra, ITX 13700k + 4070Ti + Audinst Hud-Mx2 + THX-M50X
Snajper2
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 03. říj 2009

Re: Dragon Age 3:Inquisition

Příspěvek od Snajper2 »

ja som sa učil nemčinu, aj keď pravdu povediac z nej viem už len pár slov. vôbec ma nebavila. škoda, že som sa nedal na angličtinu. ale kto mohol vedieť, že sa niekedy v budúcnosti zíde
dexterav
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 26. pro 2003
Kontaktovat uživatele:

Re: Dragon Age 3:Inquisition

Příspěvek od dexterav »

ja som mal zrovna ruštinu :mrgreen:
tak zase je aj GER verzia ak to pomôže
ale fakt si nemyslím že tá náročnosť je nejaká extra vysoká
je to viacmenej mainstream RPG takže je to také odladené do tohto prúdu všetko od jazyka po hádanky
tak ale ked slovák napíše že nerozumie po česky resp naopak ako môže rozumieť po ENG/GER že... :D
myslené všeobecne
Intel Core i9 14900kf@6/6,2GHz,Strix Z790 F, 2X24GB 7,2GHz CL32 GSkill, Asus TUF 4090 3/23GHz , H2O + Carbide 600Q,SF Leadex 1kW Ti, 10TB 850X, Topping D50s + A50s + T5, LG 42C2, S23Ultra, ITX 13700k + 4070Ti + Audinst Hud-Mx2 + THX-M50X
Snajper2
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 03. říj 2009

Re: Dragon Age 3:Inquisition

Příspěvek od Snajper2 »

každopádne by som si radšej počkal na preklad. ak vôbec niekedy bude. nechce sa mi lúštiť texty, ako aj sa učiť angličtinu :roll:
rbclass
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 20. úno 2008

Re: Dragon Age 3:Inquisition

Příspěvek od rbclass »

uz som si to skusil na vlastnej kozi
uz som videl lahsiu anglictinu teda..hlavne v tej lavej casti mapy hovoria dost debilne a titulky miznu dost rychlo
..ale zaklad samozrejme nie je problem pochopit

inak prave mi bola podana info,ze z Vivienne sa da urobit nezniictelny tank..a to ma trochu odradza..iank super dospela a premakana hra
Dithius
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 01. úno 2007

Re: Dragon Age 3:Inquisition

Příspěvek od Dithius »

ne nejde jen o vivien ale jde o o povolání/specializaci Knight-Enchanter. To je obdoba/evoluce postaru známeho arcane Warriora. Tohle použivali elfové (je to z Dragon age I) a můžeš klidně hrat Knight enchantéra, ale jestli chceš pořád nějaký chalange tak si v stromu od tohoto uber mega ultra tankodmgera neber talent Fade shield. ten bere z tvého DMG přepočet na obnovení bariéry. Pokud ještě budeš mít barieru vylepšenou v Spirit stromu (elegant defence + Guard spirit + Strength Spirits + Rejuvenating barrier) tak věz že nemaji šanci ti shield shodit.

Hlavní skill KE je Spirit Blade. Je to spel ktery použivaš každou sekundu a dáva ti možnost seknout vice targetu a myslím že dělá častečně true dmg, protože nejde zřejmě redukovat. je to jako bys měl melee mage. ono se to dobře hraje ale ten faid shield je na nic

Jo jinak je vice možností jak byt neporazitelný, pokud si dáš za Rogua do daggerek 2x masterwork surovinu Fade-touched Obsidian/silverite, tak jakakoli postava ti začne dodatečně z utoku budovat Guard (to je warrior shield/extra HP - vypadá u HP jako šede destičky) no a za 1 sek vybuduješ 3x Guard. Rogue co seka strašně rychle ti vybuduje full guard a aby to bylo efektivní tak nosíš modrej opasek + 20 max guard ( je myslím i fialový z draka + 30 guard) a prostě tohle ti hodně pomůže

Ale největší prasarne je když máš Knight enchantera s Stafkou která má Fade touch obsidian máš jak barrieru tak guard :D :D :D

pro uplnost tady je K-E strom:
http://i.imgur.com/IJlDxW3.jpg
CPU: AMD Ryzen 7 7800X3D, IF 2033 MHz; MB: ASROCK B650 PG Lightning; RAM: Trident Z5 Neo 32GB 6033MHz CL30-38-38-28-68-48-1T(GearDown Disabled); GK: AMD Radeon RX 6950 XT; SSD: Kingstone KC3000 2048 GB; PSU: Corsair RM1000; Case: Thermaltake Core P5; Rad: Alphacool NexXxoS Monsta 560mm; Block: EKWTB Quantum Velocity (Fully black Nickel base); Pump: EK-DDC + acetal top; No exp-reservoir; OS: Custom Fedora 39 (installed ground UP from cmd nonGUI).
rbclass
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 20. úno 2008

Re: Dragon Age 3:Inquisition

Příspěvek od rbclass »

ano,ale naco vobec dali do hry moznost vybudovat si neznicitelne postavy ? ved tym straca hra svoje caro a hratelnost..to mohla byt rovno v menu volba Godmode

to velmi nevypada ak KE strom
Svata_Oresky
Začátečník
Začátečník
Registrován: 18. zář 2011
Bydliště: Břeclav

Re: Dragon Age 3:Inquisition

Příspěvek od Svata_Oresky »

rbclass píše:ano,ale naco vobec dali do hry moznost vybudovat si neznicitelne postavy ? ved tym straca hra svoje caro a hratelnost..to mohla byt rovno v menu volba Godmode

to velmi nevypada ak KE strom
Tak možná počítají s tím, že nebude lehké na to přijít (něco jako silné kombinace kouzel v prvním díle, prostě experimentování). Možná s tím ani nepočítali a přišli na to až lidi při hraní (všechno ti beta neodhalí).
CPU:AMD Ryzen 7 5800X3D + Be quiet! DARK ROCK PRO4 MB:ASUS ROG STRIX X570-F GAMING RAM:G.SKILL 32 GB DDR4 3600MHz CL16 TRIDENT Z GPU:ASUS DUAL GeForce RTX 4070 12 GB OC Zdroj:EVGA SuperNOVA G2 750W SDD:Samsung 870 EVO, M.2 250 GB + Samsung 860 EVO 1 TB HDD:WD -Blue EX 1 TB CASE:Phanteks Enthoo Primo Periferie: ASUS ROG STRIX Flare Cherry MX Red, CZ + Corsair Scimitar PRO RGB
rbclass
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 20. úno 2008

Re: Dragon Age 3:Inquisition

Příspěvek od rbclass »

som zvedavy ci sa KE chova aj ako AI s fade stitom tak neznicitelne
Bhall1
Začátečník
Začátečník
Registrován: 21. črc 2014
Bydliště: Zlínsko

Re: Dragon Age 3:Inquisition

Příspěvek od Bhall1 »

Dost nechapu proč si všichni myslí, že KE je strašbě OP. Velice odolný určije je, ale ten damage je velmi slabý. Já preferuji zabít vše než se to dostane na dosah. Rogue assassin archer. Jsem schopný dát oneshot 3 nepřátelům během 5 vteřin dřív než se dostanou do melee range. Hidden blades 6x 3,5k, leaping shot (pokud je to něco co má fakt moc HP, třeba obr tak ještě dám Mark for Death a to jsem schopný udělat 40k damage během 3s), Long draw 10-12k, long shot 8k + 8k shatter (na frozen target). Ani nepočítám leaping shot což může být dalších 8k pokud je ten nepřítel trochu větší (má to dost rozptyl). Příčemž Tier 3 Masterwork luk je k dispozici hned po příchodu do skyholdu a dá se k němu dostat bez boje. Atributy - vše max dexterity, crit damage prsteny, crit chance není moc zásadní, ale nějaký se hodí.

Vše samozřejmě na nightmare. Viviene je navíc strašně otravná a to je další důvod proč ji nechci používat.
Dithius
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 01. úno 2007

Re: Dragon Age 3:Inquisition

Příspěvek od Dithius »

Vivien je Svině arogantní největší ale libi se mi že každý charakter je fakt charakter ne prostě jen npc každý ma hlubokou minulost a důvot proč děla to co dělá.

Jinak Já osobně hraju s Nightmare + mám deaktivované Friendly fire a to hru docela stíží. Hlavně když hlavní dmg je mage. Samozřejmě Necromancer + fire je nehorazně OP zaležitost sama o sobě + když máš u sebe Solase, který ti Riftem stahne nepřátele do uzkeho kruhu, kde zkoncentruješ jakykoli DMG na opravdu velmi vysoké hodnoty.

Rogue sám o sobě mi moc nepříjde OP až na Seru/Tempest specializaci, kdy po vyplnění pravé časti stromu po Flask of Lightning s vylepšením Quicksilver se rogue s Dragon bone zbraněmí vylepšenými masterworkem s dragon tooth (40% succes to bonus stats) a nějakými fakt silnými runami stava totalní prase. K tomu vyžší Crit chance a crit dmg a jako opasek použít 30% Focus gain. Potom ten dmg s Thousand cuts je opravdu marasný. Draky sundám na 66% HP jednou takovou akcí. Je třeba říct že i hned první skill v Tempestu - Flask of fire s vylepšením zařídí že se stratí Coldowny a není třeba stamina na použiti abilit což taky vyrazně zajistí vysoký DMG

K-E s Guard buildingem ovšem je pro mě nco jako srdcova zaležitost. hraju hru abych měl pocit výzvy, takže ja vůbec barrieru u něj nepoužívám, ale mám ho stavěného tak, že buildím Guard a jsem kvůli silveritu v Templařskem armoru kde mám vysoký crit díky cunningu a prostě sekám a charakter vypadá na bojišti perfektně v tom armoru s Spirit bladem :)

Samozřejmě je mnoho cest jak udělat OP skupinu, ale potom i ten Nightmare obtižnost strácí smysl, protože je to nehorazně lehke s prstem v nosu. Čekám kdy na Inqusition nexus se oběví mod na zvýšení obtížnosti Nightmare protože to je docela směšně jednoduchá obtížnost :)
CPU: AMD Ryzen 7 7800X3D, IF 2033 MHz; MB: ASROCK B650 PG Lightning; RAM: Trident Z5 Neo 32GB 6033MHz CL30-38-38-28-68-48-1T(GearDown Disabled); GK: AMD Radeon RX 6950 XT; SSD: Kingstone KC3000 2048 GB; PSU: Corsair RM1000; Case: Thermaltake Core P5; Rad: Alphacool NexXxoS Monsta 560mm; Block: EKWTB Quantum Velocity (Fully black Nickel base); Pump: EK-DDC + acetal top; No exp-reservoir; OS: Custom Fedora 39 (installed ground UP from cmd nonGUI).
Bhall1
Začátečník
Začátečník
Registrován: 21. črc 2014
Bydliště: Zlínsko

Re: Dragon Age 3:Inquisition

Příspěvek od Bhall1 »

Souhlasím, chtělo by to nějaký mod na vyšší obtížnost. Nebo alespoň aby mělo všechno 3x víc HP.

Ohledně fire mage necromancer. Vyzkoušej následující kombo:

1) 1. Mág - Static cage na skupinu nepřátel.
2) 2. Mág - Fire mine doprostřed staic cage + walking bomb.
3) Odpal walking bomb nepřátelé to hodí do static cage, okamžitě je to pullne doprostřed. (lítají v tom jak jojo) Odpálí do minu. Přidej Explosive shot od archrera + Immolate a všechno je mrtvé, at jich je kolik chce :)
Dithius
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 01. úno 2007

Re: Dragon Age 3:Inquisition

Příspěvek od Dithius »

Statig cage sem neskoušel vůbec ještě. Nezkoušel jsem Lighting strom moc, ale asi to bude taky masakr. Ostatmě Statig cage byl v Dragon age Origins asi jeden z nejmocnějších spelů s CC a DMG takže nějaké dědictví mit bude muset :)

Oběvil jsem, že ringy na DMG nebo duration abilit jsou i pro Focus ability :D Sera už má 2x Thousands Cuts a ten DMG je nehorázný (60% nahoru) v Empres du Lion nebo jak se to jmenuje jsem draka zabil instantně a ještě zbylo trochu :D
CPU: AMD Ryzen 7 7800X3D, IF 2033 MHz; MB: ASROCK B650 PG Lightning; RAM: Trident Z5 Neo 32GB 6033MHz CL30-38-38-28-68-48-1T(GearDown Disabled); GK: AMD Radeon RX 6950 XT; SSD: Kingstone KC3000 2048 GB; PSU: Corsair RM1000; Case: Thermaltake Core P5; Rad: Alphacool NexXxoS Monsta 560mm; Block: EKWTB Quantum Velocity (Fully black Nickel base); Pump: EK-DDC + acetal top; No exp-reservoir; OS: Custom Fedora 39 (installed ground UP from cmd nonGUI).
rbclass
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 20. úno 2008

Re: Dragon Age 3:Inquisition

Příspěvek od rbclass »

na co je vlastne focus ?
Dithius
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 01. úno 2007

Re: Dragon Age 3:Inquisition

Příspěvek od Dithius »

Je to něco jako energie pro jedinečné ultimativní ability. Jako mana nebo stamina. Později ve hře ji budeš mít k dispozici. Dále má tři úrovně které se ale musí zvýšit v forces stromu na war table. Focus se nabíjí bojem a musíš být v Skyholdu.
CPU: AMD Ryzen 7 7800X3D, IF 2033 MHz; MB: ASROCK B650 PG Lightning; RAM: Trident Z5 Neo 32GB 6033MHz CL30-38-38-28-68-48-1T(GearDown Disabled); GK: AMD Radeon RX 6950 XT; SSD: Kingstone KC3000 2048 GB; PSU: Corsair RM1000; Case: Thermaltake Core P5; Rad: Alphacool NexXxoS Monsta 560mm; Block: EKWTB Quantum Velocity (Fully black Nickel base); Pump: EK-DDC + acetal top; No exp-reservoir; OS: Custom Fedora 39 (installed ground UP from cmd nonGUI).
rbclass
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 20. úno 2008

Re: Dragon Age 3:Inquisition

Příspěvek od rbclass »

tak teraz mi je zrejme naprd este
mam prste s 30+ focus..alebo tak nejak
rbclass
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 20. úno 2008

Re: Dragon Age 3:Inquisition

Příspěvek od rbclass »

neviete kere nastavenie grafiky robi water reflection ? (water detail mam na plno.. )
nechce sa mi furt restartovat hru
Snajper2
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 03. říj 2009

Re: Dragon Age 3:Inquisition

Příspěvek od Snajper2 »

ešte taká malá otázočka ohľadom prekladu. to je okolo jeho vzniku naozaj toľko problémov? lebo ako tak priebežne sledujem túto stránku, tak hej
http://cestinybeta.rpgcitadela.cz/portf ... quisition/
TankGeorge
Začátečník
Začátečník
Registrován: 14. čer 2011

Re: Dragon Age 3:Inquisition

Příspěvek od TankGeorge »

V nějakém videu před vydáním mluvili o jazykových verzích (němčina, španělština, ruština) v tom smyslu, že mají nástroje pro překlad veškerých textů ve hře. OFC ty nástroje nedají zadara nějakým nadšencům - v tom je problém. A udělat si vlastní postup u nepřátelského FB enginu je práce pro svatého.
Ryzen 7800X3D + Kingston 2x32GB 6000/36 + RTX 4090 sociální Gainward + ROG B650E-E
LG OLED CX 55" + Fractal Design Define S2
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“