Dying Light (PC/konzole)

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
Vlastik80
Začátečník
Začátečník
Registrován: 18. zář 2007

Dying Light (PC/konzole)

Příspěvek od Vlastik80 »

Obrázek

:arrow: http://www.gamersyde.com/hqstream_dying ... 33_en.html

Steam:
http://store.steampowered.com/app/239140/

Homepage:
http://dyinglightgame.com/

Platformy: PC, PS4, Xbox One
Vydává: Warner Bros Interactive
Distribuce: Cenega
Autoři: Techland
Typ hry: akční fps
Datum vydání: 27. 1. 2015
Systémové požadavky

MINIMUM:
OS: Windows® 7 64-bit / Windows® 8 64-bit / Windows® 8.1 64-bit
Processor: Intel® Core™ i5-2500 @3.3 GHz / AMD FX-8320 @3.5 GHz
Memory: 4 GB RAM DDR3
Hard Drive: 40 GB free space
Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 560 / AMD Radeon™ HD 6870 (1GB VRAM)
DirectX®: Version 11
Sound: DirectX® compatible
Additional Notes: Laptop versions of graphics cards may work but are NOT officially supported.
Windows-compatible keyboard, mouse, optional controller (Xbox 360 Controller for Windows recommended)

RECOMMENDED:
OS: Windows® 7 64-bit / Windows® 8 64-bit / Windows® 8.1 64-bit
Processor: Intel® Core™ i5-4670K @3.4 GHz / AMD FX-8350 @4.0 GHz
Memory: 8 GB RAM DDR3
Hard Drive: 40 GB free space
Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 780 / AMD Radeon™ R9 290 (2GB VRAM)
DirectX®: Version 11
Sound: DirectX® compatible
Additional Notes: Laptop versions of graphics cards may work but are NOT officially supported.
Windows-compatible keyboard, mouse, optional controller (Xbox 360 Controller for Windows recommended)
Naposledy upravil(a) Vlastik80 dne sob 6. pro 2014, 13:50, celkem upraveno 3 x.
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Dying Light (PC/konzole)

Příspěvek od Alfajk »

uz otviram suplik "AC:U odpad zde" :-D

hra opet vzhledove nepredvedla nic,co by ospravedlnovalo tyhle HW naroky
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
Vlastik80
Začátečník
Začátečník
Registrován: 18. zář 2007

Dying Light VS HW

Příspěvek od Vlastik80 »

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

... skoro fotoreal grafika a ty efekty, tohle se jen tak nevidí! :wink: Tohle už stojí za zvážení Skylake a R9 390X/GTX 980Ti ! :)
ulver
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 06. říj 2011
Bydliště: La Mancha

Re: Dying Light (PC/konzole)

Příspěvek od ulver »

Dnes som si kupil macetu v akcii v miestnom zeleziarstve, mam ju pod zadnym sklom vo felicii :-D
„Štěstí řídí naši věc lépe, než jsme si dovedli přáti. Neboť hleď, příteli Sancho Panzo, tamto se ukazuje třicet nebo ještě o trochu více ohromných obrů, s nimiž míním zápasit a všechny je pobít a jejich kořistí počne naše bohatství. A bude to spravedlivý boj a velká zásluha před bohem odstranit takové býlí s tváře země.“
RaZZoR
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 31. kvě 2004
Bydliště: Soběslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Dying Light (PC/konzole)

Příspěvek od RaZZoR »

Na to se těšim už snad rok a mám dojem, že to mělo vyjít už letos v dubnu, ale odložili to. Doporučenou specifikaci víceméně splňuju (i7,16gb,770) a předchozí hry Techlandu byly optimalizovaný dobře, tak sem na to zvědavej :roll: Dead Island + Riptide sem provařil skrz naskrz, a jestli tohle bude ještě lepší, vemu si tejden dovolenou a budu pařit :-D
Paul
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Re: Dying Light (PC/konzole)

Příspěvek od Paul »

Operační paměť: 16 GB RAM DDR3
hahaha nesmysly
Ryzen 5800X3D, Gigabyte Aorus X470 Gaming, 2*8GB FlareX@3200, nVidia RTX 3080Ti, 500GB SSD Evo 970, 2TB Crucial MX500, 120GB M4 SSD, 2 * Samsung F1 1TB SATAII, A4-Tech A7, Panasonic ST50 55" Plasma, NEC 24WMGX3 24", Win10 64bit Home, Steam Deck

If you have been voting for politicians who promise to give you goodies at someone else's expense, then you have no right to complain when they take your money and give it to someone else, including themselves.
slaava
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 07. zář 2006
Bydliště: Praha 11 - Chodov / Praha 4 - Braník :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Dying Light (PC/konzole)

Příspěvek od slaava »

Joo kde jsou ty cas, kdy tu kazdej radil, kup si tuhle gk, ta ti pri dnesnim tempu vyvoje her vydrzi mraky let... :( Dalsi z her, kterou si nejspise nezahraji.
amd 5800x3d, gigabyte x570 aorus pro, gainward rtx 4090 phantom gs, g.skill 64gb 3600mhz ddr4, corsair mp510 1gb, corsair rm750x, fractal design define 7 compact, win11pro 64bit, samsung odyssey oled g8.
Vlastik80
Začátečník
Začátečník
Registrován: 18. zář 2007

Re: Dying Light (PC/konzole)

Příspěvek od Vlastik80 »

No i dnes je to přestřelené a to beru v potaz že prim hrají konzole které, dobře beru PS4, která má 8GB superrychlé VRAM (použitelné prý cca 5GB ale to je detail), takže chtít 16GB RAM + Bůh ví kolik VRAM a kdo ví jak to pojede, no nevím nevím... V době vydání např. zmiňovaného Call of Juarez byla hra hodně náročná na hw co pamatuji a o optimalizaci se moc hovořit nedalo, ale třeba je to dnes jinak a Techland překvapí.
Každopádně jako doporučené 16GB ram? To je mimo- ta paměť je pomalá a tak bych spíš pochopil více vram než ram, podle mě jsou ty nároky zatím asi neupřesněné a bude to později změněno na jiné, tipuji že jako doporučené bude stačit 8GB ram + 4GB vram u gpu, ty modely celkem asi sedí i když u toho minima no nevím, ale tak možné to je, dnes není GTX 670 žádná extra třída, ale viděl bych tam raději u minima třeba GTX 750Ti a R7 265 apod., ale to asi moc hráčů nemá...

>slaava: proč bys nezahrál? Holt se upraví detaily, rozlišení apod. a musí to jet jak z praku, tedy pokud nemá člověk pc s 1j cpu a nějakou pravěkou gpu s 256MB vram...

EDIT: Připomíná mi to tuším dobu kdy měla vyjít hra METRO 2033 a požadavky byly uvedeny pokud se pamatuji 16GB RAM + GTX 680 a to v té době bylo to nej co mohlo být... Také to bylo přestřelené a silně... Ale kdo ví co dnes myslí tím doporučeným, nedivil bych se kdyby se postupně uváděly doporučené sestavy pro 4K hraní :-D
Naposledy upravil(a) Vlastik80 dne pát 5. pro 2014, 09:51, celkem upraveno 1 x.
RaZZoR
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 31. kvě 2004
Bydliště: Soběslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Dying Light (PC/konzole)

Příspěvek od RaZZoR »

Hrál sem Call of juarez - gunslinger a hra byla optimalizovaná dobře. Na starym q8200 a gtx 660 to šlo v pohodě na 2560x1600. I dead island běhal dobře, když to mělo vyjít, řikal sem si, s takovou grafikou se mi to nehne, a nakonec to šlo v pohodě i na 9600gt. Techland neni ubisoft.
Vlastik80
Začátečník
Začátečník
Registrován: 18. zář 2007

Re: Dying Light (PC/konzole)

Příspěvek od Vlastik80 »

Já to nikomu neberu, však píšu že třeba Techland umí, uvidíme až to vyjde jak to pošlape i na horším hw, každopádně beru ty požadavky minimálně u RAM jako nadsazené.
slaava
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 07. zář 2006
Bydliště: Praha 11 - Chodov / Praha 4 - Braník :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Dying Light (PC/konzole)

Příspěvek od slaava »

Coz o to, az na grafiku splnuji doporucene pozadavky... Jde mi spise o to, aby umele nezakazali spusteni hry na starsich grafikach (jak uz parkrat activision udelal u COD)... Upgrade planuji, ale az v novym roce. Do te doby si nechci "kazit" pozitek z novych her :mrgreen:
amd 5800x3d, gigabyte x570 aorus pro, gainward rtx 4090 phantom gs, g.skill 64gb 3600mhz ddr4, corsair mp510 1gb, corsair rm750x, fractal design define 7 compact, win11pro 64bit, samsung odyssey oled g8.
Vlastik80
Začátečník
Začátečník
Registrován: 18. zář 2007

Re: Dying Light (PC/konzole)

Příspěvek od Vlastik80 »

Podle mě to bude s 6970 v klidu, divil bych se, kdyby to jen pro gpu spadlo s hláškou o nepodpoře dané gpu... :) (je to dx11 atd., takže myslím ok)
RaZZoR
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 31. kvě 2004
Bydliště: Soběslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Dying Light (PC/konzole)

Příspěvek od RaZZoR »

Vlastik80
Začátečník
Začátečník
Registrován: 18. zář 2007

Re: Dying Light (PC/konzole)

Příspěvek od Vlastik80 »

Systémové požadavky

MINIMUM:
OS: Windows® 7 64-bit / Windows® 8 64-bit / Windows® 8.1 64-bit
Processor: Intel® Core™ i5-2500 @3.3 GHz / AMD FX-8320 @3.5 GHz
Memory: 4 GB RAM DDR3
Hard Drive: 40 GB free space
Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 560 / AMD Radeon™ HD 6870 (1GB VRAM)
DirectX®: Version 11
Sound: DirectX® compatible
Additional Notes: Laptop versions of graphics cards may work but are NOT officially supported.
Windows-compatible keyboard, mouse, optional controller (Xbox 360 Controller for Windows recommended)

RECOMMENDED:
OS: Windows® 7 64-bit / Windows® 8 64-bit / Windows® 8.1 64-bit
Processor: Intel® Core™ i5-4670K @3.4 GHz / AMD FX-8350 @4.0 GHz
Memory: 8 GB RAM DDR3
Hard Drive: 40 GB free space
Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 780 / AMD Radeon™ R9 290 (2GB VRAM)
DirectX®: Version 11
Sound: DirectX® compatible
Additional Notes: Laptop versions of graphics cards may work but are NOT officially supported.
Windows-compatible keyboard, mouse, optional controller (Xbox 360 Controller for Windows recommended)
A je to tu jak jsem psal... změnily se požadavky k lepšímu... :)
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Dying Light (PC/konzole)

Příspěvek od Alfajk »

ty pozadavky u procesoru jsou opet divne srovnany, i ta pomalejsi i5 prekonava amd ve vsech ohledech
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
Paul
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Re: Dying Light (PC/konzole)

Příspěvek od Paul »

Jsem rád že můj příspěvek výše se ukázal samozřejmě pravdivý :)
Možná bys Vlastiku mohl upravit OP aby reflektoval skutečné požadavky.

Teď jsou ty požadavky v pohodě.

Tenhle novej trailer je první co mě opravdu nadchnul:
http://www.gamersyde.com/hqstream_dying ... 33_en.html

Snad to nezklame, Dead Island byl supr a tohle vypadá o dost lépe po všech stránkách.
Ryzen 5800X3D, Gigabyte Aorus X470 Gaming, 2*8GB FlareX@3200, nVidia RTX 3080Ti, 500GB SSD Evo 970, 2TB Crucial MX500, 120GB M4 SSD, 2 * Samsung F1 1TB SATAII, A4-Tech A7, Panasonic ST50 55" Plasma, NEC 24WMGX3 24", Win10 64bit Home, Steam Deck

If you have been voting for politicians who promise to give you goodies at someone else's expense, then you have no right to complain when they take your money and give it to someone else, including themselves.
Marek4
Červená karta
Červená karta
Registrován: 26. čer 2014
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: Dying Light (PC/konzole)

Příspěvek od Marek4 »

Paul píše:Jsem rád že můj příspěvek výše se ukázal samozřejmě pravdivý :)
Možná bys Vlastiku mohl upravit OP aby reflektoval skutečné požadavky.

Teď jsou ty požadavky v pohodě.

Tenhle novej trailer je první co mě opravdu nadchnul:
http://www.gamersyde.com/hqstream_dying ... 33_en.html

Snad to nezklame, Dead Island byl supr a tohle vypadá o dost lépe po všech stránkách.
ten trailer mě hodně nadchnul :)
mi příjde že ten badass chlápek má takovej ruskej přízvuk
Frostys
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. črc 2006

Re: Dying Light (PC/konzole)

Příspěvek od Frostys »

Marek4 píše: ten trailer mě hodně nadchnul :)
mi příjde že ten badass chlápek má takovej ruskej přízvuk
To je super. To ještě v žádné hře totiž nebylo!
CPU i7-9700k + MasterLiquid Lite 240
GPU MSI GeForce RTX 2070 8Gb
RAM Patriot Viper4 16GB@3000MHz
MB Gigabyte Z390 Gaming X
Marek4
Červená karta
Červená karta
Registrován: 26. čer 2014
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: Dying Light (PC/konzole)

Příspěvek od Marek4 »

Frostys píše:
Marek4 píše: ten trailer mě hodně nadchnul :)
mi příjde že ten badass chlápek má takovej ruskej přízvuk
To je super. To ještě v žádné hře totiž nebylo!
Tak třeba se to bude odehrávat někde na východě, ostatní tam ale mluví normálně, ale některé záběry z toho města by mi na ukrajinu nebo něco takovýho celkem šly :)
Vlastik80
Začátečník
Začátečník
Registrován: 18. zář 2007

Re: Dying Light (PC/konzole)

Příspěvek od Vlastik80 »

Vypadá to celkem dobře, tak uvidíme jak se to bude hrát. Jinak hlavní příspěvek upraven. :wink:
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“