-=World of Warcraft=-

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
killerek
Začátečník
Začátečník
Registrován: 09. pro 2003
Bydliště: Praha

Re: -=World of Warcraft=-

Příspěvek od killerek »

TankGeorge píše:Mythic+ je docela úlet, protože 24/7 pacienti na tom vyfarmili neskutečný equip a pak ten raid dali hned první den po odemčení :D
Az na to, ze se to otevrelo oboje najednou, tak je to smysl. Spise si jen pofarmili normalni mythic.
TankGeorge píše: Akorát random legendary dropy jsou docela opruz, když ten item dělá zásadní rozdíl.
S tim jake mam stesti v RNG, tak legendarku budu mit pred dalsim datacem :evil:
luke777
Začátečník
Začátečník
Registrován: 03. led 2007

Re: -=World of Warcraft=-

Příspěvek od luke777 »

Vidis ja koupil datac mesic hrani a hra pujde zase k ledu a zahraju s dalsim datacem.Wq imrevere dokola a predstava to same s altem brrr.Zkusim jeste demon huntra co umi.Predstava ze chodim dungy imrvere na mythic a pak mythic + 1 az nekonecno dokola.Koukal raid normal zacina na item levelu 840.Stejne i kdybych potlacil postavu na max kevel tak s datacem vse vyhodim a ten uber legendarka kterou sem farmil x mesicu si muzu vyfotit a vymenit za zelenku
keistown
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 16. srp 2009

Re: -=World of Warcraft=-

Příspěvek od keistown »

Me daleko vic vadi, ze system expeni tech zbrani zneprijemnuje hrani lidem co maji radi hrani altu.
effik1
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 27. pro 2012

Re: -=World of Warcraft=-

Příspěvek od effik1 »

Tak to už teďka neni takovej problém, jelikož na altech je zrychlenej research artifact knowledge
keistown
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 16. srp 2009

Re: -=World of Warcraft=-

Příspěvek od keistown »

To samozrejme nic neresi, 2000AP budu z questu dostavat misto za 50 dnu "jenom" za 30. Uzasna myslenka, dingnout alta a cekat a platit 30 dnu nez zacne byt pomalu kompetitivni.
A tech 0,75% sta za trait plati v pvp. Takzetak.
Butch
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 17. črc 2003
Bydliště: Praha

Re: -=World of Warcraft=-

Příspěvek od Butch »

Ja bych spis bral aby Hall resources bylo napric postavami na jednom serveru.
U questu a championu by to asi neslo, kdyz za nektere q s nimi se primo posilaji tokeny na levelovani artefaktu. Ale ty zdroje by mohly byt spolecne a kdyby byli companions- championi, spolecni pro vsechny postavy, takze by to nebylo od veci.
Intel i7 3770K@4,2GHz(1,3V)+Coolink Corator DS, Asus Maximu​s IV GENE​-Z, ASUS Geforce GTX 1070 Strix 8GB, 16GB RAM Kingston, Samsung SSD 850 EVO 500GB+250GB, Samsung F3 1TB, WD RED 8TB, Fractal Arc Mini, Benq VW2420H, CM Silent Pro M2-720W, Logitech G502 proteus spectrum, Logitech Z-2300, Xbox ONE S gamepad, Logitech G11, Creative Sound Blaster X-Fi HD USB SBX, Lian-Li BZ-H06
keistown
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 16. srp 2009

Re: -=World of Warcraft=-

Příspěvek od keistown »

Companioni mi prijdou taky celkem k nicemu, pouzivam je jenom na gold questy, 750+750 goldu je celkem fajn a byva to kazdy den, nekdy jednou za dva dny. Vydela to znacnou cast gpldu na token.
luke777
Začátečník
Začátečník
Registrován: 03. led 2007

Re: -=World of Warcraft=-

Příspěvek od luke777 »

Mam druida primarne reserch artefakt level 10 a kdyz vidim ty odmeny a alta na zacatku tak se nevyplati zaalta delat wq a jen vyzkum ,vyzkum a resources.Odmena za frakci po splneni 4wq je u druida bedna a 3900 artefakt power u alta par stovek.Nebo ten sam wq 3900 vs 700.Do budoucna chystaji hodne zmen viz nakupovani slotu ve zbrani cca 10 je zatim plan.Bude i letani.Takze to veskere farmeni me bude k .....
Suke001
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 02. říj 2009
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: -=World of Warcraft=-

Příspěvek od Suke001 »

Tak co kdo se těší na classic?
Vesel
Začátečník
Začátečník
Registrován: 07. led 2012

Re: -=World of Warcraft=-

Příspěvek od Vesel »

to nez bude :D tonsi pockame ale tesim se
Butch
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 17. črc 2003
Bydliště: Praha

Re: -=World of Warcraft=-

Příspěvek od Butch »

Suke001 píše:Tak co kdo se těší na classic?

Ja jsem na to zvedavej, nez ze bych se vyslovene tesil. Jak se s tim poperou.
I co se tyce statu, itemu a tak.
BTW mohli by to dat F2P, prave ten Classic WOW.

Sice se da na mesicni platbu jiz vydelat famenim atd, ale pro nekoho, kdo to zapne treba jen jednou tydne na dve hodky je to porad zbytecne.

Platil jsem si to 7 let na ofiku a ted uz to nehraju, vzdy kdyz je datac, tak si jej ale koupim a treba mesic se kocham a koukam co je noveho. Na pravidelne hrani uz neni cas ani chut.
Intel i7 3770K@4,2GHz(1,3V)+Coolink Corator DS, Asus Maximu​s IV GENE​-Z, ASUS Geforce GTX 1070 Strix 8GB, 16GB RAM Kingston, Samsung SSD 850 EVO 500GB+250GB, Samsung F3 1TB, WD RED 8TB, Fractal Arc Mini, Benq VW2420H, CM Silent Pro M2-720W, Logitech G502 proteus spectrum, Logitech Z-2300, Xbox ONE S gamepad, Logitech G11, Creative Sound Blaster X-Fi HD USB SBX, Lian-Li BZ-H06
Suke001
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 02. říj 2009
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: -=World of Warcraft=-

Příspěvek od Suke001 »

Já jsem to nehrál od Cataclysmu a nové datadisky mě ani moc nelákají, ale ten classic bych si zahrál, ale taky toho času není tolik jako kdysi. Věřím, že to bude zpoplatněno, jsem taky zvědavý, jak se s tím poperou.
Svata_Oresky
Začátečník
Začátečník
Registrován: 18. zář 2011
Bydliště: Břeclav

Re: -=World of Warcraft=-

Příspěvek od Svata_Oresky »

Osobně si myslím, že classic udělají, až zkončí se všemi datadisky. Takto by to jenom konkurovalo jejich vlastní hře.
CPU:AMD Ryzen 7 5800X3D + Be quiet! DARK ROCK PRO4 MB:ASUS ROG STRIX X570-F GAMING RAM:G.SKILL 32 GB DDR4 3600MHz CL16 TRIDENT Z GPU:ASUS DUAL GeForce RTX 4070 12 GB OC Zdroj:EVGA SuperNOVA G2 750W SDD:Samsung 870 EVO, M.2 250 GB + Samsung 860 EVO 1 TB HDD:WD -Blue EX 1 TB CASE:Phanteks Enthoo Primo Periferie: ASUS ROG STRIX Flare Cherry MX Red, CZ + Corsair Scimitar PRO RGB
Butch
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 17. črc 2003
Bydliště: Praha

Re: -=World of Warcraft=-

Příspěvek od Butch »

A nebo ten Classic, bude za specialni priplatek, jak je u Blizzu zvykem.
Intel i7 3770K@4,2GHz(1,3V)+Coolink Corator DS, Asus Maximu​s IV GENE​-Z, ASUS Geforce GTX 1070 Strix 8GB, 16GB RAM Kingston, Samsung SSD 850 EVO 500GB+250GB, Samsung F3 1TB, WD RED 8TB, Fractal Arc Mini, Benq VW2420H, CM Silent Pro M2-720W, Logitech G502 proteus spectrum, Logitech Z-2300, Xbox ONE S gamepad, Logitech G11, Creative Sound Blaster X-Fi HD USB SBX, Lian-Li BZ-H06
Mac302
Začátečník
Začátečník
Registrován: 17. úno 2009

Re: -=World of Warcraft=-

Příspěvek od Mac302 »

Na Classicu jsem začínal, byly to nejlepší herní časy ve WOW, aktivně jsem hrál do BC. Zkusil jsem i WotlK, ale po 2 měs. jsem se na to vykašlal. Bylo by to fajn, kdyby udělal iclassic, taková nostalgie. :)
AMD Ryzen 7 7700X 4,5GHz @ 5,4GHz boost | Sapphire Radeon NITRO+ RX 6800 XT SE 16GB | ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING | 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | WD Black SN770 NVMe 1TB | Fractal Design ION+ 2 Platinum 860W | AiO Fractal Design Lumen S36 V2 | Fractal Design North TG Dark | SteelSeries Arctis 5 + Logitech G Pro Superlight + HyperX Alloy Elite RGB
Vesel
Začátečník
Začátečník
Registrován: 07. led 2012

Re: -=World of Warcraft=-

Příspěvek od Vesel »

Svata_Oresky píše:Osobně si myslím, že classic udělají, až zkončí se všemi datadisky. Takto by to jenom konkurovalo jejich vlastní hře.
Na classicu zacinaji pracovat protoze jim jeden nejmenovany server dela velke starosti znicili jeden ten se prestehoval do ruska a tam na nej nemuzou takze misto aby bojovali asi pochopili ze to ma smyl udelat. A ten kdo zna pribeh wow tak datadisku muze byt nekonecne vzhledem k tomu ze warcraft pribeh je jak “tak jde cas” nekonecny. Davam tomu max pul roka a bude tu
huhla
Začátečník
Začátečník
Registrován: 30. říj 2009

Re: -=World of Warcraft=-

Příspěvek od huhla »

nedovedu si představit, že bych byl znovu schopen hrát classic, i když na to mám výborné vzpomínky a dodnes si pamatuju momenty z progresování dungeonů a raidů, tak vývoj je dnes už dál, když jsem před pár lety zkusil návrat do anarchy online, tak to taky nešlo :D

na druhou stranu stranu kdyby udělali restart wowka s action combatem, tak bych do toho šel hned, ale to jsou jen marné sny
Frostys
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. črc 2006

Re: -=World of Warcraft=-

Příspěvek od Frostys »

Já se těším moc. Původní éra mě minula (začínal jsem těsně před příchodem wotkl) a samozřejmě neočekávám, že bude všechno stejné jako kdysi, ale určitě si to zahraju.
CPU i7-9700k + MasterLiquid Lite 240
GPU MSI GeForce RTX 2070 8Gb
RAM Patriot Viper4 16GB@3000MHz
MB Gigabyte Z390 Gaming X
vavron
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. led 2014
Bydliště: Brno

Re: -=World of Warcraft=-

Příspěvek od vavron »

Je tady poněkud mrtvo. Plánujete někdo hrát nový datáč BfA? Oficální datum vydání je 14. 8. https://www.eurogamer.cz/articles/2018- ... or-azeroth
Pre-patch eventy budou dle ohadů cca 1 - 1,5 měsíce před vydáním, takže to vypadá na propařené léto. :roll:
PC:MSI VELOX 100P AIRFLOW, B650 TOMAHAWK WIFI, 7800X3D, MSI MEG Coreliquid S360, Kingston FURY Renegade RGB 32GB @ 6000 MHz, MSI RTX 3090, MSI MEG Ai1300P PCIE5
spajdr
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 14. bře 2004
Bydliště: Ostrava Poruba
Kontaktovat uživatele:

Re: -=World of Warcraft=-

Příspěvek od spajdr »

Ne, cekam na Classic verzi :-)
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“