-=World of Warcraft=-

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
hadas
Začátečník
Začátečník
Registrován: 06. dub 2012

Re: -=World of Warcraft=-

Příspěvek od hadas »

caute nevite proc mam ve wow propady fps? mam kolem 90fps kazdych par vterin mam propad na 40 fps
vavron
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. led 2014
Bydliště: Brno

Re: -=World of Warcraft=-

Příspěvek od vavron »

Procesor, grafika, disk? Neznáme tvou konfiguraci ani nastavení detailů, bez toho ti nemáme jak pomoci. :wink:

Jinak, po cca 20 hodinách jsem se dostal na lvl 120 se svým shadow priestem. Trvalo to dlouho, užíval jsem si a objevoval krásy nových kontinentů. A musím tvůrce pochválit, u Hordy zejména za Zuldazar a Nazmir, vážně pěkné lokace. Postupně projedu všechny questy v Zuldazaru a začnu plnit achievement na získání lítání v nových lokacích. A až pak levlovat ostatní postavy. Takže jo, s mým tempem mám do Vánoc co dělat :lol:
Naposledy upravil(a) vavron dne pon 20. srp 2018, 16:30, celkem upraveno 1 x.
PC:MSI VELOX 100P AIRFLOW, B650 TOMAHAWK WIFI, 7800X3D, MSI MEG Coreliquid S360, Kingston FURY Renegade RGB 32GB @ 6000 MHz, MSI RTX 3090, MSI MEG Ai1300P PCIE5
smht
Začátečník
Začátečník
Registrován: 02. pro 2013

Re: -=World of Warcraft=-

Příspěvek od smht »

To lietanie je pekna somarina.Osobny nazor.Nuti ma to robit nieco co nechcem,ale kedze chcem lietanie tak musim.Mohli to dat opet na kupu a hotovo
Drillo
Začátečník
Začátečník
Registrován: 14. lis 2009

Re: -=World of Warcraft=-

Příspěvek od Drillo »

Aaa už jsem se bál že, budu muset zakládat novej topic na téma FPS a nakonec jsem našel ten konkretní co jsem hledal.

Ahoj všem,
mám menší problém s Wowkem a zde se určitě najde někdo kdo by mi s tím dokázal poradit pac už jsem prolezl vše možné na youtube a nějak nic nepomohlo.

Mám sestavu viz. dole pod čarou. Wowko je na hrané na SSdéčku.
Pokud jen dělám Q, WQ, M+ vše je ok, FPS okolo 70-120.
Můj problém nastává v raidu kdy je nás tam více. To mi prostě padaj FPSka na 20 i méně.
Je mi jasné že intel by na WOwko byl lepší nechci tu rozpoutat válku na téma AMD vs. Intel.

Nicméně s touto konfigurací lidi raidujou 70fps pořád max. jim to padá na 50. Nevím kde je problém mám poslední aktualizaci ovladačů, na pozadí nemám puštěné žádné aplikace stahování.
Detaily do raidu mám stažené.
https://ctrlv.cz/JJXN
https://ctrlv.cz/6NVm
https://www.youtube.com/watch?v=Irc_9Ixn9Lg&t=97s tady je týpek co má teda 1700x přetočenou na 3,9Ghz a jen 1050TI grafiku, ale pod 40fps mu to nepadne ani na Heyle kde bylo dost bordelu na zemi.
AMD Ryzen 7 1700 Wraith Spire 95W cooler/ MSI Radeon RX 480 GAMING X 8G/ GIGABYTE AB350-Gaming 3/ Corsair Vengeance LPX Red 16GB (2x8GB) DDR4 3200/ Crucial MX300 - 275GB/ Crucial MX300 - 128GB/ Seagate BarraCuda - 2TB/ Seasonic S12II-620 620W/ NZXT S340 Elite, okno, matná černo/červená
Vesel
Začátečník
Začátečník
Registrován: 07. led 2012

Re: -=World of Warcraft=-

Příspěvek od Vesel »

Btw co to je za ui docela vypada k svetu :)
Jinak wow neni ani tak o graficke karte jako spise o sile cpu na jadre
vavron
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. led 2014
Bydliště: Brno

Re: -=World of Warcraft=-

Příspěvek od vavron »

WoWko je už hodně stará hra, která umí využít jedno, maximálně 2 jádra a nejvíce těží z vysoké frekvence. Poslední datadisk BfA trochu navýšil požadavky a prý s ním optimalizovali na ícejádrové procesory, ale pořád je na WoW lepší mít CPU s vysokým výkonem na 2 jádra a slabší GPU než 6+ jádro a nejvýkonnější grafiku. Takže dokud svůj procesor nepřetaktuješ, bude ti to v těžkých scénách padat dolů. Mě to na max nastavení a QHD rozlišení taky padá ze 110-144 (limit) na nějakých 45 při nejnáročnějších scénách, a to mám procák přetočený na 4,2 GHz... :(

Vesel - těch modifikací UI je teď taková hromada, až z toho oči přechází a já osobně radši zůstal u klasiky :lol:
PC:MSI VELOX 100P AIRFLOW, B650 TOMAHAWK WIFI, 7800X3D, MSI MEG Coreliquid S360, Kingston FURY Renegade RGB 32GB @ 6000 MHz, MSI RTX 3090, MSI MEG Ai1300P PCIE5
Vesel
Začátečník
Začátečník
Registrován: 07. led 2012

Re: -=World of Warcraft=-

Příspěvek od Vesel »

Mam taky klasiku :D sle laboruju vim ze tech ui je hodne sle toto je takovy minimalisticky a ty ja rad
Drillo
Začátečník
Začátečník
Registrován: 14. lis 2009

Re: -=World of Warcraft=-

Příspěvek od Drillo »

No Wow jede na 4 jádrech již od Draneoru. Procesor mi to zatěžuje jen na max 50% tak já měl bez tak v plány ten procesor trošku popohnat jen loni na to ještě nebylo moc zajímavých chladičů takže ten základní co k tomu dávaj je na netaktovanej procesor dostačující a překvapivě i tichý.
Chtěl bych tam osadit https://www.czc.cz/scythe-scnj-5000-ninja-5/232527/ do mého casu se dobře vejde a měl by 4Ghz uchladit jak nic. Já jsem teda ještě stáhl poslední bios na desku a konečně na ní funguje xpm profil pro ramky tak uvidíme zda to taky krapet nepomůže.
Jinak UI mam klasiku v podání v Elvui na healbar mám Shadowunit frames k tomu DBm a nějaká ta weak aura. Nic drastického. Základní UI není špatné akorát mi přijde moc titěrně malé a když si ho vyscaluju tak mi to přijde divné.
AMD Ryzen 7 1700 Wraith Spire 95W cooler/ MSI Radeon RX 480 GAMING X 8G/ GIGABYTE AB350-Gaming 3/ Corsair Vengeance LPX Red 16GB (2x8GB) DDR4 3200/ Crucial MX300 - 275GB/ Crucial MX300 - 128GB/ Seagate BarraCuda - 2TB/ Seasonic S12II-620 620W/ NZXT S340 Elite, okno, matná černo/červená
Mac302
Začátečník
Začátečník
Registrován: 17. úno 2009

Re: -=World of Warcraft=-

Příspěvek od Mac302 »

No já to moc nezkoukám, ale BFA mi přijde o dost náročnější, než Legion. Legion jsem hrával na max. grafický nastavení přičemž BFA hraji na nastavení ,,7´´ (High) a při max. nastavení jsou snímky, hlavně např. v Zuldazaru fakt tragický. :-D (cca 30+-)
AMD Ryzen 7 7700X 4,5GHz @ 5,4GHz boost | Sapphire Radeon NITRO+ RX 6800 XT SE 16GB | ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING | 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | WD Black SN770 NVMe 1TB | Fractal Design ION+ 2 Platinum 860W | AiO Fractal Design Lumen S36 V2 | Fractal Design North TG Dark | SteelSeries Arctis 5 + Logitech G Pro Superlight + HyperX Alloy Elite RGB
Nerdis
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 07. čer 2011

Re: -=World of Warcraft=-

Příspěvek od Nerdis »

Drillo píše: Chtěl bych tam osadit https://www.czc.cz/scythe-scnj-5000-ninja-5/232527/ do mého casu se dobře vejde a měl by 4Ghz uchladit jak nic. Já jsem teda ještě stáhl poslední bios na desku a konečně na ní funguje xpm profil pro ramky tak uvidíme zda to taky krapet nepomůže.
Taky přemýšlím, že bych dal nějakej lepší chladič, s wraith spire mi to jde na 3.7. Ale někde jsem viděl benche, že https://www.czc.cz/noctua-nh-u12s-se-am4/208714/produkt vyšla v testech za ty peníze výrazně líp.
Vesel
Začátečník
Začátečník
Registrován: 07. led 2012

Re: -=World of Warcraft=-

Příspěvek od Vesel »

Me naopak prave projde ze bfa je lip optimalizovanej jak legion. V legionu me kesli vzdy v jednom dungu snimky na 20fps a to sem mel 8700k s 1080.... pak i lolace se pekne trhali kdyz sem letel tady to jedenkrasne i na plecce za 10tisic
Mac302
Začátečník
Začátečník
Registrován: 17. úno 2009

Re: -=World of Warcraft=-

Příspěvek od Mac302 »

Vesel píše:Me naopak prave projde ze bfa je lip optimalizovanej jak legion. V legionu me kesli vzdy v jednom dungu snimky na 20fps a to sem mel 8700k s 1080.... pak i lolace se pekne trhali kdyz sem letel tady to jedenkrasne i na plecce za 10tisic
To je zajimavý :-D Já se v BFA na max. nedostanu přes 30fps v plnějších lokacích. Ted to hraji na High (7) + 4x MSAA a všechny ty dodatkový graf. nastavení on a jede to pěkně.
AMD Ryzen 7 7700X 4,5GHz @ 5,4GHz boost | Sapphire Radeon NITRO+ RX 6800 XT SE 16GB | ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING | 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | WD Black SN770 NVMe 1TB | Fractal Design ION+ 2 Platinum 860W | AiO Fractal Design Lumen S36 V2 | Fractal Design North TG Dark | SteelSeries Arctis 5 + Logitech G Pro Superlight + HyperX Alloy Elite RGB
vavron
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. led 2014
Bydliště: Brno

Re: -=World of Warcraft=-

Příspěvek od vavron »

Návštěvníci BlizzConu a také ti, co si koupí Virtual ticket na BlizzCon, dostanou příležitost zahrát si demo WoW: Classic. Kromě toho je součástí ticketu monžost sledování komplet konference online i další in-game obsah pro Blizz hry. Tento rok do WoWka dostanete plášť a banner pro Alli/Hordu. Virtual ticket stojí 40 €. Za mě teda ku*va předražené a za to demo Classicu mi to nestojí.

Zdroj: Wowhead
PC:MSI VELOX 100P AIRFLOW, B650 TOMAHAWK WIFI, 7800X3D, MSI MEG Coreliquid S360, Kingston FURY Renegade RGB 32GB @ 6000 MHz, MSI RTX 3090, MSI MEG Ai1300P PCIE5
Mac302
Začátečník
Začátečník
Registrován: 17. úno 2009

Re: -=World of Warcraft=-

Příspěvek od Mac302 »

Odměna nic moc, kdyby tam byl alespoŇ mount s petem, to by byla jiná. :)
AMD Ryzen 7 7700X 4,5GHz @ 5,4GHz boost | Sapphire Radeon NITRO+ RX 6800 XT SE 16GB | ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING | 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | WD Black SN770 NVMe 1TB | Fractal Design ION+ 2 Platinum 860W | AiO Fractal Design Lumen S36 V2 | Fractal Design North TG Dark | SteelSeries Arctis 5 + Logitech G Pro Superlight + HyperX Alloy Elite RGB
vavron
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. led 2014
Bydliště: Brno

Re: -=World of Warcraft=-

Příspěvek od vavron »

Ano, na to nadávají všichni - odměna do WoWka prakticky k ničemu a cena o 10 € vyšší než minulý rok. Jasně, demo Classicu je velkým tahákem, ale je to jen časově omezené demo, nic co člověku zůstane v inventáři.
PC:MSI VELOX 100P AIRFLOW, B650 TOMAHAWK WIFI, 7800X3D, MSI MEG Coreliquid S360, Kingston FURY Renegade RGB 32GB @ 6000 MHz, MSI RTX 3090, MSI MEG Ai1300P PCIE5
killerek
Začátečník
Začátečník
Registrován: 09. pro 2003
Bydliště: Praha

Re: -=World of Warcraft=-

Příspěvek od killerek »

Tak necekane další datadisk :-) Tak nejak uz to stejne nemam s kym hrat a volny cas uz take davno není, co byval, takze by me stacilo to vydat knizne a pak si zkouknout videa.

https://youtu.be/s4gBChg6AII
HEAD
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. lis 2005
Bydliště: Usti n/L
Kontaktovat uživatele:

Re: -=World of Warcraft=-

Příspěvek od HEAD »

Ma to hoodne disliku.Meli spis udelat TBC klasiku. :-D
CPU-Ryzen 7800X3D, MB-MSI X670E Tomahawk, RAM-64GB 6600mhz CL32@6400mhz CL30, GPU-Sapphire 6800XT 16GB, ZDROJ-Seasonic GX 850W, Monitor-LG OLED C1 48"
killerek
Začátečník
Začátečník
Registrován: 09. pro 2003
Bydliště: Praha

Re: -=World of Warcraft=-

Příspěvek od killerek »

V prepratchi mají srazil max lvl na 50 a v datadisku budes expit na 60. To by mohlo snížit ty miliardova cisla, kdy se jim to zatím nejak moc nepovedlo.
Bouner
Začátečník
Začátečník
Registrován: 21. led 2014

Re: -=World of Warcraft=-

Příspěvek od Bouner »

Head: Disliky bych u blizzu momentálně nebral v potaz, jelikož většina bude kvůli #boycottblizzard či jak to je :D
TankGeorge
Začátečník
Začátečník
Registrován: 14. čer 2011

Re: -=World of Warcraft=-

Příspěvek od TankGeorge »

Možná fandové nejsou happy, jak se vyvinul BFA příběh a postava Sylvanas. Shadowlands asi bude vedle MoP další datadisk, který si nekoupím v den vydání. Už je to fakt stará hra a těžko zaujme. Rovněž cinematic není nic moc v porovnání s předchůdci. Nepředstavili jedinou zajímavou věc, která by mě zaujala, abych si to alespoň koupil, vyleveloval a proquestil zóny. Dost lidí přestalo hrát BFA, takže nemají momentum do dalšího datadisku. Já si třeba BFA koupil hlavně proto, že jsem hrál Legion s pauzama celou dobu. BFA jsem hrál 3 měsíce a pak akorát koukl na YT jak se vyvíjí příběh.
Ryzen 7800X3D + Kingston 2x32GB 6000/36 + RTX 4090 sociální Gainward + ROG B650E-E
LG OLED CX 55" + Fractal Design Define S2
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“