-=World of Warcraft=-

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
luke777
Začátečník
Začátečník
Registrován: 03. led 2007

Re: -=World of Warcraft=-

Příspěvek od luke777 »

Hraju druida tanka momentalne 105level a muzu rict ze pohodka,naberu 5mobu kazdej 500tisic hp a upizlam je v pohode.Vcera quest elitka 9milionu hp a v medovi s milionem hp a dmg cca 60k uplne vklidu pizlal.Ve vsem me orijde brutalni zjednuduseni v poctu mackani klaves.Nekona se klavirni koncert.
Butch
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 17. črc 2003
Bydliště: Praha

Re: -=World of Warcraft=-

Příspěvek od Butch »

Jo jo ja zkousel leveloval v kocce a nic moc. Dva mobove najednou max aby to bylo bezpecne.
S medou jich naberu kam az dosahnu a nejdou mi do evade :-D
Intel i7 3770K@4,2GHz(1,3V)+Coolink Corator DS, Asus Maximu​s IV GENE​-Z, ASUS Geforce GTX 1070 Strix 8GB, 16GB RAM Kingston, Samsung SSD 850 EVO 500GB+250GB, Samsung F3 1TB, WD RED 8TB, Fractal Arc Mini, Benq VW2420H, CM Silent Pro M2-720W, Logitech G502 proteus spectrum, Logitech Z-2300, Xbox ONE S gamepad, Logitech G11, Creative Sound Blaster X-Fi HD USB SBX, Lian-Li BZ-H06
Imram
Nováček
Nováček
Registrován: 25. črc 2009
Kontaktovat uživatele:

Re: -=World of Warcraft=-

Příspěvek od Imram »

Ahoj,
chci se zeptat, jak dobre umi hra vyuzit HW? Pro kolik jader CPU je optimalizovana? Jak je na tom podpora SLI/Crossfire? Kolik RAM si hra ukousne?

Diky :)
luke777
Začátečník
Začátečník
Registrován: 03. led 2007

Re: -=World of Warcraft=-

Příspěvek od luke777 »

Dr3x
Nováček
Nováček
Registrován: 23. zář 2016

Re: -=World of Warcraft=-

Příspěvek od Dr3x »

Čau lidi, wowko hraji cca 8 let na twinstaru... a teď chci zkusit offik poradíte mi realm s českou alickou komunitou ?
luke777
Začátečník
Začátečník
Registrován: 03. led 2007

Re: -=World of Warcraft=-

Příspěvek od luke777 »

drakthul tam je cechu mraky.
Svata_Oresky
Začátečník
Začátečník
Registrován: 18. zář 2011
Bydliště: Břeclav

Re: -=World of Warcraft=-

Příspěvek od Svata_Oresky »

Jestli na ten drakthul půjdeš, tak na hordu. Co jsem tam byl já u aliance, tak hordáků bylo víc v poměru cca 5:1 možná i víc.
CPU:AMD Ryzen 7 5800X3D + Be quiet! DARK ROCK PRO4 MB:ASUS ROG STRIX X570-F GAMING RAM:G.SKILL 32 GB DDR4 3600MHz CL16 TRIDENT Z GPU:ASUS DUAL GeForce RTX 4070 12 GB OC Zdroj:EVGA SuperNOVA G2 750W SDD:Samsung 870 EVO, M.2 250 GB + Samsung 860 EVO 1 TB HDD:WD -Blue EX 1 TB CASE:Phanteks Enthoo Primo Periferie: ASUS ROG STRIX Flare Cherry MX Red, CZ + Corsair Scimitar PRO RGB
Butch
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 17. črc 2003
Bydliště: Praha

Re: -=World of Warcraft=-

Příspěvek od Butch »

Na Drakthulu je mraky ceskych guild ktere berou nove lidi. Ostatni cizi hraci dle meho po shlednuti generalu radsi jdou jinam, takze se tento server jiz nekolik let prakticky profiluje jako CZ/SK.
Domluvis se tam Cesky vsude.

Nekdy je to na skodu, nekdy je to bonus. Je na kazdym kde chce hrat :-)
Intel i7 3770K@4,2GHz(1,3V)+Coolink Corator DS, Asus Maximu​s IV GENE​-Z, ASUS Geforce GTX 1070 Strix 8GB, 16GB RAM Kingston, Samsung SSD 850 EVO 500GB+250GB, Samsung F3 1TB, WD RED 8TB, Fractal Arc Mini, Benq VW2420H, CM Silent Pro M2-720W, Logitech G502 proteus spectrum, Logitech Z-2300, Xbox ONE S gamepad, Logitech G11, Creative Sound Blaster X-Fi HD USB SBX, Lian-Li BZ-H06
TankGeorge
Začátečník
Začátečník
Registrován: 14. čer 2011

Re: -=World of Warcraft=-

Příspěvek od TankGeorge »

Teď o víkendu jsem šel raid a HC Xavius down. Nemám moc odraidováno ani nahráno, ale definitivně to vypadá, že tenhle datáč je fakt povedený. Konkrétně raid se mi moc nelíbí a furt je to starý wowko, ale mraky věcí jsou prostě udělaný dobře, což se dlouho nepovedlo. Velkou roli hraje to, jestli máte "správnou class", protože hra nutí hodně se fixovat jen na jednu class a jeden spec.
Ryzen 7800X3D + Kingston 2x32GB 6000/36 + RTX 4090 sociální Gainward + ROG B650E-E
LG OLED CX 55" + Fractal Design Define S2
johhnymlatic
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 31. led 2013
Bydliště: Pardubice,Ústí nad Orlicí

Re: -=World of Warcraft=-

Příspěvek od johhnymlatic »

Začal jsem hrát 2.10. Expení enha shamana 100-110 zabralo max 12h času, takže pohoda. Questy a lokace mi přijdou daleko lepší než u WoD. Momentálně mám 845 ilvl a jsem trošku zaseklej, z heroic dungů už nic nepadá, normál mythic dungy prochozené mám, na mythic+/EM mě jen tak někdo nechce. A celkově bez guildy se blbě něco dál dělá, alespoň pro mě. Neví někdo o nějaké guildě (ne hardcore pve) co nabírá? Drak'thul-horda
PC - CPU: Intel i5-4690k 4,6GHz MB:ASUS B85-Pro Gamer GK:RX570 4gb RAM:8GB KIT 1333MHz PSU:Cooler Master G450M Case: Cooler Master Elite 311 Cooling System: SilentiumPC Zephyr 140, SilentiumPC Fera 2+Gelid GC03-EXTREME,1x 120mm random ventilátor.
NTB - MSI-ex623 - umřel :-(
luke777
Začátečník
Začátečník
Registrován: 03. led 2007

Re: -=World of Warcraft=-

Příspěvek od luke777 »

vcera sem sel mythic zaklad se svym druidem a rougovi padla lether veci 875 item level, vseci jsme hledeli jako puci.No ja kdyz koukam na mythic random tak se da jit normal ale i pozadavky na 86+ iitem level a bhuzel je to jen chozeni dokola a cekani co padne
johhnymlatic
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 31. led 2013
Bydliště: Pardubice,Ústí nad Orlicí

Re: -=World of Warcraft=-

Příspěvek od johhnymlatic »

luke777 píše:vcera sem sel mythic zaklad se svym druidem a rougovi padla lether veci 875 item level, vseci jsme hledeli jako puci.No ja kdyz koukam na mythic random tak se da jit normal ale i pozadavky na 86+ iitem level a bhuzel je to jen chozeni dokola a cekani co padne
Když má hold někdo štěstí tak to jde...já odešel normal mythic dungy vpodstatě všechny za jeden den a padla mi jen jedna 845ilvl věc . Do rozjetého vlaku se blbě nasedá no, teď už každej chce min ilvl 850 skoro na cokoliv.... A přijde mi to trošku úsměvné, když vemu vpotaz to, že Embody chodila mythic dungy se 790 ilvl (ano vím, je to hodně extrémní příklad).
PC - CPU: Intel i5-4690k 4,6GHz MB:ASUS B85-Pro Gamer GK:RX570 4gb RAM:8GB KIT 1333MHz PSU:Cooler Master G450M Case: Cooler Master Elite 311 Cooling System: SilentiumPC Zephyr 140, SilentiumPC Fera 2+Gelid GC03-EXTREME,1x 120mm random ventilátor.
NTB - MSI-ex623 - umřel :-(
killerek
Začátečník
Začátečník
Registrován: 09. pro 2003
Bydliště: Praha

Re: -=World of Warcraft=-

Příspěvek od killerek »

johhnymlatic: Napis mi nick do SZ a poslu ti invite. Sme guilda vesmes starsich a hrajem to na pohodu, dokonce tam mame i lidi z Pardubic :-)
spajdr
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 14. bře 2004
Bydliště: Ostrava Poruba
Kontaktovat uživatele:

Re: -=World of Warcraft=-

Příspěvek od spajdr »

Pekne je, ze obcas padne ilvl 820 vec, ale pokud je pak titanforged, tak muze mit level az 860 :D
Bohuzel, se to tak casto nestava, ale kdyz clovek dela world questy, ktere ukazuji ze predmet bude napr. 825+ tak casto je pak na misto modraka rovnou fialovy a ma trebas level 840+, chce to holt zkouset no.
Pro dobry prehled world questu hodne doporucuji si sosnout addon https://mods.curse.com/addons/wow/world-quests-list
Mimochodem dodelam jsem class quest pro DH a i kdyz je to lepsi o kousek nez predtim, tak porad me to hrani DHcka nebavi ale rozjizdet jiny se mi moc nechce :sad:
TankGeorge
Začátečník
Začátečník
Registrován: 14. čer 2011

Re: -=World of Warcraft=-

Příspěvek od TankGeorge »

Mythic jsem nešel ani jeden. Nemám moc času hrát a warlocky nikdo nikam nechce. Strávil jsem už tak dobrý 2h marným spamováním a žádostmi o groupu. Ani na normal pug EN jsem se ještě nedostal. Přitom mám zabité HC a v guildě v pohodě držím krok. Demon lock je jedno z nejvíc OP DPS, ale podle filozofů z czechthullu je prostě lock špatne :roll:
Ryzen 7800X3D + Kingston 2x32GB 6000/36 + RTX 4090 sociální Gainward + ROG B650E-E
LG OLED CX 55" + Fractal Design Define S2
riXo
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 24. bře 2007
Bydliště: Bratislava

Re: -=World of Warcraft=-

Příspěvek od riXo »

Vsetci hrate na drakthule? Rozmyslam, ze tam urobim postavu, ale z minulosti som pocul celkom zle ohlasy, hlavne na komunitu.

Teraz sa mi obe postavy zasekli na ilvl 845. Na huntrovi som ani raz nebol mythic, vsetko zamietnute samozrejme :-D DK ako tank by mozno aj zobrali, ale zatial sa mi do toho moc nechce..
SFF1 - Ryzen 9 5900X@4.5GHz@1.1V + NH-U12A, MSI B550i, 32GB 3600MHz CL16, MSI 3080Ti, 2TB NVMe, 4TB SSD, 3TB HDD, Corsair SF750, NR200P, LG 27GL850 + EIZO EV2750 + LG C1 55, Onkyo A-9010, Quadral SM120 II
SFF2 - Ryzen 7 2700, MSI GTX970, Raijintek OPHION EVO SFF3 - Intel i7 8700k, MSI RTX2080, Dan A4 SFX v4.1
luke777
Začátečník
Začátečník
Registrován: 03. led 2007

Re: -=World of Warcraft=-

Příspěvek od luke777 »

spajdr píše:Pekne je, ze obcas padne ilvl 820 vec, ale pokud je pak titanforged, tak muze mit level az 860 :D
Bohuzel, se to tak casto nestava, ale kdyz clovek dela world questy, ktere ukazuji ze predmet bude napr. 825+ tak casto je pak na misto modraka rovnou fialovy a ma trebas level 840+, chce to holt zkouset no.
Pro dobry prehled world questu hodne doporucuji si sosnout addon https://mods.curse.com/addons/wow/world-quests-list
Mimochodem dodelam jsem class quest pro DH a i kdyz je to lepsi o kousek nez predtim, tak porad me to hrani DHcka nebavi ale rozjizdet jiny se mi moc nechce :sad:
Max co sem videl bylo mythic normal item level 875
Svata_Oresky
Začátečník
Začátečník
Registrován: 18. zář 2011
Bydliště: Břeclav

Re: -=World of Warcraft=-

Příspěvek od Svata_Oresky »

Mám takový dojem, že je z toho druhé diablo. Chodit furt dokola a mlátit a doufat, že jednou za 10 let padne něco slušného.
CPU:AMD Ryzen 7 5800X3D + Be quiet! DARK ROCK PRO4 MB:ASUS ROG STRIX X570-F GAMING RAM:G.SKILL 32 GB DDR4 3600MHz CL16 TRIDENT Z GPU:ASUS DUAL GeForce RTX 4070 12 GB OC Zdroj:EVGA SuperNOVA G2 750W SDD:Samsung 870 EVO, M.2 250 GB + Samsung 860 EVO 1 TB HDD:WD -Blue EX 1 TB CASE:Phanteks Enthoo Primo Periferie: ASUS ROG STRIX Flare Cherry MX Red, CZ + Corsair Scimitar PRO RGB
luke777
Začátečník
Začátečník
Registrován: 03. led 2007

Re: -=World of Warcraft=-

Příspěvek od luke777 »

Svata_Oresky píše:Mám takový dojem, že je z toho druhé diablo. Chodit furt dokola a mlátit a doufat, že jednou za 10 let padne něco slušného.
Ehm o tom cele wow je. Vyjde datac a vsechhny tvoje legendarky epicky vyhodis za zelenky a jedes na novo.Proto se svym druidem chodim na pohodu nikam se necpu protoze vim ze to stejne nema cenu hrotit do legendarek atd.Bonus legionu sou world questy coz je zajimava idea, dale jedna legendarka kterou si vylepsujes.Co obslehli z diabla je mythic obtiznost +1 az donekonecna.Proto se ty raidy uvolnuji postupnr z datacem protoze by to ti top silenci uz meli hotovo uz ted a nemeli co delat.
TankGeorge
Začátečník
Začátečník
Registrován: 14. čer 2011

Re: -=World of Warcraft=-

Příspěvek od TankGeorge »

Tyhle RNG změny mi přijdou dobrý a warforged itemy byly i v předchozím datáči. Když chodíš bosse, ze kterýho už ti popadaly itemy, tak furt je šance na warforged/titanforged. Mythic+ je docela úlet, protože 24/7 pacienti na tom vyfarmili neskutečný equip a pak ten raid dali hned první den po odemčení :D Akorát random legendary dropy jsou docela opruz, když ten item dělá zásadní rozdíl.
Ryzen 7800X3D + Kingston 2x32GB 6000/36 + RTX 4090 sociální Gainward + ROG B650E-E
LG OLED CX 55" + Fractal Design Define S2
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“