Blade of Darkness

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
jaytech
Nováček
Nováček
Registrován: 23. zář 2019

Blade of Darkness

Příspěvek od jaytech »

ahoj,

je tu někdo kdo pamatuje hru Blade of Darkness? na dnešní dobu by asi každý mavnul rukou, ale tehdy se jednalo o neuvěřitelnou pecku, která mne i kamarády dokázala doslova pohltit a poskytla nespočet hodin super zábavy. Hra je poměrně obtížná a na tehdejší dobu dosti rozsáhlá. Asi si můžu nechat zdát o nějakém remasteru, je to škoda, hra to byla dle mého opravdu skvělá.
rbclass
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 20. úno 2008

Re: Blade of Darkness

Příspěvek od rbclass »

Pamatam. Paradna hra. :)
Paul
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Re: Blade of Darkness

Příspěvek od Paul »

7 let zpátky jsem jí dohrál když konečně vyšla na GOGu.
Tady je nějaký video co jsem tehdy nahrál

https://www.youtube.com/watch?v=eDNmNjXmhKs
Ryzen 5800X3D, Gigabyte Aorus X470 Gaming, 2*8GB FlareX@3200, nVidia RTX 3080Ti, 500GB SSD Evo 970, 2TB Crucial MX500, 120GB M4 SSD, 2 * Samsung F1 1TB SATAII, A4-Tech A7, Panasonic ST50 55" Plasma, NEC 24WMGX3 24", Win10 64bit Home, Steam Deck

If you have been voting for politicians who promise to give you goodies at someone else's expense, then you have no right to complain when they take your money and give it to someone else, including themselves.
jaytech
Nováček
Nováček
Registrován: 23. zář 2019

Re: Blade of Darkness

Příspěvek od jaytech »

tak super, jsem rád, že se semtam někdo najde kdo pamatuje :)..mám dojem, že sjem až na konci hry správně pochopil ty speciální vlastnosti zbraní, pak mi hra přišla o dost snažší :)
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“