Zaklínač 3 - Technická stránka hry

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
rbclass
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 20. úno 2008

Re: Zaklínač 3 - Technická stránka hry

Příspěvek od rbclass »

je to mod co linkol uz Head..ten mam a nestabilne sa to nezda byt..problem to ale neriesi

kaslem na to..nie je to problem
HEAD
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. lis 2005
Bydliště: Usti n/L
Kontaktovat uživatele:

Re: Zaklínač 3 - Technická stránka hry

Příspěvek od HEAD »

CPU-Ryzen 7800X3D, MB-MSI X670E Tomahawk, RAM-64GB 6600mhz CL32@6400mhz CL30, GPU-RTX 4080Super 16GB, ZDROJ-Seasonic GX 850W, Monitor-LG OLED C1 48"
AllowedCry
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 21. kvě 2011
Bydliště: Praha

Re: Zaklínač 3 - Technická stránka hry

Příspěvek od AllowedCry »

Mi přijde, jako by snad porovnávali medium textury, každopádně to určitě vyzkouším, hodlám brzo znovu rozehrát.
Ryzen 5700X @ PBO+200 || GB B450 GX || 32GB @ 3600Mhz cl16 || XFX RX7900 XT @ 2.8Ghz/21Ghz -25mV || SSD 1.25TB || HDD 3TB || Fractal R5 + Corsair HX850 || [4K] Philips 288E2A @ 60hz + Philips 48OLED707 @ 120hz.
HEAD
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. lis 2005
Bydliště: Usti n/L
Kontaktovat uživatele:

Re: Zaklínač 3 - Technická stránka hry

Příspěvek od HEAD »

Tady je jeste porovnani modu na nasvetleni.
https://www.youtube.com/watch?v=ezGf4etIbos
CPU-Ryzen 7800X3D, MB-MSI X670E Tomahawk, RAM-64GB 6600mhz CL32@6400mhz CL30, GPU-RTX 4080Super 16GB, ZDROJ-Seasonic GX 850W, Monitor-LG OLED C1 48"
elcrys
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 29. srp 2006

Re: Zaklínač 3 - Technická stránka hry

Příspěvek od elcrys »

Chystám se rozehrát poprvé a jediný mod, co mě zaujal, je zmíněný HD Reworked Project. Jde mi o co nejmenší zasahování do systému hry jako takové, šlo by mi pouze o grafické vylepšení ve stylu "mám tady hnusnou texturu, tak jí nahradím pěknou", což ten mod slibuje při zachování originálního grafického vyznění. Co jsem viděl obrázky, tak to vypadá dobře.

Ale zase nepotřebuji měnit nasvícení dalším modováním, to mi přijde jako záležitost individuálního vkusu a už za čárou z hlediska zachování originálního vyznění. Doporučili byste tenhle mod pro prvopařbu? Nebo je tady ještě nějaký mod, který decentním způsobem vylepšuje grafiku a neobejdu se bez něj? Ještě jsem třeba našel navýšení LODu pro tváře postav: https://www.nexusmods.com/witcher3/mods/1024
Still.Lord
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. črc 2007
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zaklínač 3 - Technická stránka hry

Příspěvek od Still.Lord »

Phoenix Lighting Mod... jednoznačně + další doporučené mody k PLM, jako lepší mraky atd...
https://www.nexusmods.com/witcher3/mods/3170 :wink:
elcrys
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 29. srp 2006

Re: Zaklínač 3 - Technická stránka hry

Příspěvek od elcrys »

Začal jsem konzervativně:

The Witcher 3 HD Reworked Project
No Dirty Lens Effect
Remove Screen Water Droplets Effect

Prošel jsem si tweaking guide, povypínal většinu postprocessing efektů (snad jen vyjma Light Shafts, Bloom a HBAO+) a celkem se na to dá dívat.

Co mě ale točí, je absence kloudného AA. To, co je ve hře, je výsměch a DSR to taky zrovna nevytrhlo. Nastavit 4x DSR s vypnutým smoothingem si vzhledem k rozlišení monitoru 2560x1440 a GTX 1070 nemůžu dovolit a ostatní nastavení dost mažou. Teď zkouším SMAA, což je takový kompromis, ale pořád to není ono. No, naštěstí ta hra moc na aliasing netrpí.
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“