Battlefield 1

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
Riku
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 01. zář 2005

Re: Battlefield 1

Příspěvek od Riku »

Já teda mám obyč 60hz a každou hru jsem v top3 :D
PS5 | LG OLED CX55
rbclass
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 20. úno 2008

Re: Battlefield 1

Příspěvek od rbclass »

nikto ste mi neodpovedali..alebo to nebola ironia ?
Naposledy upravil(a) rbclass dne ned 4. bře 2018, 02:09, celkem upraveno 1 x.
Sobo
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 28. črc 2007
Bydliště: Bolatice

Re: Battlefield 1

Příspěvek od Sobo »

Odpoved jsi dostal docela jasne. Ze nerozumis psanemu textu, to uz je tvuj problem.

btw: nastuduj si rozdil mezi ironii a sarkasmem.
So, Lone Star, now you see that the Evil will always triumph, because Good is dumb! - Lord Dark Helmet @ Spaceballs
python.p
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. úno 2010
Kontaktovat uživatele:

Re: Battlefield 1

Příspěvek od python.p »

Dobrý panel je +, ale lepšího hráče to z tebe neudělá.
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...
Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Můj web: Delid.cz
Zofrenko
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 06. črc 2016
Bydliště: Humenné

Re: Battlefield 1

Příspěvek od Zofrenko »

ja hram na 50 palcovej telke, a žiadne 144hz nepotrebujem . ani 1ms odozva stači mi 18 ms :mrgreen: a kto tvrdi ,že je to treba nech sa pači, akurat ,že je to silno subjektivny nazor

Obrázek


Obrázek

Racecar niekedy môžme zahrať, chcem vidiet to 240hz kralovanie :lol:
rbclass
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 20. úno 2008

Re: Battlefield 1

Příspěvek od rbclass »

Sobo píše:Odpoved jsi dostal docela jasne. Ze nerozumis psanemu textu, to uz je tvuj problem.

btw: nastuduj si rozdil mezi ironii a sarkasmem.
neodpovedali....hlavne tento tvoj prisapevok..obsah nula..mozes byt hrdy na seba

no nic,uz som si nasiel relevantne data od niekoho kto sa tomu vyzna a rychlejsi monitor nepomaha aby si bol lepsi v hre..akurat sa na to lepsie diva a cloveka to viac bavi
python.p
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. úno 2010
Kontaktovat uživatele:

Re: Battlefield 1

Příspěvek od python.p »

S tím sice nesouhlasím, ale prosím.
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...
Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Můj web: Delid.cz
tatka.troy
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. úno 2009
Bydliště: Pardubický kraj

Re: Battlefield 1

Příspěvek od tatka.troy »

65hz monitor, myš za 250 kč a klávesnice za 120 kč a jsem vždy v top5 a ping cca 30ms :-D tak nevim. Je to o tom jak to člověk hraje.
s Intelem na věčné časy
Atapi
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. dub 2007
Bydliště: Jihlava

Re: Battlefield 1

Příspěvek od Atapi »

rbclass píše: neodpovedali....hlavne tento tvoj prisapevok..obsah nula..mozes byt hrdy na seba
A tohle je co, odpověď padla hned na minulý straně, tam je všechno co je třeba vědět, pod to se můžu leda podepsat taky, rychlej monitor ti skill nepřidá, ale pokud to dokážeš využít (teda už bys měl bejt i na 60 Hz monitoru docela dobrej), tak ti to může pomoct, stejně jako kvalitní myš, klávesnice, sluchátka a podobně.
Sobo píše:Od te doby, co jsem upgradoval na 165Hz monitor, uz jsou pro me FPS strilecky na 60Hz v podstate nehratelne. Nicmene zduraznuju, ze lepsi monitor je jenom pomucka, podobne jako lepsi mys apod. Pokud ses krivej, budes krivej i na rychlem monitoru - nemysli si, ze to z tebe udela kdovi co...

btw: tem 240Hz srackam se uplne vyhni, to je nejhnusnejsi 1080p TN trash, jeste k tomu predrazeny jak hovadu, navic hrat BF1 na 240 FPS - hodne stesti.

Idealne fakt vzit PG279Q, pripadne varianty od ViewSonicu, Aceru, Agonu (maji vsechny stejny panel). Tzn. 1440p, 165Hz, IPS, G-Sync (ULMB) - stale to nejlepsi, co se da na hry realne koupit. Ultrawidy jsou ok na immersion, ale ciste na vykonu ztraci (a ty verze s VA jsou tfuj...).
Obrázek
python.p
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. úno 2010
Kontaktovat uživatele:

Re: Battlefield 1

Příspěvek od python.p »

python.p píše:Dobrý panel je +, ale lepšího hráče to z tebe neudělá.
A přeci jenom je to matematika. Pokud jsem schopný nakrmit 240Hz což u BF1 na FHD není dnes moc velký problém, tak je snad jasný, že když uvidím pohyb 4x lépe vykreslený, tak mám malou výhodu.

Pokud na mi cíl skočí o 40 pixelů na jednou a nebo 4x po 10 je přeci snad jasný co je lepší ne?

Nicméně platí. Jsem LAMA tak mě ani milion FPS nezachrání, jsem super hráč, stačí mi i třeba i 60FPS. Například když tu byla doba CoD:MW2 tak mě pravidelně porážel kamarád kterej měl 20 až 30 FPS, bo to hrál na notesu, ale měl to prostě v rukách.

Aneb, dobrej letec zalýtá i na vratech....
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...
Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Můj web: Delid.cz
Sobo
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 28. črc 2007
Bydliště: Bolatice

Re: Battlefield 1

Příspěvek od Sobo »

python.p píše:Pokud na mi cíl skočí o 40 pixelů na jednou a nebo 4x po 10 je přeci snad jasný co je lepší ne?
Ano, technicky uvazujes spravne, ale je potreba vzit v uhahu lidsky faktor. 60FPS znamena, ze oko dostane novy frame kazdych ~17ms, coz je ve vysledku stale dost rychle. Vlastne je to tak rychle, ze drtive vetsine hracu to naprosto staci k tomu, aby dokazali vyvinout svuj maximalni potencial - monitor s vetsi obnovovaci frekvenci uz jim vykon nezlepsi. Pak je tady radove mene 'obdarenych' jedincu, kteri dokazou reagovat tak rychle, ze i ta 17ms prodleva je pro ne moc a dokazou pridane snimky vyuzit napr. k vetsi presnosti, anebo rychlejsim reakcim (treba postavu vybihajici zpoza rohu uvidis o par milisekund drive - vetsina lidi ma reakce na takove urovni, ze to pro ne neznamena zadny rozdil, ale urcite to neplati pro vsechny).

Takze technicky mas pravdu - rychly monitor zobrazi za stejnou jednotku casu vice informaci, ktere muze hrac vyuzit ke svemu prospechu, ale velkou otazkou je, zdali je toho ten konkretni jedinec opravdu schopen.

Obecne bych rekl, ze 120+Hz monitory prinesou pozitivni vysledky jen u maleho mnozstvi hracu, vetsina si to kupuje hlavne kvuli prozitku ze hry, ktery je opravdu vyrazne lepsi.
So, Lone Star, now you see that the Evil will always triumph, because Good is dumb! - Lord Dark Helmet @ Spaceballs
python.p
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. úno 2010
Kontaktovat uživatele:

Re: Battlefield 1

Příspěvek od python.p »

Já jsem asi obdařen, páč poznám i rozdíl mezi 60 a 75hz. A jak říkám, nejsem žádný extra hráč, ale od doby co mám 144hz monitor mám mnohem lepší K/D ratio. Takže může to být náhoda a nebo to k něčemu je.

Ohledně reakcí, ty mi měřili, mám je nadprůměrné, ale o kolik a konkrétní čísla si už nepamatuji.
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...
Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Můj web: Delid.cz
Atapi
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. dub 2007
Bydliště: Jihlava

Re: Battlefield 1

Příspěvek od Atapi »

Já když hrál ještě hodně CS GO a párkrát jsem to měril, tak mi vycházelo 180-190 ms (reálně bez "ukliknutí") na humanbenchmark, to už je nějakejch 10% nebo víc, když počítám 60 Hz panel s horší odezvou a proti tomu 144 Hz nebo lepší a 1 ms monitor. Dneska bez tréninku to mám na 240, monitor mám furt stejnej (Dell 2209WA 75 Hz). :D
Obrázek
python.p
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. úno 2010
Kontaktovat uživatele:

Re: Battlefield 1

Příspěvek od python.p »

Když už jsme teda OT. Tak teď z fleku 200ms. A to jsem docela utahanej a bez kávy.. :D
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...
Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Můj web: Delid.cz
Riku
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 01. zář 2005

Re: Battlefield 1

Příspěvek od Riku »

223 ms average :| :D
PS5 | LG OLED CX55
Zofrenko
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 06. črc 2016
Bydliště: Humenné

Re: Battlefield 1

Příspěvek od Zofrenko »

u mŇa na telke teda 209ms , no nemyslim si ,že to je ukazovateľ neakeho skillu alebo niečo podobne :D , jedna vec je reakcia a druha vec citlivost v ruke ako dokaže človek tú reakciu využit a zamieriť.. klikať vie aj opica :lol:
Atapi
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. dub 2007
Bydliště: Jihlava

Re: Battlefield 1

Příspěvek od Atapi »

zofredeSVK píše:u mŇa na telke teda 209ms , no nemyslim si ,že to je ukazovateľ neakeho skillu alebo niečo podobne :D , jedna vec je reakcia a druha vec citlivost v ruke ako dokaže človek tú reakciu využit a zamieriť.. klikať vie aj opica :lol:
O skillu se taky nějak nebavíme, ale je vidět v těch rozdílech že dobrej monitor by tě dostal na úroveň někoho s lepší reakcí než máš ty a nedej bože po tréninku, to bys měl asi ez pod těch 180 co jsem psal já. U random BF to je tak nějak jedno no, to tady asi nikdo netryhardí na pro úrovni (jde to vůbec? :D), ale u compet. her je to už důležitý.
Když už tady řešíme ty milisekundy, jak jsou na tom tyhle dnešní monitory s celkovým input lagem, ten ips dell co mám já jsem si vybral protože na něm naměřili dost solidní odezvu, při porovnání oproti crt asi 9 ms.
Obrázek
rbclass
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 20. úno 2008

Re: Battlefield 1

Příspěvek od rbclass »

to tu furt riesite ? :?
MonsterMX
Začátečník
Začátečník
Registrován: 29. kvě 2010
Bydliště: Považská Bystrica

Re: Battlefield 1

Příspěvek od MonsterMX »

Tak ono monitor ti sam o sebe skill nezlepší, ale ked si dobry hráč tak vyťažíš zo skillu maximum a mierne ti ešte zlepší hru, hlavne face to face súboje na blízko má človek ovela večšiu výhodu lebo skôr zareaguje, v podstate ked hram nejake mapy na blizko ako Argonne tak je to čisto one man show ale podobne čisla som daval aj na 60Hz ale 144 je to samozrejme ešte lepšie, inak Zofre dlho sme nehrali :D

https://imgur.com/a/JyqZN
https://imgur.com/a/lpVYH
Zofrenko
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 06. črc 2016
Bydliště: Humenné

Re: Battlefield 1

Příspěvek od Zofrenko »

jo poslednu dobu hrávam Escape from tarkov, a rainbow six . ak battlefield tak to dame s mladou 2 -3 mapy a stači :D už sa začinam pripravovat na nove BF :)
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“