Surviving Mars

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
huhla
Začátečník
Začátečník
Registrován: 30. říj 2009

Surviving Mars

Příspěvek od huhla »

huhla
Začátečník
Začátečník
Registrován: 30. říj 2009

Re: Surviving Mars

Příspěvek od huhla »

hrajete to někdo? mám dotaz dlouhodobější hráče:
Breakthrough techs jsou ultimátní technologie, které podle popisku mohou mít obrovský vliv, ale nevím jak je odemknout.
Nevíte jestli stále platí tohle https://survivingmars.paradoxwikis.com/Breakthrough ?
Jde mi o to, že mám cca 300 kolonistů, oskenovanou cca půlku mapy (anomálie prozkoumávám hned po objevení) s milestones jsem cca na třetině a mám jediný breakthrough tech (u kterého si navíc nepamatuju při jaké příležitosti jsem ho dostal).
Je to běžný stav? nebo nějaký tip (bez cheatů/modů) jak si odemknout další?

Všechny posty o breakthrough co jsem našel jsou tak půl roku staré a řeší jen jejich náhodnost a ne počet. Dál už jsem jen narazil na zmínky o nějakém y posledních patchů co je měl breakthrougs překopat, ale bez detailů
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Surviving Mars

Příspěvek od Alfajk »

hra me moc neuchvatila, celkove je hrozne "mělká" a copypaste "center" základny v dómech me moc nebavil, kdyz jsem to hral, tak byly breakthrough nahodny + pevne urceny podle vybranyho sponzora na zacatku hry, dalsi nijak odemknout nesly

vic me bavil Aven Colony, nez surviving mars
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
luke777
Začátečník
Začátečník
Registrován: 03. led 2007

Re: Surviving Mars

Příspěvek od luke777 »

Presne me stacil uvod do hry kdy hromadu veci museli dodelat modama.Hru nevyvijel paradox a je to znat.
Zkousel kdyz to bylo zdarma na steamu a slatanina.
huhla
Začátečník
Začátečník
Registrován: 30. říj 2009

Re: Surviving Mars

Příspěvek od huhla »

tak odpovím si sám - stačilo pokračovat ve hraní a pomaličku se mi začali objevovat další breakthrougs

jinak já to taky zkoušel když to bylo o víkendu zadarmo na steamu a přestože pocity byly rozporuplné, tak nakonec převážily ty kladné. Ano není žádný zázrak a nestrávím u toho stovky hodin, ale ty 2-3 základny si časem postavím, takže za těch cca 20 eur je to ok
mlrs
Začátečník
Začátečník
Registrován: 11. kvě 2006
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Surviving Mars

Příspěvek od mlrs »

taky jsem zkousel zadara na steamu o vikendu a koupil bych to tak za 5 ecek mozna, na vic penez se mi to nepozdava... To uz spis to zminene Aven Colony, kdyz bych nevedel, co s volnym casem :)
Ryzen 5 5600 + Wraith Prism RGB, RTX 3070 EAGLE 8G, ASUS PRIME X470-PRO, Patriot Viper 4 32GB DDR4 3000Mhz, 2,25TB SSD, 1TB HDD, Seasonic Focus GX 650, Xigmatek Asgard, Dell U3023E
PC2: Intel NUC 11 Performance Lite, Core i5-1135G7, Iris Xe, 32GB RAM DDR4 3200MHz, 1TB Samsung 970 EVO PLUS + Xbox Series X
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“