Total War Warhammer

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: Total War Warhammer

Příspěvek od Hladis »

This is an AMD title and the benchmark does enforce MLAA as MSAA is mysteriously missing. And yes, MLAA is better suited for AMD cards, it's the reality anno 2016 I'm afraid.
Procpak tam asi zahadne MSAA chybi...... Dal je tam zvlastni chovani CPU bottlenecku s poznámkou
But this really where DX12 should help out ?
a chce to porovnat s DX11. Mají se vykaslat na ten blbej benchmark a mají vzit nejaky scenar primo ze hry a ten otestovat, vcetene porovnani s DX11. Třeba benchmark v Rome 2 ukazoval kraviny a vůbec to neodpovídalo chodu ve hre samotny.
Obrázek
dastysm
Nováček
Nováček
Registrován: 17. dub 2015

Re: Total War Warhammer

Příspěvek od dastysm »

čau,
chtěl jsem se zeptat který díl Total War by jste doporučili někomu, kdo Total war nikdy nehrál.
Chtěl bych si to zahrát hlavně kvůli bitvám. Jak proti PC, tak multiplayer. třeba warhammer se mi líbí, ale kvůli ceně bych asi sáhl po nějakém předchozím díle. Který by jste doporučili ?
Koukal jsem, že třeba Attila se dá na steam koupit za 300,-
Díky
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: Total War Warhammer

Příspěvek od Hladis »

Ja mam nejradeji Medieval 2. Je sice uz starsi, ale bavil me nejvic.
Obrázek
Broxik
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. led 2010

Re: Total War Warhammer

Příspěvek od Broxik »

Hele pokud si to chces fakt uzit a mas na parku grafiku sahni po tech nejstarsichh. Rome I, tady zmineny mediaval 2, napoleon. Hodne si lide pochvalovali shoguna 2. ALe me ta temtaika neni az tak blizka takze nemam osobni zkusenost.
Okurek!

Kód: Vybrat vše

U toho se nedá honit, kdyby si aspoň sundaly ty nitě z řiti.
chronograph
[/size]
sierpe
Začátečník
Začátečník
Registrován: 10. pro 2010
Kontaktovat uživatele:

Re: Total War Warhammer

Příspěvek od sierpe »

No já bych zas doporučil už dobře vyladěný Rome II nebo Atillu (který je náročnější) ale zas má nové mechanismy jako kočovné kmeny a vylepšený obléhání který hře dávají šmrnc...
CPU: Intel Core i7-9700K / NOCTUA NH-D15S + NF-S12A PWM, MOTHERBOARD: ASUS ROG Maximus XI Hero, GPU: ASUS ROG Strix GeForce RTX 3080 Ti O12G, RAM: Kingston HyperX Predator 16GB DDR4 3333MHz, SSD: M.2 Samsung 970 EVO PLUS 500gb, Samsung SSD 850 EVO 1TB, HDD: WD Black 1TB, 3x WD Blue 4TB, POWER: Corsair RM850x, CASE: FRACTAL DESIGN Define 7 - XL / 6x NOCTUA NF-A14 PWM upgrade, MOUSE: Logitech G700s, AUDIO: Logitech Z323 2.1, HEADSET: Logitech G633 Artemis Spectrum 7.1, KEYBOARD: Logitech G910 Orion Spectrum, GAMING: 2x Microsoft XBOX ONE Controller, IPS: ASUS ProArt PA329C / ASUS ROG Strix XG349C
dastysm
Nováček
Nováček
Registrován: 17. dub 2015

Re: Total War Warhammer

Příspěvek od dastysm »

Díky za rady, já se rozmýšlím mezi Attilou a Napoleonem. Chtěl bych hlavně hrát multiplayer. Každopádně bitvy jsou tam fakt epické :) možná koupím oboje, ono nějakých 120 za Napoleona není moc :)
Krteq
Čestný člen
Čestný člen
Registrován: 22. dub 2005
Bydliště: Brno

Re: Total War Warhammer

Příspěvek od Krteq »

Tak DX12 Patch je oficiálně venku.
CageJ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 31. bře 2011
Bydliště: Praha, Prešov
Kontaktovat uživatele:

Re: Total War Warhammer

Příspěvek od CageJ »

a co fixuje ?
AMD RYZEN 2700X 4.2GHz@watercooled, 32GB DDR4 2,8GHz, AsRock B450 GAMING K4, RIOTORO GOLD 650W; ASUS DUAL RTX 2060; CoolerMaster ML500; AMD RYZEN 3600X, NOCTUA NH-D15, ASUS STRIX B450-F GAMING, SuperFlower GK550, 32GB CL14 G.SKILL 3200, FRACTAL DESIGN XL R4, ASUS STRIX RTX 3080 OC; APPLE MacBook AIR M1 iPhone 12 Pro 128GB
Krteq
Čestný člen
Čestný člen
Registrován: 22. dub 2005
Bydliště: Brno

Re: Total War Warhammer

Příspěvek od Krteq »

Broxik
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. led 2010

Re: Total War Warhammer

Příspěvek od Broxik »

Zkousel jsem jak ten beta dx12 tak dx11 a nejako nevbidim rozdil ani v plynulosti ani ve vzhledu. Mam gtx980 a hraju v 1440p.
Okurek!

Kód: Vybrat vše

U toho se nedá honit, kdyby si aspoň sundaly ty nitě z řiti.
chronograph
[/size]
Broxik
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. led 2010

Re: Total War Warhammer

Příspěvek od Broxik »

Tak o vikendu sem to dohral i za ty zeleny srace. No musim rict ze za me nejlepsi total war. Hodne me bavil. Asi je o tou tematikou nicmene proste tohle bude tedka muj milasek. Nehral sem teda jeste za chaos ale to asi kaslu nebavi me hrat za cikany. :mrgreen: . Nejlpesi z tech ostatnich 4 sou imo upiri, pak zelenokozci, trpaslici a naonec lidi. Vlastne lidi sou jedina slabina tehle hry. Za ne byla kampan nejvice nudna a jednotky nejvetsi shit. Jedina jednotka kterou sem mel fakt rad byl tank a jeste nebyl spatney franz na vysokem levelu ale to nezachrani celkovy dojem z te bandicky pac kazdy ten hero je sranda kdyz dosahne vysiho levelu.
Okurek!

Kód: Vybrat vše

U toho se nedá honit, kdyby si aspoň sundaly ty nitě z řiti.
chronograph
[/size]
CageJ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 31. bře 2011
Bydliště: Praha, Prešov
Kontaktovat uživatele:

Re: Total War Warhammer

Příspěvek od CageJ »

Broxik píše:Zkousel jsem jak ten beta dx12 tak dx11 a nejako nevbidim rozdil ani v plynulosti ani ve vzhledu. Mam gtx980 a hraju v 1440p.
u mna obrovsky prepad FPS pri Dx12.. cca 92FPS oproti 57 FPS (Dx12)
AMD RYZEN 2700X 4.2GHz@watercooled, 32GB DDR4 2,8GHz, AsRock B450 GAMING K4, RIOTORO GOLD 650W; ASUS DUAL RTX 2060; CoolerMaster ML500; AMD RYZEN 3600X, NOCTUA NH-D15, ASUS STRIX B450-F GAMING, SuperFlower GK550, 32GB CL14 G.SKILL 3200, FRACTAL DESIGN XL R4, ASUS STRIX RTX 3080 OC; APPLE MacBook AIR M1 iPhone 12 Pro 128GB
Broxik
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. led 2010

Re: Total War Warhammer

Příspěvek od Broxik »

No to jo ale 60fps a 90fps ja nepoznam pokud si nezapnu fraps takhle to bylo mysleno.
Okurek!

Kód: Vybrat vše

U toho se nedá honit, kdyby si aspoň sundaly ty nitě z řiti.
chronograph
[/size]
sierpe
Začátečník
Začátečník
Registrován: 10. pro 2010
Kontaktovat uživatele:

Re: Total War Warhammer

Příspěvek od sierpe »

Můžete mi prosím poradit? Sem tam mam menši propady FPS (sleduju to přes afterburner - nastavení hry na ultra 4x AA) Už jsem zjistil že ty sem tam nízké propady FPS nedělá procák ale grafika. CPU je maximálně vytížený na 65 % (jádro). Ale grafika na začátku bitvy jede na třeba 98% a mám 60fps+ ale sem tam FPS klesne na +30 a GPU jede na nějakých 65%. Sice to děla jen chvilkama a ve hře to není ani poznat ale nevíte proč??
CPU: Intel Core i7-9700K / NOCTUA NH-D15S + NF-S12A PWM, MOTHERBOARD: ASUS ROG Maximus XI Hero, GPU: ASUS ROG Strix GeForce RTX 3080 Ti O12G, RAM: Kingston HyperX Predator 16GB DDR4 3333MHz, SSD: M.2 Samsung 970 EVO PLUS 500gb, Samsung SSD 850 EVO 1TB, HDD: WD Black 1TB, 3x WD Blue 4TB, POWER: Corsair RM850x, CASE: FRACTAL DESIGN Define 7 - XL / 6x NOCTUA NF-A14 PWM upgrade, MOUSE: Logitech G700s, AUDIO: Logitech Z323 2.1, HEADSET: Logitech G633 Artemis Spectrum 7.1, KEYBOARD: Logitech G910 Orion Spectrum, GAMING: 2x Microsoft XBOX ONE Controller, IPS: ASUS ProArt PA329C / ASUS ROG Strix XG349C
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: Total War Warhammer

Příspěvek od Hladis »

Pokud ti klesne vytizeni GPU, tak ji neco zabrzdilo a nedostava data.
Obrázek
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: Total War Warhammer

Příspěvek od Hladis »

http://games.tiscali.cz/oznameni/total- ... ent-295460 Chysta se dvojka, kdy by majitele obou her mohli obe hry spojit do jedne.
Obrázek
skaven321
Začátečník
Začátečník
Registrován: 09. zář 2014

Re: Total War Warhammer

Příspěvek od skaven321 »

tak spajanie WH total war 1+2 by malo zacat 26.10. :)
R7 5800X3D, 32GB DDR4 3200Mhz CL14 G.SKILL FlareX@3600MHz, Sapphire RX 7900 XT GAMING 20GB, ASUS MG279
Atapi
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. dub 2007
Bydliště: Jihlava

Re: Total War Warhammer

Příspěvek od Atapi »

Akorát to instaluju, nároky na volný místo přio instalaci docela šílený, to jsem ještě neviděl :D Jakože to má jen pár GB, ale pro instalaci to potřebuje desítky GB místa.
Mortal Empires patch download size: ~4.5 GB
Mortal Empires Campaign download size: ~713 MB
WARHAMMER II pre-patch installation footprint: ~40.5 GB
Total disk space required during update installation (includes 44.5 GB temporary files for installation process): ~85 GB
WARHAMMER II post-patch installation footprint: ~42.5 GB
Obrázek
sierpe
Začátečník
Začátečník
Registrován: 10. pro 2010
Kontaktovat uživatele:

Re: Total War Warhammer

Příspěvek od sierpe »

Hraje někdo na ultra detaily? Pořád nerozumím jedné věci mám železo jak kráva. A stejně mě hra pořád dropuje...někdy dost i kolem 25 FPS. Ale asi je to spíš špatnou optimalizací hry...
CPU: Intel Core i7-9700K / NOCTUA NH-D15S + NF-S12A PWM, MOTHERBOARD: ASUS ROG Maximus XI Hero, GPU: ASUS ROG Strix GeForce RTX 3080 Ti O12G, RAM: Kingston HyperX Predator 16GB DDR4 3333MHz, SSD: M.2 Samsung 970 EVO PLUS 500gb, Samsung SSD 850 EVO 1TB, HDD: WD Black 1TB, 3x WD Blue 4TB, POWER: Corsair RM850x, CASE: FRACTAL DESIGN Define 7 - XL / 6x NOCTUA NF-A14 PWM upgrade, MOUSE: Logitech G700s, AUDIO: Logitech Z323 2.1, HEADSET: Logitech G633 Artemis Spectrum 7.1, KEYBOARD: Logitech G910 Orion Spectrum, GAMING: 2x Microsoft XBOX ONE Controller, IPS: ASUS ProArt PA329C / ASUS ROG Strix XG349C
Atapi
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. dub 2007
Bydliště: Jihlava

Re: Total War Warhammer

Příspěvek od Atapi »

Ne na to nemám grafiku, mám 30+ na cca medium. :D Ale dvojka mi příjde v tomhle o něco lepší, tam mám větší detaily a lepší fps.
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“