Total War Warhammer

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Broxik
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. led 2010

Re: Total War Warhammer

Příspěvek od Broxik »

Kurec tak doinstalovano ani to nebolelo cca 1 hodku na steamu. Tak hura do kace za trpasliky! Ikdyz mozna jeste vymen ku na ty upiraky
Okurek!

Kód: Vybrat vše

U toho se nedá honit, kdyby si aspoň sundaly ty nitě z řiti.
chronograph
[/size]
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: Total War Warhammer

Příspěvek od Hladis »

sierpe píše:
spajdr píše:Zkus si pres afterburner (RivaTunerStatistics Server) nastavit limit fps na 60, jestli to nepomuze.
Tak s tím RivaTunerStatistics Server to jde pak normálně bez chyb. Otázka je co to způsobuje.. Asi je to chyba ve hře ne? Když mě to jinde nedělá.. Jako by ti animace neakceptovali Vsync. Jinak moc díky
Je tam nejaka chyba bud ve hre nebo driveru a nedrzi to V-sync. V nVinspectoru (nebo v rivatuneru) nastavit natvrdo limit 58-60fps a je to.
Obrázek
Krteq
Čestný člen
Čestný člen
Registrován: 22. dub 2005
Bydliště: Brno

Re: Total War Warhammer

Příspěvek od Krteq »

No je to "o kozy".

Obrázek

Obrázek

PC Gamer - Total War: Warhammer benchmarks strike fear into CPUs

//Další test na OC3D - Total War: Warhammer PC Performance Review

A Hladisi, ten ninja edit u tvýho postu, kde jsi původně psal že se DX12 patche jen tak nedočkáme.... no už jsi prostě k smíchu :lol:

// Obrázek
Naposledy upravil(a) Krteq dne pát 27. kvě 2016, 09:11, celkem upraveno 1 x.
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: Total War Warhammer

Příspěvek od Hladis »

Krteq píše:....kde jsi původně psal že se DX12 patche jen tak nedočkáme.... no už jsi prostě k smíchu :lol:
Hladis píše:Zatím hra jede pod DX11 a na DX12 si ještě pockate.
Takze mas varovani za OT a lhat se nemá. PS: DX12 patch ještě není venku, teprve vyjde. Doporučuju prelozit si "upcoming DirectX 12 update".

//
Zpet k tématu:
http://www.overclock3d.net/gfx/articles ... 22191l.jpg
http://www.overclock3d.net/gfx/articles ... 22233l.jpg
Zvyseni vykonu pod DX12 se tyka vsech a jde videt, ze strategie z toho budou benefitovat dost. Zajimavejsi bude test CPU.
Obrázek
oneb1t
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 22. dub 2010

Re: Total War Warhammer

Příspěvek od oneb1t »

Hmm 390 opět boduje :-D plynulosti na úrovni 1080 gtx
i7-12700K, 2x16GB DDR5-4800MHz, ASUS B660-I, 1TB WDS100T1X0E
i5-12400F@5.5GHz, 4x8GB DDR5-4800MHz CL40, Asrock B760M PG riptide, A-data 1TB XPG SX8200, Radeon MI25@WX9100 16GB, NZXT S340 Elite, X4071UHSU
HP ENVY x360 13" Ryzen 3 4300U
Broxik
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. led 2010

Re: Total War Warhammer

Příspěvek od Broxik »

Jo hraju doma na ultra 2500 a hlasim ze to opravdu sviha jak z praku (gtx980 ivy na 4.4ghz a 20gb ram ssd). Jen me mrzi ze za ty trpsaliky je to moc lehky proti zelenosracum. Bud to budu msuet rozject znova na vesti obtiznost a nebo zkusit jinou rasu.
Okurek!

Kód: Vybrat vše

U toho se nedá honit, kdyby si aspoň sundaly ty nitě z řiti.
chronograph
[/size]
HEAD
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. lis 2005
Bydliště: Usti n/L
Kontaktovat uživatele:

Re: Total War Warhammer

Příspěvek od HEAD »

CPU-Ryzen 7800X3D, MB-MSI X670E Tomahawk, RAM-64GB 6600mhz CL32@6400mhz CL30, GPU-Sapphire 6800XT 16GB, ZDROJ-Seasonic GX 850W, Monitor-LG OLED C1 48"
Krteq
Čestný člen
Čestný člen
Registrován: 22. dub 2005
Bydliště: Brno

Re: Total War Warhammer

Příspěvek od Krteq »

Není možná, polákům to tentokrát vychází +/- stejně jako zbytku světa.
spajdr
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 14. bře 2004
Bydliště: Ostrava Poruba
Kontaktovat uživatele:

Re: Total War Warhammer

Příspěvek od spajdr »

Zapomneli jste se zminit ze na OC3D napsali.:
DirectX 12

Below is the results that we have received when using an early build of the game's DirectX 12 benchmark, which as I have said on the previous page is based on a much less demanding map. This means that our DirectX 11 results are not directly comparable, so do not expect 20 or 30 FPS gains from the upcoming API update.
Krteq
Čestný člen
Čestný člen
Registrován: 22. dub 2005
Bydliště: Brno

Re: Total War Warhammer

Příspěvek od Krteq »

Jestli je to míň "náročný" scénář, pak bude v tom náročnějším rozdíl mezi DX11 a DX12 naopak markantnější.
sierpe
Začátečník
Začátečník
Registrován: 10. pro 2010
Kontaktovat uživatele:

Re: Total War Warhammer

Příspěvek od sierpe »

Broxik píše:Jo hraju doma na ultra 2500 a hlasim ze to opravdu sviha jak z praku (gtx980 ivy na 4.4ghz a 20gb ram ssd). Jen me mrzi ze za ty trpsaliky je to moc lehky proti zelenosracum. Bud to budu msuet rozject znova na vesti obtiznost a nebo zkusit jinou rasu.
Broxíku a maš zaplý Vsync a AA nebo bez? Já právě chci přejít na 27 - 2560x1440 a doufám že to s mojí sestavou dám na vše na max aspoň s 2x AA nebo FXAA
CPU: Intel Core i7-9700K / NOCTUA NH-D15S + NF-S12A PWM, MOTHERBOARD: ASUS ROG Maximus XI Hero, GPU: ASUS ROG Strix GeForce RTX 3080 Ti O12G, RAM: Kingston HyperX Predator 16GB DDR4 3333MHz, SSD: M.2 Samsung 970 EVO PLUS 500gb, Samsung SSD 850 EVO 1TB, HDD: WD Black 1TB, 3x WD Blue 4TB, POWER: Corsair RM850x, CASE: FRACTAL DESIGN Define 7 - XL / 6x NOCTUA NF-A14 PWM upgrade, MOUSE: Logitech G700s, AUDIO: Logitech Z323 2.1, HEADSET: Logitech G633 Artemis Spectrum 7.1, KEYBOARD: Logitech G910 Orion Spectrum, GAMING: 2x Microsoft XBOX ONE Controller, IPS: ASUS ProArt PA329C / ASUS ROG Strix XG349C
Broxik
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. led 2010

Re: Total War Warhammer

Příspěvek od Broxik »

Hele mas daleko lepsi sestavu. Grafika je docela brutalneji vykonejsi a cpu mas o 2 generace dal. Bych se nebal ti to pofici suprove. Ja se dival a AA je nastaveny na 16, FSAA je tam nejaky morfologicky(nemam nacteno co to je ale asi to bude nejaky ojeb FSAA). Me to tak i nastavila samotna hra jen zvolila o radek nizsi rozliseni. Na druhou strau sem se nedostal jeste k enejaky masakralni bitve. Tak je mozny ze jak tam budou 3 20kovy armady ze to uz bude cukat ale to se uvidi to mi jeste potrva nez budu tak mocny :mrgreen: Jo vsync nemam zaply. Bo to nema cenu kdyz nemas 60+
Okurek!

Kód: Vybrat vše

U toho se nedá honit, kdyby si aspoň sundaly ty nitě z řiti.
chronograph
[/size]
Molda222
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 07. srp 2010
Bydliště: Havířov

Re: Total War Warhammer

Příspěvek od Molda222 »

Tak já jsem se trochu bál s 970kou, ale překvapivě skoro vše na ultra a 50-60 FPS. Měl jsem jen pár větších bitev, takže kdo ví jak to bude vypadat v nějakých masivnějších, ale myslím, že bude stačit mírně ubrat na pár místech a mělo by to být v pohodě.

Co na to zatím říkáte? Já jsem rozjel za Vampire Counts a i když mě mrzí, že nemají žádné střelecké jednotky tak zatím se bavím nadmíru. Sice jsem zatím po pár hodinách hraní bojoval jen proti ostatním vampům, takže pořádná bitva proti jiným frakcím a jednotkám mě ještě čeká, ale i tak jsou ty bitvy super. Asi nejsem úplně 100% nadšený ze starání se o města, posádku atd, ale zase ty RPG prvky to vyvažují.
Jinak nechápu trošku cenovou politiku nastavenou u této hry, protože většinou jsou digitální verze her levnější než krabicové (logicky). A tady je to naopak. Krabicová verze (navíc limitovaná s nádherným steelbookem, ilustrovanou příručkou a DLCčkem vyšla o dost levněji než digitální verze. I verze z kinguinu, g2a apod byly dražší než krabicovka. Nechápu :D
Jinak koho by to zajímalo tak tady je můj první pohled na hru: https://www.youtube.com/watch?v=miFgASMBslM
CPU: Intel Xeon 1231v3 │ GPU: MSI Nvidia GTX 970 │ MB: Gigabyte H97-D3H │ RAM: Crucial 32 GB,
PSU: Seasonic M12II-620 EVO │ CASE: Fractal Define R5 │ SSD: 2x Crucial MX100 256 GB │ HDD: 2x WD Blue 1 TB,
MONITOR: Samsung S24390HL │ COOLER: Silentium PC Fera 2 │ OS: WIN 10
sierpe
Začátečník
Začátečník
Registrován: 10. pro 2010
Kontaktovat uživatele:

Re: Total War Warhammer

Příspěvek od sierpe »

Zajímal by mě nějaký český let's play za trpaslíky.. Ale pořád nikde nic :?
CPU: Intel Core i7-9700K / NOCTUA NH-D15S + NF-S12A PWM, MOTHERBOARD: ASUS ROG Maximus XI Hero, GPU: ASUS ROG Strix GeForce RTX 3080 Ti O12G, RAM: Kingston HyperX Predator 16GB DDR4 3333MHz, SSD: M.2 Samsung 970 EVO PLUS 500gb, Samsung SSD 850 EVO 1TB, HDD: WD Black 1TB, 3x WD Blue 4TB, POWER: Corsair RM850x, CASE: FRACTAL DESIGN Define 7 - XL / 6x NOCTUA NF-A14 PWM upgrade, MOUSE: Logitech G700s, AUDIO: Logitech Z323 2.1, HEADSET: Logitech G633 Artemis Spectrum 7.1, KEYBOARD: Logitech G910 Orion Spectrum, GAMING: 2x Microsoft XBOX ONE Controller, IPS: ASUS ProArt PA329C / ASUS ROG Strix XG349C
spajdr
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 14. bře 2004
Bydliště: Ostrava Poruba
Kontaktovat uživatele:

Re: Total War Warhammer

Příspěvek od spajdr »

Co ta cestina, je povedena?
Broxik
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. led 2010

Re: Total War Warhammer

Příspěvek od Broxik »

Cestina je ok. JInak tez hraju modlo za upiry. Je to trosku lepsi vyzva nez trpaslici. Hlavne co jsem zkusil pomerit sily z orkama a ikdyz sem mel vetsi armadu by me smetli jak papir. Ty nizsi jednotky sou asi od upiry hroznej plebs. Ale za chvili uz budu mit ty lepsi diky zbrojnice tak snad to pak bude super. Jeste mi prijdou hrozne zmateny ty kouzla z hrdinou ale to se casem naucim. Manfred je nejvetsi pan! :mrgreen:
Okurek!

Kód: Vybrat vše

U toho se nedá honit, kdyby si aspoň sundaly ty nitě z řiti.
chronograph
[/size]
sierpe
Začátečník
Začátečník
Registrován: 10. pro 2010
Kontaktovat uživatele:

Re: Total War Warhammer

Příspěvek od sierpe »

spajdr píše:Co ta cestina, je povedena?
Ta čeština je ok. Jen ty názvy postav a jednotek jsou někdy :-D Mě nejvíc odrovnali moji milovaní Dwarf Slayers - zabíječi :? :? Nj když je člověk zvyklý na názvy tak počeštění je pak krkolomné.. Jenže chápu důvody překladu jmen. A v angličtině bych tu hru asi nedal.. Takže to chce přivřít očka ..protože tahle hra je brutální.. Už se nemůžu dočkat na všechny ty DLC ..klidně ať jich jsou tuny.. moje love mají jistý ! :D Doufám že to trošku zdvihne popularitu i u potencionálních barvičů figurek :)
CPU: Intel Core i7-9700K / NOCTUA NH-D15S + NF-S12A PWM, MOTHERBOARD: ASUS ROG Maximus XI Hero, GPU: ASUS ROG Strix GeForce RTX 3080 Ti O12G, RAM: Kingston HyperX Predator 16GB DDR4 3333MHz, SSD: M.2 Samsung 970 EVO PLUS 500gb, Samsung SSD 850 EVO 1TB, HDD: WD Black 1TB, 3x WD Blue 4TB, POWER: Corsair RM850x, CASE: FRACTAL DESIGN Define 7 - XL / 6x NOCTUA NF-A14 PWM upgrade, MOUSE: Logitech G700s, AUDIO: Logitech Z323 2.1, HEADSET: Logitech G633 Artemis Spectrum 7.1, KEYBOARD: Logitech G910 Orion Spectrum, GAMING: 2x Microsoft XBOX ONE Controller, IPS: ASUS ProArt PA329C / ASUS ROG Strix XG349C
Broxik
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. led 2010

Re: Total War Warhammer

Příspěvek od Broxik »

Tak za me za upiry pecka. Konecne sme pobili secky ty prasivce. Sranda byla jak mapa byla totalne rozhadana rozlozena asi na 5 silnych frakci a dycky spolu byli 1-2 proti vsem ostatnim.A jak to tam demoni cistili a ja sem tam nejakou jejich armadu rozmetal sem se pomalu dostla v diplomacii tak vysoko ze sem kamos uplne ze vsema co za upiry bylo bezne nemozne. Ale ted uz je hra ve fazi nuda chybej mi 4 sidla (to neni problem pulka mapy je vybita staci tam dojit z generalem a zhruba 360 branci a mate jeden flek zabranej) tak rozjedu tedka asi lidi na urovn o stupinek vyse bo sem se moc nezapotil.
Okurek!

Kód: Vybrat vše

U toho se nedá honit, kdyby si aspoň sundaly ty nitě z řiti.
chronograph
[/size]
HEAD
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. lis 2005
Bydliště: Usti n/L
Kontaktovat uživatele:

Re: Total War Warhammer

Příspěvek od HEAD »

heh ta GTX960
CPU-Ryzen 7800X3D, MB-MSI X670E Tomahawk, RAM-64GB 6600mhz CL32@6400mhz CL30, GPU-Sapphire 6800XT 16GB, ZDROJ-Seasonic GX 850W, Monitor-LG OLED C1 48"
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“