Sniper: Ghost Warrior 3

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Zacky6
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 31. pro 2015
Bydliště: Zlín

Re: Sniper: Ghost Warrior 3

Příspěvek od Zacky6 »

Děkuji, využil jsem ten první klíč. Mám podobnou sestavu, akorát 3570K, tak uvidíme.
Vlastik80
Začátečník
Začátečník
Registrován: 18. zář 2007

Re: Sniper: Ghost Warrior 3

Příspěvek od Vlastik80 »

Není zač, takže to má kolem 25GB, ram to papá cca 4500MB a vram celou u mě (GTX 970) + jede to u mě při 1920x1200 30 fps, vše na max, ale mám podtaktlou gpu na 800 MHz :-D Vizuálně jasná věc - CryEngine, ale nic extrémního, ale není to final, takže kdo ví. Zatím dojmy dobré za mě, ale ohromen nejsem.
HEAD
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. lis 2005
Bydliště: Usti n/L
Kontaktovat uživatele:

Re: Sniper: Ghost Warrior 3

Příspěvek od HEAD »

Jak se zoomuje se sniperkou?Melo by tam byt vic urovni zoomu.

inak na GTX970 to jede 60-70fps na max
https://www.youtube.com/watch?v=45HjjeUDAFY
CPU-Ryzen 7800X3D, MB-MSI X670E Tomahawk, RAM-64GB 6600mhz CL32@6400mhz CL30, GPU-RTX 4080Super 16GB, ZDROJ-Seasonic GX 850W, Monitor-LG OLED C1 48"
madPav3L
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 07. pro 2005
Bydliště: Středočeský kraj

Re: Sniper: Ghost Warrior 3

Příspěvek od madPav3L »

Head, ta default sniperka má jen jednu úroveň zoomu, musíš koupit jiný scope.
Sniper Ghost Warrior 3 Sniper Tactics: Basic Tactics Guide https://www.youtube.com/watch?v=LaIkrR4oBpQ
CPU: i7-12700KF MB: ASUS ROG STRIX Z690-A GAMING WIFI D4 RAM: T-FORCE XTREEM 2x16GB DDR4 3600 MHz@CL14 GPU: Palit RTX 4090 GameRock FAN: Noctua NH-D15S SSD: 1x Samsung 960 Pro M.2 512GB, 1x Samsung 960 Pro M.2 1TB, 1x Samsung 840 Pro 256GB, 1x Samsung 850 EVO 1TB HDD: 3x Seagate Barracuda 7200 3TB Display: Dell AW3423DWF 3440x1440 165 Hz OLED PSU: Seasonic Prime SSR-750PD 750W Mouse: Logitech G602 Keyboard: Cherry MX-Board 6.0 UPS: CyberPower Professional Tower 1000VA/900W CASE: Fractal Design Meshify 2 XL Audio: Creative Sound Blaster Z + Logitech Z906
Loki5567
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 25. črc 2011

Re: Sniper: Ghost Warrior 3

Příspěvek od Loki5567 »

HEAD píše:Jak se zoomuje se sniperkou?Melo by tam byt vic urovni zoomu.
Klasicky zamíříš a pak kolečkem přepínáš zoom, pokud to máš koupený a přibližuješ si. Je to hodně promakaný, ale tak je to jen beta, tak snad to dochytají :) stojí možná i za koupení, více než Wildlands, který mě vůbec nebaví.

Nějaké klíče:
GMRCX-4WW5I-V3EQ4
MEAQ2-JP6WF-TE7BG
GKHWG-D4EC6-I37DG

FUNGUJÍ POUZE DO KONCE BETA VERZE!!


Hladis//Tech. věci a testy vydeleny http://pctforum.tyden.cz/viewtopic.php?f=39&t=251927
CPU: AMD Ryzen 7 7800X3D // MB: MSI MAG X670E Tomahawk // RAM: G.Skill Trident Z5 Neo 4x16GB 6000Mhz@6000 30-38-38-96 // GPU: MSI RTX 3080 Gaming X Trio // Storage: Corsair SP510 480GB + Corsair SP510 960GB + Crucial Opal 1100 2TB // PSU: Corsair HX1000i + CableMod // Case: Phanteks EVOLV X // Cooling: EK Quantum Velocity + EK-Quantum Vector RTX 3080 + SC Protium 150 D5 Polished Silver + Alphacool NeXxXos X-Flow 360 + EK-CoolStream PE 360 + 6x NoiseBlocker NB-Eloop B12-PS PWM //
Pepa1
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 10. srp 2005

Re: Sniper: Ghost Warrior 3

Příspěvek od Pepa1 »

hra už vyšla... hraje to někdo? Dle recenzí to má údajně velké technické problémy, ale už vyšel patch 1.01. Došlo po patchi k zlepšení?? Pokud někdo hrajete dejte pls. vědět.....


Hladis// Promaz OT.
smht
Začátečník
Začátečník
Registrován: 02. pro 2013

Re: Sniper: Ghost Warrior 3

Příspěvek od smht »

i7 7700k+gtx 1080 a dsot zahul na zostavu...50-60Fps pri 2560x1080 vsetko na max...obcas aj 30Fps.

Snad to nejakz patch napravy...gpu vytazenie 50/80% max..
Pepa1
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 10. srp 2005

Re: Sniper: Ghost Warrior 3

Příspěvek od Pepa1 »

smht píše:i7 7700k+gtx 1080 a dsot zahul na zostavu.....
díky, tak to jsem zvědav jak to zvládne 1060tka, to budu muset někde dost ubrat :sad: ..... možná počkám, jestli nebude rozbor nároků na pctuningu :)
Adam Vágner
Redaktor PCT
Redaktor PCT
Registrován: 01. led 2014

Re: Sniper: Ghost Warrior 3

Příspěvek od Adam Vágner »

Bude co nevidět.
Pepa1
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 10. srp 2005

Re: Sniper: Ghost Warrior 3

Příspěvek od Pepa1 »

Adam Vágner píše:Bude co nevidět.
díky... budu se těšit :)
blaho
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 31. pro 2011
Bydliště: Nyíregyháza

Re: Sniper: Ghost Warrior 3

Příspěvek od blaho »

Adam neklamal :D

Sniper: Ghost Warrior 3 – rozbor hry a nastavení detailů ,
http://pctuning.tyden.cz/multimedia/hry ... ni-detailu
Pepa1
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 10. srp 2005

Re: Sniper: Ghost Warrior 3

Příspěvek od Pepa1 »

konečně: Patch 1.2 - now available!


Dear Players,

Thank you for the constant feedback and support you’ve provided us! We’ve made strides in improving the game in recent weeks and we’re dedicated to supporting the game further in the upcoming months in order to provide you with the best possible sniping experience. Here are the patchnotes for the current patch:

Features
- Added Steam Cloud support - progress and savedata are kept in user storage now
- Added POI completion reward for Mining Town and Village

Code
- Fixed an issue that could cause the save files to become corrupted
- Fixed crash 'job manager:Atomic counter underflow'
- Fixed crash during Party Crasher mission
- Fixed crash after attempt to open main menu
- Fixed freeze that occurred while changing the video settings

Animations
- Fixed animation bugs with Sawn-off Shotgun

Graphics
- Fixed Shadows cast by local lights
- Fixed invisible objects on lamps
- Fixed green channel flip in ddna textures on terrain
- Fixed incorrect collision on several building and objects
- Several objects LOD’s and settings tweaks
- Several extreme navigation improvements
- Added new proxy for glass

Gameplay
- Fixed the issue that could cause the player to fall through level geometry during the mission (Quarry Coup, Winery, Lydia DLC)
- Fixed that player can get stuck between level geometry (on Village map, in Dam map Safehouse)
- Fixed redundant extreme navigation on several places on Village and Dam maps

Balancing
- Fixed Herstal Voelpe Collimator unlock
- Fixed KT-R extended magazine unlock
- Fixed ES25 Silencer unlock
- Fixed ES25 Bipod unlock
- Increased ammunition for Sawn-off Shotgun
- Moved Sawn-off Shotgun from sidearm to secondary weapon category

UI
- Fixed inconsistent button icon for “docking laptop” action
- Fixed wrong legend icon for POI’s in map menu
- Minimap readability fixes

Mining Town
- Fixed exploit of respawning AI at POI by changing AI spawn rule
- Fixed issue that made player unable to tag 23S soldiers by using CCTV
- Improved skydome in the afternoon
- Fixed lighting in tunnels in Hotel area
- Fixed extreme navigation near the church, antenna area and dam transfer tunnel
- Fixed issue of destroyed lamps casting light in the safehouse
- Player is now able to go under AC system during Cut Off mission

Village
- Tweaked light brightness on village horizon
- Fixed incorrect animation for hanging on stone wall in several places
- Fixed that player can get stuck on lying tires at Burning Brides I mission area
- Fixed improper size of the axe head collectible
- Fixed broken shimmy lines on stairs model
- Fixed holes in geometry of destroyed church in the Awas Family mission area
- Fixed floating object in Lydia’s hotel room in Kozori

Dam
- Wolves on junkyard POI no longer spawn on game start
- Fixed wrong rotation of trash container that causes animation glitches when hiding
- Several performance fixes
- Fixed cloths on POI
- Fixed AI spawn distance in several outposts
- Minor graphical tweaks
- Fixed floating hooks above the road next to the “Butcher” POI

Missions
- Remains of the Day: Fixed church bells that were ringing during mission
- Awas Family: fixed exploit that allowed player to skip “Exfiltrate” objective after loading last checkpoint
- Quarry Coup: fixed incorrect hint display when player kills Madame Roux
- Bridge: Fixed mission AI zone de-spawn on mission completion or abort
- Slaughterhouse: Fixed misplaced mission marker when player speaks to prisoners during the mission
- Slaughterhouse: Fixed rare bugged mission objective in Slaughterhouse mission
- Black Widow: fixed that dead 23S retries detecting player repeatedly
- Get the Red: fixed that Lydia and Raquel VOs overlap while they escape the complex
- Clear Out: fixed inconsistent use of SFX for mission objective
- Burning Bridges II: fixed computer highlight in scout mode
- Loose Ends II: fixed issue which caused the interrogations not providing meeting location
- Loose Ends II: fixed objective update when entering armory through the roof
- Loose Ends III: fixed mission unlock notification
- Loose Ends III: fixed mission objective issue that caused “kill the target” objective to fail when player exfiltrated mission area
- Loose Ends IV: fixed doubled completion objective pop-up
- Loose Ends IV: fixed issue which caused the interrogations not providing location of Koba’s Body
- Loose Ends V: fixed wrong mission unlock notification
- Opium Wars I: fixed inconsistent spawn point when continuously reloading checkpoint
- Opium Wars I: fixes on interior lights

Lydia DLC
- Fixed issue that triggered restricted zone warning message when player uses drone within mission area
- Fixed issue with interrogation that doesn’t end with killing the victim

Localization - ALL
- Added KT-R silencer description to weapon cache
- Fixed hint description that is displayed after clearing all POIs
- Fixed Raquel’s name in main dialogues

Localization - PL
- Improved naming convention
- Fixed several grammar issues

Other
- Numerous other improvements and tweaks not listed above
Swat
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. kvě 2005
Bydliště: Praha

Re: Sniper: Ghost Warrior 3

Příspěvek od Swat »

Hrajete to někdo? Asi tady budu zase za úplnýho exota, když budu tvrdit, že tuhle hru v recenzích setřeli dost neprávem, ale nemůžu si pomoct. Ano, když vyšla, tak byla v hroznym stavu, ale postupný záplaty opravily nejhorší chyby, momentálně je největší vopruz reset denní doby na půlnoc při smrti/fast travelu/loadingu a ještě tam postrádám to dynamický počasí, který avízovali.

Ale naštěstí tyhle věci nijak zásadně neovlivňujou hratelnost, která je za mě prostě dobrá. Ta mapa by mohla bejt plnější, ale když si to nahodim tak, že je to část Gruzie ovládaná separatistama, tak mi to i dává smysl, že civilní obyvatelstvo prchlo a separatisti kontrolujou strategický body. A když dojde na příběhový mise v jednotlivejch lokacích, tak mě to prostě neskutečně baví. Už to jedu podruhý a na vyšší obtížnost, tzn. už musim řešit vzdálenost k cíli v nastavení optiky, nadstřel, vítr. Ukazatel zásahu mám samozřejmě vypnutej a ta satisfakce z dobrýho výstřelu je tu fakt boží, plus neustálý nebezpečí prozrazení při nezdařenym výstřelu atd. Člověk fakt musí zvážit, na jakou vzdálenost se rozhodne střílet a na koho, z toho vyplývá stealth postup a hledání dobrýho místa pro výstřel. Do toho přidejme pistoli s tlumičem, vrhací nože, granáty s uspávacím plynem aj. a já si nemůžu pomoct, ta hra mě neskutečně baví.

Momentálně jedu na druhou obtížnost ze tří. Krátká dávka z ákáčka a je konec a musim říct, že když mě sejmou, tak to je vždycky moje vina, pokaždý nějaká moje nepozornost. Průzkum dronem je taky fajn a celkově když se do toho člověk položí a hraje to rozvážně a snaží se o tichej postup, tak ta hra dokáže navodit velmi dobrou atmosféru. Ono to na vyšší obtížnost ani moc jinak hrát nejde, přímej útok je celkem jistá smrt. A taková infiltrace objektu (jakýhokoliv), splnění úkolu a následný zmizení s minimálním kontaktem s nepřítelem je prostě boží.

Na Tiscali 4/10 mi přijde dost přísný, nevim, v jakym stavu hra přesně byla, když vyšla, koupil jsem až Season Pass verzi na Steamu s posledním patchem. Ale v současný době je to jedna z těch her, který by někdo dal 4/10, přičemž u někoho se ta hra dostává na 7/10. Příběh, dabing není top, ale nijak mě to neuráží. Jak říkám, jde o tu práci s puškou a pohybu v danejch lokacích.. Třeba takový vylákání nepřítele někam za překážku, kde to následně koupí, aby ho parťáci neviděli padnout, protože nemůžu ihned odklidit tělo, jelikož jsem 150 metrů jinde... :roll: Umělá inteligence mi přijde velmi slušná, když se prozradim, dokážou mě nahánět ze všech směrů... Jako dost si to užívám, jak řikám, jedu podruhý a už mě několikrát sundali, ale nikdy mě to nenasralo, protože jsem vždycky věděl proč.
MB: Asrock Z370 Extreme4, CPU: Intel Core i5-8600K@5 GHz (SilentiumPC Navis PRO 240 AiO), RAM: 2x8 GB G.Skill DDR4 3200 MHz, GPU: Gigabyte RTX 2080 Gaming OC, HDD: SSD WD Blue 3D 1TB, Seagate IronWolf 6TB, DVD: Asus, PSU: Seasonic Focus Plus 850 Gold, CASE: Corsair T600 Graphite White Edition, MONITOR: BenQ XR3501, TV: 55" Samsung Q6FN
madPav3L
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 07. pro 2005
Bydliště: Středočeský kraj

Re: Sniper: Ghost Warrior 3

Příspěvek od madPav3L »

Já jsem to hrál několik měsíců po vydání a také mě to celkem bavilo, myslím, že jsem u toho strávil asi 40 hodin a moc věcí na které bych si mohl stěžovat nebylo.
Při vydání to asi nebylo ono, ale to dnes není skoro žádná hra... jak já říkám, nejlepší je počkat na několik patchů a pak se do toho pustit.
Navíc to stálo skoro polovinu ceny AAA hry, takže podle toho jsem to také hodnotil.
CPU: i7-12700KF MB: ASUS ROG STRIX Z690-A GAMING WIFI D4 RAM: T-FORCE XTREEM 2x16GB DDR4 3600 MHz@CL14 GPU: Palit RTX 4090 GameRock FAN: Noctua NH-D15S SSD: 1x Samsung 960 Pro M.2 512GB, 1x Samsung 960 Pro M.2 1TB, 1x Samsung 840 Pro 256GB, 1x Samsung 850 EVO 1TB HDD: 3x Seagate Barracuda 7200 3TB Display: Dell AW3423DWF 3440x1440 165 Hz OLED PSU: Seasonic Prime SSR-750PD 750W Mouse: Logitech G602 Keyboard: Cherry MX-Board 6.0 UPS: CyberPower Professional Tower 1000VA/900W CASE: Fractal Design Meshify 2 XL Audio: Creative Sound Blaster Z + Logitech Z906
Paul
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Re: Sniper: Ghost Warrior 3

Příspěvek od Paul »

Mám to koupený, ale ten reset denní doby na půlnoc mě strašně vadil, tak jsem to dal k ledu.
Teď je venku mod, co to částečně řeší, ale ještě dělaj novou verzi tak počkám až to dodělaj a pak někdy rozehraju.
Ryzen 5800X3D, Gigabyte Aorus X470 Gaming, 2*8GB FlareX@3200, nVidia RTX 3080Ti, 500GB SSD Evo 970, 2TB Crucial MX500, 120GB M4 SSD, 2 * Samsung F1 1TB SATAII, A4-Tech A7, Panasonic ST50 55" Plasma, NEC 24WMGX3 24", Win10 64bit Home, Steam Deck

If you have been voting for politicians who promise to give you goodies at someone else's expense, then you have no right to complain when they take your money and give it to someone else, including themselves.
Swat
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. kvě 2005
Bydliště: Praha

Re: Sniper: Ghost Warrior 3

Příspěvek od Swat »

Tam je třeba škoda,že se po tý mapě toho neděje o něco víc.Třeba nějaký náhodný hlídky po silnicích,nebo v lesích,obrněný vozidla,který by šlo likvidovat za účelem dalších bonusů,náhodně generovaný side mise apod.Ale i třeba ten most wanted list je dobrej,na první zahrání jsem je našel všechny.Fakt se večer těším,jak zase popojedu.
MB: Asrock Z370 Extreme4, CPU: Intel Core i5-8600K@5 GHz (SilentiumPC Navis PRO 240 AiO), RAM: 2x8 GB G.Skill DDR4 3200 MHz, GPU: Gigabyte RTX 2080 Gaming OC, HDD: SSD WD Blue 3D 1TB, Seagate IronWolf 6TB, DVD: Asus, PSU: Seasonic Focus Plus 850 Gold, CASE: Corsair T600 Graphite White Edition, MONITOR: BenQ XR3501, TV: 55" Samsung Q6FN
zhor
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. čer 2005
Bydliště: Liberec

Re: Sniper: Ghost Warrior 3

Příspěvek od zhor »

Chtel jsem to nedavno koupit ve sleve asi za 300Kc ale odradily me ty vetsinou zdrcujici recenze. Nemam nijak extra naroky, ale udajny nabihani protivniku v koridoru proti kulometu, to snad nedelaj ani cinani kterejch je dost. Jinak ale ten namet me docela laka a grafika taky nevypada spatne..
Edit: koukam ze uz se da koupit pod 200Kc
PC1: CPU=i7-11700F+NH-U12A | MB=Asus TUF B560M-Plus | RAM=Corsair LPX 2x16G 3600 | GPU=Asus RTX4070 Dual | SSD=Samsung 970 Evo Plus 1T+SSHD: Seagate FireCuda 2T | PS=Corsair TX750M | Case=FD FocusG Mini | Mon= MAG272-165Hz | OS=W10Pro |
PC2: CPU=i7-6700K+NH-U9B | MB=Asus Z170M-Plus | RAM=Corsair LPX 2x8G 3200 | GPU=EVGA GTX980 SC | SSD=Samsung 850 Evo 250G | OS=Kubuntu |
Swat
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. kvě 2005
Bydliště: Praha

Re: Sniper: Ghost Warrior 3

Příspěvek od Swat »

To je právě to, kdoví, jak dlouho to recenzenti hráli. Já se za 57 hodin (Steam počítadlo) s ničím takovým nesetkal. Naopak teď na větší obtížnost je prozrazení kolikrát celkem problém. Neřikám, že se ai nedá přechcat, ale dokážou bejt dost dotěrný. A navíc na tý vyšší obtížnosti člověk vydrží tak tři zásahy a končí. Což je v pořádku, protože to aspoň motivuje hrát to pořádně a kompenzuje to hráčovu počáteční výhodu, kterou má v podobě optiky a tlumiče. Zkus to, jestli máš rád stealth a pomalejší plnění úkolů, tak to zkus.

Je to dost o immersion. Člověk si musí umět užít i průzkum dronem, plížení trávou, splnění úkolu bez jedinýho zabití... Ta hra má potenciál, kterej si z ní každej hráč musí vytáhnout sám.
MB: Asrock Z370 Extreme4, CPU: Intel Core i5-8600K@5 GHz (SilentiumPC Navis PRO 240 AiO), RAM: 2x8 GB G.Skill DDR4 3200 MHz, GPU: Gigabyte RTX 2080 Gaming OC, HDD: SSD WD Blue 3D 1TB, Seagate IronWolf 6TB, DVD: Asus, PSU: Seasonic Focus Plus 850 Gold, CASE: Corsair T600 Graphite White Edition, MONITOR: BenQ XR3501, TV: 55" Samsung Q6FN
Swat
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. kvě 2005
Bydliště: Praha

Re: Sniper: Ghost Warrior 3

Příspěvek od Swat »

Hotel Horizont

https://www.youtube.com/watch?v=r8OIioR-RcU

Ještě to tam chtělo odstřelit tu kameru, která mě tam v jednu chvíli na moment naháněla... Exfiltrace je trochu zdlouhavější, jelikož jsem se vracel pro Nivu... 8) 8) 8) A někdo možná budete mít pruhy, jedu 21:9. Kvalita videa není úplně top, moc nenahrávám, nastavení kvality jsem moc neřešil, jak se to nahrálo, tak jsem to uploadnul... Ale jen pro představu prostě, nebo pro ty, co se nemůžou rozhodnout.
MB: Asrock Z370 Extreme4, CPU: Intel Core i5-8600K@5 GHz (SilentiumPC Navis PRO 240 AiO), RAM: 2x8 GB G.Skill DDR4 3200 MHz, GPU: Gigabyte RTX 2080 Gaming OC, HDD: SSD WD Blue 3D 1TB, Seagate IronWolf 6TB, DVD: Asus, PSU: Seasonic Focus Plus 850 Gold, CASE: Corsair T600 Graphite White Edition, MONITOR: BenQ XR3501, TV: 55" Samsung Q6FN
zhor
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. čer 2005
Bydliště: Liberec

Re: Sniper: Ghost Warrior 3

Příspěvek od zhor »

Tak jsem to koupil za 300Kc vcetne Season Pass. Grafika je krasna a pocit ze strileni uveritelnej, coz je u FPS nejdulezitejsi. Vadi mi ale ze treba nejdou otevrit jediny dvere, auto muzu ridit jen ktery mi hra dovoli, nekdy mam pocit ze jsem neviditelnej a jindy me zas trefej driv nez je spatrim ja atd. Jsou to mozna drobnosti ale degraduje to atmosferu a je z toho cejtit levnej vyvoj, za tu nizkou cenu se to ale da prominout. Jinak je zrejmy ze od vydani na hre jeste zapracovali, na rozdil od technickyho rozboru tady nekdy pred rokem mi prijdou loadovaci casy celkem prijatelny. Opet se potvrdilo ze je lepsi pockat az bude hra ve sleve a bez problemu...
PC1: CPU=i7-11700F+NH-U12A | MB=Asus TUF B560M-Plus | RAM=Corsair LPX 2x16G 3600 | GPU=Asus RTX4070 Dual | SSD=Samsung 970 Evo Plus 1T+SSHD: Seagate FireCuda 2T | PS=Corsair TX750M | Case=FD FocusG Mini | Mon= MAG272-165Hz | OS=W10Pro |
PC2: CPU=i7-6700K+NH-U9B | MB=Asus Z170M-Plus | RAM=Corsair LPX 2x8G 3200 | GPU=EVGA GTX980 SC | SSD=Samsung 850 Evo 250G | OS=Kubuntu |
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“