Divinity Original Sin 2

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Bez_n1ck
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. pro 2006
Bydliště: Praha - Vinohrady

Re: Divinity Original Sin 2

Příspěvek od Bez_n1ck »

Pokud vím, tak ten červ jede vlastní (třetí) stranu, a může Alexandrovce zasáhnout hlavně CC.
PC: MB: ASUS TUF Z370-PRO GAMING ; CPU: INTEL Core i7-8700K @ 3,7GHz ; CPUcooler: Noctua NH-D14 ; GPU: GIGABYTE GTX2070 WINDFORCE 3X 8GB ; DDR4: 2x16 GB 2666MHz CL16 ; HDD: Samsung 960 EVO M.2 500GB + WD Green 2,5TB + WD Red 4TB + 2xWD Red 8TB ; CASE: Be Quiet! Dark Base 900 ; PSU: Corsair RM650x ; MOUSE: Logitech G700s ; KEYBOARD: Razer Huntsman Elite ; SOUND: Logitech X530 ; MONITOR: 2x Dell U2515H (25" QHD IPS) | Games, that you can play with me | Diablo III - Divina
NOTEBOOK: Dell Precision 7730 ; CPU: Intel Core i7-8750H ; GPU: nVidia Quadro P4200 8GB ; DDR4: 2x16GB 2667MHz ; HDD: Samsung NVMe 256GB + Samsung 980 EVO M.2 1TB ; FullHD
rbclass
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 20. úno 2008

Re: Divinity Original Sin 2

Příspěvek od rbclass »

Tak som to presiel na levli 7.vylakal som najprv jedneho.Potom 3..a potom zvysok
rbclass
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 20. úno 2008

Re: Divinity Original Sin 2

Příspěvek od rbclass »

Dome of protection skill,to je riadny cheat. :roll:
Este ze hram s origin postavami a tento skill nemozem mat,
pretoze by som celu hru hral rovnakym sposobom.

inak tento tu to hra na najtazsej obtiaznosti a este sam
co to ma za utok,ze ho tak silno lieci ?
https://www.youtube.com/watch?v=kaf2_VITwsY
madPav3L
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 07. pro 2005
Bydliště: Středočeský kraj

Re: Divinity Original Sin 2

Příspěvek od madPav3L »

Lečí se tak hodně, protože má Nekromancie na 9, za každý 1 bod 10% léčení z uděleného poškození.
CPU: i7-12700KF MB: ASUS ROG STRIX Z690-A GAMING WIFI D4 RAM: T-FORCE XTREEM 2x16GB DDR4 3600 MHz@CL14 GPU: Palit RTX 4090 GameRock FAN: Noctua NH-D15S SSD: 1x Samsung 960 Pro M.2 512GB, 1x Samsung 960 Pro M.2 1TB, 1x Samsung 840 Pro 256GB, 1x Samsung 850 EVO 1TB HDD: 3x Seagate Barracuda 7200 3TB Display: Dell AW3423DWF 3440x1440 165 Hz OLED PSU: Seasonic Prime SSR-750PD 750W Mouse: Logitech G602 Keyboard: Cherry MX-Board 6.0 UPS: CyberPower Professional Tower 1000VA/900W CASE: Fractal Design Meshify 2 XL Audio: Creative Sound Blaster Z + Logitech Z906
rbclass
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 20. úno 2008

Re: Divinity Original Sin 2

Příspěvek od rbclass »

tiez dobry cheating
anti.77
Začátečník
Začátečník
Registrován: 12. kvě 2006

Divinity Original sin 2 DE

Příspěvek od anti.77 »

Jsem už v závěrečné kapitole divinity original sin 2 ale nedaří se mi úkol Jštěřanský konzulát ..... nedokážu zlikvidovat ty neustále se oživující zplozence temnoty ... gůglil jsem ale nikde nic co by fungovalo .... zkoušel jsem na prokletý oheň použít posvěcenou svou i páru, že po jeho uhašení se zadaří , ale hoří dál, .... dík za každou radu

//Baneshee - sloučení
Case: Fractal Design Meshify C - DarkTG ,MB:Asus Maximus VIII Gene,proc:i7 6700K(cooler: Corsair H80i v2 Extreme),GK: EVGA GeForce GTX1080Ti SC BE Gaming ICX,4x8GB ram: DDR4 Corsair Vengeance LPX Black,disky:SSD A-Data XPG SX900 128GB, HDD : Toshiba P300 3TB, Seagate Barracuda7200.14 -1TB,ext.WD Elements Portable 750GB USB 3.0,zdroj:Seasonic Focus Plus Gold 750W,monitor: Samsung C27H711,klávesnice:GIGABYTE Force K85,myš:Asus Echelon,Windows 10 Home 64bit
huhla
Začátečník
Začátečník
Registrován: 30. říj 2009

Re: Divinity Original sin 2 DE

Příspěvek od huhla »

anti.77 píše:Jsem už v závěrečné kapitole divinity original sin 2 ale nedaří se mi úkol Jštěřanský konzulát ..... nedokážu zlikvidovat ty neustále se oživující zplozence temnoty ... gůglil jsem ale nikde nic co by fungovalo .... zkoušel jsem na prokletý oheň použít posvěcenou svou i páru, že po jeho uhašení se zadaří , ale hoří dál, .... dík za každou radu

//Baneshee - sloučení
na prokletý oheň použij Bless, tím se zněj stane normální oheň, který se už dá uhasit vodními kouzly,
když použiješ bless na normální oheň tak se z něj stane holy fire a možná by se to dalo taky využít, ale tohle nevím jistě, když jsem byl v konzulátu já tak mě to nenapadlo vyzkoušet

jinak na tom konzulátu:
- save před každou místností
- nenechat ohně rozhořet (nepouživat vlastní ohnivé aoe kouzla, bacha na výbušné sudy, hořlavé povrchy), pokud už hoří, tak hasit co to jde
- pokud to jde tak zplozence vytáhnout na místo odkud nevidí na hořící oheň, pak se už neoživí
- zplozenec každým oživením spotřebuje kus hořící plochy, takže když to jinak nepůjde, tak ho zabíjet tak dlouho, dokud mu oheň nedojde
anti.77
Začátečník
Začátečník
Registrován: 12. kvě 2006

Re: Divinity Original sin 2 DE

Příspěvek od anti.77 »

huhla píše:
anti.77 píše:Jsem už v závěrečné kapitole divinity original sin 2 ale nedaří se mi úkol Jštěřanský konzulát ..... nedokážu zlikvidovat ty neustále se oživující zplozence temnoty ... gůglil jsem ale nikde nic co by fungovalo .... zkoušel jsem na prokletý oheň použít posvěcenou svou i páru, že po jeho uhašení se zadaří , ale hoří dál, .... dík za každou radu

//Baneshee - sloučení
na prokletý oheň použij Bless, tím se zněj stane normální oheň, který se už dá uhasit vodními kouzly,
když použiješ bless na normální oheň tak se z něj stane holy fire a možná by se to dalo taky využít, ale tohle nevím jistě, když jsem byl v konzulátu já tak mě to nenapadlo vyzkoušet

jinak na tom konzulátu:
- save před každou místností
- nenechat ohně rozhořet (nepouživat vlastní ohnivé aoe kouzla, bacha na výbušné sudy, hořlavé povrchy), pokud už hoří, tak hasit co to jde
- pokud to jde tak zplozence vytáhnout na místo odkud nevidí na hořící oheň, pak se už neoživí
- zplozenec každým oživením spotřebuje kus hořící plochy, takže když to jinak nepůjde, tak ho zabíjet tak dlouho, dokud mu oheň nedojde
Dík, zkusím to
Case: Fractal Design Meshify C - DarkTG ,MB:Asus Maximus VIII Gene,proc:i7 6700K(cooler: Corsair H80i v2 Extreme),GK: EVGA GeForce GTX1080Ti SC BE Gaming ICX,4x8GB ram: DDR4 Corsair Vengeance LPX Black,disky:SSD A-Data XPG SX900 128GB, HDD : Toshiba P300 3TB, Seagate Barracuda7200.14 -1TB,ext.WD Elements Portable 750GB USB 3.0,zdroj:Seasonic Focus Plus Gold 750W,monitor: Samsung C27H711,klávesnice:GIGABYTE Force K85,myš:Asus Echelon,Windows 10 Home 64bit
jakubom
Začátečník
Začátečník
Registrován: 06. čer 2010

Re: Divinity Original Sin 2

Příspěvek od jakubom »

Má někdo vyzkoušený splitscreen na pc? Prý by to mělo být po připojení gamepadů v pohodě a mělo by to fungovat, jak se hraje na gamepadu?
Šel bych do PS verze, ale vzhledem k absenci češtiny pro konzole, budeme muset hrát na pc.
skaven321
Začátečník
Začátečník
Registrován: 09. zář 2014

Re: Divinity Original Sin 2

Příspěvek od skaven321 »

Dostal som sa po rokoch k tejto hre. Skusil som medium obtiaznost a uplne sa stracam v subojoch.
Mam par otazok: Existuje nieco ako moznost zvysovat si iniciativu? Vsetky suboje na prvom ostrove zacinaju protivnici, vacsinou plosnymi damage. Moja skupina sa samozrejme drzi za rucicky, takze kym sa dostanu na tah, maju 1/3-1/2 zivota dole. Cele to je o tom, ze sa ich snazim healovat a sem tam daju jeden uder, ak maju dost AP. Ak skupinu rozdelim na kusy, je hra neovladatelna, nebolo to pri dizajne planovane pohybovat sa oddelene. Stve ma to, ze je ten boj urobeny naschval tak ako je. Dizajnovo udrzime skupinu pokope a vsetky prisery naschval maju plosne utoky. Amaterske.
R7 5800X3D, 32GB DDR4 3200Mhz CL14 G.SKILL FlareX@3600MHz, Sapphire RX 7900 XT GAMING 20GB, ASUS MG279
mejlacz05
Nováček
Nováček
Registrován: 01. říj 2012

Re: Divinity Original Sin 2

Příspěvek od mejlacz05 »

Na iniciativu musíš zvednout primární vlastnost WITS, zvedá zároven i critical.
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“