Red Dead Redemption 2

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
0martas0
Začátečník
Začátečník
Registrován: 12. led 2013

Re: Red Dead Redemption 2

Příspěvek od 0martas0 »

Tohle je duvod proc bych sel do PC verze, uzit si to skvele strileni s poradnym mirenim. Dokazu chytit do "ruky" mireni i na gamepadu, ale tady jak pise kolega je fakt hroznej input lag a to nejde proste. Pri vetsich prestrelkach me to strasne sere.
spajdr
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 14. bře 2004
Bydliště: Ostrava Poruba
Kontaktovat uživatele:

Re: Red Dead Redemption 2

Příspěvek od spajdr »

To chce XIM Apex a to se to pak miri :)
ondra91
Začátečník
Začátečník
Registrován: 13. zář 2013
Bydliště: Litoměřice

Re: Red Dead Redemption 2

Příspěvek od ondra91 »

0martas0 píše:Tohle je duvod proc bych sel do PC verze, uzit si to skvele strileni s poradnym mirenim. Dokazu chytit do "ruky" mireni i na gamepadu, ale tady jak pise kolega je fakt hroznej input lag a to nejde proste. Pri vetsich prestrelkach me to strasne sere.
Na prd je, že s KM bude ta hra bohužel hrozně easy ... ono je to sice fajn hrát s tou myší, ale když chybí i sebemenší výzva, tak to nemusí být ono. Každopádně RDR fakt není o výzvě, ale je to docela škoda se občas trochu nezasnažit ...
Kositch
Začátečník
Začátečník
Registrován: 03. pro 2005
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Red Dead Redemption 2

Příspěvek od Kositch »

Frostys píše:Ja bych ten auto-aim i nejradeji posilil, at se nemusim skoro snazit, protoze rucne v tom mirit je fakt pain jak hovado.
A o nejakou challenge fakt nejde, Arthur je terminator.
Tak to jsem rád, že jste mi tu potvrdili, že používat auto-aim na konzolích není nic, za co by se musel člověk stydět :) Stejně RDR je o příběhu, světě atd., není to HC FPS typu CoD či BF. S tím aim assistem se to již dá v pohodě hrát, jen si nejsem jistej, že si zapamatuji všechny ty kombinace na gamepadu pro x úkonů :-D
CPU Intel Core i7-4790K (SilentiumPC Spartan 3 PRO HE1024) | MB GIGABYTE Z87M-D3H | RAM Kingston 8GB DDR3 1600MHz CL10 HyperX Fury Black Series | SSD Kingston SSDNow V300 120GB + 240 GB | PSU Seasonic SS-500ET-T3 | Case Fractal CORE 1000 | LCD 23.8" Dell P2414H | OS Dual Boot Win 10 x64 + Hackintosh MacOS | Notebook Microsoft Surface Pro LTE | Hry Xbox Series X|
ondra91
Začátečník
Začátečník
Registrován: 13. zář 2013
Bydliště: Litoměřice

Re: Red Dead Redemption 2

Příspěvek od ondra91 »

Kositch píše:
Frostys píše:Ja bych ten auto-aim i nejradeji posilil, at se nemusim skoro snazit, protoze rucne v tom mirit je fakt pain jak hovado.
A o nejakou challenge fakt nejde, Arthur je terminator.
Tak to jsem rád, že jste mi tu potvrdili, že používat auto-aim na konzolích není nic, za co by se musel člověk stydět :) Stejně RDR je o příběhu, světě atd., není to HC FPS typu CoD či BF. S tím aim assistem se to již dá v pohodě hrát, jen si nejsem jistej, že si zapamatuji všechny ty kombinace na gamepadu pro x úkonů :-D
No .. je to automaticky zaplé, hodně bych se divil, že většina majitelů RDR vůbec do nastavení koukala :D ... Mě to s tím nebavilo ... :/
Vlastik80
Začátečník
Začátečník
Registrován: 18. zář 2007

RDR 2 - PC vydání

Příspěvek od Vlastik80 »

Red Dead Redemption 2 na PC? Take Two se vyhnuli odpovědi

> no, tak to vypadá na 2 možnosti, buď neřeknou otevřeně ne, protože ano, nebo se bojí většího propadu hodnoty akcií otevřeným ne, tak čekají až zájem o pc otázku opadne (za půl roku se každý den jistě nikdo ptát nebude) a také vytěží z konzol verzí co jde, než se to začne točit v bazarech a každý to bude mít (konzolista) dohrané, ovšem mimo online samozřejmě. Osobně se nedomnívám že PC verze vyjde, bylo by to fajn, ale nevím no, uvidíme, první díl také na pc nevyšel ... uvidíme, třeba překvapí jako s GTA nakonec, i když s velkou prodlevou.
Shaquille
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 16. bře 2004
Bydliště: Praha

Re: Red Dead Redemption 2

Příspěvek od Shaquille »

Tyhle konspirace, boze... Nebo za 3. je to soucast obchodniho tajemstvi. Ta exkluzivita pro konzole neni zadarmo...
Spoiler
Define 7 XL * 13700KF * 2x16GB A-Die * 1TB 990 PRO + 1TB 970 EVO * 1000W PSH * RTX 3080 ti * voda * MPG321QRF-QD
DAN Cases A4-SFX V4.1 * 3600X * 2x8GB LP * 2x M2 + SATA SSD * 750W PSU * RTX 3060 ti
NAS 3x8TB RAID 5 + 2x4TB RAID 1 * OLED65C12 * HW-Q950A
Paul
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Re: Red Dead Redemption 2

Příspěvek od Paul »

Samozřejmě že PC verze vyjde. Jestli si někdo myslí, že si Strauss Zelnick nechá ujít možnost vydělat prachy na další lambo, je...hlupec :)
Ryzen 5800X3D, Gigabyte Aorus X470 Gaming, 2*8GB FlareX@3200, nVidia RTX 3080Ti, 500GB SSD Evo 970, 2TB Crucial MX500, 120GB M4 SSD, 2 * Samsung F1 1TB SATAII, A4-Tech A7, Panasonic ST50 55" Plasma, NEC 24WMGX3 24", Win10 64bit Home, Steam Deck

If you have been voting for politicians who promise to give you goodies at someone else's expense, then you have no right to complain when they take your money and give it to someone else, including themselves.
Riku
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 01. zář 2005

Re: Red Dead Redemption 2

Příspěvek od Riku »

Já bych se vůbec nedivil kdyby na PC nevyšlo. GTA vždy vycházelo na PC, naopak Red Dead serie byla vždy konzolovka. A na PC se prodala 1/10 GTA V toho co na konzole takže asi nic kvůli čemu by si trhali žíly.
PS5 | LG OLED CX55
Paul
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Re: Red Dead Redemption 2

Příspěvek od Paul »

Riku píše:Já bych se vůbec nedivil kdyby na PC nevyšlo. GTA vždy vycházelo na PC, naopak Red Dead serie byla vždy konzolovka. A na PC se prodala 1/10 GTA V toho co na konzole takže asi nic kvůli čemu by si trhali žíly.
Na PC se GTA5 prodalo kolem 20 milionů kopií. Nikdo nemůže bejt tak hloupej aby si myslel, že si tyhle prachy nechá korporace typu Take2 ujít.

RDR je prakticky jediná důležitá Rockstar hra co na PC nevyšla, důvod mohl bejt jakejkoliv (spekulovalo se o tak blbě napsaném kódu, že by jim trvalo roky to přeportovat z Cell a PowerPC architektury).
Dneska maj dokonale optimalizovanej X86 engine. Na 99% byla PC verze normálně souběžně ve vývoji a teď jí dodělávaj, a oznámena bude až budou vytěženy konzolový prodeje.
Ryzen 5800X3D, Gigabyte Aorus X470 Gaming, 2*8GB FlareX@3200, nVidia RTX 3080Ti, 500GB SSD Evo 970, 2TB Crucial MX500, 120GB M4 SSD, 2 * Samsung F1 1TB SATAII, A4-Tech A7, Panasonic ST50 55" Plasma, NEC 24WMGX3 24", Win10 64bit Home, Steam Deck

If you have been voting for politicians who promise to give you goodies at someone else's expense, then you have no right to complain when they take your money and give it to someone else, including themselves.
heroik
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 28. říj 2009

Re: Red Dead Redemption 2

Příspěvek od heroik »

Sám kvůli tomu uvažuju o koupi PS4, takže to dává smysl, protože přesně to oni chtěj.. :D
ondra91
Začátečník
Začátečník
Registrován: 13. zář 2013
Bydliště: Litoměřice

Re: Red Dead Redemption 2

Příspěvek od ondra91 »

A proč si tu krabici proboha nekoupíte ? Stojí to pár tisíc a i kdyby se na tom mělo odehrát pár her, tak furt dobrá investice ...
heroik
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 28. říj 2009

Re: Red Dead Redemption 2

Příspěvek od heroik »

protože nejsem zastánce hraní na PS, resp. gamepadu, měl jsem to v ruce asi 2x v životě :D
Riku
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 01. zář 2005

Re: Red Dead Redemption 2

Příspěvek od Riku »

Paul píše:
Riku píše:Já bych se vůbec nedivil kdyby na PC nevyšlo. GTA vždy vycházelo na PC, naopak Red Dead serie byla vždy konzolovka. A na PC se prodala 1/10 GTA V toho co na konzole takže asi nic kvůli čemu by si trhali žíly.
Na PC se GTA5 prodalo kolem 20 milionů kopií. Nikdo nemůže bejt tak hloupej aby si myslel, že si tyhle prachy nechá korporace typu Take2 ujít.

RDR je prakticky jediná důležitá Rockstar hra co na PC nevyšla, důvod mohl bejt jakejkoliv (spekulovalo se o tak blbě napsaném kódu, že by jim trvalo roky to přeportovat z Cell a PowerPC architektury).
Dneska maj dokonale optimalizovanej X86 engine. Na 99% byla PC verze normálně souběžně ve vývoji a teď jí dodělávaj, a oznámena bude až budou vytěženy konzolový prodeje.
Na steamu se prodalo asi 10mil, jestli se prodalo dalsich 10mil krabicovek tak budiz (je vůbec verze ktera se neaktivuje na steamu?)

Red Dead Revolver vyšlo taky pouze na ps2 a xbox.. A o tom portu pochybuju, gta 4 taky nebyl problém vydat na PC (sice v hroznym stavu po vydani) ale preci jen RDR je novejsi takže engine meli určitě už víc osahanej.

Mně to je ve výsledku jedno zda to vyjde nebo ne a jestli jo tak podle me až po remasteru na next gen konzole jako u gta
PS5 | LG OLED CX55
ondra91
Začátečník
Začátečník
Registrován: 13. zář 2013
Bydliště: Litoměřice

Re: Red Dead Redemption 2

Příspěvek od ondra91 »

heroik píše:protože nejsem zastánce hraní na PS, resp. gamepadu, měl jsem to v ruce asi 2x v životě :D
Tak se s ním jednoduše nauč .. na klávesnici s myší jsou FPSka holt daleko jednoduší, ale většina ostatních her se hraje v pohodě.
Paul
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Re: Red Dead Redemption 2

Příspěvek od Paul »

Riku píše: Na steamu se prodalo asi 10mil, jestli se prodalo dalsich 10mil krabicovek tak budiz (je vůbec verze ktera se neaktivuje na steamu?)

Red Dead Revolver vyšlo taky pouze na ps2 a xbox.. A o tom portu pochybuju, gta 4 taky nebyl problém vydat na PC (sice v hroznym stavu po vydani) ale preci jen RDR je novejsi takže engine meli určitě už víc osahanej.

Mně to je ve výsledku jedno zda to vyjde nebo ne a jestli jo tak podle me až po remasteru na next gen konzole jako u gta
Na Steamu se prodalo přes 12 mega, a jediný místo kde se dá steam kopie koupit, je steam.

Všechny krabicovky a všechny online verze mimo steam jedou přes social klub. A těch se dohromady velmi pravděpodobně prodalo minimálně stejně tolik, co kopií na steamu - Witcher 3 to má taky takhle (všechny verze přes gog, jen steam verze přes steam) a kdysi zveřejnili prodeje který ukazovaly cca 50:50.

Jo, Red Dead Revolver, RDR, Warriors a Midnight Club LA nevyšly na PC. RDR2 vyjde, nejsme v roce 2005, ani 2010.

Btw úplně stejný diskuze probíhaly u GTA4, GTA5 i LA Noire. Rockstar vždy předstírá že PC neexistuje, oznámí a vydá jen konzol verze, blbouni na fórech spekulujou jestli jako Rockstar nechá válet prachy PC hráčů na zemi a pak Rockstar oznámí PC verzi. Už je to únavný :)
Ryzen 5800X3D, Gigabyte Aorus X470 Gaming, 2*8GB FlareX@3200, nVidia RTX 3080Ti, 500GB SSD Evo 970, 2TB Crucial MX500, 120GB M4 SSD, 2 * Samsung F1 1TB SATAII, A4-Tech A7, Panasonic ST50 55" Plasma, NEC 24WMGX3 24", Win10 64bit Home, Steam Deck

If you have been voting for politicians who promise to give you goodies at someone else's expense, then you have no right to complain when they take your money and give it to someone else, including themselves.
0martas0
Začátečník
Začátečník
Registrován: 12. led 2013

Re: Red Dead Redemption 2

Příspěvek od 0martas0 »

Paule máš sice logické důvody si to myslet, ale co dalšího nám ze své věštecké koule prozradíš?
Paul
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Re: Red Dead Redemption 2

Příspěvek od Paul »

0martas0 píše:Paule máš sice logické důvody si to myslet, ale co dalšího nám ze své věštecké koule prozradíš?
Ty logické důvody stačí, nemyslíš?
Ryzen 5800X3D, Gigabyte Aorus X470 Gaming, 2*8GB FlareX@3200, nVidia RTX 3080Ti, 500GB SSD Evo 970, 2TB Crucial MX500, 120GB M4 SSD, 2 * Samsung F1 1TB SATAII, A4-Tech A7, Panasonic ST50 55" Plasma, NEC 24WMGX3 24", Win10 64bit Home, Steam Deck

If you have been voting for politicians who promise to give you goodies at someone else's expense, then you have no right to complain when they take your money and give it to someone else, including themselves.
Swat
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. kvě 2005
Bydliště: Praha

Re: Red Dead Redemption 2

Příspěvek od Swat »

heroik píše:protože nejsem zastánce hraní na PS, resp. gamepadu, měl jsem to v ruce asi 2x v životě :D

Hele já taky. Teď mám doma X1X, kterej jsem nakonec koupil po dlouhym zvažování mezi PS a X. Šlo mi primárně o RDR zážitek, jelikož jsem si chtěl zahrát i jedničku, kterou jsem odehrál z jedný třetiny tenkrát na 360ce, ale nedohrál, protože ta hra vypadala na 360ce hrozně, zubatá jak prase, v tehdejším rozlišení a 30fps prostě ta konzole tenkrát neudržela.

Momentálně jsem víc než mile překvapenej z Xka, na kterym jedu remasterovanej první RDR a jsem z toho nadšenej. Jasně, že to jede 30fps, ale na tuhle hru s aim assist to prostě stačí, bez jedinýho frame dropu a hlavně s vyhlazováním, resp. 4k downsamplovaný na 1080p televizi, tzn. že už teď je obraz jak břitva a ta 8 let stará hra vypadá i dneska velmi slušně. RDR2 mám nainstalovaný a jsem odhodlanej to spustit až dokončím jedničku, prostě jsem se rozhod strávit letošní zimu na divokym západě :roll: Na dvojku uvažuju o koupi 4k televize, jelikož na Xku jede poměrně dost her ve 4k (na zkoušku jsem dal i oblíbenej CoD IW a ta hra na tom vypadá a jede fantasticky, a to bez loadovacích obrazovek, kterejch je na pc verzi mraky - nechápu, ale prostě je to tak - tudíž opět zážitek zcela jinde, než na pc).

Co se týče gamepadu, tak jakožto pc hráči mi to zezačátku taky nešlo, přehmaty, neměl jsem cit na joystickách, kolikrát fakt chaos. Teď cca po měsíci můžu říct, že jsem se do toho dostal a prostě jedu, jde jen o zvyk, jako se vším, chce to trénink. Jedu i AC Odyssey a i tam jsem přešel na gamepad, jelikož na klávesnici se nedá regulovat rychlost koně, zatímco na tom gamepadu joystickem samozřejmě ano. A i tam už se mi začíná v ovládání dařit.

Za sebe říkám, neboj se gamepadu, pokud koupíš konzoli, dej tomu měsíc a budeš v tom jako doma.
MB: Asrock Z370 Extreme4, CPU: Intel Core i5-8600K@5 GHz (SilentiumPC Navis PRO 240 AiO), RAM: 2x8 GB G.Skill DDR4 3200 MHz, GPU: Gigabyte RTX 2080 Gaming OC, HDD: SSD WD Blue 3D 1TB, Seagate IronWolf 6TB, DVD: Asus, PSU: Seasonic Focus Plus 850 Gold, CASE: Corsair T600 Graphite White Edition, MONITOR: BenQ XR3501, TV: 55" Samsung Q6FN
spajdr
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 14. bře 2004
Bydliště: Ostrava Poruba
Kontaktovat uživatele:

Re: Red Dead Redemption 2

Příspěvek od spajdr »

U toho XBX pomaha i to, ze to vyuziva 12GB RAM, proto mene tech loadovacich casti :-)
Stejne jako i u Assassin Creed Origins a Odyssey.
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“