Registrace  •  FAQ  •  Pravidla fóra  •  Uživatelské blogy  •  PCTuning.cz  •  Hledat  • Přihlášení
 • Funkce report, slouží pro upozornění na porušení pravidel, ne vzkazy moderátorům.

Právě je út 24. listopad 2020, 05:40

Zobrazit příspěvky bez odpovědiZobrazit aktivní témata

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Odpovědět na téma  [ 238 příspěvků ]  Přejít na stránku předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12
Autor Zpráva
 Předmět: Re: Cyberpunk 2077
PříspěvekZaslal v: st 28. říjen 2020, 18:39 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

coyd napsal:
Celkem bezne to je u nejakych RPG pri zacatku nove sezony/resetu ladderu kdy jde o to se dostat co nejdale v co nejkratsim case. Ale u singleplayer offlinovky mi to prijde krapet zbytecne kdyz to nikam neutece. Ale tak kazdy at si travi dovolenou jak uzna za vhodne :)

Já si před pěti lety vzal dva týdny na Witcher 3 a byla to jedna z nejlepších dovolenejch ever :mrgreen:

..akorát jsem ho stejně nestih dohrát.. :twisted:

Člověk se do toho prostě chce ponořit naplno, nehrát jen po večerech unavenej po práci..

Ryzen 2700X, Gigabyte Aorus X470 Gaming, 2*8GB FlareX@3200, nVidia RTX 2080Ti, 500GB SSD Evo 970, 2TB Crucial MX500, 120GB M4 SSD, 3 * Samsung F1 1TB SATAII, A4-Tech A7, Panasonic ST50 55" Plasma, NEC 24WMGX3 24", Win10 64bit Home

If you have been voting for politicians who promise to give you goodies at someone else's expense, then you have no right to complain when they take your money and give it to someone else, including themselves.

PříspěvekZaslal v: pá 6. listopad 2020, 20:28 
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Obrázek uživatele

NVIDIA confirms that Cyberpunk 2077 Ray Tracing will work on any DXR-compatible GPU

https://www.dsogaming.com/pc-performanc ... tible-gpu/

PříspěvekZaslal v: út 17. listopad 2020, 21:40 
Začátečník
Začátečník

Nové gameplay záběry ze speciálu NC Wire z XBox One a Series X verze

https://www.youtube.com/watch?v=4yQ--nr ... &index=131

Na One vypadá hra dost osekaně a 30FPS, na Series X vypadá detailněji a 60FPS, ale škáluje se to scénu od scény. Ježdění po městě na slabší konzoli nic moc.

ED: Jinak teda koukám, že některé části hry v některých částech města v některých ingame pozdních hodinách nepůjde hrát, pokud člověk nebude doma sám :mrgreen:

Ještě zmiňovali, že později po launchi přijde nějaký next-gen upgrade, takže Series verze může potenciálně vypadat líp. Rovněž několikrát potvrdila dec 10 launch, takže žádný odklad snad už nebude.

PříspěvekZaslal v: čt 19. listopad 2020, 19:30 
Nováček
Nováček

No hlavne na tom videu Series X nejde ani zďaleka 60fps, to bude spustené len v spätnej kompatibilite. Neverím, že tak biedne by to na novom Xboxe šlo.

PříspěvekZaslal v: čt 19. listopad 2020, 20:24 
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Obrázek uživatele

tak snad na PS5 pobezi lepe....zatim se zda, ze cross gen hry jdou lepe na plejku...vice na DF

a ano, ze startu ma byt jenom update PS4/X1 hry patchem na nextgen v podobe vyssiho rozliseni a fps. Samostatna verze na XSX a PS5 ma vyjit pristi rok. Otazka je, zda to nepujde jeste hur, protoze ty verze maji byt grafikcky vylepsene(raytracing atd)

PříspěvekZaslal v: čt 19. listopad 2020, 21:30 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

Nové trailery
https://www.youtube.com/watch?v=BO8lX3hDU30
https://www.youtube.com/watch?v=rPppjjvjQlk

Vypadá to masakrálně.

Ale nikdo by od toho neměl čekat hlubokou simulaci. Spousta webů vydala detailní preview (16 hodin hraní) a nejlépe to shrnul Gamestar:

Who is Cyberpunk 2077 for?

Story fans
Cyberpunk 2077 not only tells a gripping main story, but also adorns each secondary task with at least a little story. The role-play does not shy away from serious topics such as child murder and rape.

Deus Ex connoisseur
Anyone who played the first Deus Ex will appreciate not only the different solutions, but also how the game world reacts to their own actions - for example in the famous scene with the ladies' room. Cyberpunk 2077 inherits this spirit and also reacts to my actions in quests and dialogues. In addition, each mission offers several possible solutions, I can fight, hack or sneak.

Role player
Thanks to the multifaceted and free character system, you can combine skills as you like and play as a shotgun hacker or katana ninja, for example. So far, no style of play has seemed superfluous or useless.

Atmosphere lovers
The Cyberpunk game world is built with a lot of love and the lighting atmosphere is fantastic even without ray tracing. And the punk soundtrack resounds from the car radios, most of which was recorded especially for the game. By the way, there is also a jazz station, which I think is wonderfully suitable for cruising over the freeway.

Who is Cyberpunk 2077 is not for?

Friends of »Realism«
In contrast to role-playing games like Gothic, Cyberpunk 2077 does not logically integrate every game element. Fast travel, for example, is simply a teleport, crafting takes place via a menu instead of a workbench.

Happy-End-Fans
There are funny and happy moments in Cyberpunk 2077, but basically the setting is dark and brutal - and the game lets you feel that too. If you want to play something that lifts your own mood, you might be missing the place here.

Rockstar lovers
Okay, we have to restrict that a bit: Of course, you can also have fun with Cyberpunk 2077 if you enjoyed playing GTA 5 and Red Dead Redemption 2 (in single player mode). You just have to realize that cyberpunk cannot lead to the same open-world chaos as the rock star games.

Racing player
If a realistic and demanding driving model is important to you in a game - regardless of the genre - Cyberpunk 2077 will not make you happy. The cars are not spongy, but not realistic either. And the collision behavior shows strange capers.

Shooter purists
The shootings of Cyberpunk 2077 play well and smoothly, but not like a shooter because opponents swallow a lot more bullets. Headshots cause additional damage, but are not immediately fatal either. Cyberpunk 2077 is just a role-playing game in which character and item values ​​are more important than skill.

Ryzen 2700X, Gigabyte Aorus X470 Gaming, 2*8GB FlareX@3200, nVidia RTX 2080Ti, 500GB SSD Evo 970, 2TB Crucial MX500, 120GB M4 SSD, 3 * Samsung F1 1TB SATAII, A4-Tech A7, Panasonic ST50 55" Plasma, NEC 24WMGX3 24", Win10 64bit Home

If you have been voting for politicians who promise to give you goodies at someone else's expense, then you have no right to complain when they take your money and give it to someone else, including themselves.

PříspěvekZaslal v: čt 19. listopad 2020, 21:39 
Čestný člen
Čestný člen

Pěkně to sepsali, nemůžu se dočkat :)

PříspěvekZaslal v: čt 19. listopad 2020, 22:09 
Začátečník
Začátečník

me spis zarazi, ze neco takovyho vubec museli sepisovat, to pod "Who is Cyberpunk 2077 for?" je presne to, co celou dobu CDP popisujou, ze to ma presne byt a to "Who is Cyberpunk 2077 is not for?" je presne to, co to nikdy byt ani nemelo, uz z principu RPG (staty a s tim spojeny bullet sponge) nemuze bejt simulace, definice xxxPUNK taky nevypada na neco "happy", stejne jako rizeni aut/zavody jsou jen doplnek, pro me to treba bude jen zpusob prepravy a rozhodne by me nenapadlo v tom hledat nejakou zavodni vyzvu/pozitek

CPU: Intel core i5 4690k@4,6 GHz | GPU: GTX 970@1440MHz/8000MHz | MB: Asus Sabertooth Z97 MARK 2 | RAM: 2*8GB Kingston DDR3 | HDD: Samsung SSD 840 Evo 250GB | PSU: EVGA Gold 650W | OS: Win 7 Ultimate SP1 64-bit | Fire Strike: P10068

PříspěvekZaslal v: čt 19. listopad 2020, 22:44 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

Citace:
Happy-End-Fans

To už by se ale dalo brát jako spoiler ne? :D

PříspěvekZaslal v: čt 19. listopad 2020, 23:22 
Začátečník
Začátečník

https://www.youtube.com/watch?v=TCKfebVQFhU Night City Wire EP5

Mám rád Rocstar hry a automobilové simulátory, tak ruším objednávku x) Stejně furt nevím, jestli to hrát na gamepadu, nebo na M+K. Možná bude ke štěstí stačit jen ten 90s boomer industrial soundtrack =)

PříspěvekZaslal v: pá 20. listopad 2020, 00:48 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

Alfajk napsal:
me spis zarazi, ze neco takovyho vubec museli sepisovat, to pod "Who is Cyberpunk 2077 for?" je presne to, co celou dobu CDP popisujou, ze to ma presne byt a to "Who is Cyberpunk 2077 is not for?" je presne to, co to nikdy byt ani nemelo, uz z principu RPG (staty a s tim spojeny bullet sponge) nemuze bejt simulace, definice xxxPUNK taky nevypada na neco "happy", stejne jako rizeni aut/zavody jsou jen doplnek, pro me to treba bude jen zpusob prepravy a rozhodne by me nenapadlo v tom hledat nejakou zavodni vyzvu/pozitek

Je to psaný pro lidi co od toho čekaj Matrix a druhej příchod Krista, že tam jako prostě bude všechno. Protože takoví lidi jsou. Na povrchu ta hra vypadá jako GTA, takže si dovedu představit jak po vydání vyjdou videa typu CYBERPUNK SUCKKZZ kde budou srovnávat že random NPCčka na ulici v GTA reagujou víc než v Cyberpunku.

A pak tou simulací mysleli, že to není jako Kingdom Come nebo Gothic, tzn. nesimuluje se životní cyklus NPCček a není všechno řešení přes ingame (příklad, alchymie v KCD).

PříspěvekZaslal v: pá 20. listopad 2020, 06:18 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

Baneshee napsal:
Už jsou venku HW požadavky. Sice jen pro fullHD, náročný to každopádně asi nebude. Vypadá to, že hra pojede s rozumnýma detailama na všem, CDP si asi vyhráli s optimalizací :-)

70GB na takovej velkej open-word jo? No to jsem zvědav.

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

PříspěvekZaslal v: pá 20. listopad 2020, 09:00 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

já kupovat asi nebudu, hra to bude obecně skvělá, jenže mě nebavil ani DeusEx, ani GTA V nebo třeba Watch Dogs tak možná tomu dám šanci příští rok v nějaký slevě aby mě nemrzelo vyhodit za to prachy když by mě to nechytlo. Už ať to vydaj a jdou makat na dalším Witcherovi

PříspěvekZaslal v: pá 20. listopad 2020, 10:25 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

Nemyslim si, že se to dá k něčemu v minulosti vůbec přirovnat. Já bych řek, že nejblíž tomu bude právě Witcher 3 - tím game desingem, world buildingem, důrazem na příběh, vedlejší questy, role playing - to prostě žádný jiný studio takhle zmáklý nemělo a nemá. S GTA a Watch Dogs to podle mě nemá nic společnýho a s Deus Ex (což je hra/série, která mě kompletně minula a to jsem jí zkoušel několikrát) tak ten cyberpunkovej setting a možnost řešit všechno více způsoby. Pokud ale někdo obecně nedává sci-fi a zbožňuje fantasy, tak tuhle hru asi nerozdejchá :)

PříspěvekZaslal v: pá 20. listopad 2020, 10:50 
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Obrázek uživatele

Já se rozhodně těším, jediné čeho se obávám jsou ty bullet sponge nepřátelé. To asi nebude moc nahrávat tichému průchodu se střelnými/energetickými zbraněmi, ale třeba to nějak půjde, uvidíme...

CPU: i7-8700K@5.0 GHz (delid by PKBO) MB: Asus ROG Maximus X Hero RAM: G.SKILL 2x8GB DDR4 4133 MHz@CL17 GPU: EVGA RTX 3080 FTW3 ULTRA FAN: Noctua NH-U14S SSD: 1x Samsung 960 Pro M.2 512GB, 1x Samsung 960 Pro M.2 1TB, 1x Samsung 840 Pro 256GB, 1x Samsung 850 EVO 1TB HDD: 3x Seagate Barracuda 7200 3TB Display: 35" Asus ROG Swift PG35VQ, 3440x1440 @ 144 Hz PSU: Seasonic Prime SSR-750PD 750W Mouse: Logitech G602 Keyboard: Cherry MX-Board 6.0 UPS: CyberPower Professional Tower 1000VA/900W CASE: LIAN LI PC-P50 Black Audio: Creative SOUND BLASTER X-Fi Titanium Fatal1ty Pro + Genius SW-5.1 Home Theater

PříspěvekZaslal v: pá 20. listopad 2020, 11:52 
Začátečník
Začátečník

ArgCZ napsal:
já kupovat asi nebudu, hra to bude obecně skvělá, jenže mě nebavil ani DeusEx, ani GTA V nebo třeba Watch Dogs tak možná tomu dám šanci příští rok v nějaký slevě aby mě nemrzelo vyhodit za to prachy když by mě to nechytlo. Už ať to vydaj a jdou makat na dalším Witcherovi

Já taky čekám, že mě to nakonec moc nechytne (pár dní volna jsem si však na to rezervoval :-D ). Witcher 3 byl TOP, ale tohle bude něco trochu jiného.
Vzhledem k tomu, že tam nebude žádná ochrana (pokud se nepletu), tak si asi první seženu "demo", abych zjistil, jestli mě to chytne, a pak koupím nebo nekoupím.

MB Gigabyte Z390 Gaming X

PříspěvekZaslal v: pá 20. listopad 2020, 20:11 
Začátečník
Začátečník

Ještě je tam pár otázek, co ukáže čas. RT nároky jsou s DLSS, nebo bez? Jaká bude kvalita DLSS? Jak s tím zamíchá plánovaný next-gen patch. CDPR spolupracuje s nVidií, takže TJ náhoda jak se papírové vram nároky vejdou do 10GB x) Jak to poběží na šestijádrech (moc lásky z tabulky nepobraly), jak pomůže HT?

Jinak souhlasím s určitým skepticismem. Není to GTA ani Witcher ani Skyrim ani Red Dead, přesto se hra nevyhne srovnávání a pokud bude v některých aspektech zaostávat, tak lidi začnou pičovat. A celkem oprávněně si můžu říkat, proč auta jezdí hůř, jak v GTA, nebo proč to není hezčí, jak Red Dead, pokud daný případ nastane. Vynucený 1st person navrch.

Jasně, mám to koupený a budu to hrát, ale nechám se překvapit, jestli to opravdu bude nakonec TOP a jestli se dobře poperou se vším, vůči čemu jsem skeptický. Nebo jestli to bude mít úspěch jen díky marketingu a okultním ovcím kolem CDPR.

PříspěvekZaslal v: pá 20. listopad 2020, 20:23 
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Obrázek uživatele

Nekde se psalo co od hry muzes a nemuzes ocekavat a co se tyce rizeni aut, tak realisticke rizeni aut opravdu nemame ocekavat :-)

//Baneshee - promaz OT + vydělení diskuze o technické části hry

Odpovědět na téma  [ 238 příspěvků ]  Přejít na stránku předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Přejít do sekce:

Kdo je přihlášený

Uživatelé procházející si tuto sekci: Žádní registrovaní uživatelé a 20 anonymních