Project CARS 2

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Shaquille
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 16. bře 2004
Bydliště: Praha

Re: Project CARS 2

Příspěvek od Shaquille »

Diky za komentar, pres vikend bude vice casu, tak si zkusim pohrat s nastavenim a pocasim. Primarne mne taky zajimaj stock kary, ale (pro mne) nastesti mam jine dojmy.
btw co pouzivas za volant?
Spoiler
Define 7 XL * 13700KF * 2x16GB A-Die * 1TB 990 PRO + 1TB 970 EVO * 1000W PSH * RTX 3080 ti * voda * MPG321QRF-QD
DAN Cases A4-SFX V4.1 * 3600X * 2x8GB LP * 2x M2 + SATA SSD * 750W PSU * RTX 3060 ti
NAS 3x8TB RAID 5 + 2x4TB RAID 1 * OLED65C12 * HW-Q950A
Jurawood
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 28. čer 2007
Bydliště: Brno

Re: Project CARS 2

Příspěvek od Jurawood »

Shaquille píše:reakce byla spise na Jurawood, ktery hru nikdy nehral a rozhoduje se na zaklade toho co cte, vidi.
ok... vysvětlím ti to po pravdě. PC1 jsem si nainstaloval a po pár hodinách laborování jsem zjistil, že lze mít kola o 45st. na stranu - rejd na doraz. A auto hrne bez známky gumování... tato vlastnost mě tak vytočila, že proběhla okamžitá odinstalace. Já jezdím a trénuji abych se zlepšil v praxi, porychlil na dromu a i v běžných situacích dokázal lépe zvládnout krizovku. Tahle hra by mě totálně skazila a dala zlé návyky, proto.. Klidně si to na jedničce zkuste... jo a pak vlezte i do skutečného auta a na rovině prudce cukněte volantem na stranu... nestane se nic? a můžete točit 2x dokola?... slyšíte to ticho?
asi ne spíše to bude nějak takhle.
https://www.youtube.com/watch?v=FcAKjLtrHNA

Proboha já se nebavím o tlacích v gumách, nastavení tlumičů, diferenciálu a modelování přilnavosti gum.. to opravdu tyhle hry neumí. Já chci jen aby to normálně jelo.

Včera jsem narazil na text, že PC2 je tu a na vývoji se podíleli opravdoví závodníci.
Tak mě srdce poskočilo, něco jsem očekával s tím že dostanu tady odpověď "ano, je to pravda, šli do sebe a je to komplet překopaný engine a model" Místo toho si přečtu recenzi a pod ní v diskuzi je 95%příspěvků, že to je arkáda.
Sorry ale to nemuseli testovat s jezdci. To je podvod a pro mě by to byl důvod k reklamaci hry.
Svůj názor jsem si řekl, omlouvám se a už se odmlčím .-)
MSI Z97gaming5, i5 4670K@4.2GHz, gtx1060, AOC24", SSD Samsung 850Pro 256GB....
ASROCK B450, RYZEN 3 1200, RX560 4GB, ASUS VP249HE, SSD Samsung 860 EVO
Paul
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Re: Project CARS 2

Příspěvek od Paul »

Jurawood píše:
Shaquille píše:reakce byla spise na Jurawood, ktery hru nikdy nehral a rozhoduje se na zaklade toho co cte, vidi.
ok... vysvětlím ti to po pravdě. PC1 jsem si nainstaloval a po pár hodinách laborování jsem zjistil, že lze mít kola o 45st. na stranu - rejd na doraz. A auto hrne bez známky gumování... tato vlastnost mě tak vytočila, že proběhla okamžitá odinstalace. Já jezdím a trénuji abych se zlepšil v praxi, porychlil na dromu a i v běžných situacích dokázal lépe zvládnout krizovku. Tahle hra by mě totálně skazila a dala zlé návyky, proto.. Klidně si to na jedničce zkuste... jo a pak vlezte i do skutečného auta a na rovině prudce cukněte volantem na stranu... nestane se nic? a můžete točit 2x dokola?... slyšíte to ticho?
asi ne spíše to bude nějak takhle.
https://www.youtube.com/watch?v=FcAKjLtrHNA

Proboha já se nebavím o tlacích v gumách, nastavení tlumičů, diferenciálu a modelování přilnavosti gum.. to opravdu tyhle hry neumí. Já chci jen aby to normálně jelo.

Včera jsem narazil na text, že PC2 je tu a na vývoji se podíleli opravdoví závodníci.
Tak mě srdce poskočilo, něco jsem očekával s tím že dostanu tady odpověď "ano, je to pravda, šli do sebe a je to komplet překopaný engine a model" Místo toho si přečtu recenzi a pod ní v diskuzi je 95%příspěvků, že to je arkáda.
Sorry ale to nemuseli testovat s jezdci. To je podvod a pro mě by to byl důvod k reklamaci hry.
Svůj názor jsem si řekl, omlouvám se a už se odmlčím .-)
Zkus tu dvojku koupit, dvě hodiny odjezdi a pak jí refundni pokud to bude špatný jak čekáš.
Zajímaly by mě tvý dojmy.
Ryzen 5800X3D, Gigabyte Aorus X470 Gaming, 2*8GB FlareX@3200, nVidia RTX 3080Ti, 500GB SSD Evo 970, 2TB Crucial MX500, 120GB M4 SSD, 2 * Samsung F1 1TB SATAII, A4-Tech A7, Panasonic ST50 55" Plasma, NEC 24WMGX3 24", Win10 64bit Home, Steam Deck

If you have been voting for politicians who promise to give you goodies at someone else's expense, then you have no right to complain when they take your money and give it to someone else, including themselves.
Frostys
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. črc 2006

Re: Project CARS 2

Příspěvek od Frostys »

Hru komentovat nechci, nehrál jsem a ani nic nečetl, ale pokud fakt říkají, že to dělali s opravdovými profi jezdci, a pak hra není zrovna simulací, tak nechápu, proč je do toho vůbec tahají.
Já hlavně nechápu, proč do každé té dnešní závodní hry neudělat mód simulace (opravdová simulace a realismus). Potěšili by všechny. Samozřejmě, že by té simulaci museli věnovat extra péči, ale líbali by jim pak nohy všichni.
CPU i7-9700k + MasterLiquid Lite 240
GPU MSI GeForce RTX 2070 8Gb
RAM Patriot Viper4 16GB@3000MHz
MB Gigabyte Z390 Gaming X
AllowedCry
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 21. kvě 2011
Bydliště: Praha

Re: Project CARS 2

Příspěvek od AllowedCry »

https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=5A56CFE3
Tohle je minimum, co musíte pro "realistické" hraní udělat, mě je celkem putna na kolik je to věrné, naučím se to hrát tak jako tak na ovladači, což je dle mého zároveň minimum, především kvůli vibracím a plynulosti.

Líbí se mi, jak auta reagují a variabilní počasí se povedlo též, obtížnost mám zatím na 50%, k vítězství potřebuji i 4 kola, první trojka jezdí oproti mě dost na hraně :-D
Ryzen 5700X @ PBO+200 || GB B450 GX || 32GB @ 3600Mhz cl16 || XFX RX7900 XT @ OC || SSD 1.25TB || HDD 3TB || Fractal R5 + Corsair HX850 || [4K] Philips 288E2A @ 60hz + Philips 48OLED707 @ 120hz.
ArgCZ
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 16. črc 2010

Re: Project CARS 2

Příspěvek od ArgCZ »

tyvado, já teda nemám kdovíjakou výbavu mám jen TMXo ale nikdy by mě nenapadlo jezdit PC hru abych byl lepší řidič v reálu, to bych musel mít doma nevím co za vybavení, já jezdil dvě sezóny skutečný závody do vrchu s kitovou felicíí 880kg a 146hp se skutečnejma závodníma gumama/podvozkem atd... a narovinu říkám že ježdění v závodním autě a v normálním silničním autě je zhruba stejný rozdíl jako masturbovat a mít opravdovej sex, ty dvě věci maj společnou tak jednu věc ale jinak v nich jde o zcela jiný postupy.

stěžovat si že závodní hra mě zkazí návyky do auta na silnici eeeh, silnice není na závodění a ty auta to ani neuměj
PS5, LG OLED65BX, Samsung HW-Q700A + SWA-9500S = 5.1.4 Dolby Atmos, DTS:X
AllowedCry
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 21. kvě 2011
Bydliště: Praha

Re: Project CARS 2

Příspěvek od AllowedCry »

stěžovat si že závodní hra mě zkazí návyky
Nad touhle blbostí sem se taky pousmál, hnidopišství lvl race pro. :roll:
Ryzen 5700X @ PBO+200 || GB B450 GX || 32GB @ 3600Mhz cl16 || XFX RX7900 XT @ OC || SSD 1.25TB || HDD 3TB || Fractal R5 + Corsair HX850 || [4K] Philips 288E2A @ 60hz + Philips 48OLED707 @ 120hz.
Jurawood
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 28. čer 2007
Bydliště: Brno

Re: Project CARS 2

Příspěvek od Jurawood »

AllowedCry píše:
stěžovat si že závodní hra mě zkazí návyky
Nad touhle blbostí sem se taky pousmál, hnidopišství lvl race pro. :roll:
např... http://forum.czechlfs.net/showthread.php?t=1197

nazveš hru simulátorem, napadneš mě, že nevím o čem mluvím a pak si vezmeš gamepad..
c´mon
MSI Z97gaming5, i5 4670K@4.2GHz, gtx1060, AOC24", SSD Samsung 850Pro 256GB....
ASROCK B450, RYZEN 3 1200, RX560 4GB, ASUS VP249HE, SSD Samsung 860 EVO
Shaquille
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 16. bře 2004
Bydliště: Praha

Re: Project CARS 2

Příspěvek od Shaquille »

Chapu jak to mysli... taky jsem poprve v zivote sedel v R8 s padly a ono no problem... zvyk z her. Daji se urcite vychytat i urcite situace. Ono zvladnuti smyku taky netrenujes denne, ale "nekde se ti to ulozi". Tohle bych urcite nezavrhoval...

Profici se podileli i na vyvoji jednicky. Oli Webb (bac mono testovaci jezdec), Ben Collins (stig z TG), Nicolas Hamilton (bratr Lewise).

Gamepad je fakt out.
Spoiler
Define 7 XL * 13700KF * 2x16GB A-Die * 1TB 990 PRO + 1TB 970 EVO * 1000W PSH * RTX 3080 ti * voda * MPG321QRF-QD
DAN Cases A4-SFX V4.1 * 3600X * 2x8GB LP * 2x M2 + SATA SSD * 750W PSU * RTX 3060 ti
NAS 3x8TB RAID 5 + 2x4TB RAID 1 * OLED65C12 * HW-Q950A
Jurawood
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 28. čer 2007
Bydliště: Brno

Re: Project CARS 2

Příspěvek od Jurawood »

Tak jsem měl možnost to dnes 2 hoďky hrát.
Klobouk dolů před tím jak se to změnilo. To jsem nečekal. Jo tedy uznávám, je to o mnoho lepší než PC1 co se týče simulace. Hned jsem dal všechny asistence off, co nejvíc reál. Už to nehrne ven ze zatáčky jak PC1, volant se dal klidně až na doraz a jen plynem se dal regulovat průjezd... to už je tedy opraveno.
Co dobré je, že se povedlo alespoň nějak simulovat kola ve smyku a ztrátu bočního gripu.
Pokud lehce víc přibrzdíte a smyknou kola, setrvačnost změní trajektorii ven ze zatáčky a auto se hrne pěkně do kačeru. Ale nějaká hranic poskakování, nervozita vozu, změny při oné citlivosti v řízení - kde jsou?... není v tom nic cítit, je to takové tupé.
FF - zkoušel jsem laborovat, ale ve volantu není cítit vůbec odezva od kol. Zkuste v průjezdu zatáčkou zadupat na brzdu do smyku a hned plnej, normálně by vám to rvalo ruce, vůbec nic, jen to táhne pořád stejně na stranu. Není cítit ta ztráta adheze, že by tlak z volantu povoloval...
Do zatáčky mám pocit, že to tak nějak najíždí samo, stačí lehký drb do volantu.. auta se spíš přetáčí, než nedotáčí jak v jedničce. - ok. Tak proč ale na rovině můžu zacukat prudce volantem doleva a doprava a nepískne ani guma? Ve skutečnosti bych šel asi přes střechu. Tohle tedy ne - to chce doladit.
Můžeme chtít to aby když cuknem volantem, měla by se rozhoupat karoserie a do volantu přenášet nějaké pomalu odeznívající 3, 4 kmity. Tohle chybí a dost by to pomohlo utvářet dojem z rychlosti.
Mám pocit že ta hra strašně fandí a je velmi jednoduchá. Prvně jsem dal ford-focus, Brno a hned třetí kolo 2:14 :lol: To nedám ani na motorce, natož pak v autě typu RS. Je to vůbec možné?
Zkusil jsem i spoluhráče, AI jedním slovem? průser, prostě si jedou stopu hlava nehlava a budou klidně hodinu stát na místě dokud jim neuhnete z jejich 1 metru tati... každý výjezd z pitu vás napálí, nějaké předjíždění stejně není, neměli tam ty závodníky raději vůbec dávat :D
MSI Z97gaming5, i5 4670K@4.2GHz, gtx1060, AOC24", SSD Samsung 850Pro 256GB....
ASROCK B450, RYZEN 3 1200, RX560 4GB, ASUS VP249HE, SSD Samsung 860 EVO
Molda222
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 07. srp 2010
Bydliště: Havířov

Re: Project CARS 2

Příspěvek od Molda222 »

Pokud má někdo problém s Force feedbackem a nezdá se mu moc dobrý, tak doporučuju zkusit jackspade custom force feedback soubor od neuvěřitelného borce, co už to dělal pro jedničku a ted znovu pro dvojku a alespon pro mě (volant T300RS) to bylo jako den a noc a o mnoho mi to zlepšilo pocit z jízdy.
Tady je kdyžtak odkaz: http://forum.projectcarsgame.com/showth ... -FFB-Files

Co se týče force feedbacku a pocitu z jízdy, tak záleží taky na jaké trati jedete, protože je celkem velký rozdíl mezi tratěma, které maji oskenované laserem a mezi "normálníma". Zkuste si třeba zajet Knockhill nebo Oulton Park a potom zkuste třeba Brno. Obrovský rozdíl.

No a taky záleží na vozech. Mají tam strašně moc vozů všech možných kategorií a některé jsou propracované lépe, jiné trochu hůře což je celkem pochopitelné.

Ale celkově zatím u mě spokojenost určitě. Dneska jsem si zkusil dát ten komunitní time trial na trati v Algarve s tím LMP1 Ligierem a to byla nádhera. úžasná trať, úžasné auto. Radost jezdit.
CPU: Intel Xeon 1231v3 │ GPU: MSI Nvidia GTX 970 │ MB: Gigabyte H97-D3H │ RAM: Crucial 32 GB,
PSU: Seasonic M12II-620 EVO │ CASE: Fractal Define R5 │ SSD: 2x Crucial MX100 256 GB │ HDD: 2x WD Blue 1 TB,
MONITOR: Samsung S24390HL │ COOLER: Silentium PC Fera 2 │ OS: WIN 10
palqo
Nováček
Nováček
Registrován: 03. říj 2017

Re: Project CARS 2

Příspěvek od palqo »

Project Cars bohuzial na plnej ciare zlyhal v spravnom nastaveni force feedback profilov. Volba konkretneho volantu v nastaveniach nijak neupravi FFB na ten volant, takze bez spravneho nastavenia je ta hra nepouzitelna. Na PC2 som FFB nastavil pomerne rychlo za jedno poobedie vdaka videu od cloveka, co sa podielal na vyvoji PC1. (moje nastavenia: speed sentivity 45, damper saturation aspon 25 (az 50 - velmi dolezite, tu su vsetky efetky a vychodiskove nastavenie je 0!) ako popisuje vo videu. FX 75, volume 66 a tone 50 pri raw FFB)

https://www.youtube.com/watch?v=gW5ESYLlNnk

Co sa tyka PC1, a to ma kludne mozete ukamenovat, ale je to tak, PC1 JE ROVNE AC. To vsak opat len za podmienky, ze je spravne nastaveny FFB, a to nejde ani o pouzity volnat. Momentalne uz mam Fanatec, ale realizmus rovny AC som dosiahol este s G25. Tu je situacia zlozitejsia a vidiet aky pokrok spravili oproti PC1, pretoze tu mi trvalo par mesiacov spravne nastavit FFB. Vacsina casu vsak bola skusanie a testovanie, kedze bolo malo informacii. Cele sa to tiez da zvladnut za poobedie, ale vyzaduje trochu viac prace. Jack Spade je fajn, ale na zvyraznovanie urcitych efektov. Ak je FFB nespravne nastaveny, bude nespravne zvyraznovat efekty. Ano, moze vytiahnut nejaky efekt z pod stupnice na stupnicu a tym pridat realizmu, ale tak isto moze vytiahnut efekt zo stupnice nad stupnicu. Problem spravneho nastavenia neriesi a to z jedneho prosteho dovodu. FFB v PC1 sa nastavuje na mieru konkretnemu volantu! Kazdy ma totiz svoj specificky priebeh.

http://forum.projectcarsgame.com/showth ... aker-Files

Tu su aj Jack Spade subory, ale navyse v casti global FFB settings su spravne nastavenia force feedbacku. Takisto je lepsie pouzit pre istotu verziu FFB so soft clippingom ak sa niekomu nechce instalovat widget a zistovat ci ma clipping (ja som mal ako pri G25 tak pri Fanatecu).

To je zaklad. Potom prichadza spomenute nastavenie FFB na mieru volantu.

http://forum.projectcarsgame.com/showth ... -Universal

Treba stiahnut program, zmerat v nom niekolko krat priebeh svojho volantu, nahodit zmerane hodnoty do excel sheetu, vytunit aby realny priebeh bol co najblizsie priamke a nastavit ziskane hodnoty v hre.

Neveril som ked som to vsetko spravne nastavil, ako nadherne to davalo vsetky informacie o aute, rovnako ako Assetto Corsa. Jedna vec je vsak odlisna, PC1 (aj PC2) neodpusta chyby pri praci s pedalmi ako AC a nie je jedno ako velmi je pedal stlaceny, tu je AC benevolentnejsie, inac su uplne identicke. PC2 ale AC uz prekonalo.

Tolko zhrnutie mojho tvrdo vydreteho vyskumu. Snad niekomu pomoze dospiet k rovnakemu zazitku. Ak ma chce niekto presviedcat o opaku, setrite si cas aj energiu, je to zbytocne.
Shaquille
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 16. bře 2004
Bydliště: Praha

Re: Project CARS 2

Příspěvek od Shaquille »

Jurawood píše:Zkusil jsem i spoluhráče, AI jedním slovem? průser, prostě si jedou stopu hlava nehlava a budou klidně hodinu stát na místě dokud jim neuhnete z jejich 1 metru tati... každý výjezd z pitu vás napálí, nějaké předjíždění stejně není, neměli tam ty závodníky raději vůbec dávat :D
Skill lvl a agresivitu sis predpokladam nastavil...
http://cdn.wccftech.com/wp-content/uplo ... NGS010.jpg
Spoiler
Define 7 XL * 13700KF * 2x16GB A-Die * 1TB 990 PRO + 1TB 970 EVO * 1000W PSH * RTX 3080 ti * voda * MPG321QRF-QD
DAN Cases A4-SFX V4.1 * 3600X * 2x8GB LP * 2x M2 + SATA SSD * 750W PSU * RTX 3060 ti
NAS 3x8TB RAID 5 + 2x4TB RAID 1 * OLED65C12 * HW-Q950A
maltra
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. říj 2010
Bydliště: Západná Stredozem

Re: Project CARS 2

Příspěvek od maltra »

Som si to dnes kupil a nainstaloval. Hram tieto hry rekreacne na klavesnici a kameru mam v "chase mode" a to je prave ten problem. Nechapem ako to mohli takto domrdat, ta kamera je v PC2 na rozdiel od PC1 uplne nepouzitelna. Ak si dam FOV na 120 tak auto vyzera ako haluška, ak to necham na defaulte tak to zase vyzera ploche ako pre clenov "The Flat Earth Society". Da sa to nastastie nastavit cez "free camera mode" ale po skonceni hry si to nezapamata a musi sa to pri novej hre zase urobit odznova. Ja nechapem naco sa niekto vrta do veci co dobre funguju. A z grafiky nejako uneseny takisto niesom, musim to este otestovat ci je to lepsou optimalizaciou alebo nie ale mam tu ovela vyssie FPS ako v PC1 (okruh Brno, rovnake pocasie).
PC: R9 5900X | 32 GB DDR4 | X570 Aorus Master | ASUS RTX 4070 Ti TUF | WD_BLACK SN850X 2TB | Phanteks Enthoo Pro M Glass | AX860 | Alienware AW3423DWF
Retro PC: PIII 650E Slot 1 | GA-6BXE Rev 1.9 | 128MB DDR | V4 4500 32MB AGP | SB 32 PnP CT3670 | SpinPoint 80GB>32GB
petsild
Začátečník
Začátečník
Registrován: 03. črc 2012
Bydliště: Praha 10

Re: Project CARS 2

Příspěvek od petsild »

Najde se zde nadšenec PC2, který zároveň jezdí Live for Speed?
rak102
Začátečník
Začátečník
Registrován: 14. kvě 2004
Bydliště: Kostelany nad Moravou

Re: Project CARS 2

Příspěvek od rak102 »

Project Cars 2+volant Thrustmaster T300RS a vypnuti vetsiny asistentu +asi dve hodky hrani s nastavenim volantu,proste bomba.
CPU:AMD R5 5600X:Silentium Ferra3,MB: Gigabyte X570 Gaming X:Ram DDR4 2x8Gb HyperX Fury Black 3200,Hdd:2xWd 1Tb SataII,Gigabyte RX6700XT Gaming ,Seasonic 850W Gold,Lcd Samsung Samsung C24RG50 144Hz
DejvAlfa
Nováček
Nováček
Registrován: 10. úno 2013

Re: Project CARS 2

Příspěvek od DejvAlfa »

Hraje to někdo na Gamepadu? Já to zkoušel rozjet na Logitech Cordlesss Rumblepad 2.
Vůbec mi ale nejde nastavení :(. Jsem zvykly ovládat řízení pravou páčkou ale tu mi nedovolí namapovat protože má ve hře funkci myši (ovládá šipku). A když řízení namapuji na levou páčku tak se chová jako klasická klávesa a ne jako analog.
PC: CPU: AMD R7 1700X, GPU: nvidia GTX 660 2GB, RAM: 2x 8GB 2666Mhz Ballistix, Základní deska: ASUS B350 prime plus SSD Samsung EVO 850 1TB, WD HDD 4GB RED
dexterav
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 26. pro 2003
Kontaktovat uživatele:

Re: Project CARS 2

Příspěvek od dexterav »

ja to hrám dokonca na joysticku :D
predpokladám že žiaden gamepad nemôže byť problém
Intel Core i9 14900kf@6/6,2GHz,Strix Z790 F, 2X24GB 7,2GHz CL32 GSkill, Asus TUF 4090 3/23GHz , H2O + Carbide 600Q,SF Leadex 1kW Ti, 10TB 850X, Topping D50s + A50s + T5, LG 42C2, S23Ultra, ITX 13700k + 4070Ti + Audinst Hud-Mx2 + THX-M50X
DejvAlfa
Nováček
Nováček
Registrován: 10. úno 2013

Re: Project CARS 2

Příspěvek od DejvAlfa »

Ono je vtipné i to že na TV box s androidem který stojí pár stovek mi tento gamepad funguje ve hrách na 100% ale ve hře s 100x větším rozpočtem a 20x dražším PC prostě nešlape :(.
PC: CPU: AMD R7 1700X, GPU: nvidia GTX 660 2GB, RAM: 2x 8GB 2666Mhz Ballistix, Základní deska: ASUS B350 prime plus SSD Samsung EVO 850 1TB, WD HDD 4GB RED
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“