Shadowman

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
jaytech
Nováček
Nováček
Registrován: 23. zář 2019

Shadowman

Příspěvek od jaytech »

ahoj,

kdopak z vás pamatuje na hru Shadowman? na druhém dílu bohužel vyšíval jiný tým a vyšel výhradně na ps2, což hru pohřbilo. Ale první díl, který byl vydán pro PC platformu byl dle mého opravdu skvostem, hromada originálních nápadů, přechody mezi světy mrtvých a živých. Silný příběh, skvělá hudba, tehdy se jednalo o neuvěřitelnou pecku, tehdy mě hra doslova vtáhla a nepustila, dokud jsem ji nedohrál na jeden zátah. Hra je poměrně obtížná. Obdobně jako u jiných skvělých her, tahle asi nebude mít rozsáhlou fanouškovskou základnu, takže si můžu nechat zdát o nějakém remasteru, je to škoda, hra to byla dle mého opravdu velmi povedená.
RaZZoR
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 31. kvě 2004
Bydliště: Soběslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Shadowman

Příspěvek od RaZZoR »

Pamatuju. Hrál sem to před dvaceti lety tři tejdny v kuse, měl sem z toho pomalu noční můry, a nakonec sem to nedohrál, protože ke konci byl tušim nějakej bug. Přehozená páka neudělala co měla a já už se dál nehnul. Byla to naprostá šílenost, těžká, rozsáhlá, temná, levely totálně psycho design a hlavně obří. Pak už sem nikdy nenašel vůli to hrát znova a zkusit dohrát.
rbclass
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 20. úno 2008

Re: Shadowman

Příspěvek od rbclass »

Shoadowman patri do mojej top 5.mozmo dokonca top 2. Rest in peace
rbclass
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 20. úno 2008

Re: Shadowman

Příspěvek od rbclass »

jaytech
Nováček
Nováček
Registrován: 23. zář 2019

Re: Shadowman

Příspěvek od jaytech »

RaZZoR píše:Pamatuju. Hrál sem to před dvaceti lety tři tejdny v kuse, měl sem z toho pomalu noční můry, a nakonec sem to nedohrál, protože ke konci byl tušim nějakej bug. Přehozená páka neudělala co měla a já už se dál nehnul. Byla to naprostá šílenost, těžká, rozsáhlá, temná, levely totálně psycho design a hlavně obří. Pak už sem nikdy nenašel vůli to hrát znova a zkusit dohrát.
já jsem celou hru dohrál asi 6x, pamatuji se že jsem nebyl schopen nasbírat všech tuším 120 duší, protože mi nešlo tenkrát vyskočit na skalní římsu, která vedla k jednomu světu, kde bylo posledních 13 duší. No a naposledy před lety, se mi to povedlo, myslím že to způsobovala grafika, protože jsem předtím byl vždy trochu propadlý do terénu, takže nasbíráno, srdce mi tlouklo, protože jsem si hrozně moc přál vědět, co se nachází za poslední branou. Jiný bug jsem nenašel, hra šla dokončit i bez těch poseldních 13ti duší, takže moc velká škoda, že jsi to vzdal :/
jaytech
Nováček
Nováček
Registrován: 23. zář 2019

Re: Shadowman

Příspěvek od jaytech »

rbclass píše:Shoadowman patri do mojej top 5.mozmo dokonca top 2. Rest in peace
hele, třeba kdo ví, nějaký tým nadšenců by se mohl najít. Umím si to představit v moderním enginu, kompletně remastrované :) ale to bude spíše moje zbožné přání
jaytech
Nováček
Nováček
Registrován: 23. zář 2019

Re: Shadowman

Příspěvek od jaytech »

super ! tak tohle jsem minul, večer si to projdu, začínám mít chuť si ji dát po sedmé :)
rbclass
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 20. úno 2008

Re: Shadowman

Příspěvek od rbclass »

jaytech píše:
rbclass píše:Shoadowman patri do mojej top 5.mozmo dokonca top 2. Rest in peace
hele, třeba kdo ví, nějaký tým nadšenců by se mohl najít. Umím si to představit v moderním enginu, kompletně remastrované :) ale to bude spíše moje zbožné přání
Nejaké náznaky sa na YouTube dajú nájsť

//Baneshee - promaz
nou
Začátečník
Začátečník
Registrován: 11. pro 2009

Re: Shadowman

Příspěvek od nou »

Ja som to hral dvakrat a ani raz sa mi ju nepodarilo dohrat. Druhykrat som isiel podla navodu a zozbieral vsetkych 120 dusi ale nepodarilo sa mi sundat posledneho zaporaka. Je tam nejaky trik? Lebo zapol som aj cheaty a dal si plne naboje a aj tak som to nedal.
rbclass
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 20. úno 2008

Re: Shadowman

Příspěvek od rbclass »

Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“