Battalion 1944

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

blaho
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 31. pro 2011
Bydliště: Nyíregyháza

Battalion 1944

Příspěvek od blaho »


Battalion 1944
- multiplayerová strieľačka z prostredia 2. svetovej vojny

Obrázek
:arrow: http://www.sector.sk/hra/11307/battalion-1944.htm
Michal86
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 05. led 2005
Bydliště: Kadaň
Kontaktovat uživatele:

Re: Battalion 1944

Příspěvek od Michal86 »

Už se na ní těším, teď má ještě vyjít Days of War, tak uvidíme na co nakonec přesedlám z shit CS:GO :-)
Krteq
Čestný člen
Čestný člen
Registrován: 22. dub 2005
Bydliště: Brno

Re: Battalion 1944

Příspěvek od Krteq »

Nikde jsem nenašel jestli budou obsaženy i různé třidy/povolání a jestli v MP budou nějaké mise - jako např. v Wolfenstein: Enemy Territory nebo jestli to bude jen bezduchý team deathmath maximálně s úkoly typu "běž tam a zaber tamto" apod.
Michal86
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 05. led 2005
Bydliště: Kadaň
Kontaktovat uživatele:

Re: Battalion 1944

Příspěvek od Michal86 »

Jde o to že je to projekt na kickstarter a tam si vývojáři kladou podmínky, kolik se vybere peněz, tolik věcí do hry přidají. Alespoň takto jsem to pochopil. Na games.tiscali je o tom článek.
blaho
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 31. pro 2011
Bydliště: Nyíregyháza

Re: Battalion 1944

Příspěvek od blaho »

ano :

Za prvních 125 tisíc liber navíc slibují vývojáři dedikovaného komunitního manažera, současný čtvrtmilion pak znamená i příslib lepších částicových efektů. Následovat ale může výcviková mapa, tradiční mapa vylodění v Normandii (opravdu chtěli hru v základu udělat bez téhle klasiky?) a britské jednotky, na které je ovšem potřeba už 325 tisíc liber.

Pokud se hráči plácnou přes kapsu a udělají to rychle (do konce kampaně zbývá šest dní), dočkají se nejenom několika kosmetických úprav, ale za vybraných i 400 tisíc Sovětů, jejich výzbroje a samozřejmě map z východní fronty. Další stretch goaly už jsou spíše fantazírováním, protože by hra potřebovala vybrat za necelý týden víc než stihla za tři. Půl milionu liber znamená offline bitvy proti botům a za 600 tisíc by ve hře bylo i pacifické bojiště a s ním i japonské jednotky. A kdyby se stal zázrak a otevřela se nebesa nebo milionářova peněženka, přidají tvůrci za vybraných za 1,2 milionu liber do hry i kampaň.


:arrow: http://games.tiscali.cz/oznameni/kickst ... tky-271770
Pajka
Začátečník
Začátečník
Registrován: 14. led 2017
Bydliště: Mimoň

Re: Battalion 1944

Příspěvek od Pajka »

no vypadá to pěkně snad hratelnost bude výborná
blaho
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 31. pro 2011
Bydliště: Nyíregyháza

Re: Battalion 1944

Příspěvek od blaho »

Michal86
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 05. led 2005
Bydliště: Kadaň
Kontaktovat uživatele:

Re: Battalion 1944

Příspěvek od Michal86 »

Už to někdo paříte? Je to v předběžném přístupu za nějakých 14e na steamu.
Craukoth
Začátečník
Začátečník
Registrován: 10. led 2017

Re: Battalion 1944

Příspěvek od Craukoth »

Včera byly nějaké problémy se serverem. Nedalo se připojit do hry.
Michal86
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 05. led 2005
Bydliště: Kadaň
Kontaktovat uživatele:

Re: Battalion 1944

Příspěvek od Michal86 »

Kluci si to právě včera koupili a říkali to samé, proto mě zajímal ohlas tady na fóru jestli to náhodou někomu jde.
slaava
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 07. zář 2006
Bydliště: Praha 11 - Chodov / Praha 4 - Braník :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Battalion 1944

Příspěvek od slaava »

Koukal jsem na par videi a je to ultra hopsacka... :mrgreen: Kam se na to hrabe COD2... :?
amd 5800x3d, gigabyte x570 aorus pro, gainward rtx 4090 phantom gs, g.skill 64gb 3600mhz ddr4, corsair mp510 1gb, corsair rm750x, fractal design define 7 compact, win11pro 64bit, samsung odyssey oled g8.
heroik
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 28. říj 2009

Re: Battalion 1944

Příspěvek od heroik »

Tak tohle jdu zkusit, uz dlouho cekam na onlinovku ve stylu cod2/cod4 a tohle mi prijde dost podobne. Ja na tom vyrustal, to dnesni PUBG apod. me moc nechyta, tohle vypada nadejne :twisted:
slaava
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 07. zář 2006
Bydliště: Praha 11 - Chodov / Praha 4 - Braník :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Battalion 1944

Příspěvek od slaava »

Vsak ja na tom vyrostl taktez :) chytnul jsem i zacatky hrani cod1, takze mam s cim srovnavat. Ale tohle mi prijde vazne moc hopsaci :mrgreen:
amd 5800x3d, gigabyte x570 aorus pro, gainward rtx 4090 phantom gs, g.skill 64gb 3600mhz ddr4, corsair mp510 1gb, corsair rm750x, fractal design define 7 compact, win11pro 64bit, samsung odyssey oled g8.
heroik
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 28. říj 2009

Re: Battalion 1944

Příspěvek od heroik »

Uvidime, uz to stahuju :D
slaava
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 07. zář 2006
Bydliště: Praha 11 - Chodov / Praha 4 - Braník :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Battalion 1944

Příspěvek od slaava »

tak dej pak vedet, videl jsem jeden clanwar a to nevypadalo spatne... Ale pak stream na twitchi a jen skakani zpoza rohu :D
amd 5800x3d, gigabyte x570 aorus pro, gainward rtx 4090 phantom gs, g.skill 64gb 3600mhz ddr4, corsair mp510 1gb, corsair rm750x, fractal design define 7 compact, win11pro 64bit, samsung odyssey oled g8.
heroik
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 28. říj 2009

Re: Battalion 1944

Příspěvek od heroik »

Ani jsem se nepripojil do hry :-D
Dnes jsem to zkousel znovu a po tom co mi to jednou nekonecne dlouho necitalo a asi 3x spadlo s hlaskou "Battalion has crashed" jsem to opet vzdal
traxiiik
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 23. lis 2007
Bydliště: _____***_____

Re: Battalion 1944

Příspěvek od traxiiik »

Tak jsem koupil hru a zahrál jsem si. Hrával jsem dlouho Cod2/4 CS 1.6/GO což předpokládám že by měl být takový mix těchto her.
Prvně jsem teda bojoval se spuštěním hry a až po googlení sem zjistil že prostě musím čekat než se zapne :D
Když už jsem se dočkal a asi 3 hodiny ji hrál, nuda a prostě nebaví. Vůbec žádný požitek z killu, samé megarychlé skákání lehání, clipování (nevadí my rychlé hry ale ve spojení s němcem z 2 sv. se ten pocit násobí).
Celkové chování hry podprůměrné a nezáživné.
Kdybych si nainstaloval Cod2 i v roce 2018 bylo by to lepší.
Za mě zatím "vyhozených" 15e

Toť čistě můj názor a opravdu jsem se na tu hru těšil. :sad:
heroik
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 28. říj 2009

Re: Battalion 1944

Příspěvek od heroik »

Taky se mi to jeste vcera podarilo rozchodit, a naprosto souhlasim se vsim co si napsal
Michal86
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 05. led 2005
Bydliště: Kadaň
Kontaktovat uživatele:

Re: Battalion 1944

Příspěvek od Michal86 »

A to je jeden z důvodů, proč jsem si tu hru ani nekoupil. Kluci to hrajou a zřejmě je to hopsání baví... Upřímně jsem se na tuhle hru těšil, ale zklamala mě stejně jako Days of War.. :sad:
tatka.troy
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. úno 2009
Bydliště: Pardubický kraj

Re: Battalion 1944

Příspěvek od tatka.troy »

kolega s tim dneska přišel že to je super mega jako starej dobrej COD2 :D že si to musel koupit. Po dvou dnech zjistil že je na to už starej a že to je jen o hopsání a rychlosti :-D
s Intelem na věčné časy
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“